Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

25 kg-ot szeretnék fogyni

Krizsta
Létrehozva: 2009. Április 5. 07:40
Sziasztok!Régóta küzdök a kilókkal. Ezzel sajnos nem vagyok egyedül. 2 gyerek után maradt rajtam kb 25 kg, ami sehogyan sem akar lemenni. Hetente 2-3 alkalommal spinningelek és megpróbálok odafigyelni arra, hogy mit eszem. Megmérettem a testzsír és egyéb dolgaimat. Azon lepődtem meg, hogy a napi energiaszükségletem csak 1.700 kalória. Ez a mérést végző szerint is nagyon alacsony. Ez lehet az egyik oka annak, hogy nem mennek le a kilók. Egy okot már most tudok. Nem nagyon tudok ellenállni a szénhidrátnak. Próbálta már vki a szénhidrát - diétát? Ezzel kapcsolatban tapasztalatok?Elsősorban olyan "sorstársak" tanácsait várom, akik hasonló gonddal küzdenek, küzdöttek és sikerült megszabadulni nagyobb súlyfeleslegtől.Gondoltam már  a manapság divatos Horvát Éva féle kapszulára és az Ördög Nóra nevével fémjelzett anyagcsere serkentő teára. Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?Előre is köszönöm a hozzászólásokat!!!!Krizsta

Címlap

top