Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ekcémára mit?

kiváncsi07
Létrehozva: 2009. március 16. 10:22

Sziasztok!

Gyerkőcöm ekcémás, már születése óta.
Most télen, annyira kiütéses lett, hogy semmi nem használ.

többször voltunk már bőrgyógyásznál, de a kevert krémektől csak rosszabbodott. Csak a karján van és a kéz fejére is átterjedt már.

Nagyon viszket neki és már tiszta seb.

Kíváncsi lennék, ti mit használtok, kinek mi vált be.
Később még benézek, előre is köszönöm a segítő hozzászólásokat.

  1. 2012. március 9. 09:1852.

    Ahány hozzászólás, annyiféle bevált kence: én is írok egyet. 

    Kicsi fiamnak először is a gyógyszertári fürdetőkrémet kellett használni, mást nem lehetett - elég macerás, mert nehezen oldódik, de ezt biztosan ismered.

    Annak idején a Heim Pálba jártunk szakrendelésre, és elég sok kenőcsöt kipróbáltunk, semmi sem segített...aztán egyszer kínomban rákentem a Garnier száraz bőrre való testápolóját (narancssárga flakonos volt, és abban az időben még nem volt belőle ennyiféle, mint manapság, úgyhogy pontosan nem tudom, melyik), és láss csodát, használt!

    Szóval én is azt mondom, hogy lehet, hogy olyan segít, amit nem is gondol az ember.

    A szteroidos kenőcsökkel én óvatosan bánnék. 

    előzmény:
    kiváncsi07 (1)
    2009-03-16  10:22

Címlap

top