Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Wertheim műtét

cirmoskandúr
Létrehozva: 2009. június 3. 15:19

Sziasztok!

 

Keresem azokat a sorstársakat,akik wertheim szerinti műtéten estek át akár régebben,akár mostanában?

Érdekel,hogy kinek milyen mértékben változott meg az életvitele?

Talán ötleteket is adhatunk egymásnak?

Én úgy gondolom,hogy az életet továbbra is optimistán kell élnünk.

Várlak benneteket !

  1. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 14. 15:2126.

    Ne keseredj el Beus, rendbe fogsz jönni! Azt nem írtad, mikor volt a műtéted? Szerencsés vagy a segítőkész családoddal, én ilyennel nem dicsekedhetek. A férjem nem igazán tudott mit kezdeni a betegségemmel, a fiam meg éppen külföldön dolgozott. Én a kolléganőimnek köszönhetek nagyon sokat, akik naponta látogattak és mindennel elláttak.

     

    előzmény:
    Beus1012 (25)
    2009-06-13  21:45
  2. 2009. június 13. 21:4525.

    Sziasztok!

     

    Amint láttátok 33 éves vagyok,van egy 13 éves kamasz lányom és egy csodás férjem.Mind ketten nagyon sokat segítenek,támogatnak.Szerencsésnek mondhatom magam a családom miatt és mert kaptam még egy esélyt az élettől.

    Szövődmények?Először műtét után 8 nappal a ball lábam feldagadt,olyan volt mint egy elefánt láb,se térd se boka.Párhuzamban a jobb lábam nagyon fájt.Sajnos kábító fájdalom csilapítókat kaptam.Utána a vesemedencénél folyadék gyült össze,amit nimphocystának hívnak.Ezt hüvelyen keresztül szívták le.Most meg épp a ball vese vezetőm halt meg és jelenleg egy cső log ki belőlem,hogy a vesém ne károsodjon.

    Szeretném ha ti is mesélnétek magatokról.

     

    Szép estét mindenkinek!

     

    Sziasztok

     

    Jó éjszakát!   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. június 13. 21:3024.
    Sziasztok!Él még ez a topik, vagy priviztek?Csatlakoznék hozzátok (sajnos).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 13. 21:2223.
    Szia Beus! Örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, és szomorúan látom, hogy mennyire fiatalon kellett megküzdened evvel a betegséggel. Ha nincs ellenedre, írj magadról kicsit többet. Milyen szövődményektől szenvedsz?
    előzmény:
    Beus1012 (20)
    2009-06-13  20:24
  5. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 13. 21:1722.

    Szia! Örülök, hogy azért nem hanyagolod teljesen a hastáncot. Időnként én is beöltözöm, berakom a hajdani fellépésen készült DVD-t és táncolok.

    A régi csoportom előadásaira azóta is eljárok és begyüjtöm a felvételeiket.

    A műtétről ma sem tudok túl sokat, inkább az interneten olvastam utána a dolgoknak.Ha van kedved a műtétről mesélni, örülnék neki.

    Nálam 2-3 nappal a műtét után lépett fel ödéma, előbb az egyik lábam lett az elefántéhoz hasonló, 2 nappal később a másik is. Az orvosom kihajtott lépcsőzni, azt mondta az "izompumpa" segít eltüntetni. Egy ideig még dagadt a bokám és lábszáram, azután úgy 3-4 hónap elteltével megszünt. Novemberben elején operáltak, a következő márciusban megjutalmaztam magam egy hévízi 2 hetes pihenéssel. Imádom a tavat, rengeteget úsztam és rengeteget gyalogoltam. Azt hiszem ez a "kiruccanás" a fizikai rehabilitációt. 

    Tervezel valamilyen kikapcsolódást a nyárra? Te még bizonyára dolgozol, mivel foglalkozol?

    előzmény:
    mociscsaj_77 (19)
    2009-06-13  09:04
  6. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 13. 20:5321.

    Szia Cirmoska! Köszönöm a címet, holnap este írni fogok. Hátha így a kölcsönös tapasztalatoktól okosabbak leszünk. Sajnos engem nem világosítottak fel különösebben a műtét lefolyásáról és következményeiről, és alternatívát sem kínáltak. Talán lelkileg jobban megviselt, az elveszett nőiségem fájóbb volt, mint maga a fizikai megterhelés. Pedig már elég öreg vagyok, gondolom mekkora tragédiát jelent a fiataloknak.

    A hastánc egyébként még nem késő, Te is kipróbálhatod! 

    előzmény:
    cirmoskandúr (18)
    2009-06-12  22:58
  7. 2009. június 13. 20:2420.

    Sziasztok!

     

    Beus vagyok,és túl vagyok egy méh megtartó wertheim műtéten.Nekem mondták a szövődményeket,még a műtét folyamatát s el mondták,csak arra nem gondoltam,hogy én leszek az egyik olyan ember akinek az összes szövődmény kialakul.....de túl élem ha már kaptam még egy esélyt az élettől.

    Azt hiszem egyenlőre ennyi.

    Sziasztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. június 13. 09:0419.

    Szép Reggelt Mindenkinek!

     

    Nálunk gyönyörűen süt a nap,nemsokára megyek ki kertészkedni..Azért előtte benéztem,mert hajtott a kíváncsiság!Jó érzés olvasni olyan dolgokról,amik velem is megtörténnek.

    Annak csak örülök,h a nyiroködémával egyikőtök sem küzd!Az is kb ennyire előre kiszámítható,mint a piss.Nálam a műtét után 8 hónappal jött elő,egyik napról a másikra.Reggel még semmi bajom nem volt,zsibbadt és egyre vastagodott...Estére az ügyeleten kötöttünk ki,mert eltűnt a bokám és közel azonos vastagságú volt a lábszáram,a térden és a combom...Nagyon megijedtem!Nem is részletezem,h természetesen az orvosnak fogalma sem volt mitől lehet...A lényeg,h egy gyógymasszőr segítségével,az interneten rákeresve jutottam el az István Kórházba,ahol egy nyiroködémás rehabilitációs központ van!!!!Tehát az anyaintézményembe,ahol műtöttek!!!!!És ennek ellenére sem kaptam erről felvilágosítást.

    Nem ijesztgetésnek szánom,de javasolnám nézzétek meg....Akinek nyirokcsomót vesznek ki,ott ez előbb utóbb kialakul.....

    Na,de elég a rosszból!Szép nap kezdődik,bízom benne,h Ti sem unatkoztok!:)Az olvasottak alapján,nem gondolom!Örülök,h optimista emberekkel,hozott össze a sors!

    A hastánc szintén közös Évával.A műtétem előtt 2évig hastáncoltam.Sajnos utána hiába próbálgattam újrakezdeni,nem igazán esett jól.De néha még elcsábulok,hallgatom az arab zenéimet ,"beöltözök" és táncolgatok.

    A műtétről is tudok picit mesélni,mert az én Drága Dokibácsim és egy kedves nővérke sok részletet elmesélt...Sőt egy orvosi egyetemes filmecskébe is belekukkanthattam,ami ezt a műtétet dolgozta fel....

    Bocsi,h ilyen hosszúra sikerült!Holnap jövök!

    Szép napot Nektek!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. június 12. 22:5818.

    Szia Éva!

     

    Látom,hogy belevaló csaj vagy,nem az aludt tej fajtából!

    Még böngésztem kicsit a neten és jó,hogy belestem,hátha jött valamelyikőtök. Pontosan úgy van minden,ahogyan most elmondtad! Vannak jó időszakok,amikor azt hiszem,hogy húúú,de jó nekem,aztán jön a pofáraesés.Olyankor sorozatban cserélem a betéteket és éjjel is orvul jön a lavina.Aztán hónapokig semmi komolyabb gikszer,aztán ismétlődik minden.Én nagyon mélyen alszom,nem tudok kimászkálni éjszaka,így aztán vagy elég a betét,vagy nem.Szuper a vizhatlan frottirlepedő,mióta felfedeztem,nyugodtan alszom.

    Most,hogy mondod,eszembe jutott,hogy egy sorstársunk,aki orvosi körökben forog,pontosan azt mondta,amit Te. Mármint,hogy a hólyagot lehántották.Azért más is történt ott bent,mert mi okból indul el a lavina váratlanul,máskor meg haspréssel is nehezen indul be,ha nagyon igyekszem,mert pl. mennék valahova.

    Az a bajom,hogy olykor nem vagyok biztos abban,hogy fontos volt ez a radikalitás.Ezen már kár agyalnom,nincs visszaút és lehet,hogy már nem is élnék,ha nem egyezem bele a műtétbe.

    A hastánc tényleg nagyon jó lehet,irigykedve nézem a TV-ben,amikor látom.

    Igazad van,adok priviben email címet,ott hosszabban is kibeszélhetjük a dolgokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450141 (17)
    2009-06-12  17:30
  10. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 12. 17:3017.

    Szia Lányok!

    Nem is tudom hol kezdjem.... Érdekes, hogy Cirmoskával azonos napon születtünk és ahogy nézem a bem.oldalad, egyéb hasonlóságok is bőven akadnak közöttünk. A közös problémánkra visszatérve, engem is "megvígasztalt" már nőgyógyász és urológus, hogy evvel nem tudnak érdemben mit kezdeni. Ahogy a dokim mondta, lenyúzták a hólyagomat, nyilván az idegi pályák sérültek. Az a legborzasztóbb, hogy még nem sikerült semmiféle "törvényszerűséget" találnom. Vannak teljesen jó időszakok (bár nekem éjjel is fel kell 1-2x kelni, azután van olyan, amikor sorozatban jönnek a gondok. Majd próbálok fogyni ...

    Mellesleg nekem is van olyan ismerősöm, akit 35 évesen operáltak, és 20 év elteltével sem jelentkezett nála az inkontinencia. Viszont neki borzalmasan dagadnak a lábai.... nekem szerencsére ilyen panaszom nincs.

    Bevallom, az elmúlt években nemcsak 1-2 hetes tengerparti nyaralásokon vettem részt, hanem számtalan 3-8 napos társasúton is. Alapvető gondom nem volt, de akadtak kellemetlen pillanataim. Bizonyára tapasztaltátok ti is, hogy a fokozott fizikai tevékenység meglehetősen vízhajtó hatású. 2-3 éve még aktívan jógáztam, sőt hastáncolni jártam (ajánlom mindenkinek, isteni!), és bizony néha ki kellett mennem óra közben.

    Én is vízimádó vagyok, minél nagyobb pancsi, annál jobb! 

    Ha valakinek van kedve, cserélhetnénk email-címet is priviben, itt azért nem lehet "regényeket" írni. Neked pedig Mociscsaj mielőbbi pocaklakót kívánok!

    Szép hétvégét nektek, de ha valakinek van ideje, írjon! Új sorstársakat is várunk! A keresztnevem: Éva

     

    előzmény:
    cirmoskandúr (14)
    2009-06-12  12:43
  11. 2009. június 12. 16:2316.

    Szia Kismocis!

     

     

    A nyiroködéma lehetőségéről semmit nem mondtak,csak az inkontinenciáról. Arról is csak érintőlegesen és vagylagosan.Egy kecskeméti szobatársamat Artner doktor műtötte,Ő egy fiatal orvos az Istvánban,nem tudom,hogy találkoztál-e vele?Eszternek / a szobatárs neve/ szerencséje volt,nem lett következmény az inko.Nem tudom,hogy mitől függ,lesz vagy nem valakinek a műtét után?Én a környezemben nem titkolom,a baráti kör is képben van.

    A nyiroködémát nem érzékelem,nem tudom,hogy milyen formában jelentkezik?

    Azt hiszem,hogy az orvosok attól tartanak,hogy ha minden lehetséges szövödményt elmondanak,akkor nem vállaljuk a műtétet.Egy aranyos kis sorstársunkat a műtét után a kezelőorvosa / urológus/ félrekezelte,illetve nem kezelte idejében.Ki kellett venni az egyik veséjét.A Pálfalvi a zárójelentésemben megjelölte műtéti szövődményként a vese megbetegedését.Ajánlotta a gyakori hasi ultrahangot.

     

    Hétvégén én sem biztos,hogy gyakran bejövök,de ha lesz kis időm,akkor bekukk.

     

    Jaa,és szólíts Cirmosnak,az öregcsajos topikomban megszoktam már,így szólítanak.

     

    Megrendeltem a DVD-t,amit KEREVA ajánlott,kíváncsi vagyok rá.

    Nem várok csodát,ugyanis van egy ismerősöm,akinek minden lehetőség és tudás a birtokában van/ Ő is sorstárs, Ungár műtötte,2002-ben/ mégis ott tart,ahol mi többiek.

     

    Meghízni tényleg veszélyes,annyit én is tudok.

    Talán elvágtak idegeket,izmokat,kiszedtek kötőszöveteket,nincs támaszték a hólyagnak? Nem tudom.Senki nem magyarázta el.

     

    Na,most írtam egy litániát.

     

    Megírom priviben a jeligémet,megnézheted a bemoldalamat. Már több mint két éves,majd frissítek.

     

    Szép hétvégét kívánok neked! 

    előzmény:
    mociscsaj_77 (15)
    2009-06-12  12:51
  12. 2009. június 12. 12:5115.

    Szia Cirmoskandúr!

     

     

    Megkaptam a privit,köszönöm a kedves szavakat.

    A legutóbbi megszólalásomból kimaradt a számomra másik problémát okozó:nyiroködéma.

    Te is küzdesz vele??Ha igen,akkor tudtál róla?Felvilágosítottak erről a műtét előtt?

    Szép napot!

    Nem tudom hétvégén tudok e jönni,megpróbálok.....Addig is írjatok sokat.....:)

     

     

    előzmény:
    cirmoskandúr (12)
    2009-06-11  18:47
  13. 2009. június 12. 12:4314.
    Sziasztok Csajok,merre jártok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. június 11. 19:0813.

    Ez nagyon érdekes! Megnéztem a bemoldaladat és elcsodálkoztam,mert nekem is akkor van a születésnapom,mikor neked.Csak én 4 évvel később születtem ugyanazon a napon.Köszönöm a cd-ről a tippet,talán élek is vele.Az a baj,hogy amint írod is,nem használ semmi intim torna.Én sokat keresgéltem,de mindenütt azt mondták,hogy nincs gyógyír a problémámra.

    Azért annyira ne keseredjünk el! Én elmegyek mindenhova és van abban valami,hogy hisztériásan rágondolunk,aztán megvan a baleset.Én betét nélkül nem megyek sehova,biztos ami biztos alapon.Két hétig Horvátországban nyaraltam májusban,az egyik húgom minden évben két barátnőjével,/ hapsik itthon / pihen egy kicsit.Én mindig dolgoztam,hiába hívott és most először velük mentem.Megoldottam,nem volt semmi baj.Sajnos,hogy mindig gatyás tyúk voltam és most csak akkor húzok nacit kicsi betéttel,ha biztos vagyok a dolgomban.

     

    Na,most mennem kell,mert kisuram szólongat,hogy lesz-e valami vacsora?

     

    A bemoldalamat megnézheted,elküldöm a jeligét priviben.

    Remélem,hogy jót küldök,mert már nem is biztosan emlékszem.

    Ha nem sikerül megnyitnod,akkor másikat mondok.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450141 (10)
    2009-06-10  20:45
  15. 2009. június 11. 18:4712.

    Szia Kismocis!

     

    Semmit nem számít,hogy hány évesek vagyunk,tegezz továbbra is,ez természetes! Szeretném,ha nem halna el ez a fórum és egyre többen jönnének.Én ismerek más wertheimeseket is,eleinte gyakran váltottunk mélt de mindenki nagyon elfoglalt,tudom.Én sem tudok sokszor jönni,de megígérem,hogy minden héten bejövök párszor.Bent vagyok egy másik topikban már régóta, "Öregcsajok gyertek" a címe. Azt hittem,hogy Te megmenekültél az inkontinenciától,mivel kisebb kiterjesztésű volt a műtéted?!

    Macerás az igaz,de élünk. Én mindenhova elmegyek,csak felkészülök cuccokkal,betét,stb.

     

    Rád még sok szép dolog vár az életben és ennél nagyobb baj  már ne érjen!

     

    Amúgy meg tudod,hogy vannak fiatal szellemű idősebb lények és vannak konzervatív,pesszimista fiatalok.

    Te csak gondolj a szépre és örülj,hogy esélyt kaptál az életre!

    A családom boldog,hogy túléltem és rohanok egész nap és segítek a gyerekeimnek amiben csak tudok.

     

    Írj,ha lesz időd!

     

    Szia.

    előzmény:
    mociscsaj_77 (11)
    2009-06-11  08:55
  16. 2009. június 11. 08:5511.

    Sziasztok!

     

     

    Látom van pár év köztünk,de ha nem bánjátok,maradnék a tegeződésnél.Hiszen van egy közös pont,amiről végülis szólna ez a topik.Úgy gondolom teljesen mindegy,h kit hány éves korában műtenek,a probléma azonos.

    Nálam is az inkontinencia a legsúlyosabb probléma.(Egyenlőre a babátlanságot nem is sorolom ide....mert ebben bízom és ezért küzdök,h sikerüljön!)Igen a nap minden óráját terveznem kell nekem is,inni én sem merek és bizony félek a legkisebb kimozdulástól is!Olykor még egy bevásárlás is gondot okoz,mikor hirtelen jön az érzés,h nem bírom tovább...És hiába hordok betétet nálam is beidegződött már ez a félelem.

    Cirmoskandúr:válaszolok a prividre is,megkaptam.

    Remélem beindulunk és csatlakoznak minél többen...Én 2éve mikor kerestem sorstársakat egyetlen fórumot sem találtam...Most véletelenül rábukkantam és nagyon örülök!!!!

    További szép napot mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 10. 20:4510.

    Örülök, hogy ilyen hamar válaszoltál, ezek szerint hasonló korúak vagyunk, bár én vezetek néhány évvel. A kórház és orvos nevét had ne írjam le, sajnos nem felhőtlen kapcsolatban váltam el tőle.

    A legzavaróbb számomra is az inkontinencia, és pont ez ami romlott az évek folyamán. Kezdetben állandóan az órát kellett néznem, mert nem volt hólyagteltség érzésem. Azután fokozatosan visszajött ez az érzés, bár akkor is figyelnem kellett, hogy kb. 2 óránként kell pisilni mennem. Sajnos a figyelmetlenségemért "baleset" volt a büntetés. Most már állandóan betétet kell hordanom, közben felszedtem 10-12 kilót, ami szintén rontja a helyzetet.

    Próbálkoztam intim tornával, és gátizom tornával is, különösebb eredmény nem tapasztaltam. (Jut eszembe, a TENA cég honlapjáról el lehet jutni egy norvég testnevelő - Kari Bo a neve - gátizomtorna gyakorlatok DVD-n, ingyen elküldik ha kéred. A DVD borítóján www.corewellness.hu szerepel.)

    A legfájóbb számomra is, a "mozgásszabadság" hiánya. Imádtam utazni, kirándulni. Most nekem is tervezni kell, hogy ahova megyek, legyen WC biztonságos közelségben. Ha mennem kell valahova, inni sem merek.

    Az egyre rosszabb alatt azt értem, hogy egyre gyakrabban kell pisilni menni (talán csökken az ember hólyagrugalmassága), vagy talán már "hisztériás" beidegződés miatt, mert félek a balesettől.

    Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Meg akartam nézni a bem.oldalad, de jelszó védi.

    előzmény:
    cirmoskandúr (8)
    2009-06-10  19:47
  18. 2009. június 10. 20:009.

    Jaa,és mit szólt be az okostojás,amitől elment a kedvetek?

    Szerintem aki idejön,az hasonló cipőben jár! Vagy nem?

     

    Mindegyikünknek van valamilyen tapasztalata sajnos,itt anonim igazán elmondhatjuk és talán segítünk egymáson.

    előzmény:
    cirmoskandúr (8)
    2009-06-10  19:47
  19. 2009. június 10. 19:478.

    Szia Kereva!

     

    Az a helyzet,hogy nem tudom van-e jó és jobb ebben a helyzetben? Én személy szerint nehezebben tudom feldolgozni,ha fiatalokat kell megműteni ezzel a módszerrel.Én 55 éves voltam akkor és olvastad,hogy éppen ma 5 éve történt.Mondd már el,hogy mire gondolsz,hogy később még rosszabb?Engem nagyon zavar az inkontinencia. Elmegyek mindenhova,utazok,dolgozom,stb. de mindent meg kell tervezni és ez nagyon macerás.Téged hol műtöttek és ki műtött?

    Mit jelent,hogy egyre rosszabb? Műtéti szövődményként a vese megbetegedését is megemlítették. Erre gondolsz?

    Valamilyen tornáról nem tudsz esetleg,ami javíthatna az állapotunkon?

     

    Írj légyszíves!!   Kérlek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450141 (7)
    2009-06-10  18:21
  20. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 10. 18:217.

    Sziasztok! Jelentkezem én is a nem túl népes klubba. 7 éve operáltak, akkor 57 voltam. A problémáim kezdetben elhanyagolhatóak voltak, ahogy telnek az évek, súlyosbodnak.

    Tapasztalatom szerint azért nehéz erről beszélni, mert a hasonló témában elindított topikokba mindíg "beszólt" valaki okos tojás, amitől azonnal elment a többiek kedve és ezáltal megszünt.

    Sajnos nekem nem sikerült ilyen jellegű tapasztalatcseréhez - hozzám hasonló korú - partnereket találni. Más, ha valakit fiatalon operálnak és megint más, ha idősebb korban gyakorlatilag "kibeleznek", mint egy csirkét. 

    előzmény:
    cirmoskandúr (1)
    2009-06-03  15:19
  21. 2009. június 10. 17:096.

    Azt hiszem,hogy hülyeséget csináltam,kapkodtam és saját magamnak küldtem el a privit. Az imént megpróbáltam másolatot küldeni neked de nem biztos,hogy sikerült. Jelezz,ha megkaptad és ha nem,akkor is.

    Tudom,hogy nem könnyű de nem tudhatod,hogy aki az utcán szembejön veled,mit hurcol magában.Néha én is nyűgös vagyok és azt gondolom,hogy talán hülyeség volt engedni ezt a brutális műtétet? Mások,szintén wertheimesek azt mondják,hogy biztos nem volt más megoldás,nem szórakozásból műtenek a dokik.

    Ha nem ment át a korábbi privi,akkor megírom ami benne állt,addig nem akarom ismételni magam.

     

    Gondold azt,hogy milyen iszonyú lenne végtagok nélkül élni !

    Egy mellműtét is borzasztóbb ennél. A kolléganőmmel egyidőben állapították meg nálunk a rákot,csak neki levették mindkét mellét.

    Vagány csaj,nem rinyál,dolgozik és éli az életét.Bár neki annyival könyebb,hogy erősen vallásos.Én is hiszek,de misére nem járok,csak néha betérek egy-egy templomba ha arra visz az utam és elmélázok.

     

    Mi az,amit rosszul tűrsz az állapotodban?

     

    A környezetedet mi zavarja? Nekik az a feladatuk,hogy szeressenek és biztassanak.

     

     

    előzmény:
    mociscsaj_77 (5)
    2009-06-10  15:03
  22. 2009. június 10. 15:035.

    Ok.,ha megkapom  rögtön válaszolok.

    Nem tudom mennyire ijesztő ez a helyzet,de a saját közeli környezetem nem tud megbékélni vele.Pedig soha nem panaszkodom,tűröm méltósággal.Néha elszakad a cérna,akkor picit befordulok,de az élet megy tovább!!!!Ahogy mondtad bölcsen....

    Biztos nem véletlen,h tovább kellett élnünk...Tehát pozitivan!:)

    előzmény:
    cirmoskandúr (4)
    2009-06-10  14:45
  23. 2009. június 10. 14:454.

    Szia kis Mocis!

     

    Már nem is reméltem,hogy válaszol valaki,pedig úgy hiszem,hogy sajnos nem vagyunk kevesen ebben a kft-ben.

    Micsoda véletlen!  Vagy mégsem az?

    Éppen ma 5 éve műtöttek,aztán sajnos másnap újra felnyitottak,mert nem kötöttek el egy eret és majdnem elszálltam miatta.

    Néhány wertheimest ismerek a netről,sajnos olyan kis fiatalt is mint Te vagy.Ha nem probléma,akkor priviben vagy inkább mélben szeretnék kérdezni néhány dolgot Tőled.Gondolod,hogy másokat elíjesztenénk?

     

    Privi megy.

    előzmény:
    mociscsaj_77 (3)
    2009-06-10  12:17
  24. 2009. június 10. 12:173.

    Szia Cirmoskandúr!

     

     

    2006ban operáltak,29évesen.Mivel még nem szültem,a méhem nagy része megmaradt...Azóta eltelt 3év,de a baba nem sikerül....Reménykedünk!:)

    Az élet???vannak szörnyű napok...De nem szeretnék senkit elborzasztani,aki nem tudja,h miről is breszélünk!talán priviben....

    Szép napot!szia

    előzmény:
    cirmoskandúr (1)
    2009-06-03  15:19
  25. 2009. június 3. 19:472.
    Jaaa, és van egy öreg csíkos kandúrcicám,onnan van a jeligém!
    előzmény:
    cirmoskandúr (1)
    2009-06-03  15:19

Címlap

top