Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Méhszájzáró műtét után

vudumami77
Létrehozva: 2009. március 12. 14:51
Ezt a topicot azért indítom,hogy a hozzám hasonlóan műtéten átesettek megosszák tapasztalataikat egymással,és velem.Érdekelne olyanok hozzászólása is,akik így hordták ki a babájukat,szóval írjatok!
  1. 2009. augusztus 11. 20:28201.

    Szia!

     

    Húúú, pihenjétek ki magatokat jó alaposan. Sulikezdés előtt a csajoknak is jól fog jönni. Jó, hogy az unokaöcsédet is elviszed, szegény, nem lehet most könnyű neki...

    A védőnőm szabin van, volt már kint kétszer, de az enyém normális, segítőkész. :) Csütörtökön kell azért vinnem egy mérésre a gyereket, de múlt héten is nagyon rövid idő alatt belapátolt 140-et, szóval elvileg nem elsz vele probléma. Eddig tök jól viselkedett amúgy, de tegnap óta nyüglödik, semmi ne mjó neki, már szinte fejen állok, de akkor is görbül a szája és sír. Már ötletem sincs. Elvileg a hasa nem fáj, mert nme ilyen görcsökben jön, a pelusa cserélve, hasa tele, szóval passz. Aztán egyszercsak elalszik, és téma részéről lezárva.

    Nyaralni nem készülünk az idén, két hét múlva anyósom meg még pár rokon jön hozzánk egy pár napra. Addig meg csak ilyen nem ittalvós látogatókat várunk. Szerintem leghamarabb szeptember közepefelé mozdulunk ki messzebbre, (300 km) akkor szeretnénk a nagypapámnak elvinni megmutatni Marcellt.

    Na, megyek is, most alszik, kihasználom a helyzetet, és próbálok aludni egyet. :)

    Sok puszi,

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (200)
    2009-08-10  18:57
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 10. 18:57200.

    Szia Timi!

    Szerintem is ránkfér a nyaralás!!Végülis úgy tervezzük,hogy jövőhét szerdán hajnalban indulunk vonattal.Elvisszük nővérem kisfiát is,egyidősek a kisebb lánnyal,egy osztályba is járnak.Szegény gyereknek kijutott,szülei szétmentek,el kellett költözniük a házukból is,legalább ő is kikapcsolódik kicsit,nagyon sajnálom.

    Ti nem terveztek semmit?Mondjuk picibabával nem igazán lehet,de most a babázás úgyis a legjobb kikapcsolódás nektek!!!Majd jövőre a kis totyogóssal!!!

    Tényleg,és hogy viselkedik a pici?Jó kisfiú?A védőnő volt már nálatok megnézni?(hozzáfűzöm,nekem az idegeimre ment a miénk,folyton okoskodni akart,nagyon fárasztó volt!!!!)

                                  
                        Majd írj,ha a pöttömpalkó mellett jut időd rá!!!!!

                                                Puszi:Erika
     

    előzmény:
    z.timi (199)
    2009-08-10  08:30
  3. 2009. augusztus 10. 08:30199.

    Szia Erika!

     

    Hááát, ez a tolltartó dolog ismerős, a tesóm is tolltartómániás volt, de akkor még csak kétemeletes tolltartók voltak. Így vicces, de megértem, hogy nem szívesen cseréled le a csajnak, csak azért, mert egy emelettel többet kér :)))))))))))))))) Másik oldalról meg az ember igyekszik kicsit megkönnyíteni nekik a iskolakezdést, hogy szíesebbben menjenek, és használják a nekik tetsző dolgokat. Nem könnyű... Beszereztetek hétvégén mindent?

    A nyaralás nagyon is Rátok fér. Tessék kikapcsolódni, és ha lehet, kicsit nem gondolni semmire!!!!!!!!!!!

    Az új nőgyógyász orvoshoz akarsz menni? Majd írd meg, bevált-e...

    Ha lesz időd, akkro írj!

    Pusza,

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (198)
    2009-08-06  19:08
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 6. 19:08198.

    Szia!

    Ezen a századmásodperces turbó ciciztetésen jót nevettem!Hát nem semmi a kissrác!

    Én a varratokkal nagyon szerencsés voltam,kevés volt,és be sem gyulladt,nincsenek nagyon kellemetlen élményeim etéren.A körömvirág krém tényleg jó,használd!Nagyon jó gyulladás lehúzó,én is hallottam,a striákra is jó,ha estleg megrepedt kissé a bőr a hasadon.

    Velünk minden változatlan.Hétvégén megyek a csajokkal megvenni a sulihoz szükséges dolgokat,már előre fáj a pénz amit ott kell hagynom!!!!

    Tudod nem is olyan régen vettem tolltartót(aminek a kalandos történetéről írtam is...) 5000 ft-ért.Hát az már nem jó,mert csak két emeletes,már a háromemeletes a menő...Amit kinézett az potom hétezer a Happybox-ban.Már most kivagyok.Iszonyat milyen igényeik vannak a gyerekeknek!Egymást túl akarják szárnyalni!A ruhákról már ne is beszéljünk!Még szerencse,hogy a melóhelyről olcsón be tudom szerezni!

    És még hol vannak a tanszerek???És még nyaralni is megyünk augusztus 20-tól.Anyagi csőd...Szeptemberben pár hétig a küszöböt rágjuk az ziher...

    Ja!És még a nőgyógyászatra is el kéne végre mennem....azóta sem voltam.Jövőhéten most már rászánom magam.

    Na,jól kiírkáltam magam,bocsi,de olyan jó volt!Sok-sok puszit küldök,és a kis éhenkórásznak is!

    előzmény:
    z.timi (197)
    2009-08-06  15:25
  5. 2009. augusztus 6. 15:25197.

    Szia!

     

     

    Köszi az érdeklődést. :) Igazából jól telnek a napok, nem hasfájós, eszik, meg alszik tulajdonképpen. A kajának rögtön elő kell állnia, mert az eredményez bőgést, és teljesen behergeli magát rajta. Ha időben mellre rakom (századmásodperces késés se fér bele) akkor minden rendben. :)

    Nekem viszont a gátsebem fájdogál, sőt inkább a belső varratok lehetnek szerintem a lúdasak, amik húzódnak, pisilésnél csípnek (sajna nagyon sok belső varratom lett, meg hát külsőből is van, de a belső a gázosan sok). Tegnap már elkezdtem kenegetni körömvirágkrémmel, annyira dícsérik, remélem nekem is hatni fog. Te hogy voltál ezzel?

    Írj, mi van veletek.

    Puszi,

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (196)
    2009-08-05  17:09
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 5. 17:09196.

    Szia Timi!

    Na,hogy telnek a napok?!Milyen anyukának lenni?!Hogy viselkedik a kis trónörökös?Nem hasfájós?Sokszor felkel éjszaka?Bocsi a sok kérdédért!

    Gondolom most még kétszer-háromszor hamikázik éjjel,aztán a nap úgy telik:kaja,pelenkacsere,szundi...,majd újra és újra ez,este pancsi...

    Ha jól emlékszem ez volt a "rituálé"!

    Vigyázzatok magatokra,és ha van egy kis időd,írj!

                                                           Puszi
     

    előzmény:
    z.timi (195)
    2009-08-05  15:28
  7. 2009. augusztus 5. 15:28195.

    Igen, persze, teljesen megértem a félelmedet. Az elveszített kisbabát én se fogom soha soha elfelejteni, és mindig könnybe lábad a szemem, ha rágondolok. :(

    Köszi a gratulációkat. :) Igen, igazad van, Marcellel most tényleg igazi család lettünk, eddig is jó volt kettesben, de ez leírhatatlan érzés, hogy végre itt szuszog egy baba, akit annyira vártunk már.

    Ha lesz időd akkor írj!

    Pusza,

    TImi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (191)
    2009-08-02  20:23
  8. 2009. augusztus 5. 15:13194.

    Szia Ligiligi!

     

     

    Köszönöm szépen a gratulációt, és persze, hogy emlékszem Rád. :) A jókívánságokat is köszönöm, és persze én is minden jót kívánok Neked és a családodnak is.

     

    TImi

    előzmény:
    ligiligi (192)
    2009-08-02  21:02
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 3. 06:31193.

    Szia Ligiligi!

    Köszi a szavaidat,aranyos vagy.

    Én is nagyon örülök,hogy Timinek sikerült!!!

    A második kisbaba egészséges,ugye?Az autizmus elég kemény dió,van a környezetemben valaki akinek a kisfia ebben szenved,nagyon sok türelmet igényel,nehéz lehet,elismerés Neked!

                            Puszi!
     

    előzmény:
    ligiligi (192)
    2009-08-02  21:02
  10. 2009. augusztus 2. 21:02192.

    Szia!

    Szívből gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok.

    (A háttérből szurkoltam. Talán emlékeztek még, én is átástem ilyen műtéten a.fiammal) Vidám, babázós napokat sok örömteli percet, órát, évet kívánok!

     

    Tanganyika!

    Nagyon sajnálom ami veletek történt. Biztos vagyok benne én is, hogy szuper nagymama leszel.

    Őszintén szólva mi is mindig 3 gyermeket terveztünk, de nálunk a nagyobbik autista és ezért nem merek még egyet vállalni. Szerencsére a kicsi már megszületett arra mire ez kiderült, különben már lehet második babára sem mertem volna vállakozni.

    előzmény:
    z.timi (188)
    2009-08-01  17:08
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 2. 20:23191.

    Szia!

    Köszönöm amit írtál,nagyon aranyos vagy,de én már nem vállalkozom többé.Persze nagyon vágyom rá,de nagyobb bennem a félelem,és tudom,hogy mégegy tragédiára rámennék,és a családom is.Elfogadtam már ezt,és örülök annak amim van.Ha jobban belegondolok,öt év múlva már a kicsi is 14 lesz nálunk,és még akkor sem leszünk öregek a párommal,újra eljárhatunk ide-oda,így pont jó.De azt tudom,hogy ezt a sok szeretetet amit az elveszített kisbabáknak adtam volna,mind ráruházom majd az unokáimra,és nagyon-nagyon jó nagymama leszek az tuti!!!!Nekem így kerek az életem!

    Te pedig hidd el nekem,lehet bármennyire jó egy doki,ha te nem vagy kitartó,és elkötelezett,ő nem tehet semmit.Ez javarészt a te érdemed,legyél büszke magadra és a kicsire!!!!

                        Gratuláció a párodnak is!Most már tényleg család lettetek,ez olyan klassz,nem?

                         Puszi!!!!

                                                   
     

    előzmény:
    z.timi (190)
    2009-08-02  14:02
  12. 2009. augusztus 2. 14:02190.

    Köszönöm szépen, igazából, ha nincs az orvosom, aki annyira de annyira figyelt ránk, akkor most ő se lenne velünk. ezzel tisztában vagyok. Most még minden tényleg a feje tetején ,de mindenképp küldök Neked képeket. Te pedig időnként jelentkezz, mert mindig szívesen hallok ám Rólatok. (sőt, lehet, hogy egyszer még neked drukkolunk újra hasonló témában. soha nem lehet tudni)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (189)
    2009-08-02  08:51
  13. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 2. 08:51189.

    Úristen,ez olyan klassz!!!!!Nagyon-nagyon gratulálok Nektek!!!És hatalmas elismerés,hogy véghezvitted!És jó nagy baba!Kicsit irigyellek,most babázhatsz!Ha majd lesz időd fotózni,küldj képet,jó?Bár tudom,most nagyon sok a tennivaló,és időbe telik,míg végre ritmusosan megy minden,és mindennek meg lesz a rendszere.Próbáld úgy alakítani,hogy kb.ugyanabban az időben legyen a fürcsi,a vacsi,a szundi,így talán te is kipihenheted magad,ez nagyon fontos,mert ha kialvatlan vagy minden nehezebb,és a végén idegbeteg leszel!Ezt tapasztalatból mondom,az első csajszimnál nagyon nehéz dolgom volt.

    De tudom,ennyi várakozás,megpróbáltatás után ez máshogy van,biztos nem érdekel semmi,csak az,hogy végre itt van Ő,és magadhoz ölelheted,megpuszilhatod!!!!Nagyon örülök,hogy jól vagytok!!!Nagyon sok puszit küldök a kis Marcell babának is!!!

                                          Még egyszer GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!
     

    előzmény:
    z.timi (188)
    2009-08-01  17:08
  14. 2009. augusztus 1. 17:08188.

    Szia!

     

    Tegnap hazajöttünk a kórházból, kedden reggel a vizsgálaton magas volt a vérnyomásom, már nem volt tiszta a magzatvíz, szóval burokrepesztés után megkezdődtek a fájások, és 12.10-kor előbújt Marcell baba 3400 gr. és 52 cm-el. :) Kicsit még mindig felfoghatatlan számomra, hogy itt van, de azért az elmúlt éjszakai üvöltés után ezt az összes szomszéd alátámaszthatja.

    Nálatok mizu? Írj, ha lesz időd!

    Puszi,

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (187)
    2009-07-26  20:13
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 26. 20:13187.

    Szia!

    Azt hittem már nem engednek ki,így,hogy cerclage után vagy,és már túl az időponton!!!Azért nagy szerencse,hogy így van,nem?!Kis lusti,jó neki odabent!De hiába,már nem húzhatja sokáig!Szerintem holnap már befektetnek,ha tovább nyílik a méhszáj.Tarts ki,és írj,ha van valami történés!!!!Puszi!!!Drukkolok nagyon!!!

    előzmény:
    z.timi (186)
    2009-07-26  11:22
  16. 2009. július 26. 11:22186.

    És már itthon is vagyok. Magzatvíz tiszta, méhszáj nyitva, de egyelőre nem akar jönni. Holnap újra jelenésem van.

     

    puszi,

    Timi

    előzmény:
    z.timi (185)
    2009-07-25  21:29
  17. 2009. július 25. 21:29185.

    A sok munka egyrészről jó, de tessék kimélni magadat, és kihasználni a csajokkal a nyarat. :)

    Köszi a drukkokat, rámférnek. Még mindig egyben vagyok. Holnap reggel kell mennem a kórházba ismét ctg, meg méhszájvizsgálat is lesz gondolom. Egy hete már 1111 volt a kiskönyvemben, és egy ujjnyira voltam nyitva. Azóta azért sok sok szurkálás volt, bár keményedést nem érzek, görcsöket viszont igen, szóval nyagyon sok reményt fűzök a holnapi vizsálathoz, remélem, nem hiába szenvedek ,azért csak nyílik tovább a méhszáj. a nem jelentkezek, akkor azért van, mert bent maradtam már. Ha kiengednek, akkor bejelentkezem.

    Sok pusz,

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (184)
    2009-07-24  06:00
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 24. 06:00184.

    Szia!

    A gerincsérv-gyanút majd kivizsgáltatom,sajnos mostanában nincs időm erre.Én is úgy tudom,hogy ez a betegség nagy fájdalommal jár,nekem viszont nincsenek hatalmas fájdalmaim,hát majd meglátjuk.De jelenleg annyi a meló,hogy gondolni sincs időm orvosra!Ezt most annyira nem is bánom,legalább nincs időm keseregni sem a júliuson,és könnyebben átlendülök ezen az időszakon.

    Na,de most nem én vagyok a fontos,hiszen elvileg holnap szülsz!!!!Ez olyan izgi!A kisfiúkat szokták túlhordani,ők a lustibbak!Az én lányaim mindketten elöbb születtek a kiírtnál,az első három héttel,a második egy héttel.Azért nagyszerű dolog,hogy cerclage után eddig bent marad ez a kis kukis!Nagyon szerencsés vagy!Most már tényleg csak milliméterekre vagy a nagy kalandtól,úgyhogy legyél indulásra készen!Ha van mellszívód azt is készítsd be,és okvetlen szerezz be krémet a melledre,mert nagyon tud fájni a szopiztatástól!!!(Lehet kapni direkt erre a gyógyszertárba készítményt,ez a babára sem káros.)Izgulok érted,és nagyon drukkolok!!!

                      Puszi:Erika
     

    előzmény:
    z.timi (183)
    2009-07-23  10:35
  19. 2009. július 23. 10:35183.

    Szia!

     

    Az apukámnak van gerincsérve, és az úgy derült ki, hogy felállni se tudott időnként, annyira fájt a dereka. Szóval az nem kis dolog. Jó, ahogy gondolkodom, lehet, hogy arra gondolt a háziorvos, hogy esetleg az ideget nyomja a sérv, és egyelőre csak annyi a tünet, hogy azt érzed, de mondjuk szerintem az is egyoldalon lenne. Nekem olyan volt három éve, hogy pl. benyúltam a hütőbe, vagy kimentem egy viszonylag hideg időbe (de ez nem feltétlen minusz), akkor az egyik kezemen az ujjaim, teljesen kékre/ lilára változtak, és annyira nem éreztem öket, hogy fogni se tudtam velük. Kb. mint a helyszínelős filmekben a hullákon látni ilyet. Elmentem a háziorvoshoz, aki szerencsére semmit se bagatellizál el, és kivizsgáltak, nekem is volt gerincröntgen, érvizsgálat, immunbetegség irányában vizsgálat, és hálistennek semmi nem derült ki. Egy viszont biztos, hogy a nagymamám temetésén jött ki először a dolog, amit nagyon nagy sokknak éltem meg, tehát valószínű idegi alapon volt az egész, és köv. télre már el is múlt. Tehát hajrá kivizsgálás, de azért komoly dolgokon mentél keresztül. A másik meg, hogy tudom, mit jelent Neked a július, én májusra voltam kiírva a kislányommal. Januárban elvesztettük, és májusig időnként kiszámoltam, most hol tartanék, hány hetes lennék. Aztán eljött a május, a kiírt nap (ami Neked még csak pár napja múlt el), megint egy hullámvölgy, de utána már szép lassan megint jobb lesz. Az agyad tudja, hogy fel kell dolgozni, de a szervezeted még reagálhat bármilyen tünettel szerintem. Ennek ellenére ki kell vizsgálni, nem vitás, csak ne izgulj!

    A babacuccokat beszereztük, ill. rengeteg mindent kaptunk a tesóméktól, és az anyósom is sok sok mindent küldött Lengyelországból ,szóval leginkább babakocsit, hordozót, bútorokat kellett vennünk. A későbbiekben viszont még ugyebár szükség lesz dolgokra, ez csa ka kezdet, és akkor lehet ,hogy benézek Hozzátok a boltba, és akkor kellemeset a hasznossal, legalább megismerkedünk személyesen is. :) Egyelőre az van, hogy szombatra vagyok kiírva, és most meg majd túlhordás lesz a végén. Na, sok puszi, bocs ,hogy hosszú voltam. :)

    Timi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (182)
    2009-07-22  20:11
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 22. 20:11182.

    Szia!

    Köszi a nyugtatást!Szerintem is túlzott ez a gerincsérv aggodalom,most időm sincs utánajárni,és sokat gondolkodtam ezen,nem hiszem,hogy gerincsérvvel így járnék-kelnék...

    A derékfájás meg...hát igen ez utóhatás lehet,mert a melleim is fájnak.(tudod,mostanában szültem volna...és hát az agy nem felejt...)

    Szóval no para!

    Te hogy érzed magad?!Biztos nagyon várod már,hogy túl legyél ezen az egészen,és végre babázhass!!!!Mindent megvettél már?!Bármire szükséged van,csak írd meg!Amit a melóhelyről hozni tudok,azt beszerzem!Gondolok itt ágyneműre,kiságybavaló védőre(tudod ami körbe kell,hogy ne üsse be a kis fejét),fürdőlepedőre,játszószőnyegre(amin sok kis zenélő,vidám dolog van),ruha,kiscipő ilyesmi.Szokott lenni kis Adidas,Nike,Lonsdale bébicipő,nagyon édesek!Mindenféle ruhaneműben,baba vagy felnőtt lakástextilben felajánlhatom a segítségem!!!

    Na,nem akarok ám tolakodó lenni,csakhát te tartottad bennem a lelket mikor nagyon kivoltam,és úgy szeretnék valamit viszonozni ebből!!!

                                   Jó legyél,és veled izgulok!!!

                                                   Puszi!!! 

    előzmény:
    z.timi (181)
    2009-07-22  07:03
  21. 2009. július 22. 07:03181.

    Ezek nem túl jó hírek, de nem biztos ám ,hogy gerincsérv. Lehet, hogy az idegi fáradtság jön ki rajtad, és az okozza a tüneteket. Érdemes viszont mihamarabb megnézetni, hogy megnyugodj. A reggeli derékfájás is lehet a

    a terhesség utóhatása, nem? Azért szerintem egy sérv csak nem nyomna ennyi ideget... Mihamarabb nézesd meg, és írj!!!!!!!!!

    Ja, és próbálj megnyugodni, ne parázz, lehet, hogy tök banális semmiség (sőt, hát reméljük)

    Puszi

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (180)
    2009-07-21  18:40
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 21. 18:40180.

    Szia!

    Örülök,hogy válaszoltál!!!

    Sajnos én most kicsit szomorú vagyok.Két hete zsibbad mind a két kezem,az ujjaim,a tenyerem,ma mentem dokihoz,hogy felirassam a vérnyomicsökkentőt és megemlítettem neki ezt,azonnal beutalt az ideggyógyászatra,mert lehet,hogy gerincsérvem van...Hát ez van.Egyik nap elmagyek és megnézetem,de félek,mert a derekam is nagyon fáj,főleg reggelente.Próbálom azt hinni,hogy a munka miatt van,hiszen egész nap hajolgatok,és 30-40 kilós zsákokat huzogatok ide-oda,és reménykedem,hogy csak meg van erőltetve a kezem és a derekam is.Hát így jártam megint...Végre beállt a vérnyomásom 100 körülire,erre jön más...

    Na,de nem untatlak,te csak koncentrálj magatokra!!!Jó legyél,és írj!!!!

                                                           Puszi!
     

    előzmény:
    z.timi (179)
    2009-07-20  21:09
  23. 2009. július 20. 21:09179.

    De jó, hogy írtál. :) Köszi, hogy megírtad a tapasztalataidat. Hát, ami azt illeti, én is úgy gondoltam, hogy a szülést segíti az az érzés, hogy hamarosan magamhoz ölelem a gyerekem, míg a vetélésnél el kellett engednünk egy babát ,akiről tudtuk, hogy nem marad velünk. Itt a hormonok se szabadulnak fel, csak a fizikai fájdalom mellett van egy nagy adag lelki fájdalom is. Na, de  hallva a szülési fájdalmakat, azért elgondolkodtam a dolgon. Sokat eszembe vagy ám, szóval emiatt ne aggódj, nem felejtek el írni Neked.

    Vigyázz magadra, meg a csajszikra is. :)

    Pusz,

    Timi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (178)
    2009-07-20  20:53
  24. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 20. 20:53178.

    Szia!

    De jó hogy végre írtál!!!

    Klassz,hogy még egyben vagy!!!De most már nagyon közel van a vége,tarts ki!

    A szülés és a nagyvetélés ugyanolyan fájdalmas,sőt!Nekem a vetélések nagyobb fizikai fájdalommal jártak!Úgyhogy emiatt ne izgulj!

    Amikor a kicsilányomat szültem,volt bent jópár nő,akik visítoztak,ordibáltak....hát mindenki más.Én jól viselem a fájdalmat,a szülés utolsó percei amik kemények,de azt is kibírja az ember,és rögtön meg is feledkezel róla,mikor magadhoz öleled a picibabádat.De biztosan állíthatom,hogy ugyanolyan érzés,mint a 22 (számomra24)hetes vetélés.

    Nagyon szorítok neked!!!

    A július tényleg nem könnyű most,de próbálok nem gondolni rá..

    Inkább neked drukkolok,és várom a képeket a picurról,úgyhogy ne felejts el!!!

                   Puszi!!!
     

    előzmény:
    z.timi (177)
    2009-07-19  13:10
  25. 2009. július 19. 13:10177.

    Szia!!!!!

     

     

    Jaj, nem is felejtenék ám el írni Neked, mindig tök sokat eszembe vagy, de egyelőre nem történik semmi. Még mindig egyben vagyok, és ez tök jó hír, de már várom a végét. Pénteken kivették a cerclage-t, és várjuk a fejleményeket. Végighallgattam egy szülést míg várakoztam, háááát, nagyon kiabált a lány. Én eddig azt hittem, hogy nagyjából a 22 hetes vetélésem meg a szülési fájdalom az hasonló. Na, de ezek szerint nem? A vetélés fizikailag kevésbé fáj? ( a lelki oldala az más, ezért se féltem eddig a szüléstől, mert azt gondoltam, hogy rosszabb lehet fájás szempontjából egy vetélés ezért is, mert tudod, hogy értelmetlen fájdalom.). Te hogy voltál ezzel?

    Írj, hogy telik a nyaratok? Nem könnyű most Neked a július gondolom.... Nagy ölelést küldök Neked, és írj ha van kedved. Én mindenképp tájékoztatlak a fejleményekről, ne félj! Nem felejteném el, tényleg, ha eltünök, az csak azért, mert amúgy nem nagyon sokat fórumozok, csak a te fórumodban voltam ilyen intenzív.

     

    puszi,

     

     

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (176)
    2009-07-11  15:44

Címlap

top