Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kreta vagy Korfu???

tudu30
Létrehozva: 2009. május 27. 14:48

Sziasztok!

 

Egyszeruen nem birom eldonteni, hogy melyiket valasszam. Kisfiamat is visszuk, aki akkor lesz 16 honapos.

Szempontok:

-olyan helyen szeretnenk megszallni, ami nincs messze a repulotertol (aztan persze onnan majd buszoznank valamennyit erre-arra)

-szeretnenk sokat kirandulni, nem csak a tengerparton pihenni

-az apartman csendes helyen legyen, ne egy bulizos helyen

-szeptember elejen mennenk

 

Tudtok nekem tippeket adni?

  1. 2010. július 5. 12:3430.

    Szioka!

     

    Találtam 2 utaási idorát a neten.Sztem nagyon jó ajánlatai vannak nézzétek meg pls.

     

    www.neckermann.hu

    www.lastminute.com

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_829390
    Torolt_felhasznalo_829390
    2009. július 7. 22:1929.

    Szia Gyömöszke!

    Olyan jó, hogy ilyen pozitívakat írsz. Olvastam már neten elég negatív véleményt is, szóval most megnyugtattál. Augusztusban megyünk, úgyhogy a víz is klassz lesz, ahogy írtad. Köszönöm!!

    Mikor mentek Krétára?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304091 (27)
    2009-07-05  22:46
  3. Torolt_felhasznalo_909261
    Torolt_felhasznalo_909261
    2009. július 7. 11:0228.

    Szia!

     

    Ha nyugis nyaralast szeretnel, Korfun nagyon tudom ajanlani Arillast! Sidaritol 5 percre van, ha enni vagy hasonlot szeretnetek, viszont itt nincsenek szorakozohelyek, szoval pihenesre, gyerekkel idealis!

     

    Itt egy nagyon jo apartman, egy csalad uzemelteti, van egy 1,20 m-es medencejuk is, es ennek van egy 60 cm-es elszeparalt resze is (a gyerkocnek)

     

    ha erdekel, nezd meg a linket, autot is lehet naluk kolcsonozni

     

    http://www.annastudios-arillas.com

    előzmény:
    tudu30 (1)
    2009-05-27  14:48
  4. Torolt_felhasznalo_304091
    Torolt_felhasznalo_304091
    2009. július 5. 22:4627.

    Szia!

     

    Nagyon jó a partja! Homokos, lassan mélyül, nincsenek nagy hullámok. Vannak öltözőbódék, kajáldák, kis trafik, zuhanyok, és a part tetején végig fa járda megy, így ha egyszer lemosod magad, nem leszel újra homokos. Augusztusban nagyon jó meleg volt a víz, július közepén kellemes. 

     

    Nagyon jó hely, és bár már 2x voltam, visszahúz a szívem.

     

    (idén Kréta a cél. Kíváncsi vagyok, melyik győz. Bár Korfu a szívem csücske, így nagyon igyekeznie kell.)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_829390 (26)
    2009-07-03  15:37

Címlap

top