Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dévai intézet

natika75
Létrehozva: 2009. május 19. 14:03

A Dévai intézetről szeretném megkérdezni az ottjártak véleményét, tapaztalatát. 4 lombikon vagyunk túl, (máshol) intézetváltás előtt állunk. Van még egy TB által támogatott próbálkozásunk, nagyon érdekelne a véleményetek az intézetről!

 

 

  1. 2014. szeptember 20. 16:3633.

    Sziasztok!


     


    Azt hiszem itt az ideje,hogy csatlakozzam hozzátok.Annyi erőt adtok,annyi pozitív energiát, segítettetek felállnom és nekiindulni a lombik programnak,pedig csak olvasgattalak Titeket!Olvastam a sok sikertörténetet,annyi erőt adott,hogy elhigyjem nekünk is sikerülhet!


    Nálunk sajnos egy nőgyógyászati műtét miatt ,csak lombikkal lehet babánk.Most indultunk neki,lassan meglesznek a leleteink,és indulunk a kis "előadásra".


    Nálatok,hogyan zajlott?Mit tudtok mondani a Dévai Doktor Úrról?Nekem elsőre szimpatikus volt,örültem,hogy talán nem csalódom:))!


    A műtétem után nehezen szántam rá magam arra,hogy nőgyógyászhoz menjek,találtam egy nagyon kedves és odafigyelő dokit,reméltem hasonló lesz a tapasztalatom a Dévai Úrról is..Igaz eléggé gyerek cipőben járunk még hozzátok képest,túl sokat nem találkoztam Vele,de gondoltam Ti nagyon kedvesek vagytok egymással,hátha segítetek Nekem is kicsit . :)))


    Nem tudom pontosan hogyan zajlik ez a program mi után mi következik,azt mondta a Doktor Úr ,hogy ha megvannak a leletek részletesen megbeszélünk mindent,de azért csak kíváncsi az ember :)


    Páromnál eddig minden rendben,nálam is talán,vagyis az eddigi leletek alapján legalábbis ...Noh de a lényeg,hogy izgulok...Nem kicsit...Annyira szeretnénk a kis picurt,megteremtettünk neki mindent ,most már itt az ideje,hogy csatlakozzon hozzánk  és velünk legyen :)


    Lehet most túl sok reményt fűzök ehhez az egészhez?Nem tudom,csak próbálok a sok nehézség után kicsit pozitívabban hozzáállni a dolgokhoz..


    Annyi mindent tudnék írni,nem is lenne elég az 1800 karakter amit még kitölthetnék :)))


    De röviden,nagyon örülök,hogy Rátok találtam :))


     


     

  2. 2010. május 28. 13:5332.

    Sziasztok, mi újság? Megszülettek a babák? Valaki jár mostanság a Dévaiba?

    Köszönöm

    előzmény:
    Makarska (31)
    2009-09-22  18:30
  3. 2009. szeptember 22. 18:3031.

    Köszi! Egyenlőre még maradnék a babára várva topiknál. Majd ha már lombikra kerül a sor akkor tuti bekéredzkedek én is hozzátok. Mondjuk a ti topikotokban talán annyival jobb, hogy közelebb vagytok a babásodáshoz, mint mi. Mi még csak sötétben tapogatózunk. Na jó, azért lépkedünk előre, de mégcsak most lett az első inszemesünk.

    Nagyon sajnálom, hogy vérezgetsz, remélem most már abbamarad. 

    Közeli barátaink is lombikoztak és megmaradt mind a négy baba, amit beültettek. Szegények már tervezték, hgoy a garázst hogy alakítják át gyerekszobává. Aztán végül a dokival közösen úgy döntöttek, hogy maradjon inkább csak kettő. és most már nyolc hónaposak a kislányok. Na de a négy már tényleg túl sok és veszélyes lett volna. Hárommal talán még nem lesz annyi gond. Csak legyen minden rendben! Szorítok!

    előzmény:
    Linci01 (30)
    2009-09-22  18:18
  4. 2009. szeptember 22. 18:1830.

    Szia Makarska!

     

    Nagyon jól esik,hogy követed a storymat,hát,nem mindennapos!

    Most a 11.hétnél tartok,és még mindig vérezgetek sajna. Hétfőn megyek dokihoz,és akkor dől el,hogy mennyi pocaklakóm maradhat.

    Ha semmi probléma nem merül fel,akkor részünkről maradhat a három! Csak legyenek egészségesek!...Annyira lassan telik az idő!

    Nagyon sok sikert a Dévai dokihoz,néha ugyan szigorú,de be kell tartani az utasításait,és akkor minden rendben lesz.

    Amúgy jöhetsz a másik topikba is ha van valami kérdésed,biztosan szívesen segít mindenki.Mondjuk nem vagyunk sokan,de jó a társaság.

    előzmény:
    Makarska (29)
    2009-09-22  09:19
  5. 2009. szeptember 22. 09:1929.

    Szia!

    Sajnálom, hogy csak most néztem ide be azóta. Nem is reméltem, hogy találok itt hsz-t. Viszont miután itt olvastam rólad, bevallom megnéztem, hátha írsz máshova is és megtaláltam az 1. lombik topikot. Utólag is bocsi!De valahogy elkezdett érdekelni, hogy hogyan alakul a babásodásod. Bocsi! És ott követem is rendszeresen a történéseket, de mivel én még nem jutottam el a lombikig, ezért nem írtam, csak olvastam. Ezúton nagyon gratulálok és nagyon szorítok a három picikéért!

    Igen, én a Dévai dokihoz kerültem. Nagyon szimpi, minden ok, csak nálam még szerintem van mit tenni az inszem és a lombik előtt. Most kiírt egy csomó vizsgálatra (hsg, mammográfia, bakteriológia, stb,stb), miután megvannak (kb két héten belül), akkor kellene visszamennem. Csak nem nagyon tetszett, hogy azonnal terelte a témát az inszem és a lombik felé, miközben nekem a hormonjaim sincsenek rendben. Ezért mielőtt visszamennék, bejelentkeztem endokrinológushoz, aztán majd tőle függ, hogy mikor megyek vissza a Dévaihoz. Nálam röviden ennyi.

    előzmény:
    Linci01 (26)
    2009-09-08  12:19
  6. 2009. szeptember 14. 15:1428.

    Szia!

     

    Akkor igaz,hogy elmegy?Már hallottam korábban is,nekem csak annyit mondott,hogy egy hónap szabira megy.Mondjuk nekem már nem is kell hozzá mennem,mostmár máshová kell járnom,ma töltöttem be a 10.hetet.Egy kedves levelezőtársam szeretett volna hozzá járni,Ő azt hallotta,hogy a Cirisbe megy át.Sajna ott nincs OEP támogatott lombik.

     

    előzmény:
    Manna74 (27)
    2009-09-14  14:44
  7. 2009. szeptember 14. 14:4427.

    Sziasztok!

     

    Én is a Vass dokihoz járok a Dévaiba.

    Február óta próbálkozunk, egyelőre "csak" gyógyszerrel és injekciókkal, amiket a férjem ad be nekem.

    Nagyon kedves és rendes doki, de éppen most fog elmenni a Dévaiból!

    Az a baj, hogy nem tudom pontosan, hogy hol lesz októbertől...   : (

    előzmény:
    Linci01 (26)
    2009-09-08  12:19

Címlap

top