Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lost. Eltűntek. Előkerültek. Visszamentek. Minek?

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2009. július 2. 09:01
Azt kérem minden Lost-rajongótól, hogy szóljon be nekem, miszerint ez a sorozat nagyon is jó, csak én nem értem.

Tovább a cikkre...
  1. Torolt_felhasznalo_253031
    Torolt_felhasznalo_253031
    2009. július 10. 23:0154.
    A Lost első évada nem azért készült, hogy elmondja miről szól a sorozat. Arról szól, amit látsz: emberek landolnak egy szigeten, ahol furcsa dolgok történnek. Ha valakit nem indít be ez a misztikus téma, és úgy érzi, hogy szenvedés az egész és egyszerűen nem élvezi, az ne nézze. Nyilván nem jöhet be mindenkinek. De ha ne adj isten még egy esélyt adsz a témának, azt javaslom, hogy ne azon izgulj, hogy nem értesz valamit, hiszen a válaszok folyamatosan jönnek, csak meg kell várni. És egy Lost-rajongónak a várakozás sem olyan rossz, hiszen közben lehet agyalni, hogy mi is van. Próbáld meg inkább élvezni! Ha nem megy akkor meg nem kell erőltetni, (főleg nem a sorozatot meg a nézőket hülyéző cikket írni ->a szerzőnek)!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_758546 (53)
    2009-07-10  19:53
  2. Torolt_felhasznalo_758546
    Torolt_felhasznalo_758546
    2009. július 10. 19:5353.

    Szia:)

    Én nem vagyok Lost rajongó,igazából már nem is tudom miről szól.Elkezdtem nézni az első évadot de menet közben elvesztettem a fonalat és elfáradtam a megkeresésében.Mostanra pedig már teljesen reménytelen lett,hogy valaha is megtaláljam.Párszor megpróbáltam magam rávenni,hogy adjak neki (vagy inkább magamnak) még egy esélyt de ilyenkor mindig eszembe jut ugyan az a kérdés újra meg újra,hogy mi a fenét lehet írni egy szigetről és a rajta landolt emberekről több évadon keresztül.És ezzel a kérdéssel le is beszélem magam arról,hogy valaha is én legyek a legnagyobb Lost fan.Vagy legalább is az első széria végére érjek.

    Tulajdonképpen csak azt akartam mondani,hogy tetszett az írásod.

    Szia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_253031
    Torolt_felhasznalo_253031
    2009. július 9. 16:1752.

    Hi! Én nagy Lost-rajongó vagyok, de bizonyos értelemben igazt kell, hogy adjak a cikk írójának. Ugyanis a Lost szerintem nem igazán TV-be való. Bár nem ismerem a tv-nézési szokásaitokat, de ha nekem is az rtl-en, szar magyarhanggal és reklámokkal szétcseszve kellett volna nézni, hát lehet, hogy lemorzsolódtam volna én is, hiszen ha kihagysz egy-két részt, akkor tényleg elveszíted a fonalat. Na de ez nem a sorozat hibája, és nem is a nézőké! Csak én pl. tényleg úgy vagyok vele, hogy akármennyire is szeretem a Lost-ot, azért egy jó kis esti programot, vagy valami fontos munkát biztos nem halasztanék el miatta. Tudom fel is lehet venni, de az meg macerás, meg hát könnyen el is felejti az ember...De! Szerencsére van megoldás: Meg kell szerezni DVD-n, vagy valahogy. Már a negyedik évad javában ment Amerikában, mikor én elkezdtem nézni (Addig amíg belekukkantottam az rtl-n kalap szrnak gondoltam). Csak hát mindenhol olvastam, hogy ilyen király, olyan király, haverok is folyton mondogatták így hát belevágtam, és tessék: a rabja lettem. És én ezt tudom javasolni e remekbeszabott cikk szerzőjének is: tessék megvenni vagy kölcsönkérni vagy valami, leülni és szépen megnézni - a 3. évad végéig ha eljutsz, nem hiszem, hogy abba fogod hagyni. Főleg, ha tényleg szereted a sci-fit(science FICTION!) és a misztikumot - mert ez nem egy realisztikus sorozat.(honnan gondoltad, hogy az???) Nem tudom, Te hogy mire számítottál - szerintem egy jó kis robinson crusoe-s sztorinál nézőgyilkosabb nincs a világon- de ez már csak az én magánvéleményem.

    Ja és még valami: Én értem a Lostot!!!!! Ha egyszer meghívsz egy sörre, el is magyarázom neked szívesen - de inkább nézd meg! jobban jársz!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top