Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Folyás?? HELPPPPPPP

Sjudit84
Létrehozva: 2009. Április 14. 23:30
Sziasztok!

A következő lenne a gondom, kicsit kényes a téma, de ez van...mindig úgy gondoltam hogy két menszesz között a fehér folyásom több mint egy átlag nőé, vagy nemtom másnak mennyi van, de magamon kívül nem sok csajt látok aki minden alkalommal tisztasági betéttel járkálna a fehérneműjében és a nap végére sárga (enyhe sárga) lenne...

Amikor tablettát szedtem, akkor nem volt annyira jelentős ez...

A jelenlegi barátommal 3 hónapja járunk, gumival védekezünk, de kb. két hete (ha nem több) egyszerűen olyan folyásom van, hogy nem elég hogy eléggé erős a szaga is (kicsit olyan savanykás szaga van), csípi is a bőrömet, a nap végén szabályosan mint a kisbabáknak...

Most sajna nincs lehetőségem dokihoz menni, legközelebb talán júniusban lesz, úgyhogy addig gondoltam megkérdezem hogy van-e valakinek hasonló tapasztalata, mennyire kell az ilyesmitől megijednem, mennyiben lehet a jelenlegi barátom az "okozója" ennek???

Előre is köszönöm a válaszokat!

Címlap

top