Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Wertheim műtét

cirmoskandúr
Létrehozva: 2009. június 3. 15:19

Sziasztok!

 

Keresem azokat a sorstársakat,akik wertheim szerinti műtéten estek át akár régebben,akár mostanában?

Érdekel,hogy kinek milyen mértékben változott meg az életvitele?

Talán ötleteket is adhatunk egymásnak?

Én úgy gondolom,hogy az életet továbbra is optimistán kell élnünk.

Várlak benneteket !

  1. 2009. június 27. 10:07151.

    Sziasztok!

    Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!!!

    Itt nálunk nem süt még a napocska,de majd kialakul!

    Millió puszika.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. június 26. 21:07150.

    Sziasztok csajok!

     

    Bocsika ,nem nagyon tudok most írni,de a szülinaposokat  én is szeretném köszönteni!

    Kedves Kereva és Cirmoska!

     

    Nagyon boldog születésnapot kívánok!

     

    Puszi mindenkinek!

     

    Holnap meg próbálok feljönni!

     

    Sziasztok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. június 26. 20:43149.

    Jajjj,most olyan nagyot nevettem Éva!

     

    Az nem cicaágy,az nem kellett neki! Az én ágyamba bújt be szundizni és a takarót is magára húzza,ha fázik. A fotó kedvéért szépen megigazítottuk,de észre sem vette,olyan mélyen aludt.

    Holnap korán kelünk,mert ki szeretnénk menni a picra Andrissal/ a férjem/ a fiam viszont 10-kor értünk jön.Aztán a lányomat a félkész kajákkal,totrákkal felszedjük és megyünk a fiamékhoz,ahol befejezzük a főzést. Viszem a gépemet,csinálok fotókat a kutyabagázsról.

     

    A jelige meg tényleg hülyeség,hiszen kompromittáló képeket nem teszünk ki. Aki mégis,az meg vessen magára!

     

    Alex bizony már nagyfiú,183 cm magas és 16 éves lesz júliusban.Ahhoz képest,hogy 2 kg és 9 dkg-mal született,jókötésű srác lett belőle. Ha megtalálom a fotót,amikor hazavittük a kórházból és a karomba vettem,akkor kiteszem.

     

    Neked is szép ünnepet kívánok,puszillak

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450141 (148)
    2009-06-26  20:10
  4. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 26. 20:10148.

    Cirmoska, isteni ez a cicaágy! Ez tényleg az övé, vagy csak a fotó kedvéért fektettétek bele? Óriási! Úgy van betakarva, mint egy kisgyerek, puha selymes takaróval.

     

    Köszönöm a tortát, megkóstoltam, rám fér egy kis édesség!

    Egyszer már átnéztem a képeidet, akkor állapítottam meg, milyen szépek, édesek az unokáid, és milyen csinos nagyfiú Alex. 

    Mellesleg én egyáltalán nem értem, miért rejtik jelszó mögé a bem. oldalakat, ha valakinek valami titkolnivalója van, ne tegye kirakatba. Túl sok adatot közölni magunkról, amúgy sem praktikus.

    Épp az iwiw jutott eszembe, mekkora adatbázis fényképekből, kapcsolatokból.

     

    Legyen szép ünneped, érezd jól magad!

    előzmény:
    cirmoskandúr (145)
    2009-06-26  19:51
  5. 2009. június 26. 20:08147.

    Cicánia,nehogy megharagudj rám,de annyira szeretném neked ezt megmondani!!!!!!!

     

    Úgy örülök,hogy jársz jógára és észrevetted,hogy csinos a srác aki tartja!

     

    Úgy érzem,hogy elzárkózol a másik nemtől,pedig igenis értékes nő és ember vagy!!!!!

     

    Biztos vagyok benne,hogy egy szeretnivaló nő vagy és valahol éppen utánad kajtat egy hapsi,aki a párod lehetne.

     

    Jön a szép idő,járj nyitott szemmel és bízz magadban!!!!

    előzmény:
    Cicánia (142)
    2009-06-26  15:50
  6. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 26. 19:57146.

    Sziasztok!

    Mindenkinek köszönöm a szülinapi jókívánságokat! Aranyosak vagytok!

     

     

    Mociscsaj gyönyörűek a virágaid, aranyos a kuty, Te pedig nagyon csinos, és pimaszul fiatal vagy!

     

    Cicánia, kedves egészségedre a jógát! - de legyél óvatos a sármos jógaoktatókkal ! Egy szép napon majd azt halljuk, hogy bepasiztál!

    A múltkor elfelejtettem írni, milyen szép a sziámi cicusod!

     

    Kellemes hétvégét mindenkinek, ha lehet, kevesebb esővel!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. június 26. 19:51145.

     

    Sziasztok !

     

    Kismocis,igaza van Babucinak,tündérszép kislány vagy és az állatkáid is szépségesek. A virágokon látszik,hogy sok szeretetben van részük.Köszönöm a kedves szavakat,a szülinapi köszöntést.

     

    Cicánia,neked is nagyon köszönöm,jólesik minden kedvesség!

    Sajnos,csak képletesen kínálhatlak meg benneteket a tortából.  Babuci,Éva,Beus,mindenkinek köszönöm és szép hétvégét kívánok!

    Beuskám,érted nagyon izgulunk mindannyian!

     

    Küldök néhány fotót a kis öreg macsekomról.

     

    Nem titok,a jeligém : ciromka. Amikor a bem oldalamat készítettem,azt hittem,van jelentősége a jeligének. Semmi nincs,hiszen az iwiw-en is bárki megnézheti a fotókat,mi történhet?  Az igaz,hogy már nem is emlékszem,hogy milyen fotók vannak fent.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. június 26. 18:13144.

    Sziasztok!!!

    MOCISCSAJ:Megnéztem a képeidet nagyon szépek és TE egy nagyon szép nő vagy még női szemmel is!!!

    Az ünnepelteknek még egyszer Nagyon Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!!!

    A többieknek szép estét!!!

    Millió puszika.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. június 26. 16:21143.

    nem egy pár hónapos,

    hanem egy darab , ami pár hónapig tartott

    előzmény:
    Cicánia (142)
    2009-06-26  15:50
  10. 2009. június 26. 15:50142.

     

    Csajok most jövök a jógáról, helyettes tartotta , egy nagyon-nagyon helyes, sármos pasi, persze fiatal.

    Még mindig mosolygok magamban , ilyen rég volt. 

     Mióta elváltam, volt egy pár hónapos kapcsolatom, ennek is vagy 8 éve.

     

    Remélem nem mossa el az eső Cirmos partiját.

     

    Mindenki jó hétvégét, puszik

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. június 26. 14:42141.

    Szia mociska!!!

    Nagyon szépen köszönöm!!!

    Nálunk szépen süt a nap,de fúj a szél!

    Próbálok gyógyulgatni és olvasgatlak titeket!!!

    Legyen mindenkinek nagyon szép napja!

    Jó egészséget és sok puszit küldök mindenkinek!!!

    előzmény:
    mociscsaj_77 (140)
    2009-06-26  14:06
  12. 2009. június 26. 14:06140.

    Kedves Szülinaposok!

     

     

    Elnézést kérek,h figyelmetlen voltam:nem tudtam,h ma va a születésnapotok.ugyan utolsóként,de nagyon sok boldogságot és további jó egészséget kívánok Nektek.

    Be kell valljam,a saját adatlapommal voltam elfoglalva.Tettem fel képeket.Kutyikáimról itt bent a munkahelyen nincs frissebb kép,de majd teszek fel otthonról is.A cica pedig anyukáméké volt.....sajnos tavaly megmérgezték....így már nincs közöttünk.

     Cirmosnak kellemes délutánt,tündéri kiscsaj az unokád!Hétvégére jó bulizást,csomagolást...bár nem tudom,mikor indultok.Ha nem "futunk" már össze,akkor jó utat!

    Babuci!Nyugodj meg,egyenlőre többet nem tehetsz!Minden bizonnyal csak erről lesz szó..Ne aggodalmaskodj,próbálj nem gondolni rá és gyógyulni!!!!

    Többieknek csak jó kedvet és kitartást kívánok,mert nálunk megoint dézsából öntik...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. június 26. 12:33139.

    Kedves Kereva!

    Most olvasom,hogy neked is ma van a születésnapod!

    Neked is Nagyon-Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. június 26. 12:27138.

    Sziasztok!

     

    Cirmos és Kereva , nektek egy napon van a szülinapotok, ugye?

     

    Én is kívánok egészséget, boldogságot, minden vágyatok teljesüljön!!!

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. június 26. 12:26137.

     

      Szia Csajok!

     

    Ma rumlim van,minden összejött,de nem a rosszból szerencsémre! A kis Bianka unokámnak délután lesz a tánctáborban a záróünnepély és csak én leszek egyedül  szabad a családban közönségnek és fényképésznek. Nemrég jöttem haza,én is hivalalban csücsültem,mint Kismocis.Biankának váltottam ki az EU-s kártyát,mert jövő héten magammal viszem anyámhoz,Ausztriába.

    Holnap a fiaméknál lesz a családi buli,én leszek az ünnepelt és ez nekem olyan érdekes érzés,hogy nem én szorgoskodom a családom körül.

     

    Ha lesz időm,még ma este bejövök,de amint tudok,itt leszek köztetek.

     

    MINDENKI legyen nagyon jól,szép hétvégét kívánok nektek!

     

     

      Puszi :

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. június 26. 12:14136.

    Köszönöm Babuci!!!!

     

    Nagyon aranyos vagy és én aggódom érted,de......!

     

    Nem lesz semmi baj,valószínű,hogy összefügg az egyik petefészked elvesztésével. Még soha nem hallottam és nem olvastam senkitől,hogy egy méhnyakrák összefüggjön a mell bármilyen megbetegedésével. Dolgoznak a hormonok,azt hiszem.

     

    Amit Kismocis írt neked,azt én is úgy gondolom és ugyazazt tettem én is,hogy normális székletem legyen.

     

     

     

    Vigyázz magadra,legyen szép a napod!

    előzmény:
    babuci71 (134)
    2009-06-26  11:55
  17. 2009. június 26. 12:08135.

    Szívemből kívánok neked is minden szépet és jót,amit nekem kívántál!

    Remélem,hogy megvalósulnak a jókívánságok,rosszból már volt nekünk elég.

     

     

    Boldog születésnapot !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450141 (131)
    2009-06-26  10:36
  18. 2009. június 26. 11:55134.

    Kedves Cirmoska!!!

    Nagyon-Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. június 26. 11:53133.

    Sziasztok!

    Mindenkinek köszönöm,hogy válaszolt!

    Este felhívtam a kórházat ma bekellett mennem reggel megnézte az orvos aki műtöt szerinte is hormonális dolog lehet,de azért vett egy kis mintát és elküldte cytológiára!Az eredmény 10 nap múlva lesz meg!Nagyon remélem,hogy semmi baj nem lesz!Most voltam mammográfián és mell ultrahangon kb 2-3 hónapja.

    Megnézte a sebemet is egy helyen még váladékozik,de már csak kitisztotta aztmondta nem kell rá kötés!Írt fel húgyuti tisztitót is meg hüvelykúpot.Remélem az aranyerem is helyre jön sokkal könnyebb lenne ülni is!Bár már a kúp sokat segített amit a gyógyszertárba csináltak!

    Nagyon szép napot kívánok mindenkinek!

    Millió puszika!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. június 26. 10:45132.

    Szép-jó reggelt Mindenkinek!

     

    Elnézést,h késtem,de Okmányirodában töltöttem a reggelemet, forgalmit csináltattam.

    Babuci!Örömmel látom,h írtál!Nagyon ügyes vagy,h már a pisilés is megy!Nekem a műtét után nem akart visszatérni az inger,sőt préselni is hiába próbáltam,nem jött semmi.Kb 1-1.5 hónapig csak katétereztem,és még később is kellett kiegészítő jelleggel,mert nem tudtam teljesen kiüríteni a hólyagomat.Nem szeretnék okoskodni,de nem lehet,h az aranyér is azért alakult ki,mert sokat erőlködsz????

    Én a műtét előtt is szorulásos voltam (családi örökség édesanyámtól:)),így egy csomó mindent kipróbáltam,h próbáljam rendszeressé tenni.Teák,emésztést segítő "gyógyhatású" termékek stb...Nekem a szűztea kapszula vált be és az aszalt gyümik...És ztermészetesen a sok folyadékfogyasztás.....Ezek nélkül viszont nem menne.:(

    Neked nem javasolták,pl a szenna teát?Csak természetes dolgokra gondolok,mert hashajtókat tudom,h nem tanácsos szedni...

    Az esti kérdéseddel kapcsolatban nem tudok véleményt mondani..Nem hívtad fel az orvosodat?Esetleg a háziorvost?Megnyugtató lenne,tőlük hallani,h ez nem gond...

    Délben visszajövök,ha tudsz és van kedved beszélgetni: gyere.

     

    Többiektől elnézést kérek,h rájuk most nem fordítottam elég figyelmet,de ma még írok!

    Képeken dolgozom!:)

     

    Szép napot,vigyázzon mindenki magára!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 26. 10:36131.

    Drága Cirmoska!

    A születésnapodon nagyon sok boldogságot kívánok, egészségben és szeretetben  eltöltött hosszú életet!

           

    előzmény:
    cirmoskandúr (1)
    2009-06-03  15:19
  22. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 26. 10:33130.

    Szia!

    Erre nem tudok semmiféle ésszerű választ! Talán hormonális oka van.

    Mégsem kellene megijedned, esetleg próbáld felhívni a kórházi osztályt, ahol operáltak. Ha nem éred el a saját orvosod, az osztályos orvos, vagy akár a nővérek is tudnak tanácsot adni, ők meglehetősen tapasztaltak ilyen ügyekben. Remélem meg tudnak nyugtatni, és akkor számolj be nekünk is róla!

    előzmény:
    babuci71 (129)
    2009-06-25  19:48
  23. 2009. június 25. 19:48129.

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni!!!

    Mitől lehet,hogy az előbb a bal mellemből szintelen valami folyt???

    Lehet,hogy valami baj van???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 25. 19:46128.

    Ember tervez, nlc végez, lenyelte a fele hozzászólásomat, ezért folyt. .

    Cicánia: 

    Van egy 36 éves fiúgyermekem az első házasságomból. Sajnos ő nem töri magát a családalapítással, ezért nincs unokám. Irígylem is Cirmoskát nagyon! 

    Tudod, én is magamnakvaló nőszemély vagyok, elhibázott dolog volt mindkét házasságom és szerintem a fiam is ilyen.

    Köszönöm, hogy elhoznád nekem is a lepedőt, de jelenleg még magam sem tudom mikor fogom megrendelni, egy csomó segédeszközt kell vásárolni a férjemnek, ami jelentős anyagi kiadással jár, a lepedőt majd utána.

    Kismocis: ne foglalkozz a babonákkal, 7 év után is nagyon boldog leszel a férjeddel. Remélem teszel majd fel a kutyusaidról képet.

    Az előző kutyám kuvasz volt, érdekes módon a saját macskákkal semmi gondja nem volt. De az idegen cicusok jól tették, ha nagy ívben elkerülték a kertünket.

    Cirmoska: jó utat és kellemes pihenést Ausztriában. Remélem készítesz majd sok-sok fényképet, hogy mi is résztvehessünk az élményben. Jelentkezz, amint hazajössz!

    Babuci: örülök, hogy Te is itt vagy közöttünk. Most még sok türelemre van szükséged, így frissen a műtét után. Meglátod, ahogy telnek a napok egyre könnyebb lesz.

    Mielőbbi teljes gyógyulást és gyere közénk minél gyakrabban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 25. 19:33127.

    Sziasztok Kislányok!

    Talán egyszerűbb, ha nem mindenkinek egyenként írok, hanem így mindenkinek.

    A férjem változatlanul fenn van a Rehabilitációs Intézetben (már 4 hete) és még mindíg nincs hír arról, hogy hazaengedik.

    Beus : nagyon kedves vagy, köszönöm az érdeklődést. Ahogy írtam az elején, kicsit csapongó nőszemély vagyok, nem mindíg jutok el a topikig.

    Nagyon fogok szorítani Neked, hogy tökéletesen sikerüljön minden. Neked biztosnak kell lenni abban, hogy meg fogsz gyógyulni, és akkor úgy is lesz!

    Cicánia:  köszönöm a torna leírását, nagyszerűen olvasható, most már csak egy olyan személy kell, aki el is végzi rendszeresen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top