Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Méhszájzáró műtét után

vudumami77
Létrehozva: 2009. március 12. 14:51
Ezt a topicot azért indítom,hogy a hozzám hasonlóan műtéten átesettek megosszák tapasztalataikat egymással,és velem.Érdekelne olyanok hozzászólása is,akik így hordták ki a babájukat,szóval írjatok!
  1. 2009. Április 25. 14:51151.

    Szia Timi!

    Nem miattad,de szeretném megszüntetni ezt a topicot,sajnos még nem jöttem rá,hogy kell,te nem tudod?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. Április 25. 14:29150.

    Szia Timi!!!

    Köszi,hogy írtál!Ó,már lassan 30 hetes leszel!!!De jó!!!Mikor olvastam,bevallom folytogatott a sírás,mert eszembe jutott,hogy én hol tartanék...,és kicsit irigy is voltam.De remélem ezért nem haragszol,biztos mindenki így érzett volna hasonló helyzetben.

    Biztosan minden rendben lesz az ultrahangon,és a méhszájjal is,és most már jó nagy stram baba van ott bent hidd csak el!!!A Marcel név gyönyörű!!!Nekem is nagyon tetszik!Olyan ügyes vagy,hogy így kitartóan betartod a pihit,és biztosan érzi a kis pöcsös is,hogy mindent megteszel érte,tehát nem lehet baj!!!Most már biztosan nem!

    Az én lelkiállapotom majd rendbejön,egyre többször van már jókedvem a munkahelyen,és itthon is.Jött egy lány hozzánk dolgozni,és nem tudtam honnan ismerős,de aztán rájöttem!Emlékszel a Gino és Ginára?Az a szép hangú énekes srác a csajszival(ha rákeresel a videán és a You tubon két klippjük is fent van),hát a Gina az.Nem tudom miért nem énekel már,de furcsa,hogy egy ruhanagykerben használt ruhák közt dolgozik kevesebb pénzért mint én....Kicsi a Világ,ugye?

    Ma befestettem a hajam,próbálom magam rendbeszedni,mert mostanában igazán nem törődtem a külsőmmel,volt egyéb gondom is...

                                            Na,jó sokat írtam(biztos sok ökörséget is)!

                                                  Vigyázz magadra és a kis pocaklakódra!

                                                          Puszi!

                                                               Erika

     

    előzmény:
    z.timi (149)
    2009-04-25  11:33
  3. 2009. Április 25. 11:33149.

    Szia Erika!

     

    Nagyon örülök, hogy írtál, meg hogy javul a lábad. Amúgy hogy vagy? Lelkiállapotod?

    Én is kezdek kilábalni a megfázásból. :) Két hét múlva megyek orvoshoz, akkor megnézi a méhszájat. Utána pedig ultrahangra. Az a 28- 30 heti lesz, de azt mondta az orvosom, hogy inkább a 30. héten menjek, és ne a 28. héten. Én pedig hallgatok rá :) Amúgy jobb is lesz, mert valahogy most úgy érzem, hogy ha ott is minden rendben, és egy viszonylag jó súlybecslést hallok, akkor megnyugszom már valamennyire. Persze, a legjobb az lesz, ha egy 3 kiló körüli babával kijövünk a kórházból júliusban, valahogy nekem ez olyan elérhetetlennek tűnik (bár ugyebár három hónapja ez a 28. hétbe érés is olyan elérhetetlen volt). Kisfiú lesz, ha az uh nem csalt, és akkor Marcell lesz a neve.

    Pihenj jól hétvégén, pusz,

    Timi

     

    előzmény:
    vudumami77 (148)
    2009-04-24  19:02
  4. 2009. Április 24. 19:02148.

    Szia Timi!!!

    Az én lábam már jobban van,még fájdogál kicsit,de sokkal jobb,éjjelre felpolcoltam,és javult a helyzet...

    Hát a torokfájás a halálom,az orrdugaszról nem is beszélve,nagyon sajnállak!!!Remélem javultál már!!!Próbáld párnákkal feljebb emelni a fejed,az talán segít,bár ilyenkor igazán semmi sem jó,a méhszájad miatt pedig tényleg vigyázz az orrfújással.

    Annak viszont örülök,hogy amúgy jól vagy!!!Mikor mész dokihoz újra?És ultrahangra?Tudod már a pirinyó nemét?!Nevet nézegettél már?

    Írj,ha kedved,időd engedi!!!!!

                                 Puszi:Erika

     

    előzmény:
    z.timi (147)
    2009-04-22  19:26
  5. 2009. Április 22. 19:26147.

    Jaj, jaj. Ezek nem jó hírek. Jobb már? Ha továbbra is fáj, akkor ugrassz el valakit valamilyen kenőcsért is, ami kicsit lazítja az izmokat.

    Amúgy ha panaszkodás, akkor én is jöhetek? Nekem meg fáj a torkom, meg teljesen tele az orrom. A fekvés miatt még jobban bedugul, de nem merem erősen fújni a méhszáj miatt. Lázam viszont nincs, meg hát ugye ez bagatell a helyzetemhez képest, inkább millió ilyen, mint valami terhességgel kapcsolatos probléma, csak hát hajlamos vagyok nyafogni mindenen. :( Egyébként

     tengetem a napokat, és imádkozom, hogy még tíz hétig kibírjuk. A férjem a héten otthon van szabadságon, úgyogy nem vagyok egyedül, jövő héten meg hosszú hétvége, tehát azért most mindig van mit várni, így gyorsabban telik az idő.

    Jobbulást, és fel a fejjel, meg bármi van, gyere, és írd ki magadból.

    pusz,

    timi

    előzmény:
    vudumami77 (146)
    2009-04-22  16:48
  6. 2009. Április 22. 16:48146.

    Szia!!!

    Beugrottam panaszkodni!A mai napom egy szőrnyűség....Egész nap járkáltam,mert minden szolgáltatótól 0-ás számlát kellett kérnem,hogy a lakásbérleti szerződésem meghosszabítsák(önkormányzati a lakásom).Reggel 8-kor indultam,és du.2-kor végeztem...Persze egyedül nem akartam nekivágni,hát elcsaltam anyut.A végén hazakísértem,majd miután hazafelé indultam tőle,olyan szerencsétlenül léptem le a lépcsőn,hogy meghúzódott a vádlimban az izom!Most itt ülök felpolcolt lábbal,rajta jeges borogatással,és iszonyúan sajnálom magam....

    Hát te hogy érzed magad?(csak hogy halljak valami jót mára....)

    Minden oké?Hogy telnek a napok,mit csinálsz,nem uncsi a fekvés?

                                   Vigyázz magatokra!!!Erika

    előzmény:
    z.timi (145)
    2009-04-20  11:02
  7. 2009. Április 20. 11:02145.

    Szia!!!!!!!!!!

     

     

    Mindenre kérdezz rá az orvosodtól, jobb átbeszélni.

    Én szombaton töltöttem a 26. hetet. Persze, a félelmem nem nagyon múlik, rettegek attól, hogy még egyszer inkubátor felett kell állnom tehetetlenül. Szóval, ezerrel fekszem, és próbálok pozitívan gondolkodni. :)

    Hát teljesen egyetértek Veled az árakban, egyszerűen katasztrófa, hogy mennyire el vannak szállva. Ráadásul egy olcsóbb ceruzát veszel, kétszer elejti a gyerek, és a belseje eltörik ,akkor aztán csak hegyezed, és mindig kitörik a bele. Vannak még róla emlékeim.

    Vigyázz magadra, és írj, ha túl vagy a kontrollon.

    Pusz,

    Timi

    előzmény:
    vudumami77 (144)
    2009-04-19  11:34
  8. 2009. Április 19. 11:34144.

    Szia Timi!

    Gyorsan visszaírtál!!Én is úgy gondolom,hogy ezek a dolgok okozták a tragédiát,de a héten mindenre rákérdezek.Egyenlőre nem látom úgy,hogy bármikor is megpróbálkoznék újra,nem tervezek a jövőben már ilyesmit.

    Nagyon örülök,hogy veled minden rendben,meg vagy dícsérve,amiért pihensz rendesen!!!

    Ez most hanyadik heted?!Megy az idő rendesen,már mindjárt május!!!Úgy örülök,hogy neked sikerül,fura,most érted izgulok!

    Olyan szép idő van,most értünk haza a Tescóból.Ceruzát kellett vennem a csajoknak,ez fogyóeszköz...Jól megkérik az árát,800 ft egy 12 darabos cerka!Jó,persze nem tescósat veszünk,hanem Herlitz-t,na de akkor is!A szemem kigúvadt...és hát két gyerek van,plussz a színes mellé grafit,stb.,így simán otthagytam négyezret a szinte semmiért...Olyan elkeserítő,hogy ilyen szar a pénz...

    Na kipanaszkodtam magam,legyél jó,és csak ugyanazt tudom írni századszor is:VIGYÁZZ MAGATOKRA!!!

                             Puszi:Erika

    előzmény:
    z.timi (143)
    2009-04-18  15:30
  9. 2009. Április 18. 15:30143.

    Szia Erika!

     

    De jó, hogy írtál. Én is sokat gondolok ám Rád. Szerintem júliusig lesznek is hullámvölgyeid, onnantól talán könnyebb lesz. Ha sírni kell, akkor sírd ki magad szerintem. A pia nem megoldás, azt felejtsd el, meg minden romboló dolgot, magad miatt és a két gyereked miatt is, akik számítanak Rád, meg persze ott a férjed is. Nekik szükésgük van Rád. Egyébként is, lehet eltelik egy év, vagy kettő, és újra belevágsz, és ahhoz kell a minél egészségesebb szervezet. A Sedatif PC homeopátiás szer, nyugtató, szerintem elég jó, én ezt szedtem most a 22. hét környékén, amikor nem tudtam aludni, meg egyáltalán stresszeltem. Ha gondolod próbáld ki. Erősebbet azért ha nem muszáj, első körben ne szedj.

    Az eredményeidet nyilván egy orvos tudja majd kiértékelni. Az én okoskodásom szerint,  a baba megfelelt a korának teljes mértékben, szóval fejlődött rendesen (a mi kislányunk 22 hetesen 460 gramm volt, szóval teljesen reális a 490 gramm). Márpedig, ha fejlődött, akkor nagy jelentősége ott nem lehet egy babszemnyi valaminek a placentán. Nagyobb dolog meg amúgy is látszott volna az uh (meszesedés stb.) Véleményem szerint, ha fertőzés sem volt, ami felszállva burokrepedést okozott volna, akkor a méhszáj hibája lehet a baj. Ami még erre utalhat, hogy hetekkel előbb már kinyílt, és még vitted tovább a terhességet, vagyis más külső fertőzés szerintem, vagy gentikai összeférhetetlenség az szülést is megindított volna, nem csak méhszájnyílást. A burok lecsúszása később jött, mert ugye egyre nagyobb a baba, egyre nagyobb a gyenge méhszájon a terhelés. Na, de meglátjuk, mit mond az orvosod. mindent kérdezz meg, ne maradjon benned kérdés, nehéz, de ugyanakkor megnyugtatóbb, ha körbejárod a témát. Márcsak azért is, mert hátha egyszer még belevágsz, akkor meg jobb mindenre felkészülten tenni ezt. Épp elég lesz akkor a lelkiekkel megbirkózni, szóval jó, ha minél kevesebb kétséggel vágsz neki.Nálunk minden a régi, de ugye ez jó hírnek számít, szóval amíg nincs fejlemény, addig minden rendben. Tengetem a napokat itt az ágyamban :)Vigyázz magadra, ha lesz időd, írj! Mindig szívesen hallok Rólad! pusza,Timi
    előzmény:
    vudumami77 (142)
    2009-04-18  11:34
  10. 2009. Április 18. 11:34142.

    Szia Timi!!!

    Már rég jártam itt,gondoltam benézek,és megkérdezem,hogy telnek a napjaid?Hogy érzed magad?Remélem pihensz rendesen,és minden oké!!!

    Nekem csütörtökön lett meg a kórszövettan,elég elkeserítő...A baba 490 grammos volt,és 32 centi,kislány.Mindene kifejlődve,minden szerve ép...a placentában kisbabnyi fehér infarctus(ez fogalmam sincs mit jelent),fertőzés,gyulladásos tünet semmi...

    Jövőhéten viszem a dokinak a leletet,majd akkor okosabb leszek,talán közelebb jutok a miért megértéséhez...bár kötve hiszem.

    A pénteki napom a melóhelyen nagyon rosszul telt,lopva sírtam néha,nehéz ezt feldolgoznom nagyon...Régen nyugtatót szedtem,de nem akarok visszaszokni,pedig sokszor szemezek a tablettával...vagy lehet,hogy segítene,ha innék ilyenkor egy kis búfelejtőt,de a pia gondolatától is kiráz a hideg...

    Na,mindegy,koncentráljunk inkább rád!!!Már nincs sok!!!Nagyon sokszor gondolok rád(rátok!),pihenj sokat!!!

                                               Puszi:Erika

     

     

    előzmény:
    z.timi (141)
    2009-04-10  08:52
  11. 2009. Április 10. 08:52141.

    Szia Erika!

     

     Tegnap minden rendben volt az orvosnál. :) Zárt a méhszáj, szóval engedélyt kaptam óvatos járkálásra, akár rövidke sétára is, csak a nap nagy részében pihenjek, feküdjek.

    A túrázás az jó lesz, majd mesélj, hogy sikerült, viszont vigyázz ne erőltesd meg magad azért nagyon.

    Az eredményeket ha megkapod, akkor ha gondolod,  írd meg, akár priviben is jöhet.

     

     

    KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!

     

     

    Pusz,

     

    Timi

    előzmény:
    vudumami77 (140)
    2009-04-09  06:28
  12. 2009. Április 9. 06:28140.

    Szia Timi!

    Hogy érzed magad?!Én továbbra is dolgozom,már egész jól vagyok,bár még vannak rossz pillanatok.

    Ma mész orvoshoz,nem?Írd meg mit mondott,minden okés-e,stb.!!!

    Máe tavaszi szünet van a suliban,nemsokára indulnom kell,a gyerekeket viszem anyuhoz amig melózok.Már alig várom a hétvégét,megyünk négyesben túrázni Csillebércre.Ez nem nagy túra,és csak lefelé vezet,nagyobbat,és hegynek felfelé vezetőt még nem mertem bevállalni,nem nagyon erőltetem azért még magam.Viszünk kaját,piát,fényképezőt,és klassz lesz,már régen ezt az időt vártam,hogy végre ki lehessen mozdulni.

    Aztán itt a húsvét....sonka,tojás....Ez nem az én ünnepem,a tojás a halálom,nem szeretem,de a pihi jó lesz!Még a gyerekek ajándékait is meg kell vennem,szóval ezer dolog van!!!

    Jó legyél,vigyázz magatokra,és kellemes ünnepet kívánok nektek!!!

    előzmény:
    z.timi (136)
    2009-04-06  10:59
  13. 2009. Április 6. 19:35139.

    Szia!

     

     

    Dr. Sztanyik László a kezelőorvosom, úgyhogy a legjobb kezekben vagyok, nagyon lelkiismeretesen foglalkozik velem. :) Margit kórházban fogok szülni.

    Köszi, próbálok kitartani.

    előzmény:
    csontkollekció (138)
    2009-04-06  16:49
  14. 2009. Április 6. 16:49138.

    Hova "jársz" dokihoz? Vagy kihez?

    Kitartás!

    előzmény:
    z.timi (137)
    2009-04-06  11:14
  15. 2009. Április 6. 11:14137.

    Szia Csontkollekció!

     

    Köszi, hogy írtál, és erősítesz, hogy Neked is sikerült. Igen, a legrosszabb, hogy semminek tűnne ez a fekvés, ha onnan fentről garantálnák az égiek, hogy minden rendben lesz, és csak ki kell tartanom. Sajnos, néha az élet ettől kegyetlenebb, de ugyanolyan eséllyel kegyes is lehet. Szóval kétesélyes, és ettől olyan nehéz ez az egész. A terhespatológiához nekem is volt szerencsém kétszer eddig, szóval tudom, miről beszélsz. :(

    Amúgy, amikor az ember fekszik egész nap, aláírom, hogy már ott is fájhat, ahol semmi ideg sincs, mert pszichésen egész nap csak figyelgeti magát, szóval ezek elég szubjektív érzések is lehetnek.

    A gyerekeidhez gratulálok, és örülök, hogy jó lett a történet vége. A kismama ismerősödnek pedig kitartást, ő már látja a végét, és vigyázzanak magukra!!!!

    Timi

    előzmény:
    csontkollekció (135)
    2009-04-05  19:38
  16. 2009. Április 6. 10:59136.

    Szia Erika!

     

    Örülök, hogy jól telt a nap, és pihentetek.

    Az eredményekre kíváncsi vagyok, majd ugye megírod?

    Hát ia csütörtököt illeti, majd meglátjuk, hogy merre hány óra. :)

    Jó munkát Neked!

    Pusza,

    Timi

    előzmény:
    vudumami77 (134)
    2009-04-05  17:11
  17. 2009. Április 5. 19:38135.

    Szia!

     

    Tegnap olvasgattam kicsit bele a topikba itt a végén.

     

    Igaz nekem nem kellett műteni, mert nem volt nyitott a méhszáj, de 2 terhességet feküdtem egyiket 36. hétig, másikat 34, 3 ig.

    Sokat asszem a felét legalább bent töltöttem kórházban.

    Az elsővel karácsonykor is bent voltam, akkor nem éppen klassz dolgok történtek, de éppen egészségesen született a fiam.

    Éveken keresztül szent este összeszorult a gyimrom és nem szégyelem könnyeztem az emlék és azok miatt akik éppen akkor végeláthatattlan napokat töltöttek akár melyik terhespatológián fekve.

    Amikor a 3.al feküdtem, mindig az vígasztalt, h akkor is 2 hétnek tűnt egy nap, de eltelt azóta 6, év nem áll meg az idő.

    Épp a topikot olvasva küldtem egy sms-t szintén fekvő kismama ismerősnek 24, héten nyílt ki nem varrták, de 8 hetet volt kórházban 2 hete van otthon, 3. lombikos terhessége úgy néz ki most már célegyenesben.

     

    Azt mondtják, ha már 30al kezdődik akkor már jó. Még utána is óvatosan. A 35. hetet célozd inkább.

    Most egy örökkévalóság, de előbb- utóbb vége.

     

    Nekem is voltak olyan idétlen érzéseim, 26. hét körül az elsővel, mintha lenne valami a hüvelyben. Állandó frászban voltam. Akkor bent voltam a khban. A doki majdnem lehülyézett, nincsennek érző idegek a hüvelyben nem érezhetek semmit.

    A mellettem lévő kismama miután kiment mondta, a nővére is feküdt a terhességével, neki is voltak ilyen és még furcsább érzései, le van a doki sajnálva.

    Kitartás, még ha reménytelenül hosszú is az idő, eltelik egyszer.

     

     

    előzmény:
    z.timi (133)
    2009-04-05  10:41
  18. 2009. Április 5. 17:11134.

    Helló!

    Az eredményeimért jövőhéten mehetek,én is kíváncsi vagyok mi áll benne!

    Igenis nagyon drukkolok nektek,és nem is ajánlom,hogy csalódást okozzatok!!!

    Szerintem minden oké lesz a dokidnál,ha nyitott lenne a méhszájad,az öltések miatt tuti lenne vérzés.Az is biztos,hogy a fekvés továbbra is napirendi téma lesz,és tartsd is be,ha eddig kibírtad menni fog!Már csak 6 hét a 30.hétig,utána is pihi lesz,de már nyugisabban!!!

    Én is örülök,hogy a kislányom kikapcsolódott,jót tett neki.Ma meg délelött elmentünk négyesben a városligetbe,bementünk a Közlekedési Múzeumba,aztán béreltünk egy olyan négyszemélyes pedálos kocsit(bringó hintó,vagy mi),és tekertünk a ligetben kicsit.

    Szóval most pihizik a család,dvd-znek,én meg ideültem,hogy megnézzem írtál-e.

    Jó legyél és pihizzél!!!

                            Szia!

                                  Erika

    előzmény:
    z.timi (133)
    2009-04-05  10:41
  19. 2009. Április 5. 10:41133.

    Okosan csináltad, hogy szépen elmondtad neki, és aranyos volt, hogy őszintén megmondta, hogy tanácstalan a reakciót illetően. Ahogy megy az idő, úgy egyre kevesebb ilyen szitu lesz. Jó, hogy a kislányod kicsit kikapcsolódott, mert neki is rossz lehet. Biztos, gondol rá még sokat.

    Tegnap töltöttem a 24. hetet, szóval még sooookáig bent kellene maradnia  a babának. Megteszek érte mindent, hogy így is legyen. Csütörtökön megyek az orvosomhoz, és meglátjuk, mit mond. Felkelni nem hinném, hogy enged (nem is hiszem, hogy mernék úgy a 30. hétig), de ha legalább zárt továbbra is a méhszáj, akkor új erőt ad a további fekvéshez. :) Aranyos vagy, hogy így drukkolsz nekünk, próbálunk nem csalódást okozni Neked. :)

    Figyelj, Neked mikor lesznek meg az eredmények, amelyek alátámasztanák, hogy összeférhetetlenség volt (bár szerintem inkább majd megcáfolják)?

    Szép napot! Használd ki a szép időt ma is!

    Pusza!

    előzmény:
    vudumami77 (132)
    2009-04-04  20:48
  20. 2009. Április 4. 20:48132.

    Helló!

    A kislányom jól érezte magát a szülinapon,én meg...Hát az anyukája a szülinaposnak megkérdezte:Hogy vagytok?(ezt rám meg a babára értette).Nem válaszoltam,de mikor ment kávét főzni követtem,és ott hallkan négyszemközt elmondtam neki a szitut.Büszke vagyok magamra,mert erős voltam,és nem bőgtem.A csaj viszont igen,nagyon aranyos volt,azt mondta nem tudja most mit kéne csinálnia,nagyon kellemetlenül érzi magát.Mondtam,hogy ez van,csak a kislányom elött ne beszéljen róla.Ezután már jobban telt a dolog,beszélgettünk,a fiúk iszogattak,a gyerekek tollasoztak,meg táncoltak.

    Örülök,hogy te jól vagy!!!Hányadik hét ez már???Tök jó,hogy így telik az idő!!!Büszke vagyok rád,hogy így betartod a fekvést!!!Ügyes vagy,továbbra is pihengess!!!Nem lesz már semmi baj,és már egyre kevesebb van hátra,hát kitartás!!!Utána mozogsz majd annyit,de annyit!!!:))Jó legyél!Szia!

                                       Erika

    előzmény:
    z.timi (131)
    2009-04-04  19:02
  21. 2009. Április 4. 19:02131.

    Szia Erika!!!!

     

    Köszi, hogy ebben a jó időben is gondolsz a fekvő társadra :). Nálam a hétvége is ugye fekvéssel telik, de persze nem panaszkodom, amúgy jól vagyok.

    Jaaaaj, annyira megértem ám ,hogy szarul esik az emberek kérdése, nekem úgy tünt, hogy kétfajta ember van, egy aki nem tudja, hogy lereagálni, és kínosan úgy csinál, mintha semmi se lenne, a másik az jön rémtörténetekkel, ki hogy járt az ismerősök közül, esetleg neki milyen terhessége volt, majdnem ő is elvetélt, na de végül ő nem stb.  és van aki tud beszélni is róla, amikor Te úgy érzed, és tud hallgatni is Veled amikor úgy érzed. Azt a fajta dolgot nem szeretem, amikor jönnek az elvárások, hogy na, akkor most húzzunk egy vonalat, és a mai naptól légyszí legyél a régi, és már ideje nem gondolni a dologra, és térj magadhoz. Hát, szerintem mindenki a maga tempójában dolgozza fel a dolgokat, és szerintem nyom nélkül soha nem lesz túl rajta. Nekem is van kétfajta időszámítás ilyen szempontból, már soha nem leszek a régi a történtek után. Amúgy van egy kolleganőm, aki szintén tavaly májusra várta a babát, én hónap elejére, ő hónap végére. Aztán mikor én visszamentem dolgozni, ő meg jött be nagy hassal március április körül, már a folyosón hallottam a hangját, és na ez aztán nem hiányzott fejjel sunyítottam a helyemen. Aztán bejött hozzám, és láttam, hogy neki még szarabb, azt se tudta hova rakja a hasát, akkor egycsapásra megsajnáltam, és elszégyelltem magam. Ezzel együtt, valahogy a kiírt időpontomig számoltam, most épp hány hetes lennék, és amikor eljött a kiírt időpontom, akkor még elég szar napom volt. Na, bocs, hogy hosszú lettem, csak eszembe jutottak a te érzéseidről az én akkori érzéseim...

    A szülinap milyen volt? Lánykád jól érezte magát? Írj, ha lesz időd.

    Pusza!

    Timi

     

    előzmény:
    vudumami77 (130)
    2009-04-04  17:28
  22. 2009. Április 4. 17:28130.

    Szia!

    Hogy telik a hétvége?!Olyan szép az idő!Csak a fejem ne fájna úgy!!!

    Nemsoká jön haza apa,és megyünk szülinapra.A kislányunk kisbarátnőjének van a bulija,a csajszit már elvittem délután,mi meg indulunk,ha hazajön a munkából.

    Hát munkám az tényleg sok van,bár történt egy kellemetlen dolog,az egyik törzsvásárló jött be széles mosollyal,és megkérdezte,mikor is jön a baba?Nagyon rossz volt,mindenki ott állt,nem tudtam hogy reagáljak....Aztán kicsit pityeregtem az öltözőben,és folytattam a munkát.Az ilyesmi kikerülhetetlen....csak nagyon rossz.

    Mindegy,nem akarlak terhelni a gondjaimmal,jókedvre fel!!!Minden pozitív,az idő remek!Dokihoz mikor mész?Írd meg mi volt!!!És vigyázz magatokra!!!

                 Puszi: 

                          Erika

    előzmény:
    z.timi (129)
    2009-04-03  13:13
  23. 2009. Április 3. 13:13129.

    Szia!

     

     

    Az jó, ha sok a munka, ebben a válságos időkben legalább kicsit nagyobb biztonságban vna az ember munkahelye, ha kihasznált a munkaideje. Mindenképp benézek Hozzád, Ha aktuális lesz a dolog. Egyelőre csak vánszorognak a napok előrefelé. Köszi a biztatást, én is remélem, hogy ez a baba végre velünk marad (a legrosszabb, hogy harmadszorra már nem is tudnám, miben bízzak, mert ugye megelőző jelleggel a méhszájat bevarrták, egész nap fekszem már a 15. hét tájától, de előtte is januártól táppénzen vagyok és pihenek. Elgondolkodtató, hogy ha így se sikerül, akkor mit tudok még többet tenni?). Aranyos vagy, hogy gondolsz ránk! :)

    Hétvégén próbálj kikapcsolódni, még jó, hogy a lányaid elevened, ilyennek is kell lenniük. A családi beszélgetés meg szerintem gyógyító erejű, minél jobban kivesézed a dolgokat, annál könnyebb a dolog.

    JÓ HÉTVÉGÉT ÉS ÉLVEZD KI A JÓ IDŐT!

    PUSZA!!!!!!

    előzmény:
    vudumami77 (128)
    2009-04-02  19:44
  24. 2009. Április 2. 19:44128.

    Szia Timi!!!

    Tényleg hatással van az idő rám is,a kedvem egész jó!!!

    A melóhelyen zűrzavar van még mindig,megy a meló ezerrel,de jó,hamar elmegy az idő.

    Okvetlen írj majd,ha szükséged van valamire,vagy be szeretnél jönni,nagyon szívesen segítek!!!

    Jól teszed ha pihensz,nagyon vigyázz magadra,most már ki fogod böjtölni ezt az időt,a cél napról napra közelebb!!!Én lelkileg veled vagyok,tudom hogy minden rendben lesz.

    A lányaim rosszak mint az ördögök,de ma még ez sem idegel,nemrég jöttünk fel a sétáról,lementünk családostul,kutyástól,mert olyan jó az idő.Jót beszélgettünk,már rég volt ilyen...

    Na,jó legyél,megyek fürödni,aztán elrendezem a gyerekeket,és elteszem holnapra magam,mert holnap munka van.

                                                           Puszi!

    előzmény:
    z.timi (127)
    2009-04-02  11:41
  25. 2009. Április 2. 11:41127.

    Szia Vudumami!

     

    Jó, hogy jöttél, én is sokat gondolok ám Rád. Végre, jó idő van, az is jó hatással van az emberre, meg a két csajszid is. Na, és hát a munka az aztán tényleg eltereli az ember figyelmét, az biztos.

     Ha eljutok addig a pontig, hogy már babaruha ügyben is gondolkodjunk, akkor benézek Hozzád mindenképp a boltba. Egyelőre még az égvilágon semmit nem vettünk a babának. Hozzáteszem, hogy van egy kis keresztlányom, meg egy kis keresztfiam, 4 évesek, ikrek, szóval onnan is kapunk sok ruhácskát. Csak el kell jutni odáig.

     Fekszem továbbra is szorgalmasan, és próbálok pozítivan gondolkodni. :) Ha lesz időd, akkor írj, mi újság Veled! Pusz! Timi

    előzmény:
    vudumami77 (126)
    2009-04-01  19:33

Címlap

top