Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Z_E_P_T_E_R-vélemény?

Torolt_felhasznalo_989697
Torolt_felhasznalo_989697
Létrehozva: 2009. május 6. 13:41

Sziasztok!

 

Ha valakinek van valamilyen munkaköri kapcsolata a céggel, érdekelne, közeli rokonom fog valószínüleg itt elhelyezkedni, és kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!

 

Köszönöm

  1. 2009. május 6. 21:5555.

    Semmi gond. Előfordul!

     

    Hát tudod muszáj hogy legyen türelmem, nem szeretném ha összekevernének vele.

    előzmény:
    ed67 (50)
    2009-05-06  21:47
  2. 2009. május 6. 21:5254.

    Na jó, ez az utolsó hsz-em számodra, mert látom nem bírod abbahagyni!

     

    HA elolvastad volna az eddigi hsz-eimet, akkor tudhatnád, hogy nem tartom jónak a módszereiket, viszont a terméket igen. Ezt már jóval korábban leírtam. De gondolom nem vetted a fáradtságot hogy elolvasd, csak fröcsögni tudsz dühödben. Nekem édesmindegy, milyen stílusban irogatsz nekem, nem leszek sem tőled, sem a véleményedről kevesebb. 

     

    A szabad véleményalkotás joga megillet mindenkit. Ha észrevetted volna, egyetlen szavammal sem szerettem volna elérni hogy megváltoztasd a véleményed. De míg te az elejétől kezdve támadsz, fröcskölsz és mocskolódsz. Én ebben nem kívánok részt venni. 

     

    Részemről a vitát lezártnak tekintem, ez már nem az én stílusom.

     

    előzmény:
    kékeszöld (46)
    2009-05-06  21:43
  3. 2009. május 6. 21:5053.

    Azért nem lehet boltban kapni, mert akkor a kutya se venné meg ilyen áron.  Muszáj hozzá a négyszemközti parasztvakítás, mert akkor nem tudja őket elkaszálni a GVH. Lakásban, zárt ajtók mögött olyan hazugságokat tudnak mondani, ami a csövön kifér. :-(((( 

     

    Egyébként lehet kapni töredék áron már ilyen lámpát. Uigyanis lejárt a szabadalmi védettsége, és most már bárki gyárthatja, szabad a licenc.

     

    Harmad-negyedáron lehet kapni active light, meg más néven is. :-)

     

    ezért prüszköl annyira a cepter. :-DDDDD

    előzmény:
    kiskicsicsiga (43)
    2009-05-06  21:40
  4. 2009. május 6. 21:5052.

    Azért nem lehet boltban kapni, mert akkor a kutya se venné meg ilyen áron.  Muszáj hozzá a négyszemközti parasztvakítás, mert akkor nem tudja őket elkaszálni a GVH. Lakásban, zárt ajtók mögött olyan hazugságokat tudnak mondani, ami a csövön kifér. :-(((( 

     

    Egyébként lehet kapni töredék áron már ilyen lámpát. Uigyanis lejárt a szabadalmi védettsége, és most már bárki gyárthatja, szabad a licenc.

     

    Harmad-negyedáron lehet kapni active light, meg más néven is. :-)

     

    ezért prüszköl annyira a cepter. :-DDDDD

    előzmény:
    kiskicsicsiga (43)
    2009-05-06  21:40

Címlap

top