Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Napló szerelmi életemről

Torolt_felhasznalo_210953
Torolt_felhasznalo_210953
Létrehozva: 2004. február 10. 09:40
Eljhatároztam, hogy egy héten át leírom szerelmi életem eseményeit.

Ez egyfajta kitárulkozási vágy kielégítése, olyan módon, hogy az ember mégis anomnim marad.
  1. Torolt_felhasznalo_210953
    Torolt_felhasznalo_210953
    2004. március 22. 10:42276.
    Mindkét részről nagy a késztetés. Most már csak a hogyant kell kitalálni. A partnerem az alkalomnak megfelelően öltözködött. Célszerűen. Combfix van rajta. Azt mondta, ha találunk helyet, akkor a kosztüm szoknya alatt csak ez lesz rajta.
    előzmény:
    kiflid (275)
     
  2. Torolt_felhasznalo_210953
    Torolt_felhasznalo_210953
    2004. március 22. 07:02275.
    A munkaqhelyre jövet kis híján az előttem levő autóba rohantam, olyan erősen markolászta a heréim. Alig tudtam fékezni. Nem sokkal a beérkezésünk után betölttöttem a vágyát. Mindketten nagyon jól éreztük magunkat. Amikor szétváltunk, azt mondta, hogy reméli, lesz még ma ölelésben része.
    előzmény:
    kiflid (274)
     
  3. Torolt_felhasznalo_210953
    Torolt_felhasznalo_210953
    2004. március 16. 11:15274.
    Kedves Porcica! Megtisztelő volt, hogy szántál nekem sorokat. Nem azért, mintha a legkisebb mértékben is bánkódtam volna afelett, hogy e "nagyértékű" rovathoz senki sem szólt hozzá. Abban viszont igazad van, hogy szomorú, vagy inkább szomorkás vagyok a kapcsolat elvesztése miatt. Persze csak magamra vethetek, miért veszem komolyan a dolgokat. A leírtak egyáltalán nem azért kerültek oda, hogy most megmutassam, hogy hamar túlteszem magam a dolgokon, s hogy van lehetőségem más partnerrel együtt lenni. Nem ez az egyébként szokásos "kompenzálási" kényszer munkálkodott bennem, hanem sokkal inkább a lelkiismeretfurdalás, hogy igazán nem is volt kedvem az egészhez, mégis jókora hülyeséget csináltam. Minden szempontból. Most még nem is említettem az együttlétünk esetleges gyümölcséből adódó problémákat. Ebbe igazán bele sem merek gondolni. Lelkiismeretfurdalásom van a partneremmmel szemben, nem akarom őt megbántani, pedig igazán nincs kedvem az egész folytatásához. Pedig a másik oldalról van erre komoly késztetés. De nem fogom folytatni, mert nincs értelme, nem akarom. VALAHOGY MAJD MEGOLDOM A HELYZETET.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_281214 (273)
     
  4. 2004. március 15. 08:51273.
    Kedves Kiflid!
    Bár szilárdnak tűnő volt az elhatározásom, hogy többet nem foglalkozom Veled, most mégis meggondoltam magam egy levél erejéig. Különben is, már annyit piszkáltalak, hogy szinte megkedveltelek!
    Nem gondoltam volna, de az történt, hogy most egy icipicit megsajnáltalak. (Ezt nem azért írom, mert azt hinném, hogy ez Neked egy kicsit is jól esik, hanem azért, mert az érzelem ilyen megnyilvánulása irányodban engem magamat is meglepett. ) És nem csak azért sajnáltalak meg, mert szemmel láthatóan a kutya se néz Rád itt a topikodon, hanem ez egyfajta együttérző sajnálkozás is azért a szomorúságért, ami a legutóbbi naplóbejegyzésedből kiolvasható. Persze, az ilyen pasikkal, mint Te, nem szokás együttérezni, főleg, ha el sem hisszük igazán azt a sok tücsköt-bogarat, amit itt összehord. De egy könyv is valódi érzelmeket generál az olvasóban, akármilyen negatív is a főhős, az író bizony bárki iránt pozitív érzelmeket tud kicsikarni. (Ezzel persze az életben lehet játszani, kihasználni, stb. )

    Csak ennyi, és nem több. Gondoltam, ha már a szerelmi életét nem dokumentálja itt senki Neked, legalább valamit idedokumentálok mégis - érzelmekről és hasonló butaságokról.
    előzmény:
    kiflid (272)
     
  5. Torolt_felhasznalo_210953
    Torolt_felhasznalo_210953
    2004. március 12. 13:36272.
    A múlt héten megszakadt a kapcsolatom a barátnőmmel. Legalább is úgy érzem, nem fogunk többet együtt lenni. Ez nagyon megviselt lelkileg. Az elmúlt egy héten csak egyszer közösültem a feleségemmel. Ő többször kezdeményezte az együttlétet, de csak egyszer álltam rá, igazán nem volt hangulatom, késztetésem rá a barátnőmmel való szakítás miatt. A munkahelyemen már ugyanakkor régóta flörtöltem egy hölggyel, aki már többször jelét adta, hogy szívesen együtt lenne velem. A múlt héten végül is úgy alakultak a dolgok, hogy nem lehetett nemet mondani a helyzetre. Kényelmetlen és veszélyes helyen tettem magamévá. Ő nagyon akarta, én igazán nem voltam annyira kívánós, nem voltam olyan hangulatban a szakítás miatt. Nem is nyújtottam, mint férfi sokat neki. A hímtagom nem volt igazán merev, nem tettem úgy szokásosan jó keményen magamévá. A partnerem bizonyosan a szokatlan helyzetnek, s lelepleződéstől való félelmemnek tudta be nem túl fényes férfiúi teljesítményem. Nem tudtam kielégíteni, nem élvezett el, én viszont, a helyzet fintora, akkorát durrantam, mint már régen nem. Nem szoktam addig elélvezni, amíg a partnerem ki nem elégítem. Most hirtelen tört rám a kéj. S nem csak hirtelen, hanem olyan helyzetben is, hogy a hímtagomat nem tudtam kihúzni a hüvelyéből. Máskor jól tudom időzíteni az orgazmusom, s a partnerem testére, vagy máshova lövellem az ondót. A partnerem olyan erősen kulcsolta a derekam a két lábával, hogy nem tudtam elválni az ölétől. Úgy éreztem, irdatlan mennyiségű ondót lövelltem az ölébe. Ráadásul nem tudott kimosakodni, csak otthon, vagy egy órával később. amikor felállt az asztalról, csak dőlt a hüvelyéből a sperma. Pont félidőben. Ráadásul nem védekezik, s bőven fogamzóképes korban van. Úgy láttam ő örült a szeretkezésnek, pedig nem is elégült ki, s ráadásul két hétig izgulhatunk együttlétünk „eredménye” felöl. Hát ilyen egy hülye férfi, s egy felelőtlen nő. Ketten együtt sokra képesek. Hülyeségben.

    előzmény:
    csippi1 (270)
     
  6. 2004. február 17. 14:34271.
    Az elején azt hittem leszbikus vagy, aztán meg látom kukid van.
    előzmény:
    csippi1 (270)
     
  7. 2004. február 17. 13:54270.
    Engem is megőrjít, ha egy egy gyönyörű pina guggol fölém. Szeretem nyalni, úgy hogy a nyelvemet amennyire tudom, benyomom a megnyíló vulvába. Izgató, ha közben meg szopja valaki a faszom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_210953
    Torolt_felhasznalo_210953
    2004. február 16. 14:49269.
    Mindazonáltal izgatottan olvasnék a szerelmi életedről. Persze Te nem fogsz erről írni, ezt tudom, és én ebből következőleg nem fogok erről olvasni, de ettől még érdekes, izgató lenne számomra.
    előzmény:
    kiflid (268)
     
  9. Torolt_felhasznalo_210953
    Torolt_felhasznalo_210953
    2004. február 16. 14:48268.
    Kedves Porcica! Teljesen igazad van. A történetek hitelességét nem tudom, nem akarom és nincs is értelme bizonyítani, bizonygatni. Hogy mi vonz ebben a "műfajban" már leírtam korábban. A másik fél számára, a kívülálló számára izgalmas, hogy hogyan szeretkezik a másik. Mindenki szeretné látni, hogy hogyan közösülnek az emberek. Ez a kis beavatottság jelenti az izgalmat, ami nagyon messze van persze az igazi szexuális izgalomtól, mondjuk egy jó dugás izgalmától.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_281214 (267)
     
  10. 2004. február 16. 13:38267.
    Kedves Kiflid! Dokumentációt ugyan nem, de véleményt szívesen írok.
    Az általad írtak számomra semmiben sem különböznek egy, bármelyik aluljáróban kapható erotikus ponyvaregénytől. Ez a műfaj pedig engem nem vonz. Valószínűleg a műfaj érdektelensége miatt nem érzek késztetést arra sem, hogy hasonlóképpen dokumentáljam az én szerelmi életemet.
    Egyetértek, hogy ezeken a fórumokon "a nagy többség csak virtuális élvezkedést akar, a témáról való obszcén beszélgetés okozta élvezetet". Ez pedig ugye nem szexuális élvezetet jelent. Éppen ezért nem értem, amikor két sorral később már azt írod, hogy "az összes ilyen jelleggű fórumok tulajdonképpen szexuális partnerkeresési fórumok".
    No, mindegy. Ez már csak afféle szőrszálhasogatás a részemről. Amit hozzá akartam fűzni, az az első bekezdésben van.
    előzmény:
    kiflid (266)
     
  11. Torolt_felhasznalo_210953
    Torolt_felhasznalo_210953
    2004. február 16. 10:05266.
    Az elmúlt időszak eseményeiről egy kicsit később számolok be. Fel kell dolgozni a történéseket, s le kell írni. Egyelőre a fórumon egyedül én vagyok önkéntes beszámoló (egy hozzászólás kivételével), úgyhogy idáig nem igazán érte el a fórum a célját. Kaptam privát üzeneteket, amelyekben voltak ismerkedési szándékok, de ezek valójában komolytalanok voltak. A nagy többség csak virtuális élvezkedést akar, a témáról való obszcén beszélgetés okozta élvezetet. Számomra a fórum nem ismerkedési fórum, persze örülnék ha találnék ezúton valaikit akivel jót lehet szeretkezni. Az az érzésem az összes ilyen jelleggű fórumok tulajdonképpen szexuális partnerkeresési fórumok (pl. ahol a cunciról meg fütyiről, meg a dughatnékról elmélkednek). Ettől függetlenül várom a dokumentatív beszámolókat.
    előzmény:
    csippi1 (264)
     
  12. 2004. február 16. 10:03265.
    Csajok mit szóltok? Én sokáig csak ültem és néztem ki a szőkített fejecskémből. Aztán rájöttem és megmutattam a kolléganőimnek, mindenki erről álmodozik !!!!
    előzmény:
    csippi1 (264)
     
  13. 2004. február 16. 08:58264.
    Kedves Fórumlakók csemegézzetek:))))

    " Mindenki másképpen élvez el, gondolom. Van aki a lehető legjobben szétfeszíti a lábait, van aki összeszorítja a combjait, amikor jó neki. Van aki azt szereti, ha írtózatosan keményen lökik, amikor orgazmusa van, van aki nagyon érzékebnyé válik élvezés után s nem szereti, ha utána hímtag van benne. Mindenestere kinyalnálak úgy rendesen és eljátszadoznék a csiklóddal. aztán a hüvelybemenetet nyalnám. Szeretem annyira felizgatni a partnerem, hogy azt követelje, legyőzve minden gátlását, hogy "baszd belém". akkor beléverném a hímtagom, s utána hosszan dugnám, minden módon. szeretm ha beleülnek a farkamba, szembe is meg háttal is. Szeretem ha jól leszopnak, úgy, hogy a heréimet is szopják. Nem tudom mennyire vagy benne, de szeretem a partnerem fenekét. Nem durrannék el, amikor kielégítelek, utána kinyalnám a feneked és aztán megdugnálak ott is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. február 13. 12:40263.
    Lehet:)Bár nekem is gyanús a srác, mert a barátnőm éppen a neten "szexel" egy sráccal és leírtak nagyon hasonlítanak kiflid beszámolójához. . . . :)))))))))))))))))))Hogy mindenkinek ismerős ez a pali???:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_232717 (262)
     
  15. 2004. február 13. 12:31262.
    Á most nem agyát töri, hanem gyűjti a priviket az élménybeszámolóhoz! Tudod csak azon gondolkoztam, hogy mindaz amit leírt, egy idő után már nem olyan érdekes és változatos! ;-)
    Akkor ismételni fogja önmagát????
    :-))))
    előzmény:
    0316 (261)
     
  16. 2004. február 13. 12:22261.
    Sziasztok. Nagyon jól szórakozom, és kíváncsian várom kiflid folytatását. Lehet hogy most töri az agyát a folytatáson???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. február 13. 09:34260.
    :-)))*
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253013 (259)
     
  18. 2004. február 13. 09:28259.
    Inkább sunyi patkánynak tünt:((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253013 (258)
     
  19. 2004. február 13. 09:28258.
    :)))
    Szelektív a hallásom, de megnézem magamnak azt a palit. Tavaly, mikor eláztatták a kisszobát, valahogy nem fedeztem fel benne a nagyvadat! :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_232717 (257)
     
  20. 2004. február 13. 08:27257.
    :-)))
    látod és nem tudtad eddig, hogy milyen kan lakik feletted, mert Te csak a vízcsobogást hallod meg :-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253013 (256)
     
  21. 2004. február 12. 20:25256.
    Ti szoktatok hajnali 3-kor zuhanyozni?
    Lehet kiflidék fülöttünk laknak, mert ők rendszeresen. . . :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_232717 (255)
     
  22. 2004. február 12. 20:19255.
    :-)
    értem én a viccet. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_281214 (254)
     
  23. 2004. február 12. 16:26254.
    Ez sokkal életszerűbb volt, mint Kiflid "dokumentációja".
    :))))))))))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_232717 (253)
     
  24. 2004. február 12. 14:11253.
    Mogyorós banánkuglóf
    Hozzávalók:
    2 mogyoró
    1 jókora banán
    2 jól formált láb
    2 kar
    2 tejtartó
    2 mámoros szem
    1 szőrrel koszorúzott tepsi
    Elkészítés:
    Nézzünk bele mélyen a szemekbe és gyöngéden válasszuk szét a lábakat.
    Dagasszuk a tejtartókat addig, amíg a tepsi jó csúszós lesz. Adjuk hozzá a
    banánt, majd dobjuk rá a mogyorókat. Passzírozzuk be az egészet addig,
    ameddig a banán elkrémesedik. Mikor elkészültünk, mossuk meg a szerszámot,
    de a tepsit már ne nyaljuk ki. Ha néhány hónap múlva a kuglóf a tepsiben
    véletlenül elkezd puffadni, legjobb, ha meglépünk a városból.

    :-)))))
    előzmény:
    kiflid (246)
     
  25. 2004. február 12. 10:45252.
    Én ezt kicsit másképp látom. . . . :)))))
    előzmény:
    i.nora (251)
     

Címlap

top