Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Homeopátiás nőgyógyász

*kreab
Létrehozva: 2004. január 27. 10:46
Sziasztok,
Van ugyan már ezer nőgyógyszos topic, de sehol nem ajánlott senki olyat, aki homopata lenne. Én szeretem a dokimat, csak úgy nem cserélném le, de egy homeopátiás orvosnál már elgondolkodnék.
Ha ismertek Pesten, vagy Fót-Dunakeszi környékén ilyen orvost, akkor légyszi irjatok.
Köszi.
  1. 2009. december 18. 09:2637.

    Köszi!

    Tényleg nem nőgyógyász és nekem nincs ilyesmi panaszom, de hátha valakinek jó.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2009-12-18  09:19
  2. 2009. december 18. 09:0136.
    Na már jó régi de felhozom hátha alaki mégis tud segiteni :) köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. június 16. 17:0035.

    Sziasztok!

     

    Én is homeos nődokit keresnék, ha tudtok segíteni írjatok léci priviben doki elérhetőséget!!!

    Előre is köszönöm a segítséget!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_503177 (33)
    2008-06-12  14:14
  4. 2008. június 15. 15:0134.

    Sziasztok!

     

    Bocs hogy ide írok, nem vág témába, egyszerűen csak láttam hogy a nőgyógyászos topikok közül itt van friss hozzászólás.

    SOS kérdés:

    - Mi van ha az ember szexel nőgyógyász előtti nap?

    Nincs jelentősége, vagy célszerű irrigálni, vagy inkább halasszam el a  dokit? (Holnap reggel mennék, úgyhogy addig őt megkérdezni sem tudnám egykönnyen.) 

     

    előre is hálás köszönet ha valaki válaszol (vagy akár megmondja hogy hol tudok GYORSAN utánanézni:

    p.  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_503177
    Torolt_felhasznalo_503177
    2008. június 12. 14:1433.

    Sziasztok!

    Egy régebbi hozzászólásban valaki ajánlott egy jó homeopátiás nődokit (úgy írta, hogy a Klauzál térnél), de a fórumba nem írta le az elérhetőségét. Esetleg tudja valamelyikőtök? Köszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. február 1. 22:1732.

    Halihó! Valamikor én s szedtem homeós bogyókat és úgy emlékszem,hogy azt tanácsolta az orvos,hogy általában kerülni kell ilyenkor a kávét,mentolos rágógumit,mentolos fogkrémet stb. Tehát végig,azidő alatt,amíg szeded a bogyókat.

    Ha unod a homeós fogkrémet (én nem tudom,milyen),használj olyat,ami csak enyhén mentolos.

    Azért kell kerülni egyébként,mert csökkenti a bogyók hatását.

    előzmény:
    Mimi73 (30)
    2007-09-09  09:53
  7. 2008. február 1. 22:0531.

    Szia, lehet, hogy már nem is olvasod ezt a késői választ, de azért írok  . Szerintem egyáltalán nem lehet használni mentolos fogkrémet/rágót/cukorkát stb. a homeopátiás kezelés alatt. Miért nem szereted a homeopátiás fogkrémet? Ha biztathatlak azzal, akkor leírom, hogy már sokadszor találkozom azzal a leírással, hogy a hagyományos (mentolos) fogkrémek triklozánnal(?) készülnek, ami mérgező hatású szer. Valahol olvastam (lehet, hogy itt a fórumon?), hogy egy kismamának a nőgyógyásza mondta, hogy ne használja ezeket, mert ha csak kicsit is lenyel ebből fogmosás közben, még az sem hiányzik sem neki, sem a babának. Hátha így a tudatod is jobban elfogadja Egyébként már van többfajta ízben ez a fogkrém és az Elmex is kijött most egy homeopátiás szerek mellé használható fogkrémmel.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2007. szeptember 9. 09:5330.

    Sziasztok!

    Rákerestem a homeopátiára a cimek között és itt volt az utolsó hozzászólás. Ezért abban a reményben teszem fel a kérdésemet, hátha gyorsan tudtok rá válaszolni.

    Homeopátiás bogyókat szedek, és úgy tudom, akkor nem lehet koffeint, mentolos dolgokat használni. Most vettem a kislányomnak a köhögésére Stodal-t, arra az van irva, hogy előtte utána fél órával nem lehet mentolosat fogyasztani. A kérdésem az, hogy ez mindenre igaz, vagy a nap folyamán egyáltalán nem lehet? Mert már nagyon utálom a homeós fogkrémet....

    Bocs, hogy kicsit off voltam, de remélem, mint tapasztalt homeósok, tudtok nekem válaszolni. Előre is köszönöm.

    Sziasztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2007. szeptember 5. 15:5629.
    Nem. Vérzési probléma volt. Ehhez pedig homeós kikérdezés kell.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_648795 (28)
    2007-09-05  01:38
  10. Torolt_felhasznalo_648795
    Torolt_felhasznalo_648795
    2007. szeptember 5. 01:3828.

    Nagyon köszi, hogy leírtad. Esetleg megkérdezhetem hogy melyik homeopátiás készítményt szedted a nőgyógyászati problémádra?A te problémád is hasonló volt mint amit már korábban leírtam?(Fogamzásgátlót abba hagytam, és azután kezdődtek a bőrproblémáim.)

    Előre is köszi válaszod. Üdv.: Judit

    előzmény:
    csontkollekció (27)
    2007-08-26  19:07
  11. 2007. augusztus 26. 19:0727.

    Én is keményen nőgyógyászati problémával mentem hozzá, nem kell vizsgálnia ahhoz, hogy /legalábbis nőgyógyászatilag/ megtalálja a szert. Kezd konszolidálódni a helyzet. Bár nem egyik napról a másikra. És van mellé egy olyan nőgyógyászom, aki elfogadja ezt, hogy bele kell iktatnia a homeopátiát az én kezelésembe. Egyet ért vele, de ő még ebben nincs otthon, ezért nem tud így is kezelni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_648795 (26)
    2007-08-26  01:02

Címlap

top