Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Z_E_P_T_E_R-vélemény?

Torolt_felhasznalo_989697
Torolt_felhasznalo_989697
Létrehozva: 2009. május 6. 13:41

Sziasztok!

 

Ha valakinek van valamilyen munkaköri kapcsolata a céggel, érdekelne, közeli rokonom fog valószínüleg itt elhelyezkedni, és kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!

 

Köszönöm

  1. 2009. május 6. 14:4926.
    amint vége a vizsgáknak,előveszem ne aggódj,csak most nicns időm rá,annyit szarakodik...
    előzmény:
    Vitosa (24)
    2009-05-06  14:47
  2. 2009. május 6. 14:4725.

    Ilyen hazugságokkal kell vigéckedned...

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=126791

     

     

    Miskolci vagyok, itt is hódít a Bipotron lámpa. Eddig el voltam mellette, nem foglalkoztam a kereskedőivel, gondoltam ők is békén hagynak engem. Sajnos tévedtem. Összeakadtam G.-né Katalinnal. Egy közeli ismerősömet, akinek bőrfesték hiányos az arcbőre (hegek után) azzal eteti hónapok óta, hogy meggyógyítja. Szegény már nagyon sok helyen megfordult (BP. SOTE, Cegléd, Hatvan., Miskolc stb) de egyetlen orvos sem vállalta, akármennyit igért is nekik, nem tartották volna erkölcsösnek elvenni a pénzét és cserbenhagyni. Ez az asszony sajnos nem ilyen, (pedagógiai diplomája van), az összes egészségügyis szerinte direkt nem gyógyít, csak hogy visszajárjunk hozzájuk.

    Szerinte hiteles gyógyulások:

    - a mentőben a megállt szívet újraindítja, 

    - a féléves agyhalottat újraélesztette, aki ma már szintén Zepteres eladó, 

    - az Alzheimer és a Parkinsont kórt is gyógyítja (szegény Reagen elnök ha tudta volna, de Michael J. Fox még nem késett el, szóljunk neki) 

    - újszülöttek lázgörcsét lehúzza

    - a vérnyomást beállítja - ha magas csökkenti, ha alacsony megemeli

    - az agyvérzés utáni bénultságot megszünteti 

    - a levest megízesíti, a vízet megnyugtatja (ívó és fürdőt is) 

    Néhány példa a hölgy üzletfeleiből:

    - fiatal anyuka (32 éves), fiatalember (19 éves) baleset utáni kómájukat gyógyítatja egy-egy 400 ezer forintos lámpával (mondván az agyat is újraéleszti)

    - Down-kóros fiút (80 éves nyugdíjas anyukájával él) szintén rábeszélte a lámpa megvásárlására. 

    Akkor szakadt el a cérna, amikor a 56 éves Parkinson-kóros édesanyámat is megpróbálta becserkészni. Én rögtön ellenkeztem, erre (a hátam mögött természetesen) megvádolt ez a becsületes kisvállalkozó, hogy azért nem veszem meg a lámpát, mert örökségvadász vagyok.

    Szívesen fogadom mindkét oldal véleményét, mert meg kell állítani az ilyen lelkiismeret nélküli kufárokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989697 (1)
    2009-05-06  13:41
  3. 2009. május 6. 14:4724.
    Sajnos vannak ilyen emberek. Bár azért én bepróbálkoznék azzal, hogy elmegyek az ő feletteséhez. Nálunk ilyet nemigen mertek megcsinálni, mert ha kiderült valami balhé, akkor elővették őket nagyon!
    előzmény:
    kiskicsicsiga (23)
    2009-05-06  14:44
  4. 2009. május 6. 14:4423.

    hát ez az!

    tudom én ezt,nem most jöttem le a falvédőről,csak ő néz tök hülyének

     

    láttam értékesítőket is neveket gyűjteni,nénikékre lecsapni.

     

    tuodm hogy ő a saját kis zséjéből adja,azért ilyen rohadt fukar,de hát még engem is átver?a saját anyját is eladná?

    ki hinné el h központilag megy,hog yha semmi csincs regisztrálva,még a nevem se tudja???

    előzmény:
    Vitosa (21)
    2009-05-06  14:42
  5. 2009. május 6. 14:4422.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989697 (1)
    2009-05-06  13:41
  6. 2009. május 6. 14:4221.

    Sajnos papír nélkül doloztál nála, így tehette meg ezt! Ez nem a cég hibája (bár a cégnek is van nagyon sok!), hanem azé a bizonyos Ferencé, akibe a jelek szerint egy csepp gerinc sem szorult!

     

    A pénz nem jön központilag erre, csak a termékek eladása után számol el pénzt a Zepter. Ezt nekik (managerek, ügynökök) kell saját zsebből kifizetni, ha nem akarnak maguk menni címet gyűjteni.

    előzmény:
    kiskicsicsiga (18)
    2009-05-06  14:33
  7. 2009. május 6. 14:3620.

    Van itt már ezzől ezer topik, miért nem nézel bele?

    Fórumkeresőben is rákereshetsz.

    Beírhatod a Google-keresőbe is.

     

    Túl sok pozitívat (szerintem) nemigen fogsz találni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989697 (1)
    2009-05-06  13:41
  8. Torolt_felhasznalo_827676
    Torolt_felhasznalo_827676
    2009. május 6. 14:3419.

    Sziasztok!

     

    Én is álláskereső vagyok és már kétszer is volt szerencsém a Zepterhez. Elég link alakok! Cupp:katedi643

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. május 6. 14:3318.

    no igen, én kénytelen voltam az 1.titulust bevállani

     

    tescokban nyereményjátékra kellett invitálni az embereket

    hostess munka-adatgyűjtés

    aztán a pasi meg hívogatta őket tukmálni

     

    szánalmas,de nagyon kelllett apénz, ezért vállaltam egy nónapra

    én nem csaptam be senkit, csak nyereményjátékra regisztráltam.

     

    aztán jött a fizetés napja.

    jaj majd holnap

    oh hát inkább majd holnap

    jaj most közbejött valami majd holnap

    aztán már nem vette fel a telefont

    meg most lekell tennie mert értekezlet van

    és persze mindig igéri,hogy 1óra mulva visszahív,de soha nem hív.

    mikr hívom

    'szia lesz pénz?

    igen persze,de ki vagy?'

    ...a nevem nem bírta elmenteni???mézesmázos szarmadzag...

    csúszott csúszott,de mondtam neki még a munka legelején is,hogy nekem xedikére kell a pénz.és már közeledett vészesenxedike,meg már 20szor10mpet beszéltünk,hogy bocs holnap..

    és küldtem neki 1smst,hogy 1óra mulva a zepter recepción foglak keresni

    egyből felhívott.

    2óra mulva

    aztán áttette még 1órával későbbre

    végül találkoztunk

    bár nem volt nála annyi, pedig már napok óta mindig nála volt..meg igért ajándékot kárpotlásul,stb...

    így csak a 80%át kaptam meg...

    a20%ügyében azóta is irogathatok neki.

     

    UNDORÍTÓ BANDA!tudja hogy enni kell a pénz, és nem adja oda!szánalom!ja hadne mondjam,semmi papír,semmi semmi,de a pénz 'központila jön'persze...

     

    szóval egy Ferenc nevű Zepteresnek kívánok minden szépet jót...

    előzmény:
    Vitosa (7)
    2009-05-06  14:03
  10. 2009. május 6. 14:3217.
    Ne hagyd magad! Ha nem jutsz az ügynököddel előbbre, akkor keresd meg az iroda vezetőjét!
    előzmény:
    Némethanna (16)
    2009-05-06  14:28
  11. 2009. május 6. 14:2816.
    Szia!A Bioptron lámpát azt csekken fizettem, az rendben van, csak a használatáról nem kaptam tájékoztatást. A kozmetikai termékről ez egy alapozókrém erről nincs semmi papírom, de várok még egy hetet és intézkedem.
    előzmény:
    Vitosa (15)
    2009-05-06  14:23
  12. 2009. május 6. 14:2315.

    Elméletileg egy ügynök nem vehet át pénzt papír nélkül!!!!!!!!!! Ez alapvetően szabálytalan! Ezért van csekk is az ellenértékek befizetésére! A szerződésen, amin megrendeled a terméket rajta van, hogy milyen fizetési módot választottál, ha kp-ban fizetted, akkor annak is rajta kell lennie. Nincs ilyened?

     

    Ha az ügynököd nem így csinálta, szabálytalanul járt el! 

    előzmény:
    Némethanna (12)
    2009-05-06  14:17
  13. 2009. május 6. 14:2214.
    PAPIR NÉLKÜL?!  ESZEM MEG ÁLL! A z euró most lent van , jöhetne a cuccod!
    előzmény:
    Némethanna (12)
    2009-05-06  14:17
  14. CSK
    CSK
    2009. május 6. 14:2113.

    Készpénzben fizettél és semmi igaolásod nincs róla? Mert az utalásnak, csekkbefizetésnek ugye van. Lehet ennyire szemetek, h így átverik az embert?

     

    Én is voltam csoportos "állásinterjún irodai munkára" Azt hittem felrobbanok!

    előzmény:
    Némethanna (12)
    2009-05-06  14:17
  15. 2009. május 6. 14:1712.
    Már egyre feszültem vagyok. 2 hónapja telefonáltam rá az üzletkötőre, azt mondta késik a szállítás, de gondolom az is probléma, hogy még 280 eurós áron fizettem, és az utóbbi időben sokkal magasabb volt az euró, talán ha erősödik a forint megkapom a terméket. Egyébként nem tudok reklamálni, mert papírom nincs róla, hogy kifizettem. Ez náluk igy működik.szia
    előzmény:
    pipacscs (9)
    2009-05-06  14:09
  16. 2009. május 6. 14:1511.

    Én is voltam egyszer nálluk csak állásinterjún. Telefonszám volt megadva. Felhívtam őket, akkor mondták meg a cég nevét. A pasi hangsúlyozta hogy nem ügynöki munkáról van szó, hanem irodai munkáról. 

    Elmentem a megbeszélt időpontra, egy ezeréves lepukkant, visszataszító, mocskos irodában várt egy agyonra kinyalt öltönyös pasi. Behívtak hogy üljek le és látom hogy több szék is ki volt rakva több embert is vártak, termékek kipakolva az asztlra mint valami termékbemutatón. Elég gáz volt, rajtam kívül senki nem jött el. Aztán amikor kérték hogy akkor mondjak pár szót magamról, rákérdeztem mégegyszer, hogy vállalkozói jogviszonyba keresnek emberkéket akik majd eladják a terméket? Mondták, hogy igen. Én meg feláltam és otthagytam őket, hogy köszi engem ez nem érdekel, direkt rá is kérdeztem a telfonba is hogy fölöslegesen ne raboljuk egymás idejét! Az egész nem tartott 5percig.

     

    Egyszóval számomra 5perc alatt nagyon csúnyán leírák magukat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989697 (1)
    2009-05-06  13:41
  17. 2009. május 6. 14:1510.

    Sajnos pont az a baj, hogy túl gyorsan cserélődnek az emberek, és mire igazán betanulnának, már ott sincsenek. Így fordulhatnak elő ilyen esetek. Én kb. fél év után éreztem úgy, hogy most már valóban tudom mit csinálok. 

     

    De ha nem kaptál tájékoztató könyvet, akkor hívd fel az irodát, ahová az ügynököd tartozott, és mondd el a problémádat! Vagy hívd fel a központot Bp-en4 Van hozzá egy könyv, azt minden vásárlónak oda kell adni! Ha nem akarják pótolni, csinálj balhét!

    előzmény:
    Némethanna (8)
    2009-05-06  14:05
  18. 2009. május 6. 14:099.
    És Te még vársz?!   Indok, miért nem kaptad meg?
    előzmény:
    Némethanna (4)
    2009-05-06  13:55
  19. 2009. május 6. 14:058.
    Arról nem is beszéltem, megvettem egy drága Bioptron lámpát 700 euróért, a használatáról semmi tájékoztatást sem kaptam, csak addig vagyok ügyfél még fizetek.Nem tudom, hogy miképp oktatják őket, de ha így akkor lelkiismeretes ember ezt nem csinálja.Ani
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. május 6. 14:037.

    Én egy évet dolgoztam a cégnél, a Bioptronosoknál. A munkát szerettem, sok kedves emberrel ismerkedtem meg, soha senkit nem csaptam be (erre különösen figyeltem!) de a vezetőség hozzáállását nem (mert ők még minket is meg szerettek volna vezetni).

     

    A titulus "szaktanácsadó", de egyértelműen ügynöki munka. 

    1. Ügyfelek "szerzése", forgalmas helyeken (bevásárlóközpontok, stb.), nyereményjátékra való invitálással.

    2. Ügyfelek felhívása, elődásra ("ajándékátadás") behívása, vagy "ajándék" otthonába való kivitele. 

    3. Ügyfelek meggyőzése a vásárlásról.

    4. Ha hitelre vásárol, a hitel papírjainak intézése.

    5. Házi bemutatók megszerveztetése és megtartása.

     

    Kemény munka, lehet vele keresni, mert a nagy számok törvénye működik. Tehát aki egész nap megy, és hétvégén is, ő valóban jól kereshet vele. Akinek keveseb ideje van rá, nála nagyobb a szerencse jelentősége.

     

    Mostanában egyre kevesebb a forgalom, az emberek (érthető okokból) félnek belevágni egy nagyobb kiadásba. 

     

    Vállalkozói igazolvánnyal lehet dolgozni, de családtag nevén is mehet (én a férjemével csináltam).

     

    Attól függ melyik termékről van szó, de a lámpa valóban jó, mi is használjuk gyakran. A légterápia is sokszor segített. A többi termékről nem ilyen jó a véleményem, szerintem azok végképp nem érik meg azt az összeget amit kérnek értük.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989697 (1)
    2009-05-06  13:41
  21. 2009. május 6. 14:016.

    S_Z_@_R

    Röviden.

    Jutalékos rendszer, rá kell tukmálni az emberre az árut ami messze nem éri meg az árát.

    Ja és aki érthetetlen módón túléli a 3 hónap próbaidőt ne örülljön, mert utolsó nap mielőtt lejárna kiteszik a szűrét.

    Barátnőm volt végső elkeserédésében "értékesítő" náluk, kemény 2 hétig.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989697 (1)
    2009-05-06  13:41
  22. 2009. május 6. 13:575.

    Közeli ismerős akart hozzájuk menni dolgozni. Az illető már első ránézésre is egyértelműen beszédhibás, és kommunikációs nehézségei vannak. Ennek ellenére a család teljes megdöbbenésére felvették, mindenféle csodás lőmenetelt, bért ígértek neki, otthagyatták vele a biztos munkahelyét, majd egy hét múlva kirúgták azzal, hogy lássa be, hogy ez nem neki való.

    Azóta is munkanélküli.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989697 (1)
    2009-05-06  13:41
  23. 2009. május 6. 13:554.
    Nekem a ZEPTERRŐL nagyon rossz a véleményem, mint vásárló.3 hónapja kifizettem egy kozmetikai terméket , még a mai napig sem kaptam meg.Ani
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. május 6. 13:513.

    Szia,

    Én nem dolgoztam náluk, csak majdnem.

    Igazából ez teljesen ügynöki munka. Rá kell beszélned  az embereket, hogy vegyék meg a termékeket (ráadásul méreg drága áron). Valószínüleg nagyon jók a termékek, csak az egekben van az áruk.

    Sokszor idős embereket nyugdíjasokat kell meggyőzni.

    Miután rábólintott az ügyfél, a hitelügyintézést kell véghez vinni. Nekem nem volt szívem (többek között emiatt sem vállaltam a munkát). Sem idős embert, sem mást nem akarok hitelfelvételbe belerángatni, főleg a mai helyzetben.

    A cég előnye: nagyon sokat fizet, egy idő után céges autót és céges mobilt ígértek.

    Viszont: ahhoz, h náluk dolgozhass, vállalkozónak kell lenned. Én, mint egyetemi hallgató akartam menni hozzájuk dolgozni. A vállalkozói jogviszony nem mindenkinek jó, ezt mindenki döntse el maga.

     

    Én már a hirdetésüket is kerülöm, ahogyan hallottam, nagyon sokan így vannak vele. Szerintem veszélyes játék... :S

    De ez egy vélemény, mindenképpen hallgass meg többet, nem szabad egy alapján ítélni.

    Szép napot!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989697 (1)
    2009-05-06  13:41
  25. Torolt_felhasznalo_598102
    Torolt_felhasznalo_598102
    2009. május 6. 13:512.

    Szia!

    Dolgoztam ott.

    A véleményem:

     

    Indok:

    Minden a szerencsén mulik, meghogy mennnyire tudja valaki becsapni az embereket......ha reggeltől estig dolgozol,hivogatod az embereket, de nem vesz senki semmit, akkor ingyen töltötted az idődet...de előfordulhat hogy egy embert hívsz és a legdrágább cuccot veszi meg,amiből akár 100 E jutalékot is kaphat....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989697 (1)
    2009-05-06  13:41

Címlap

top