Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hamburger készítés házilag

ózsé
Létrehozva: 2009. Április 14. 18:59

Sziasztok!

Tudna vki segíteni?

Otthon készített hamburgert szeretnék csinálni nyers darált húsból...

Fűszerezési tippeket,arányokat várnék...

Asszem a Stahl egyik könyvében is volt vmi ilyesmi.

Nem fasírtrecepteket várok!!!!!

Előre is köszi!!! 

  1. 2013. május 3. 14:2630.
    De jó, köszi!
  2. 2013. május 3. 14:1929.

    Pedig pont ezért akartam belekezdeni:( Gondoltam, hogy olcsóbban kijövök, ha magamnak sütök. De akkor lehet hanyagolom az ötletet egyelőre.

    Ilyen kuponokat lehet kapni valahol, vagy a munkahelyeden kaptad őket?

    előzmény:
    esztoka78 (28)
    2013-05-03  14:09
  3. 2013. május 3. 14:0928.
    Egyetértek... Nem annyira éri meg otthon sütni, kivéve ha profi szakács vagy. Én pl. most a Burger Kingben fele annyiért kajáltam, mint amennyiből ki tudnám hozni a hozzávalókat (mondjuk kuponok miatt volt ennyire olcsó, de akkor is...)
  4. 2013. május 3. 12:4527.

    Szerintem még olcsóbban is jössz ki, ha nem te csinálod! Valamelyik gyorsétteremben mindig vannak olcsóbb burgerek, vagy valami. És persze nem is neked kell szenvedned vele, beülsz és már eszed is:D

    Ettől függetlenül ha kedvem van, szívesen sütök-főzök otthon, de inkább, mint külön program. Nem egyszerűbb kajáknál volt már olyan, hogy elszúrtam, és végül rendelni kellett:D :D :D

    előzmény:
    Kolompárka (26)
    2013-05-03  12:33

Címlap

top