Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Méhszájzáró műtét után

vudumami77
Létrehozva: 2009. március 12. 14:51
Ezt a topicot azért indítom,hogy a hozzám hasonlóan műtéten átesettek megosszák tapasztalataikat egymással,és velem.Érdekelne olyanok hozzászólása is,akik így hordták ki a babájukat,szóval írjatok!
  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 11. 15:44176.
    Megint eltűntél!!!!Mi a helyzet??????Lassan itt az idő,és semmit sem tudok rólad,rólatok!!!!Pedig megígérted,hogy írni fogsz!!!!Puszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 28. 18:40175.

    Szia!!!

    Szerintem is nagyon sokat nyom a latba,hogy megelőző volt a cerclage műtét,nálam ezért is volt rizikósabb a helyzet,mert már vészhelyzetben végezték,és 5 %-nál nagyobb esély ilyenkor nemigen van.

    A lányaimról..hát igen,ügyes csajok,és eltelt a hét galiba nélkül.Persze telefonálgattam haza,meg szóltam a házunkban a közértes néninek,hogy figyeljen(ő olyan,mint Magdi néni a Barátok köztből).

    Ma uszodában voltunk,és nagyon klassz volt!Már évek óta nem jártam ott,mert szégyelltem magam,amiért nem vagyok nádszál...,de most elmerészkedtem a családdal,és nem bántam meg!!!

     Holnap már újra hétfő...,iszonyat milyen ripsz-ropsz elmegy a hétvége!

    De holnap legalább a lányokra vigyáz anyu,így emiatt nem kell idegeskedni.

    Na,jó legyél,tarts ki,és azonnal írj,bármi van!!!Már nagyon izgulok,nemsokára babázhatsz,ez annyira jó!!!!!

                            Puszi!Erika

    előzmény:
    z.timi (174)
    2009-06-25  19:31
  3. 2009. június 25. 19:31174.

    Teljesen megértelek, hogy aggódsz a csajokért, de nagyon klassz kölykök, ha így meg lehet bennük bízni. Egyébként ilyen szempontból rémálom lehet ez a nyári szünet dolog, mert hát tényleg nem annyira lehet megoldani a felügyeletüket egész nyáron, ennyi táborral meg programmal meg nem lehet bírni. Azért próbálj nyugodt maradni, ügyes gyerekek ők, ami pedig az én dolgomat illeti, tudnod kell, hogy én se jutottam volna idáig el, ha nem megelőző jellegű a cerclage. Szerintem a mi esetünkben ez a kulcsszó, hogy megelőző jelleggel kell varrni, mielőtt elkezdhetne nyílni a méhszáj. Na, szóval reméljük még a 37. hétig szépen kitartunk. Azonnal szólok, bármi van.

    Vigyázz magadra, meg a családra is!

    Pusza,

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (173)
    2009-06-25  16:38
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 25. 16:38173.

    Szia!!!!!Annyira örültem,hogy írtál!!!!Már nagyon aggódtam!!!

    Már június vége van,ne izgulj,szerintem minden jó lesz és ez már a finish!!!!Olyan klassz,hogy sikerült neked!!!És tényleg írj,ha történik valami,bár még azért nem fog!!!

    Nálunk most tré a helyzet,mert a gyerekek itthon vannak,mi felnőttek viszont dolgozunk.Ez az első alkalom,hogy egyedül kell itthon hagynom őket,és egész nap nagyon ideges vagyok.Ebédidőben hazatelefonálok,ilyenkor megnyugszom kicsit,ez van.Más is így csinálja,sajnos nem lehet másképp megoldani.Meghát már nagyok a csajok,talán még élvezik is,hogy övék a terep míg mi húzzuk az igát!Én me az idegtől megsokszorozott erővel melózok,hogy kevesebbet gondolkodjak....

    Na,legyél jó,és vigyázz magatokra!Olyan büszke vagyok rád,hogy végigcsinálod!!!!Kitartás,már nagyon kevés van!!!

                                                                            Puszi!!!!

     

    előzmény:
    z.timi (172)
    2009-06-24  17:21
  5. 2009. június 24. 17:21172.

    Jajjj, ne haragudj!!!!!!!!!!!!!!!! Itt vagyok, és végülis egyben vagyok, de vannak már fájásaim, ami egyelőre elég korai. Szóval, nagyon nem is tudom, mit írjak, hogy vagyok. :( Most ment el három hétre az orvosom szabadságra, holnap megyek az első ctg-re, aztán meglátjuk. Egyelőre persze a cerclage a helyén, de hát ki tudja, meddig tartok ki. A magnéziumot továbbra is eszem ezerrel.

    Nálatok mi újság? Hogy vagy? Csajok hogy vannak? Írj, ha tudsz, mert én most nagyon sok hírrel nem szolgálhatok, eléggé kivárásra játszom.

    pusza, és ne izgulj, mert azonnal küldök Neked privit, ha valami történik, meg igérem addig is tájékoztatlak!!!!!!

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (171)
    2009-06-21  11:38
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 21. 11:38171.

    Szia Timi!

    Mindennap benézek,de te nem írsz,már nagyon ideges vagyok miattad,remélem nincs semmi baj!!!!

                    Nagyon vigyázz magadra,és írj amint tudsz!!!!!

                                                           Puszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 7. 14:58170.

    Szia!

    Hát a káposztaleves....kemény egy napig bírtam...Undorító és elviselhetetlen,szégyellem,de nem ment.

    Hát szeretnénk nyaralni,de még nem tudjuk hova megyünk,és mikor.A kicsilányom holnap reggel utazik Visegrádra erdei táborba,ennyi a biztos eddig.Egy barátunknak van háza a Balatonnál,azt kölcsönadja bármikor,ha mennénk,hát majd meglátjuk.A nagylány majd augusztusban megy erdei táborba Kemeneskápolnára.Ja,és még megyünk majd a nagyszülőkhöz,ők Görbeházán laknak.Dehát minden nagyon drága,tudod,jól meg kell gondolni.Mivel autónk nincs,vonatoznunk,buszoznunk kell,nem valami olcsó.Bár gondolom ha kocsink lenne akkor meg a benzin lenne húzós.Sehogy sem jó,de muszáj a gyerekeknek nyaralni bármi áron,nem foszthatjuk meg őket az élményektől.Így marad a jó sok meló,túlóra hegyek,aztán összehozzuk valahogy.Ti gondolom nyaralás helyett idén nyáron babáztok!!!Az se rossz buli!És most már tényleg nagyon kevés idő van hátra!!!Nagyon ügyes vagy,hogy ilyen kitartóan pihentél,látod meg lett az eredménye!

                                         Vigyázz nagyon magatokra,

                                                            és sok-sok puszit küldök!

                                                                           Erika

    előzmény:
    z.timi (169)
    2009-06-07  09:38
  8. 2009. június 7. 09:38169.

    Szia!

     

     

    Hogy vagy? Káposztaleves kúra megvolt? Hatásos volt? Amúgy ismerem én is a módszert, apukám alkalmazza időnként, hát teljesen együttérzek veled, mert nem valami kellemes. na, de tényleg, a szépségért megéri. Készültök valamerre nyaralni? Csajoknak lassan jön a szünet... Várják már?

    Nálunk azóta nem történt semmi különös, pihi pihi pihi. Két hét múlva megyek orvoshoz, aztán meglátjuk, mi az újság a méhszájjal. 

    Ha lesz időd, írj!

    Puszi,

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (168)
    2009-05-30  20:08
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 30. 20:08168.

    Helló!

    Jót nevettem azon amit írtál,pont ilyen vagyok én is!:)Néha az őrületbe kergetem a körülöttemlévőket az okoskodásommal,meg egészségügyi tanácsaimmal,mintha valami nagy észlény tudós lennék tele orvosi diplomával!Az a gáz,ha belelendülök el is hiszem,hogy értek hozzá...!:))

    Nagyon örülök,hogy minden rendben van veled és a kicsivel is!Most már tényleg nincs sok!A mozgást meg csak továbbra is kíméletesen!Persze a lelkednek már jót tesz egy kis séta,ez nem árthat.

    Már másfél kiló?Nem semmi,szépen gyarapodik a picurka!A hízással meg ne törődj most,persze ne egyél meg egy tábla szalonnát,de azért enni kell,pláne most,most kezdődik igazán a baba gyarapodása,ilyenkor már minden szerve rendben,csak szépen hízogatnia kell!Utána meg majd úgyis leadsz mindent.A hugom 25 kilót hízott mikor a kisfiát várta,most meg olyan sovány,hogy kétszer kell ránéznem,hogy egyszer észre vegyem!:)Szóval ne parázz ezen.

    Én hétfőn kezdem a káposzta-leves fogyókúrát,már most hányok,ha rágondolok,a szaga is rossz annak a levesnek!De kibírom,csak hét napig tart,utána meg csini leszek!Erre mondják,a szépségért szenvedni kell...

                           Na,legyél jó,pihizz,már nincs miért izgulnod,minden rendben lesz!!!Millió puszit küldök!

                                           Erika

    előzmény:
    z.timi (167)
    2009-05-30  08:09
  10. 2009. május 30. 08:09167.

    Szia! :)

     

    Háááát, mintha magamat olvasnám ezzel a betegségtudattal kapcsolatban. Sajnos, én is teljesen beleélem magam ilyenekbe, és ha magammal kapcs. nem jut eszembe semmi, akkor rászállok családom tagjaira, osztom nekik az észt, milyen kontroll kéne, milyen vitaminok stb.Nálad ilyen nincs? Amióta meg itthon vagyok, főleg hajlamos vagyok problémákat gyártani, a múltkor a tesóm rémült hangon azt mondta, mikor telefonáltam neki, hogy: "jaaaj, te vagy az? gondoltam előbb nyugodtan megkávézok, mielőtt felhívnálak, és megint valami hüyleséggel előállnál, ami felviszi a vérnyomásom. " Persze, tök igaza van, meg meg is értem, meg vannak jobb időszakaim, de aztán ha elkap a gépszíj, akkor nehéz megálljt parancsolni.

    Amúgy minden rendben volt csütörtökön a vizsgálaton, szóval ma is rövidke kiruccanást tervezek. Elmehetek fodrászhoz is, meg sétálgathatok, de azért óvatosan. Nem szabadna viszont többet híznom, úgyhogy vigyázni kell a szénhidrátokkal. Kizárt, hogy tartani fogom tudni még ennyi ideig a súlyomat, de próbálom visszafogni magam. A baba másfél kiló volt két hete, most nem volt uh. 

    Hát ennyi újság van felém, pihenjetek hétvégén, és majd írj !!!

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (166)
    2009-05-24  21:47
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 24. 21:47166.

    Szia Timi!!!

    Olvastam amit írtál,és kicsit el is mosolyogtam magam,mert milyen fura,hogy 15 perc séta mennyire boldoggá tudja tenni az embert!A monoton mindennapokban erre oda sem figyelünk!De ahogy te írtad elgondolkodtam ezen,nagyon aranyos vagy!

    Én a családdal ma kisétáltam a közeli parkba,röplabdáztunk egyet,de nem bírtuk sokáig,nagyon meleg volt!

    A vérnyomásomra inkább nem figyelek,mert nagyon pánikos vagyok,és tuti attól ájulnék el,hogy belelovallnám magam,ha kicsit magas lenne.De komolyan,néha megijedek magamtól,mintha őrült lennék!!!Elmesélek egy történetet:nemrég véletlenül két lépcsőfokot léptem(azt hiszem erről írtam is),eléggé bedurrant a bal lábam,nagyon fájt,de elmúlt.Úgy látszik nem teljesen,mert egyik nap,mikor futottam a busz után újra meghúzódott,kicsit bedagadt,és újra fájt.Erre valaki mesélte,hogy neki mélyvénás trombózisa volt,és ez úgy benne maradt a fejembe,hogy bebeszéltem magamnak,hogy nekem is az van!Három napig az uram agyára mentem,a vádlimat néztem,a neten rákerestem,és mégjobban belelovalltam magam,míg a végén már az ájulás szélén álltam,mert olvastam,hogy annak a szövődménye a tüdőembólia,és hirtelen szívhalált okoz.Ekkor már éreztem is a tüdőembólia tüneteit,és rettegtem,hogy meghalok....

    Aztán mikor a párom azt mondta,hogy most már elég,és hogy már félelmetesen hipohonder vagyok kijózanodtam.

    Szóval ez van,ilyeneket tudok művelni!:)Szerintem ez valami idegrendszeri dolog lehet,amin valljuk be azért nem lehet csodálkozni ennyi rossz után ami velem az utóbbi időben történt.Na,azért remélem nem bolondulok meg!:))

    Megint jó sokat írtam,bocsi...(és még nem hallottál beszélni...:))

    A csütörtöki doki miatt ne aggódj,tuti minden rendben lesz!Majd írd meg mit mondott,és azt is a kicsi már mekkora,stb.(bár azt nem írtad,hogy uh is lesz!)

    A fodrász pedig jó ötlet,kicsit rendbe tesz,és most nem csak külsőre értem,lelkileg is jót tesz,ha kicsit tudsz foglalkozni ilyesmivel!

    De tudod,csak óvatosan a mozgással!!!

                                        Puszi!

                                             Erika 

     

    előzmény:
    z.timi (165)
    2009-05-23  18:36
  12. 2009. május 23. 18:36165.

    Szia!

     

    Sokat gondolok ám Rád. Az, hogy ritkán írsz, annak egyrészt azért örülök, mert betudom annak, hogy egyre távolabb kerülve a topiktól egyre jobban belekerülsz a régi kerékvágásba, és ezzel a gyógyulás is egyre gyorsabb lesz. Az, hogy testielg jól vagy, jó hír, bár a vérnyomásodnak nem örülök :( Az új orvoshoz, meg elmész ,amikor majd úgy érzed, hogy van értelme, és ha még egyszer belevágsz, akkor van értelme felbolygatni a régi sebeket, ha meg nem, akkor nem is kell részletesen beszélned róla neki. A plusz kilók majd lemennek ebben a melegben, ne aggódj.

     Képzeld, velem meg az történt, hogy január óta először kimentem a férjemmel 15 percre. Persze, csak óvatosan, de tök furi volt, hogy nincs célirányosan semmi dolog, csak sétálok. :) Csütörtökön viszont megint méhszájellenőrzés, azért is vagyok kicsit bátrabb, mert ha csütörtökön is zárt vagyok, akkor szeretnék engedélyt kérni egy fodrászlátogatásra. :) Hát felénk ezek vannak.

    Nagyon vigyázz magadra, próbálj minél jobban kikapcsolni, és a vérnyomásodra tessék odafigyelni!

    PUszi, és köszi a biztatást, aranyos vagy!

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (164)
    2009-05-23  15:18
  13. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 23. 15:18164.

    Szia!!!

    Bocsi,hogy csak most írok!Az utóbbi időben ritkán vagyok gépnél,ez az egymást váltogató hideg-meleg front kicsinál.Ledolgozom a munkaidőt,elszaladok a gyerekekért,és mire hazaérek hulla vagyok!A vérnyomásom meg ingadozik össze-vissza,hol vörös a fejem olyan fent van,hol meg az ájulás szélén vagyok olyan lent,nem bírom a frontokat,de túlélem azt hiszem!!!:)

    Az új dokinál még mindig nem voltam...Már rendben vagyok testileg(a túlsúlyt leszámítva,elég nehezen távozik...),de nincs erőm a dokihoz még,és ahhoz hogy újra elkezdjek beszélni a történtekről,és hogy megint avval foglalkozzak,de a közeljövőben azért mindenképpen erőt kell vennem magamon.

    Örülök,hogy minden rendben veletek,most már tényleg nagyon közel van a finish!!!Most már nem érhet baj!!!A mozgásra azért figyelj oda,csak óvatosan,kíméletesen!(Ne vidd túlzásba,ne súlyzózz,ne atletizálj,és ne most tanulgasd a spárgát!:)))

               Kitartás!!!És sok-sok puszi,amiért ilyen ügyes vagy!

                                                                          Erika

    előzmény:
    z.timi (163)
    2009-05-19  08:38
  14. 2009. május 19. 08:38163.

    Szia!

     

    Először is köszi a köszöntést. :)

    Hogy vagy? Voltál az új orvosnál?

    Nálam minden a régi, pihengetek, de most azért már ligtosan mozgok a lakásban, főzögetek (persze nem tésztát gyúrok meg ilyesmi). Köszi a drukkokat, jól esik. Írj, hogy mi van veled, hogy vagy.

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (162)
    2009-05-13  09:46
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 13. 09:46162.
    Ja!És utólag is BOLDOG NÉVNAPOT kívánok neked!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 13. 09:45161.

    Szia Timi!

    Most itthon vagyok,mert ma jönnek a Vagyonkezelőből bérleményellenőrzés miatt.Önkormányzati a lakás,és már van ilyen hülyeség,hogy rendeltetésszerűen használod e a pecót.Nem is lenne evvel semmi baj,de levélben értesítettek,hogy 9 és 14 óra között jönnek,ez tök jó,így kiesik egy napom a melóhelyen....

    A magas vérnyomásról csak annyit,hogy a terhesség elött is szedtem valamit a magas pulzusszám miatt,a terhesség alatt is szedtem vérnyomáscsökkentőt mert magas volt,de végül úgy látszott helyreállt.Úgy látszik ez a dolog nem olyan,hogy csak úgy helyreugrik és úgymarad.:)

    Veled mi a helyzet?Gondolom egyre nehezebb már a pihi,jól megnőtt már a pocid,a derekad is biztos nehezen viseli a fekvést.Az izomleépülésre számítani lehetett,bár ez nem vigasz,tudom.Gondolj arra,hogy már május közepe van,nincs már hátra sok,nemsokára minden szenvedésért kárpótolni fog az édes kisbabád!!!Vigyázz nagyon magadra,és pihenj,most még muszáj!És egyél rendesen,had nőjön az a kisember a pocakodban!!!Legyél jó,és majd írj!!!Puszi!

    előzmény:
    z.timi (160)
    2009-05-09  19:17
  17. 2009. május 9. 19:17160.

    Szia Erika!

     

     

    Aranyosak a lányaid, és szép ajándékot kaptál tőlük. :)

    A vérnyomás nem túl jó hír! Remélem sikerül beállítani hamar, hogy jó legyen. A terhesség alatt rendben volt?

    Hát nem csodálom, hogy elpártoltál az orvosodtól... Majd írd meg, hogy hogy sikerült a konzultáció az új orvosoddal. Kíváncsi vagyok rá.

    Velem minden o.k., bár olyan szinten migrénem van tegnap óta, hogy mozdítani alíg bírom a fejem. Na, de amúgy minden rendben. A nap nagy részét heverészéssel töltöm még mindig, de azért kicsit már mozgok a lakásban. Az izmaim nullára visszafejlődtek, az állóképességem is kb. a béka segge alatt, de ezzel ráérek foglalkozni később.

    Pihenj jól, és majd jelentkezz, hogy s mint vagy!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (159)
    2009-05-09  14:01
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 9. 14:01159.

    Szia Timi!

    Rég jártam itt,de most benéztem,hogy érdeklődjek,mi a helyzet?Minden rendben?!

    Én elmentem a dokihoz a kontroll miatt,de nem volt bent,aztán egy késöbbi időpontban újra,akkor meg mielött bejutottam volna elment egy szüléshez...,ez az én formám.Mindegy,közben úgy döntöttem elpártolok tőle,a hugom talált egy jó orvost,magándoki,de most kezdi,így nem olyan drága,és elég lelkiismeretes,inkább hozzá megyek majd,a napokban telefonálok időpont miatt,viszem majd a papírjaimat,és meglátjuk mi lesz.

    Anyáknapján persze kaptam a lányoktól virágot,csokit,a kicsi készített nekem egy képkeretet benne a sajátkezűleg készített virágos képpel,nagyon szép(nekem legalábbis).Ja és verset is írt egy képeslapra.Ő még nagyobb hangsúlyt fektet erre,nagy gonddal készült,édi volt.

    Ja!Képzeld már egy hete éreztem,hogy valami nem stimmel,sokszor rosszul éreztem magam.Elmentem a körzetihez,hát 160 volt a vérnyomásom.Sajnos ez visszatért,most újra gyógyszert kell szednem,ez elkeserítő.Pedig már örültem,hogy nem kell bogyókat szednem...

    Na,megyek,mert eddig főztem,takarítottam,kicsit lepihenek.Te pedig vigyázz magatokra,és írj ha van kedved!!!

                                                 Puszi!!!

     

    előzmény:
    z.timi (158)
    2009-05-04  12:17
  19. 2009. május 4. 12:17158.

    Szia!

     

    Hú, akkor mozgalmas volt a hétvége, vendéglátás ezerrel... Tényleg anyák napján kényeztettek a lányok? :)

    Nálunk semmi extra nincs, pihengetek, az előbb volt itt kicsit látogatóban a tesóm. Most csütörtökig semmi más program nincs, akkor megyek orvoshoz.

    Pusz,

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (157)
    2009-05-02  06:08
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 2. 06:08157.

    Szia!

    Voltunk majálisozni,elcsesztünk jó sok pénzt...,kár,hogy már minden ünnep erről szól...

    Te sajnáltad,hogy nézned kell,ahogy a párod pörög?Én szívesen cseréltem volna veled!!!:)Nálunk itt vannak anyósomék,tehát én pattogok jobbra-balra...

    A kitartásról meg,ennek így kell lennie,majd visszaadod a párodnak a sok segítséget,de most igenis így kell tenned!Már május van!!!Már csak pár hét!!!Olyan jó neked!!!Hát kitartás továbbra is,eddig is ügyi voltál!!!

                             További szép hétvégét!!!Puszi!

    előzmény:
    z.timi (156)
    2009-05-01  12:31
  21. 2009. május 1. 12:31156.

    Szia!

     

    Jaj őszinte részvétem a nagymamád miatt! Nem túl jól alakul az évetek...

    Remélem, azért már valahol majálisoztok mostanra, a lányod meg feszít az új cuccaiban büszkén. :)

    Mi persze itthon vagyunk, de az ebédemet kint a teraszon fogom megenni, megbeszéltük, hogy ennyit lazítok május 1. tiszteletére.

    A férjem itthon van szerencsére, nem vagyok egyedül, ő meg pörög itt ezerrel. Heti takarítás, mosás meg ebédfőzés. Rossz nézni, mert úgy segítenék neki, na, de hát ki kell tartani, nincs mese. :)

    Jó hétvégét!

    Pusz,

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (155)
    2009-04-30  17:21
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 30. 17:21155.

    Szia!!!

    Örülök,hogy minden oké!!!

    A hosszú hétvége programja még kérdéses,lehet,hogy az Óhegy parkba kinézünk,az itt van közel hozzánk,ilyenkor mindig koncertek vannak ott,minividámpark,ilyesmi.

    Sajnos meghalt a nagymamám,most túl jó kedve nincs a családnak,dehát a gyerekekre nem ragaszthatjuk át a gyászos hangulatot.

    Amúgy nagyon jó,hogy most a párom is itthon lesz!!!Már régen volt olyan,hogy a hétvégét együtt töltjük,és most három nap is a miénk!!!!

    Ma úgy jöttem haza,mint a málhás lovak!Vettem a kisebbik csajszimnak ruhákat,találtam egy tök szuper Hannah Montanás trikót,rövidgatyókat,szandált,és egy menő tornacipőt,rózsaszínű teli kövekkel,csillivilli.Nagyon örült neki,most csak úgy forog szegény mosógépem!!!:)Múlt héten a nagyobbat öltöztettem kicsit,most ő volt a soros.

    Nálatok mi lesz a program?Habár gondolom te pihengetsz majd,de ne sajnáld megéri!!!!Lesz még számtalan május elsejéd,és ráadásul akkor már eggyel többen csináljátok a programot!!!Párod otthon lesz a három napban?

    Írj,ha lesz időd!!!Puszi:Erika

    előzmény:
    z.timi (154)
    2009-04-30  11:27
  23. 2009. Április 30. 11:27154.

    Szia Erika!

     

    remélem jobb passzban vagy. Mentek valamerre a hosszú hétvégén? Pihend ki magad!

    Nálunk minden változatlan, ágyban töltöm az időmet, amúgy nincs különösebb panaszom, csak nehezen alszom megint. Napközben még elvagyok, de az éjszakák hosszúak. A picur elég aktív hálistennek, de csak 15-én lesz uh. kíváncsi vagyok rá, mert 18. hét óta nem láttam.

    Más újság nincs, ha lesz időd, akkor jelentkezz.

     Jó hétvégét!!!!!!!

    Pusz,

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145183 (153)
    2009-04-27  17:14
  24. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 27. 17:14153.

    Szia Timi!

    Köszi amiket írtál,pont az érzéseim,hozzáfűzni nem tudok.Jó,hogy nem haragszol ezért.

    Tegnapelött befestettem a hajam,hát nem a legjobb....sötétebb lett annál amit szerettem volna,de legalább egyenletes,a lenövéseim eltűntek.

    Vettem barnítós testápolót,akciós volt egyet fizet kettőt kap...hát tök jó,illata az szupi,de hatása nulla...Ez is jó vásár volt!:)Nagyon tudok!

    Az új lány (gina) már nem dolgozik nálunk,sajnálom,mert nagyon aranyos volt,és dolgozott is.Most két újat vett fel a főnök,kíváncsi vagyok meddig bírják,mert nagyon sok a meló a héten.

    Veled mi a helyzet?Remélem a helyzet változatlan!!!A kis fütyis rugdalózik?Amúgy ezt még nem kérdeztem,szokott valami rosszullét kísérni még?A harmincadik hét körül van még ilyesmi?Erre nem emlékszem már!!!

    A családomban folyamatos a rossz mostanában,tegnap úgy bedepiztem,hogy szégyellem,és nagyon bánom,de bevettem egy nyugtatót...ez gyengeség volt,és utálom ezért magam...

                       Na,nem traktállak tovább,megint írtam össze-vissza....!

                                                                      Helló!

     

    előzmény:
    z.timi (152)
    2009-04-25  15:24
  25. 2009. Április 25. 15:24152.

    Jaj, látom írtál, szóval válaszolok is. :)

    Teljesen jogosak az érzéseid, ez a normális. Amikor én írok Neked a babáról, én se tudok nem gondolni a Te babádra, mert hát az lenne az ideális, ha együtt tartanánk itt.

    Szoktam olvasgatni a fórumot (írni én csak ide szoktam), és tele van olyna lányokkal, akik nagyon nehezen jutottak el oda, hogy a  kezükbe tartsák a kisbabájukat, vagy még mindig küzdenek érte. Ilyenkor mindig elgondolkozom, milyen furcsa az élet, hogy egy másfél éve, amikor a lányunk az inkubátorban volt, akkor mit nem adtam volna azért, ha csak pár héttel később születik, ha legalább a 26. héten, és ha lenne remény, hogy bárhogy is, de velünk marad. Ma már a 28. felé, már kevésnek tűnik a 28. hét is, mert azt akarom, hogy mééééég erősebb, még nagyobb legyen, és azt akarom, hogy kihozhassam 3-4 nap után, és velünk legyen otthon.

    Nagyon nagyon szeretnék Neked valami vigasztalót írni, de nem megy, mert én is úgy éreztem egy ideig, hogy erre egy vigasz lenne, ha vissza tudnák rakni a babát a hasamba, és ott folytathatnám vele ahol abbahagytuk...  Te ezen kétszer(!) mentél keresztül viszonylag rövid időn belül, adj magadnak időt, és nyugodtan merülj bele a sajnálatba, meg a gyászba, mert szerintem ezt csak úgy lehet feldolgozni, ha hagyjuk, hogy erőt vegyen időnként rajtunk a sírás, meg a gyász, és ha kell, akkor a düh és az irigység is. Most pedig irány a jó levegőre, és szépítkezni, legalább te adj magadra kettőnk közül (én már november óta nem jutottam el melíroztatni, tök lenőtt a hajam). Ginára meg rákeresek, mert nekem így nem ugrik be... :)

    előzmény:
    vudumami77 (150)
    2009-04-25  14:29

Címlap

top