Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kicsi női lábra cipőt hol?

Szzsuzsa80
Létrehozva: 2009. március 9. 14:01

Sziasztok!

 

Tudom... már van több ilyen témájú topic, de azok elég régiek, már a kutya sem ír oda, ott már okosabb nem leszek...

Szóval arról van szó, hogy 34-35-ös lábacskákon élek, és sehol nem kapok magamnak, csak gyerek cipőket, szandálokat,és rettentően idegesítő már ez a dolog, mert milyen ciki már, hogy gyerek cipőt vagyok kénytelen hordani, és mindegyiken van valami kis hülye gyerekes izé, amit vagy le kell szdni róla, és a helyét valahogyan eltüntetni, vagy csillog-villog, ami megint egy abszurd dolog azért már 29 évesen, nem?

 

A kérdésem az lenne, hogy tud- e valaki olyan webáruházat, ahol lehet kisméretű női cipőt kapni, vagy olyan boltot valahol, bár nekem azért "valahol" annyira nem jó, leginkább a déli részen élők segítségét várnám, ahol vannak ekkora női cipők.

Én találtam egy boltot itt a neten,direkt ilyen kis lábú nőknek gyártanak cipőket, szandálokat, csizmákat, de az áruk elég borsos.

Ha nem találok olcsóbb boltot, vagy webáruházat, akkor innen kényszerülök majd venni, de előbb azért megpróbálkozom a lehetetlennel...

 

Előre is köszi a segítségeket.

 

Zsuzsa

  1. 2011. Április 28. 16:2856.

    Hát igen.... elfogadható áron én nem kapok a lábamra cipőt, olyat, ami NŐIES. Természetesen dedósat kapnék...

    Össz-vissz két pár "magas" sarkú cipőm van, mindkettőt 10 ezer forint feletti áron rendeltem, hogy nekem is legyen csinos, nőies cipőm, ha el kell menni valahová. Most szandált szeretnék, és azt is onnan fogom rendelni, ahonnan a cipőimet, feltéve, ha él még a honlapjuk. ..

    előzmény:
    kaktusz2010 (53)
    2011-04-26  17:13
  2. 2011. Április 26. 18:1155.
    Ha valakit érdekel, lenne egy vadonat  új, eredeti (Made in England nem China!) 35,5 méretű, barna DR.MARTEN'S félcipő. Kérésre mailben tudok fotókat küldeni. Cserébe étkezési utavány, könyvutalvány, ilyesmik érdekelnének elsősorban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_754984
    Torolt_felhasznalo_754984
    2011. Április 26. 17:2054.
    Azt hiszem a Wesselényi utcában is van egy ilyen bolt ... a kirakatban láttam, nagyon szép cipellők, de csak kis méretben gyártják őket ... a Kéthly Anna tér után van ... talán ... remélem jól emlékszem.
    előzmény:
    Szzsuzsa80 (1)
    2009-03-09  14:01
  4. 2011. Április 26. 17:1353.

    Köszi a topicindítást, én is ebben a cipőben járok....

     

    Egyébként mi magyarok egyébként sem vagyunk magas növésűek, el tudom képzelni, hogy elég sokaknak van 35-ös vagy kisebb lába, kár, hogy a kereskedelem erre nem reagál.

     

    Az viszont máig rejtély számomra, hogy régen 36-os cipőt tudtam hordani, sportcipőt, szandált, mindent - valahogy más volt a méretezés talán - míg mára viszont csak 35-ös a jó...

     

    És mi van a 35-ös lábú férfiakkal?

     

    előzmény:
    Szzsuzsa80 (1)
    2009-03-09  14:01
  5. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2011. Április 26. 13:1252.
    Nagyon szépek,és tudom,hogy egyedi tervezésű,de az a baj,hogy iszonyú drágák.Ezt nem sok ember engedheti meg magának.
    előzmény:
    Andrea01 (49)
    2011-03-11  21:43

Címlap

top