Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kecskeméten nőgyógyász

erd
erd
Létrehozva: 2004. február 2. 17:59
Sziasztok!
Remélem van köztetek kecskeméti és tud segíteni, hogy kihez menjek nőgyógyászhoz. Természetesen olyan orvost szeretnék aki kedves, rendes és nagy odafigyeléssel bánik a betegével. Ha tudtok ilyet, kecskemétiek, segítsetek!
Köszi!
  1. 2005. szeptember 12. 15:5826.

    Köszi a hozzászólásokat! Priviben is kaptam infot! Az is köszi. Steinmetzről hallottam rossz híreket így ő kilőve. Szabó László elérhetőségét (rendelési hely és telefonszám) valaki el tudná nekem küldeni, akár priviben is. És még ajánlották Danka Doktort (remélem jól írtam). Róla tud valaki valami infot. Előre is köszi. F.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_892526 (25)
    2005-08-26  12:59
  2. Torolt_felhasznalo_892526
    Torolt_felhasznalo_892526
    2005. augusztus 26. 12:5925.

    Pusztai szerdán és pénteken rendel  a Batthányi utcán, elõõte érdemes bejelentkezni nála telefonon. A száma 20/922-1872.

     

    Nagyon rendes doki én nála szültem és hozzá jártam elõtte és most utána is. Fiatal, nem pénzéhes, kedves és türelmes és bármire szívesen válaszol normálisan amit kérdezel. 

    Ha õ nem akkor a Szabó Lászlót tudom még ajánlani.

    akihez nem: Korányi, kis Nyirádi, Ladányi

    előzmény:
    Fantasea (23)
    2005-08-19  14:07
  3. 2005. augusztus 25. 22:0024.

    Sziasztok!

    Szabó László!

    Ne adjátok lentebb! Én nála szültem, elõtte meddõséggel kezelt (utána meg szülés utáni depresszióval  . Nagyon kedves, tényleg mindent elmagyaráz, bár hülyeséget ne kérdezz, mert azt nem szereti! Úgy tudom keresztény, nálam ez is sokat számított. Most kistesót szertnénk, már 9 hónapja próbálkozunk, azt hiszem megint hozzá kell fordulnom "segítségért", de nem aggódok egyáltalán

    Steinmetz: úgy tudom, már nem vállal szüléseket (eléggé megszedte magát) most ráállt az abortuszokra

    A Kazacsay tényleg édi, úgy megviszgált, hogy megindult a szülésem (Hja, kérem zárt méhszájnál magzatvizet nézni, ember legyen a talpán, aki észrevétlenül végzi (bár a Szabó Lászlónál nem igazán éreztem fájdalmat)) A lényeg, hogy bocsit kért amiért fájdalmat okozott. Meg volt minden bocsátva!!!

    Szerintem a Koncz is jó, bár én nem szeretem ha egy doki sokat beszél! Hitelét veszti...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. augusztus 19. 14:0723.

    Sziasztok!

    Teljesen véletlen akadtam erre a topicra. Én is Kecskeméten keresek nõgyógyászt. Ha valaki meg tudná nekem írni, hogy hol rendel a Pusztai Zoltán, és mi az elérhetõsége? Illetve Steinmetz Györgynek a telefonszámát sehol nem találom...

    Mi babát tervezünk hamarosan, és ezért fontos, hogy kit választok. Korábban Nagy Judithoz jártam, és nem egy modern doki az biztos. Kedves, de mindenben régimódi.

    Köszi! (u.i. más tapasztalatok is érdekelnének!)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. január 25. 21:4122.
    Bár én már nem kecskeméti vagyok, de mindkét lányom ott született. Mindkettő császár volt és mindkettőt a Pusztai végezte. Az első sűrgősségi volt és akkor találkoztam vele először, nagyon megnyugtatott és kedves volt. A másodiknál nem volt kérdéses, hogy őt válasszam. Fiatal, kedves és érti a dolgát. A Batthány úton rendel szerdán és pénteken.
    Jó a Kazacsay is, csak vele kicsit elszállt a ló. Főként jólmenő betegei vannak (ügyvéd, orvos, tanár, stb. ) és eléggé pénzéhes lett. Egy orvos barátnőm szült nála és vele is közölte utolsó hetekben, hogy mennyi a tarifája. Végülis tőle nem vett el pénzt, mivel, hogy kollégák. Ettől függetlenül ő is jó. Én viszont nagyon tudom ajánlani a Pusztait. Persze mindenkinek a saját orvosa a jó.
    Remélem tudtam kicsit segíteni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_126677 (17)
     
  6. 2005. január 25. 00:2021.
    HA a fiatalra gondolsz, én már oltam nála, igza elég régen, de szerintem jó. Én a papájához jártam leginkább SZTK alapon a BAtthyányi utcai nőgyógyászatra. Csak az volt a baj, hogy csak kedden de rendelt, amikor a kismamákkal végzett. de szerintem nagyon jó. Nem tudom, hogy dolgozik-e, mert Bp-re húzott a munkám, és már régen voltam otthon.
    előzmény:
    freeani (20)
     
  7. Torolt_felhasznalo_241640
    Torolt_felhasznalo_241640
    2005. január 12. 11:1520.
    sziasztok!
    A Nyilasról mi a véleményetek? Járt már valaki nála? Esetleg hallottatok már róla valamit?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. február 2. 23:3019.
    Koncz. . korbeeri a szaja a fejet-))) allandoan mosolygos. kedves, lelkiismeretes, . . . lattam mutetnel. . hm.
    előzmény:
    gyongyoske (15)
     
  9. 2004. február 2. 23:2518.
    Nagy J. nagyon sokat valtozott elonyere, regebben egy kisse mogorvabb volt, de aztan valtozott.
    En a dokiknal nem nagyon figyelem, hogy mennyire mosolygos, de o nagyon nem volt az
    előzmény:
    gyongyoske (15)
     
  10. erd
    erd
    2004. február 2. 22:3117.
    Szia Gyongyocske!
    Nagy Judit hol rendel? Írj róla, mennyi idős, kedves mosolygós?
    előzmény:
    gyongyoske (15)
     
  11. Torolt_felhasznalo_923558
    Torolt_felhasznalo_923558
    2004. február 2. 21:3316.
    Sziasztok!
    Én a Temesváry doktort ajánlom nyugodt szívvel. Értem a lelkét is kitette, nagy harc volt, mire egyáltalán sikerült teherbe esnem és kihordani a terhességet. Nyugodt, kedves, odafigyel. Én minden problémámat meg tudtam vele beszélni. Remélem, sokáig a pályán lesz, mert ha eljön az ideje, a lányomat is hozzá szeretném vinni. És még valami, ami nálam nagyon sokat számított. A férjemet is partnernek tekintette. Mindig mindent elmagyarázott neki is, az ultrahangon mindig ott lehetett. Családként kezelt minket.
    A Ladányi doktort viszont kerüld!!! Úgy vizsgál, hogy abban nincs köszönet!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2004. február 2. 19:4515.
    Szia erd!

    Én több mint 15 éve járok a Nagy Judithoz. Tudom, kicsit furcsa, hogy nő a nőgyógyász, de maximálisan megbízom benne. A kislányom is nála született, azóta is hozzá járok. Bár nem a körzetébe tartozom, nem kellett a magánrendelőjébe járnom és fizetnem a terhesség alatt, hanem TB alapon mehettem a körzetébe.
    A férfiak közül Koncz Istvánt ajánlanám, nagyon lelkiismeretes doki Ő is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_126677 (6)
     
  13. 2004. február 2. 19:3614.
    Miért mondod, hogy orvosnak is elmegy? Szerintem jó orvos. Egyébként a Bíró nagyon szerette. Mikor dolgoztál itt?
    előzmény:
    kysslina (12)
     
  14. 2004. február 2. 19:3413.
    Csütörtök este (azt hiszem 7- től) a Batthyány utcán, a terhesgondozó mellett. Hétfő este a Bagoly utcán, a Medicentrumban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_126677 (11)
     
  15. 2004. február 2. 19:3312.
    Dr. Szabo L. remek jo doki, nem mosolyog lukat a hasadba, de nyugodtan rabizhatod magad.
    Ladanyival fenntartasaim lennenek, dolgoztam a nogyogyaszaton. . igaz nem sokat, de eleget ahhoz, hogy tudjam amit tudok.
    A Biro nekem szinten egy fantasztikus jo orvos, sajna eleg elfoglalt volt mar regen is.
    Kacsa aranyos, joszandeku, orvosnak is elmegy. .
    En a helyetekben a Szabo L. fele gardat keresnem, ok azok, akiket az uj foorvos hozott magaval anno, es azokat akik mellejuk huznak, ugyanis a Ladanyi fele bagazsrol jobb ha nem tudjatok minden egyes huzasukat. . a kmeti nogyogyaszat sajnos ket reszre szakadt, mar jo regen.
    előzmény:
    Száwa (5)
     
  16. erd
    erd
    2004. február 2. 19:2911.
    Hol rendel Kazacsay?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_417272 (10)
     
  17. 2004. február 2. 19:1410.
    Szia! Én is a Kazacsay dokit tudom ajánlani, nála szültem a kisebb fiamat és annyira maximálisan megtett mindent emberileg és orvosilag! Még jóval a szülés után, a szoptatásban is segített. Nagyon rendes, jó orvos szerintem és nagyon szókimondó, mident a nevén nevez, nem finomkodik. Meg lehet kérdezni tőle bármit. Van viszont valaki, akitől óva intelek, priviben megírom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_126677 (1)
     
  18. 2004. február 2. 18:409.
    Hol van magánrendelése? Nem 40 körüli, magas, sötét hajú? Lehet, hogy láttam már a kórházban.
    előzmény:
    kismackó2 (7)
     
  19. 2004. február 2. 18:388.
    Talán még Pusztait tudom ajánlani. Ő is elég fiatal. 1, 5 éves a lányom és a kórházban vizitnél találkoztam vele. Elég kedvesnek tünt és mástól is hallottam, hogy rendes. A Ladányi vizsgált, de nagyon fájdalmas volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_126677 (6)
     
  20. 2004. február 2. 18:357.
    Szabó László. Nagyon kedves doki. Évek óta hozzá járok. Hallottam már rá panaszt, de melyik az a doki, aki mindenkinek megfelel? Nem pénzéhes és mindent elmond töviről hegyire. Volt olyan is, hogy egy merő ideg voltam szűrés előtt és nekiállt beszélgetni, hogy oldja a feszültséget. Én csak jót tudok mondani róla.
    előzmény:
    Száwa (5)
     
  21. erd
    erd
    2004. február 2. 18:326.
    21 vagyok és most megyek először dokihoz. Félek is a szokatlan dologtól, ezért lenne jó, ha nem lenne egy durva, mogorva alak.
    előzmény:
    Száwa (3)
     
  22. 2004. február 2. 18:315.
    A Szabó doki Szabó Gábor? Mit lehet tudni róla? Én váltani szeretnék. A Kazacsayt túl lazának találom.
    előzmény:
    kismackó2 (4)
     
  23. 2004. február 2. 18:284.
    Én a Szabó dokihoz jártam, csak az utóbbi időben disznó módon elhanyagoltam a szűrést (tavaly nem voltam). Idén megyek, az tuti. Anyukámat is ő hozzá vittem el.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2004. február 2. 18:283.
    Szia!
    Én Kazacsay Lászlót ismerem. Kérdezni kell tőle, mert nem beszél lyukat a hasadba. Olyan 40 év körüli. Egyébként nagyon kedves. Megszabad tudni hány éves vagy? Első orvosod lenne vagy nem ismersz itt még senkit?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_126677 (1)
     
  25. Torolt_felhasznalo_607263
    Torolt_felhasznalo_607263
    2004. február 2. 18:242.
    Szia Erd.

    12 éve élek Kméten, de még nem találtam meg az igazi nőgyógyászt.
    voltam Nyírádi, Nyilas, Temesváry, Nemes Steinmecz dr. oknál
    Talán a Temesváryt ajánlanám leginkább , vagy a Nemest. Batthyány u. -i CSNT megmondja a számát én ezt tudom: 30/9433023 30/3832176
    Van aki Szabó dr-ra esküszik. Egyik sem olcsó. . . .
    Sok sikert, ha meg vagy elégedve, kérlek értesíts. Ja, és egyik barátnőm szerint a Ladányi dr nagy favorit még.
    Szia
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_126677 (1)
     

Címlap

top