Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Flector EP Rapid

tttimi
Létrehozva: 2009. június 1. 21:04

Szedett már valaki itt a fórumon Flector EP Rapid 50 mg-os granulátumot?

Homloküreg gyulladásra kaptam, de olyan mellékhatásokat ír, hogy meggondolom, hogy beszedjem e vagy kérjek valami mást (ezt ügyeleten írták fel). Nekem egyébként is kényes a gyomrom, de ez mindenféle gyomorvérzést emleget. És hozzáteném, hogy nem azt írja, hogy minden 100000-ik eseteben, vagy ritkán, hanem általános mellékhatásként.

 

Tehát a kérdésem, nektek nem vágta tönkre a gyomrotokat?

Köszi a hozzászólásokat:

tttimi

  1. 2017. március 1. 01:3829.

    Sziasztok!olyan kérdésem lenne,hogy 1 hete műtöttek ki a fogamat,és kb 4 napja kezdtem el szedni a flectort,es hétfőn vissza mentem mert gennyes lett a sebem tehát rá tett egy lapáttal :( ! Es tudni kell hogy vékonyka vagyok, es a fájdalomtól fogytam is, és hogy nem lesz bajom tőle? Mert rettentően félek. Előre is köszönöm a válaszokat ! 

  2. 2009. június 2. 08:2328.
    A flektor szuper évek óta szedem, nagyobb fájdalmak esetén. Izületi, és gerinc gondjaim vannak. Csak a legjobbat tudom róla irni.
    előzmény:
    tttimi (1)
    2009-06-01  21:04
  3. 2009. június 2. 08:0427.
    Megkérdezhetem, hogy milyen gyomorvédőt szedtél mellé?
    előzmény:
    Dorm (21)
    2009-06-01  22:50

Címlap

top