Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

4D ultrahang

Torolt_felhasznalo_235715
Torolt_felhasznalo_235715
Létrehozva: 2009. március 18. 18:18

Sziasztok!

Nézegettem az ultrahang rendelőket,szerintetek mi a különbség köztük?

Hová érdemes menni?

Nem mozizni szeretnénk,hanem rendellenességeket kiszűrni.

És az ár sem lenne utolsó.

Miskolc és Debrecen érdekelne,de szóbajön Pest is.

Akinek van tapasztalata,megkérem ossza meg velem.

  1. 2016. Április 22. 07:3730.

    Sziasztok! 


     
    A férjemmel tegnap voltunk a 4D Ultrahang Centerben, Budapesten, a IX. kerületben, a Mester utcán, Beleznay katalinnál. Első 4 D lett volna, 15 hetes vagyok. Kezdjük azza, hogy a higiéniás körülmények nem voltak éppen megfelelőek, ugyanis a női mosdóban egy földre végzett végtermékkel (kisdolog) találkoztam, ezen túllendülve végre bemehettünk. 


    Miután Katalinban tudatosult, hogy ikrekkel vagyok várandós - amit egyébként közöltünk a telefonban a bejelentkezés során - úgy kezdett el velünk beszélni, mintha bűnözők lennénk, és rettenetesen zavarnánk őt.. pedig szerintem inkább öröm ez. Ez odáig fajult (beszólogatás, szájhúzgálás, vállvonogatás, stílus..), hogy inkább el sem kezdtük a mozizást, elhagytuk a rendelőt. Pláne, hogy a pár perces 5D-s részt - amit tartalmaz a csomag - meg sem akarta így csinálni. Még jó, hogy rákérdeztem! Nem igazán szoktak ilyen savanyú, pökhendi stítusban beszélni velünk.. nem értem hogyan engedhetnek ilyen nőt kismamák és boldog kis családjaik közelébe.

     
    Maximálisan NEM ajánlom.
     
    Szép napot és jó mozizást! :)
  2. 2011. június 15. 07:0429.

    Sziasztok,

    bárhol is szeretnétek 4d ultrahangra menni, akkor ezen az oldalon kikereshetitek a Nektek tetszőt. Több szempont szerint is lehet keresni, és nem csak pár rendelő közül választhattok budapesten és vidéken is. Remélem segítettem.

    www.4dultrahang.info

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_496691
    Torolt_felhasznalo_496691
    2009. május 1. 21:2128.

    Én a Debreceni Naygerdei Nőgyógyászati és 4D Ultrahang Centrumot javasolnám.

    4028 Debrecen, Wsezprémy u.22.

    Tel.: 30/403-1763

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235715 (1)
    2009-03-18  18:18
  4. Torolt_felhasznalo_679140
    Torolt_felhasznalo_679140
    2009. március 30. 14:2227.
    Kedves Fórumozók! Kérdésem, hogy járt e már valaki soproni 4d-s ultrahangon, Dr Bikkes Józsefnél, Várfal utcában.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top