Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

"szűz"-még fáj a szex

hambria
Létrehozva: 2009. március 4. 20:34

Sziasztok!

Vannak barátnőim, akiknek soha nem is fájt a szex, de a legtöbben azért mégis azt mondják, hogy kellett egy kis idő, amíg elmúlt a fájdalom. Én nem voltam még sokszor pasival (3 alkalom össz), a legutóbbi srác azt mondta, hogy "szűk" vagyok, és teljesen nem is tudott behatolni, mert fájt nekem. Fent fáj, amikor mélyre hatol :S Mire számítsak, meddig fog még fájni? Persze egyénfüggő, de kinek mi a tapasztalata?

  1. 2009. március 5. 15:5776.

    "Lehet ezt úgy is, hogy egy darabig megvonjuk a szexet, nincs ezellen sem semmi ellenvetésem, másoknak így jött be és működik, csak azt szerettem volna leírni, hogy lehet másént is."

     

    Ez valószínűleg kimaradt.

    előzmény:
    vörösbegy (71)
    2009-03-05  12:35
  2. 2009. március 5. 15:5275.
    Köszönöm, hogy írtál a nevemben, megelőztél, pontosan így gondolom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_333816 (72)
    2009-03-05  12:51
  3. 2009. március 5. 13:5574.
    Igen, értem. Összeségében az utóbbi pár hozzászólóra értettem, Dorianra is, aki 30 éves férfi, és eszébe sem jutna türelemmel lenni egy nő iránt. Elfogadom a véleményét, csak hozzáteszem, ebből ne általánosítson a topicindító, mert egyáltalán nem minden férfi ilyen. És nem ítélek el senki, az egyéjszakás nőket sem, a nőhabzsoló férfiakat sem, csak azt mondom, tapasztalatból, hogy nem minden férfi ilyen és igenis van esély türelmes társra találni, még 30 felett is, nemhogy 23 évesen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_333816 (72)
    2009-03-05  12:51
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. március 5. 12:5973.
    Ez bizony így van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_439795 (12)
    2009-03-04  20:56
  5. Torolt_felhasznalo_333816
    Torolt_felhasznalo_333816
    2009. március 5. 12:5172.

    Fahéjasnarancs nem biztatta a topikindítót egyájszakás kalandokra - azt írta, hogy az egyéjszakás kalandok olyan nőknek valók, akik kellően tapasztaltak szexuálisan(tudják, mi esik nekik jól) és elfogadják, hogy időhiány miatt kevésbé van idő próbálgatni, mi esik a másiknak jól. 

    Ám mivel a topikindító híján van ezen tapasztalatoknak, ez rá nem vonatkozik.

    előzmény:
    vörösbegy (71)
    2009-03-05  12:35
  6. 2009. március 5. 12:3571.
    Nem feltétlen kell biztatni a topicindítót az egyéjszakás kalandokra, mindenki más vérmérséklet. Én 30 felett vagyok, két kapcsolatom volt és egy egyéjszakás kalandom, de nekem a szexhez szerelem kell, és az egyéjszakás kaland igenis megviselt lelkileg, hogy azt éreztem, hogy egy alkalomra kellettem a férfinak. Bár ezzel a férfival jó barátságban vagyok, és bármikor lehet belőle második alkalom is, de aki lelkileg érzékenyebb, azt nem kell biztatni kalandokra. Lehet, hogy én más korosztály vagyok, de az én időmben sosem volt gond, hogy nem feküdtem le valakivel azonnal, tiszteltek és szerettek a férfiak, vártak is.
    előzmény:
    Fahéjasnarancs (69)
    2009-03-05  10:11
  7. 2009. március 5. 10:5070.
    Tökéletesen egyetértek veled. Huszonévesen játszani a szende szüzet eléggé visszás dolog...Szvsz a probléma gyökere nem itt van...egyszerűen még nem elég tapasztalt ahhoz a topicgazda, hogy igazán ismerje önmagát...
    előzmény:
    Dorian.hu (66)
    2009-03-05  09:00
  8. 2009. március 5. 10:1169.

    Lehet, hogy engem meg nő létére fognak megutálni, de valahol osztom a véleményed. Ennyire már ismerem a férfiakat /pláne hogy szintén az idősebb korosztály vonz/.

    Sose biztatnám a topikgazdát arra, hogy hónapokig várassa a pasit, ha mindketten akarják a szexet és amúgy is jól kijönnek egymással. A türelmes partner alatt azt értettem, hogy megvárja, hogy elmúljon a lánynak a kellemetlen érzés és segíti, hogy mindkettőjüknek minél jobb legyen. 

    Sokan leszólják az egyéjszakás kalandokat, meg azt, aki viszonylag gyorsan ágyba bújik a partnerrel. Mondván, hogy ezt a férfi nehezményezi, és nem becsüli, nem találja izgalmasnak az ilyen nőket. 

    Az egyéjszakás kaland egy játék, méghozzá felnőtt játék. Érettnek és tapasztaltnak kell hozzá lenni. /Abban egyébként egyetértek, hogy jó tapasztalat inkább állandó partner mellett alakul ki, lévén ott a testi ismerkedés nem felszínes./ 

    Nem komoly, ezért nem is szabad komolyan venni. Azt is tudomásul kell venni, hogy akár önzésből, akár időhiányból adódóan nem mindig jut annyi figyelem a partner részéről, nem fogtok ráérni kísérletezgetni. Tehát neked nagyonis tudnod kell, mi esik jól. /"Ha jó neked, akor jó nekem, ha rossz neked, akkor is jó nekem."by: Groovehouse/

     

    Az is marhaság, hogy egy férfi nem találja izgalmasnak azt a nőt, aki gyorsan ágyba bújik vele. Jó ellenpéldám van: a saját kétéves kapcsolatom. Rendíthetetlen magabiztossággal vágtam bele, pontosan tudtam, ki vagyok, mit akarok /eleinte valóban csak egy kellemes estét/, de nem adtam ki magam. Nem a testem várt hódításra, hanem a lelkem. Ez pedig a páromat teljesen elbizonytalanította. Ő azt látta, hogy idejön egy nő, akivel istenien jó a szex, sőt, csak egyre jobb, minél inkább egymásra hangolódtunk, közben pedig kedvesen, aranyosan el tud vele beszélgetni minden témáról, egyre több közös vonást fedezünk fel egymásban, tökéletesen jól éreztük magunkat együtt, de hogy mit érzek iránta, azt nem tudta. Titokzatos maradtam. Teljesen kész volt. És ez sarkallta arra, hogy újra és újra randit kérjen.

    És közben minél inkább megismertük egymást, és minél inkább jó volt együtt az ágyban, annál inkább kezdtük megszeretni egymást. Nekem a szerelem kicsit lassabban ért be, ebből volt is némely vitánk /azt hitte, hogy csak kihasználom/. 

    De aztán utolértem, kinyíltam én is, mert láttam, hogy szeret és hogy meg tudok bízni benne. És azóta is együtt vagyunk, megbecsüljük egymást. Nem azért becsül meg, mert várakoztattam, hanem azért, aki vagyok.

     

    Sok nő ott rontja el, hogy a szex-szel együtt a lelkét is egyből odadobja. Nem szabad. Valahol mindig titokzatosnak kell maradni. Lehet ezt úgy is, hogy egy darabig megvonjuk a szexet, nincs ezellen sem semmi ellenvetésem, másoknak így jött be és működik, csak azt szerettem volna leírni, hogy lehet másént is. De ahhoz előtte sok víznek kell lefolynia a Dunán.

    Meg van olyan nő, aki csak azzal tud lefeküdni, akibe szerelmes. De akkor mondják ezt, ne pedig azt, hogy a férfiak /nagy általánosságban!/ semmire se becsülik azt, aki hamarabb rááll a szexre.

    Nekem például kell a szex a szerelemhez, a párom szintúgy ilyen, csak férfiban. Akárcsak Dorian. Egyidősek is, talán ebben is van valami. 

    előzmény:
    Dorian.hu (66)
    2009-03-05  09:00
  9. 2009. március 5. 09:4268.
    azért szerencsére vannak olyan pasik akik várnak 2 hétnél többet is, mondom ezt úgy hogy én általában még 1 hetet sem várakoztatom a kiszemelt pasit.............. de azért aki komolyan akart engem az várt akár 1 hónapot is..........
    előzmény:
    Dorian.hu (66)
    2009-03-05  09:00
  10. 2009. március 5. 09:3567.

    Én nem utállak, egyetértek veled!

     

    3 alkalom még nagyon kevés, főleg ha különböző férfiakkal volt. Nekem sem ment eleinte minden simán. De belejöttem, és bizony idő volt amíg rájöttem nekem mi és hogyan jó. És én sem csak azokkal bújtam ágyba, akikkel hosszú kapcsolatom volt. Sőt. Volt közötte egyalkalmas vagy néhány hetes is, de én nem bánom, mert minden tapasztalat előbbre vitt. Megismertem magamat, megtanultam hogy működök.

     

    2 hétnél hosszabb várakozásom utoljára 17 évesen volt, az elsővel. Aztán rájöttem hogy felesleges, hiszen a szex alapvetően hozzátartozik egy kapcsolathoz, és ha az nem működik, akkor nincs értelme a kapcsolatnak. 

     

    Ami viszont alap, hogy csak olyannal szabad ágyba bújni, akit kíván az ember. Nem kell hozzá feltétlenül hatalmas szerelem, a vágy anélkül is meglehet, és akkor a kémai is működik. És utána kialakulhat belőle egy mindent elsöprő szerelem is.

     

    Na most aztán lehet engem is megkövezni.

    előzmény:
    Dorian.hu (66)
    2009-03-05  09:00
  11. 2009. március 5. 09:0066.

    Most bizonyára mindenki utálni fog (pasi vagyok, 30) de szerintem nem kell a szexet anniyra túlmisztifikálni.

     

    Persze, a pasi várjon, 1 évet is, mi? Azért ne álmodozzunk már ennyire. Ha a topikindítónak nem a tizenéves korosztály jön be (mint ahogy írta is) akkor nem kell csodálkozni azon, ha a pasik ennyi idősen nem tolerálják a hosszú várakozást. Nekem  2 hétnél többet soha nem kellett várnom, ilyen is csak 2x volt, és nem is szeretnék ezentúl sem.

    Nem gondolom, hogy ez valamilyen hímsoviniszta és hibás hozzáállás lenne, egyszerűen más az értékrend, mint tizenévesen, és ez így van jól. És sosem erőltettem.

     

    Ahhoz, hogy igazán beleszeressek valakibe, szükséges a jó szex is, ez van. Azt gondolom, hogy nem csak a magam, hanem a pasik túlnyomó többségének is a nevében mondhatom a fentieket és hibás dolog arra bíztatni a topikindítót, hogy dobálja ki a pasikat sorban, akik nem hajlandók hónapokat várni a szex-szel. Valószínűleg talál majd olyan pasi, aki hajlandó várni (bár elég sokára), csak az a kérdés,hogy valóban ez-e a fő szempont?

     

    Egyébként a topikindítónak sem ezzel van baja, hiszen lelki okok miatt a behatolás fájna, hanem egyszerűen túl mélyre ment az a két pasi. Van olyan nő, aki ezt nem szereti, és vannak olyan pasik, akiknek a partnerükhöz képest túl nagy a péniszük (és fordítva)

     

    Meg kell mondani, hogy ne menjenek annyira mélyre, ha ez kellemetlen vagy a kisebb méretek közt kell keresgélni.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. március 5. 08:3665.
    Az önbizalomhoz hozzá tartozik az is, hogy ha valami nem jó, akkor az ember szól. Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy az egészet abba kell hagyni, lehet hogy elég pozitúrát váltani. A te hekyzetedben praktikus lehet pl. ha te vagy felül, mert így te irányítasz
    előzmény:
    hambria (61)
    2009-03-04  23:50
  13. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. március 5. 08:3064.

    Szia,

     

    Szerintem lesz sokkal sokkal jobb. Csak ido kell.

    Nekem is hasonlo alaptörtenetem volt, 21 evesen kezdtem :-).

     

    Kicsit központi tema nalad a szexualitas. Miert? Jo lenne atgondolni. Mitol felsz valojaban?

     

    Ha nem lenne az, es normalis termeszetes dolognak venned, nem olyan sracok akarnanak kezdeni veled, akiknek szinten önigazolasbol kell (hogy mennyire nagy ferfiak), hogy minel hamarabb lefektessenek egy csajt.

    Szerintem lehet most szükseged van ezekre a tipusokra, mert igy rajöhetsz, mi blokkol nalad. 

     

    Ha egy ferfi szerelmes, szeret, az kepes varni, csak olyan ferfiak allitanak fel a kapcsolat elejen felteteleket, akik csak gyorsan meg akarnak kapni valamit, es nem nagyon kotodnek a lanyhoz. 

     

    Meg a jo part talalasa azert egy mazli is, nem mindig jon be elsore:-) Addig meg :-) ahogy jonak latod. De ne tegyel semmit a tested akarata ellenere :-P. Azert ne feküdj le koran valakivel, mert eröltetni. Sött, legyen annyi önbecsülesed, hogy ne hagyd hogy a pasi dobjon ha nem fekszel le vele. Ha közli, hogy nem var, csak korlatos ideig, dobd ki te. Persze, hogy nem varakoztatunk pasit evekig, de ha siettet a fene megette a dolgot. Az a szex mar ugysem lehet annyira jo, ha te nem akartad volna meg akkor, csak meg akarsz felelni. (erdekes modon a pasik semmibe nem nezik azokat a lanyokat akik meg akarnak felelni.)

     

    Szep napot!

    Gabriella 

    előzmény:
    hambria (24)
    2009-03-04  21:13
  14. 2009. március 5. 08:2663.
    Rettenetesen, bocs.
    előzmény:
    Tiheli (62)
    2009-03-05  08:25
  15. 2009. március 5. 08:2562.

    Rettenetes kiböksz magaddal, ha az érzéseid ellenére erőlteted a szexet, nagyon hamar meg fogja bosszulni magát! Ezzel csak azt éred el, hogy amikor már tényleg szeretnéd, a megfelelő férfival, a megfelelő helyen, akkor sem fog menni - mert a  tested-lelked emlékezni fog a negatív tapasztalatokra és nemet fog mondani!

    előzmény:
    hambria (24)
    2009-03-04  21:13
  16. 2009. március 4. 23:5061.

    Még eszembe jutott, meg akartam kérdezni: az önbizalom itt mit jelent? Jó, tudom, alapvető, muszáj, hogy legyen, de mégis. Arra vonatkozik, hogy mondjak nemet, ha úgy érzem? Ez ment eddig is; csak nem mindig tudtam felmérni, hogy készen vagyok-e, vagy sem (=valszeg nem voltam). Vagy azt jelenti, hogy bízzak benne, hogy megtalálom valahol azt, akivel nem lesznek ilyen gondjaim? Vagy mit jelent?

    :)

    előzmény:
    Frigyesur (33)
    2009-03-04  21:30
  17. 2009. március 4. 23:2760.

    Na igen :) Azt hiszem, nem olyan nagy baj, hogy ezt most át kell élnünk :) valamiben előrelépés lesz ez a néhány összekuszált gondolat és érzés is. Asszem valamilyen szinten szükség van arra a kiábrándultságra, aminek a segítségével eljutottam eddig a zűrzavarig; talán a mélyebb kapcsolatok keresése közben szükség van erre a "racionalitásra", hogy az ember el tudja engedni az adott pillanatban azt a férfit, aki számításba jön. Csak az sikerül az élet bármely területén, amibe nem kapaszkodunk görcsösen asszem. Ha nem várok tőle semmit, mert látom, hogy ő is ember, racionális esélyeink vannak, nem több, nem kevesebb, akkor több esély van arra is, hogy oldottak tudunk lenni egymással. Először a beszélgetésekben, majd később minden másban. Ez kusza lett :) de már nagyon fáradt vagyok én is. Csak azt akarom kihozni, hogy érzelmekben még mindig a sodródásnál tartok, de az érzelmek nem is tudnak változni, csak tapasztalással, önmaguktól, erőltetve nem. Gondolkodásmódot lehet váltani, érzelmeket nem. Majd idomul, ha idomulnia kell; most ott tartok, hogy nyitva hagytam az ajtót annak a lehetőségnek, hogy létezik két ember között elmélyült kapcsolat. Viszont amíg csak az eszemmel tudom, a régi érzéseim működnek. Én ezt nem tartom problémának, mert újabb lépcsőfokra lépni csak úgy lehet, ha nem akarok kihagyni 5-öt közben; mindenki egyéni úton jut el az állomásokra :) nekünk hasonló utunk van, de nem kell, hogy megálljunk rajta :)

    Megyek aludni, mert túlfilozofáltam a dolgot :D

    előzmény:
    egykettő (42)
    2009-03-04  21:42
  18. 2009. március 4. 23:1559.
    Köszönöm
    előzmény:
    sziszi70 (57)
    2009-03-04  23:13
  19. 2009. március 4. 23:1458.
    hihi  hát, asszem inkább csak "nem vagyok bejáratva", de az jó gondolat lenne, hogy helyettem ő volt a "béna"  jó lenne ezzel lerendeznem a dolgot :):)
    előzmény:
    pilcsi (55)
    2009-03-04  23:08
  20. 2009. március 4. 23:1357.
    Ámen! Szívből kívánom Neked a legjobbakat!
    előzmény:
    hambria (56)
    2009-03-04  23:10
  21. 2009. március 4. 23:1056.

    Szia! Igen, tökéletesen :) köszönöm Neked is, és mindenkinek a tanácsokat, remélem, hogy lesz végre egy olyan kapcsolatom, ahol meglesz a lelki összhang...

    :)

    előzmény:
    sziszi70 (54)
    2009-03-04  22:55
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. március 4. 23:0855.
    Mi lenne ha síkosítót használnátok és/vagy a partner jobban odafigyelne az előjátéknál... A hüvely nem olyan, mint a szűk cipő: Ha sokat húzzák fel, akkor kitágul... Inkább arról van szó, hogy kissé bénán állt az uriember a dolgokhoz...
    előzmény:
    hambria (1)
    2009-03-04  20:34
  23. 2009. március 4. 22:5554.
    Szia!
    Az én véleményem az, hogy próbálj meg kapcsolatot létrehozni, kialakítani. Nem a szex az elsődleges.
    Ha szereted és viszont, akkor pedig SZERETKEZTEK és nem szexszeltek. (nem a fogalmat próbálom megmagyarázni, de nem kis eltérés van)

    Ha meg van a megfelelő lelki érettség Benned és Benne + a kapcsolatotokban, akkor a bizalom adja már magától azt, hogy feloldódni kívánj a másikban. Eggyéválni. Nem gondolkozol közben, hanem kívánod a másikat. Adsz és elfogadsz.
    Az sem mellékes, hogy ilyen Partnerrel biztos az is hogy odafigyel Rád. Fájdalmat biztos, hogy nem fog okozni Neked. Te csak annyit tehetsz, hogy - ahogy az elején írtam - most párkapcsolatot akarj csak.
    Érthetően fogalmaztam? Kicsit késő van már.
    előzmény:
    hambria (1)
    2009-03-04  20:34
  24. 2009. március 4. 22:4853.
    Ne aggódj, nekem is először fájt, nem csak az első alkalommal, sokáig. Idővel ez el fog múlni, csak kell egy olyan partner, aki mellett szépen kialakul  és csak egyre jobb lesz a szex. (És persze tágul is az ember kicsit). Egyáltalán nem értek egyet egykettővel, nem kell hozzá sok pasi és tapasztalat, hogy rutinosabb legyél. Egy pasi kell, aki bizalommal van feléd és te is bízol benne, aki előtt nem stresszelsz, hanem elengeded magad, és rengeteget fogtok tanulni egymástól. Felfedezitek ki hogy működik. Nem az elfogyasztott pasik száma számít, hanem egy bizalmi kapcsolat. Nekem sokkal idősebb pasi volt az első, sokáig fájt, aztán jó lett. Második partneremmel pedig már csak a gyönyörre koncentráltam.
    előzmény:
    hambria (1)
    2009-03-04  20:34
  25. 2009. március 4. 22:0352.

    Jah, bocsi,  akkor félreértettem.

    Amúgy igen, ebben igazad van

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_792339 (48)
    2009-03-04  21:54

Címlap

top