Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mágnesterápiáskészülék ???

receficebummbummbumm
Létrehozva: 2009. június 3. 06:14

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy használt-e valamelyikőtök már mágnesterápiás készüléket? Van-e hatása?

 Honnan tudom megkülönböztetni a bóvlit a valóban jó terméktől?

Ha használtál már ilyet és megosztanád velem a tapasztalataidat megköszönném..

http://www.wellmed.hu/magnetopuls-magnetot erapias-keszulek

 

Én ezt nézegettem, de gyanusan olcsónak tűnik. Amit eddig még találtam a neten és jónak véltem meg sajnos nekem baromi drága!

Köszi, rece!:)

  1. 2012. február 19. 18:0028.

    Nemrég nekem is el akart adni egy porszívóügynök egy "pulzáló mágneses matracot". Nem írom le a cég nevét, még éhenhalnak szegények vagy kénytelenek lesznek valóban porszívót árulni a továbbiakban.

    Iszonyat profin felépített előadást nyomott a pali. Szégyen, hogy ilyen jól képzett marketinges nem egy nemesebb cél érdekében van alkalmazásban valamelyik komoly termékekkel foglalkozó cégnél.

    Teljesen elítélendő szerintem, hogy profi átverős marketinggel nekimennek a beteg, naiv nyugdíjasoknak és még van pofájuk hitelt is felvetetni velük, mert nyilván nem tudnak több százezret kifizetni a "csodaszerre".

    Hogy hatékony-e az eszköz fogalmam sincs. De vajon miért van tele a net ezekkel a cuccokkal használtan? Ha tényleg azt tudná amit etetnek az emberekkel akkor vajon meg akarnának szabadulni tőle negyedáron?

    előzmény:
    receficebummbummbumm (2)
    2009-06-03  06:25
  2. 2012. február 1. 12:1327.

    Én is Impulser Hungary terméket használok... csúcs:)

    Bárcsak több infó lenne az impulser.hu oldalon, mert elvesztettem a könyvet:( 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top