Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2009. Novemberi babák

Torolt_felhasznalo_554970
Torolt_felhasznalo_554970
Létrehozva: 2009. február 27. 10:05

Sziasztok.

tavaj ilyenkor nagyban Lh teszteztem hogy a vetélésem után nehogy babás maradjak. Erre meg itt mosolyog ezerrel a kicsi lányom aki hála nem halgatott a sok okos orvosra és jönni akart. 

Nektek nyitom ezt a topikot kedves leendő anyukák, akik mostanság kezdenek el tesztelgetni és majd novemberben átélni a világ leszebb legcsodálatosabb érzését, élményét!!!

Anyukának lenni!!!

Gyertek bártan és osszátok meg az érzéseiteket mint ahogy mi tettük egy évvel ezelőtt.

  1. 2009. július 20. 17:284626.

    Picipanka a szolot, szilvat ertem, de mi a baj a banannal? Allitolag a legjobb magas vercukor ellen, mert ugy ad energiat, hogy nem nyomja fel a mennyekbe, csak a normalis szintre allitja. Mar komolyan kezdem azt hinni, hogy itt mindenki hulye.

    Kitartast a dietahoz, ez is csak olyan, mint a kinai tea, meg kell szokni...

    előzmény:
    Picipanka (4625)
    2009-07-20  17:15
  2. 2009. július 20. 17:154625.

    Halkovicse

    Akkor majd adjuk egymásnak a tanácsot, nekem 9,3 a cukrom. Ma bent voltam a kórházban, de a diátás okostojás 2 órán át váratott, mérgemben hazacsattogtam. Kolleganőm cukros , adott kajatippeket.

    Megörjít a tudat, hogy se banán, szőlő, szilva, vöröshús, pörike. Ennek tetejében rakás vérvétel, brrrrrr.

    előzmény:
    halkovicse (4619)
    2009-07-20  13:11
  3. 2009. július 20. 16:004624.

     

    Silver, nem semmi az angol terhesgondozás! Nem csinálnak nagy ügyet belőle...

    Nem hülyülsz, én meg a babruhákat hajtogattam át vagy ötször (egy nap alatt)...

     

    Halkovicse, örülök, hogy jó a vérnyomásod.

    Diéta miatt pedig ne aggódj, silverrel egyetértek, csak a táplálkozásra kell figyelni, ezt pedig otthon is megteheted, nem kell befeküdni.

     

    Jools, jobbulást a tenyerednek!

     

    Lányok, Nektek is fájdogál a pocitok néha?

    Meg a medence, szeméremcsont?

    Ugye ez normális?

     

     

     

     

     

    előzmény:
    silverian (4621)
    2009-07-20  15:47
  4. 2009. július 20. 15:544623.
    Tábla!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. július 20. 15:484622.

    Sziasztok!

     

    Itt vagyok! Nem mentünk nyaralni az időjárás előrejelzés miatt, de voltunk fürödni azért! (Én nem voltam fürödni, de a család többi tagja igen.)

     

    Tenyerem csúnyább lett, és nem ragozom jobban, fáj nagyon.

     

    Én voltam cukros az elsővel, és számítok most is rá, sajnos. Még nem voltam, hanem csak a 28. héten megyek én is, ahogy Ribizli. Diétázni kell és kész. Persze ha súlyosabb a helyzet, akkor gáz, de Halkovicse ez a 8,5 még nem sok. Nekem 11 volt, és még úgysem voltam kórházban. Sima cukros diétát kell tartani, gyakori ellenőrzés mellett.

     

    Most nem tudok többet írni, csak annyit még, hogy a tábla a honlapon új, és ott van Jumpl blogcíme is!! :)

     

    Nagyon drukkolunk mindenkinek, főleg Jumpl-nak, hogy minél tovább bent maradjanak a lányok, és minden rendben legyen velük!!!

     

    Táblát még megpróbálom beszúrni.

     

    Jools+Simon 25+1

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. július 20. 15:474621.

    Sziasztok Lanyok!

     

    boroci neha elkap a vagyodas a bulik utan, de aztan kapcsolok, hogy kell ez nekem?:) Allandoan menni kellett: koncertek, bulik, pubok.. nagyon faraszto volt. Szeirntem a mamisag ahhoz kepest szieszta lesz:))))))) Hozzateszem en sem a Take That plakatokat hasznaltam tapetanak... azt sem tudtam hanyan vannak, meg nem is erdekelt. Aranyos a kis rocker palanta, meg az is elofordulhat, hogy Anyu utan fog valasztani es akkor egy jo humoru, vagany csajjal allit haza. Bennem is megvan a felelem, hogy valami tapirarcuval allit haza az en picilanyom.. de aztan arra gondolok, hogy en sem hamarkodtam el es mindenki szereti a paromat:)

    Sok szerencset a “licitalos oldalakkal”, annyi a titkuk, hogy minden betut el kell olvasni a jogaidrol stb mielott nekiallsz. Ha van kerdes, segitek szivesen.

     

    Picipanka Veled leszunk! Varunk a hirekkel.

     

    halkovicse welcome back!Mit jelent az, hogy dieatazni terhesseg alatt? Kerlek ne nezzetek bolondnak, de a dietazas szerintem azt jelenti, hogy egeszsegesen taplalkozni. Hegynyi rost, sok zoldseg, gyumolcs. Hal meg csirke. Tilos a feher liszt es termekei, a cukor (repabol es nadbol). Legalabbis en azt hittem.. Nem ertek a terhesseg alatti cukorszint emelkedeshez, de a tobbi cukorbetegseget kordaban lehet tartani helyes taplalkozassal. Nemcsak a mit, hanem a mikor is erdekes. Naponta sokszor keveset, soha ne erezd, hogy ehes vagy, mert akkor mar keso. Bocsi az “oktatasert”, egyik kedvenc hobbitemam, a hogyan ne hizzunk :)))))

     

    hablaty a konyv megerkezett, ma postazzak tovabb nekem, koszonom!!!

     

    Jah, ma voltam a vedonoknel. Ismet nagyot alkotott Anglia. Kerdeztem, hogy mikor kell a cukros xart inni a glukoz teszthez. Valasz: miert akarom en azt inni. Ha nincs a csaladban cukros (type 1, nem idoskori), a (BMI) sulyom normalis volt terhesseg elott, a kombiteszt is normalis eredmenyt hozott ki (5.8, ami allitolag normalis, mert ez egy masik szisztema szerint megy), akkor nem kell. Es nem mernek sulyt, mert az stresszeli a kismamikat. Azt mondtak, hogy jol nezek ki, kicsattanok az egeszsegtol, a suly meg kismamankent valtozik. Oh, remek. +9-nel jarok ami jol eloszlik a 177centin:)))) A nagy feher balna…

     

    Puszi Mindenkinek

    silver & picilany 23+1

     

    ps tegnap a hintot kb haromszor szedtem szet es raktam ossze.. hulyulok el..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. július 20. 15:434620.

    Sziasztok!

     

    Remélem mindenki rendben van. Sajnos mostanában annyira zűrösek a napjaink hogy se olvasáshoz, se íráshoz nem jutok. Remélem a héten tudok kicsit visszaolvasni és jönni.

     

    Nálunk minden ok, csak a lánykám mostanában nem akar aludni délben, sőt az esti elalvást is kitolta így estére hulla vagyok, meg mindíg van valami intéznivaló, amiért menni kell, úgyhogy keveset jutok gép elé.

     

    Így csak ez a gyors bejelentkezés maradt, aztán remélem pár napon belül tudok jönni megint.

     

    Addig is vigyázzatok a pocakmanókra meg a nagyobbacskákra!

     

    hablaty 21+5

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_554970 (1)
    2009-02-27  10:05
  8. 2009. július 20. 13:114619.

    Sziasztok !

     

    Nem voltam gépközelbe mert elutaztunk még multhéten tegnap este értünk haza nem nagyon tudtam visszaolvasni.Bocsi

     

    Jó volt kicsit kikapcsolódtunk pihiztünk bár a szombati nagy meleg az borzalom volt jaj és mi lesz még.

    Irok picit magamról.

    A vérnyomásom tök jó lett ma is 106/60 ugyhogy amiatt nem aggódom.A cukorterhelésem nem lett az igazi éhgyomri 4,7 a terheléses 8.5 ugyhogy diéta de megvárom a dokit mit mond majd csak agusztus 5 én megyek hozzá addig szabin van szerintem meg kell ismételni.

    Rengeteget mozog a babó már lehet látni kivülről is.

    Többi véreredményem jó lett.

    Ma megyünk anyuékhoz visszük Petrát 6 napot ott lesz.

    Szerintetek ha diétáznom kell ahoz befektetnek kórházba jaj annyira nem szeretném ugy félek?

    Diétázott már valaki közületek előző terhességével mert én az előzövel nem .

     

    Remélem mindenki jól van a héten lesz időm visszaolvasok és irok majd.

    Puszi

    24+5

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. július 20. 12:264618.

     

    Picipanka, nagyon gondolunk Rád!!!

    Minden rendben lesz, küldjük az energiát!

    Majd jelentkezz utána, hogy tudjuk, minden ok.

     

    Boroci, gratula az ovihoz.

    Nagyon gyorsan megy az idő, mi is azt beszéltük a férjemmel, hogy azt vesszük észre, lassan az udvarlókat kell majd fogadni....

     

    Megint jókat nevettem a hasonlataidon!

     

    Tomi édes!

    előzmény:
    Picipanka (4616)
    2009-07-20  11:42
  10. 2009. július 20. 12:184617.

    Jaj Kisbébi, nosztalgiáztam egyet!!! Olyan picik ezek a cuccok.... nem is emlékszem arra mikor Tomi ekkorka volt... Most is sokszor nézzük az albumját és csodálkozom. Olyan nagyos lett már. Kicsi drágám. Nembeszélve arról hogy megtettük az első lépést a felnőttéválás útján... ma a férjem beiratta óvodába a kislegényt. Jövő szeptembertől fog járni. Mire felócsudok, érkezik nekem haza egy antipatikus kicsi qurvával akibe fülig szerelmes és el akarja venni feleségül...

     

    Silver, én annyira nem vagyok nagy fan, és mondjuk Erdélybe nem is járnak annyit koncertezni csak az ilyen nagy fesztiválokra, de mindent szeretek ami nem nyafogós fiúkákból áll... És úgy látszik a fiam is követ. Az apját amikor megismertem, lobogott a haja a szélben... Megmutatom a bulizós képét is a kiccsávónak  ------>

     

    Kilókkal én még mindig -7... Tomival 23 hetesen már 18 plusznál tartottam...

     

    Én még sosem vásároltam ilyen licitálós oldalakon, de meg kell próbáljam, annyit áradoztok róla...

     

    Jumpl, nagyon szép a pocakod, és szorítunk hogy minél több nap teljen el! Jó hogy jól érzed magad.

     

    Dhbetty, nekem is hiányzik a megboldogult lánykorombeli bulizás... Sokszor eszembe jutnak azok a boldog szép napok, hajjajjj!!! Most meg 2 szaros pelenka között ebédet főzök és nyalom a házat... Erre mondja a székely, hogy mindennek megvan az ideje, mint a szalmakalapnak....

     

    Ennyi voltam egyelőre, még jövök.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. július 20. 11:424616.

     Sziasztok!

     

    Enyhült a hőség és máris jön megint a dögvész... Voltam megint Uh-n,de nem volt hajlandó megmutatni nemes szevét. AFP tökéletes, cukrom 9,7 beléptem a cukrosok táborába. Most diéta és ha 1 hétig nincs csökkenés, akkor szuri.

    Holnap megyek aminóra, nem izgulok, csak túl szeretnék rajta lenni már.

    Kisbébi: csinik a rucikák:-)

    Silver: nem semmi, ahogy vásároltál!

    Jumpl: Nagyon szép a pocid, nem lehet könnyű bent a kórházban. Dzsuli: Nagy gratula a mocorgáshoz!!!!!!:-))))

     Orsi-sz: kb 3 hét majd az eredményig, na nem lesz semmi az a pár hét...

     

    Lindimindi: édesek a fotóid, én várok a 28 hétig a 4D -vel. A mostani uh-n is úgy nézett ki, mint Alien:-DDDD Apa tökre megrémült.

     

    Mindenkinek puszi és klassz pocaknövesztést, pár napig nem leszek a mintavétel után.

     

    Panka

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_554970 (1)
    2009-02-27  10:05
  12. 2009. július 20. 10:434615.

     

    Íme az első szerzemények...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. július 20. 09:404614.

     

    Jó reggelt Lányok!

     

    Ribizli, én is a 28. héten megyek cukorra, teljesen normális akkor!

    A kilók miatt ne aggódj, most megindul picit, nekem is múlt héten állt meg, előtte ment fel az a plusz 2 kg, amit híztam eddig, utána majd megáll, aztán a vége fele megint beindul.

    Bár én csodálkozom magamon, mert alig eszek, szinte kevesebbet, mint terhesség előtt, főleg ebben a melegben.

    Csak zöldséget, gyümit kívánok.

    Hétvégén is dinnyéztem meg cukkini volt cukkinival.

    Többször eszek, de keveseket, férjem állandóan nyúz is, hogy egyek, kell az energia, de én meg nem kívánok sokat.

    Teljesen elkerül a kívánósság meg az éhségrohamok.

     

    Boroci, Silverian, de jóóóó, kis nosztalgia, szeretem a Tankcsapdát én is!

     

    Ginga, jobban is teszed, hogy otthon maradsz, hidd el, kell a pihi!

    Én is számolok már vissza, most még 4 hetet leszek az augusztusi szabimig, utána még 2 hétre enged vissza a férjecském, szeptember közepéig, azt mondta, az a maximum, utána odakötöz a házhoz...

    Amúgy teljesen igaza van, én is érzem, hogy egyre nehezebb.

    De igyekszem addig kitartani, muszáj tréningelnem az emberkéket azokra a munkákra, amiket eddig csak én csináltam.

    Hááát, nem egyszerű, egyenként kell, mint az oviban.

     

    Marcipán, ne aggódj, szerintem ezeket a dolgokat kinövik a picik, illetve kis korban jól lehet korrigálni az apró eltéréseket, nem lesz semmi gond!

    Pozitív energiákat meg küldjük Nektek!

     

    Jumpl, örülök, hogy jól vagytok, nagyon sokat gondolunk Rátok!

    Kitartás, a lányok mindent megérnek!

    Még egy pár hetet, ha bent tutdod őket tartani, akkor tutira minden rendben lesz.

    Addig meg gyere, mi tartjuk Benned a lelket!

     

    Nagyon jó volt a hétvégénk, pihiztünk, kutyáztunk, főztünk.

    Éééés., péntek éjjel bevásároltunk a Tescoban.

    Isteni babarucikat vettem: 6 rugit meg 9 bodyt.

    50%-os akció volt, 950 volt 3 darab.

    És isteniek, nagyon szépek plusz 100% pamut, teszek fel képeket.

    Olyan jó volt, kis falatka ruhákat nézegetni, apa is teljesen átszellemült.

    Aztán tegnap sógórnőmtől kaptunk 5 nagy zsák ruhát, 3 éves korig csomó minden meglesz, elrakta az unokahúgomról.

    Annyira jó rucik, meg csomó pulcsi, kabát, pléd, hálózsák.

    Úgy örültem és tök jó állapotban vannak, alig kell ruhát venni a későbbiekben is.

    Vasárnap meglesz a programom, átválogatom méretek szerint őket.

     

    pussz mindenkinek

     

    Kriszta§Lia 24+1

     

    előzmény:
    ribizli01 (4613)
    2009-07-20  08:26
  14. 2009. július 20. 08:264613.

    Jó reggelt mindenkinek!!

     

    az elmúlt héten (na jó mondjuk 10 nap alatt) 3 azaz három kilót híztam!! (eddig összesen ennyit), azaz most tartok 6kg + -szóval ha ez így megy tovább, gurulni fogok!

    sokan voltatok már ezen a terheléses cukorvizsgálaton, és szinte mindenki más időpontban. én azt olvastam, h 26. hét a standard, erre nekem a doki azt mondta, majd a 28. hétben. ez normális??

     

    R&R

     

    előzmény:
    dhbetty (4612)
    2009-07-19  22:12
  15. 2009. július 19. 22:124612.

    Sziasztok!

    Silver Öreglány tegezhetlek?

    Bátorkodom már csak azért is, mert én is debreceni csavargó voltam.

    Gratulálok a babakocsihoz, nagyon jó áron szereztétek meg.

    Én is gyakran ebay-en veszek dolgokat.

     

    Látom most is nincs akkora pörgés itt sem hétvégenként. Más topik is haldoklik ilyenkor, gondolom a munkaszüneti napok miatt ilyenkor inkább együtt van a család.

     

    Csajok mérhetetlenül sokat eszem mostanában..

    Pedig ennél a terhességnél nem akartam tehervonat lenni, remélem annyit nem is hízom majd mint Pankával. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. július 19. 21:284611.

    sziasztok Csajok,,

     

    délután írtam egy tök hosszú hsz-t, és elszállt... úgyhogy mégegyszer:

     

    Jumpl: én nagyon örülnék, ha olvashatnám a blogodat, mert ha nem is szoktam külön írni, mindig sokat gondolok Rád, és a babócákra. nagyon drukkolok, h minden jól menjen!! tudom milyen nehéz külföldön a család nélkül, pláne kórházban... de a babák napról napra erősebbek, és ez a tudat kell hogy ertősítsen, amíg ott vagy a lehetetlen szobatársak meg az infulziók között,,

    szóval erők mennek!!!!!!!!!!

     

    Marcipán: állítólag én egy kezelhetetlen csípőficammal születtem,+azt mondták anyunak, h egyik lábam rövidebb mint a másik-, ráadásul 31 évvel ezelőtt, amikor még nem is volt különösebben fejlett az orvostudomány. jelentem, ezeket ma senki nem mondaná meg rólam, sőt, diákolimpiát nyertem fénykoromban a kézilabda csapattal 2x is!! 

     

    én annyira élvezem, h végre kicsit lehült a levegő, a Babó is sokkal élénkebb, hát még a kutyám, folyamatosan mutatványozik a labdájával, nem bír magával- meg én se.

     

    sajna megrövidült agyammal elfelejtettem mit akartam írni még, úgyhogy mindenkinek

     

    Ribizli+Rados (nemtom mennyi, ebből is látszik, h rövid az agyam, viszont eszembe jutott  h remélem javult a kezed Jools!!!)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. július 19. 13:414610.

    Sziasztok Lanyok!

     

    Veitchii, napostars! Nagyon jo hireket hallok, csak igy tovabb! Gondolom Te is orulsz, hogy nem vagy otthon, amilyen hireket hallani, mintha Magyarorszag elcsuszott volna delre, az egyenlito fele. A mult heten beszeltem egy sraccal Mauriciuszrol es mondtam, hogy orulok, hogy nem vagyok otthon, mert augusztusra igertek 40 fokot is, erre o, hat nalunk soha nem megy 35 fele'. Na, szep!

    Itt valtozatlan az ido jaras-keles. Nincs erteleme esernyot vinni, mert ugyis megszarad rajtad az viz, amikor ot perc mulva kisut a nap, a Wella meg a szitalo kodben is ved... Orrszarvupenisz teaval kapcsolatban minden elismeresem. A kinai teakrol tudni kell, hogy csak addig xar, amig megszokod, namost ez egy het es egy honap kozott van, de nagyon hasznosak, foleg ha hit is van melle. Tapasztalatbol beszlek, mas apropobol nekem is volt hozzajuk szerencsem. Kitartas!:)

     

    Boroci Tankcsapda, Te atyauristen... mar nem is tudom, hogy neznek ki, bar en meg ott voltam, amikor kezdtek, ingyen koncertek, a kutya nem tudta ki az a Lukacs, na meg az a szinvonal:)))) (Ezt most ugy irtam, mintha mar a nyugdijamra keszulnek) Akarhol voltam nyaralni otthon, mindig a masodik kerdes az volt a honnan jottel (Debrecen) utan, hogy es mi van a Tankcsapdaval. Szep idok voltak, a barataim meg mindig ott csapolnak az elso sorban:)

     

    Kisbebi anno az volt a kerdes, hogy koltozzunk-e a parommal szekes fovarosunkban, mondvan, hogy tobb a lehetoseg az eletben maradasra. Ot perc utan arra a kovetkeztetesre jutottunk hogy aaaa, tul zsufolt nekunk. Most mi vagyunk ketto a nyolc milliobol... no comment:) De ettol fuggetlenul elismeresem mindenkinek, mert melegben a 2 millio is tobbnek tunik...

     

    tmokus par hete 31 fok volt allitolag, en nem ereztem annyit, de hosegriado volt. E-mail-ben ertesitettek minden idosotthont meg nagyobb cegeket, hogy a kovet az epuletek elott locsolni kell, meg a novenyeket este es hogy nagyon sok folyadekot kell inni. A tv-ben, radioban orankent bemondtak, hogy 11 es 3 kozott senki ne menjen az utcara a hoseg miatt es a sugarzas nagyon karos... A kedvencem, hogy a city-ben dolgozo bankaroknak megengedtek, hogy levegyek a zakot!! Komolyan egyik amulatbol estem a masikba. Meg is kerdeztem az egyik legkozelebb allotol, hogy ezt tenyleg nem tudtad es a valasz az volt, hogy NEM. Mondjuk egy olyan varosban, ahol ket centi hotol megall a forgalom, a nagy piros meg mar nem tudja felhuzni magad a dombra.. mult nyaron hanyszor lattam, hogy felforrt a vize es nem tudott tovabb menni, asszem 25 korul volt..   Kezdek mar en is ugy beszelni, mint az angolok, az idojarasrol nonstop, befogtam

     

    lindimindi falatkababa:) Csak el ne engedjenek a Mamas and Papasban megveszem az osszes Micimackos cuccot:)

     

    dzsuli veeegre:) Akkor mar Te is erzed, hogy milyen jo, amikor kirugjak a haz oldalat:)) Mennyire nem irigyellek en ezzel a koltozessel, bar a vegeredmeny meg fogja erni!

     

    Jumpl jaj, Te draga, jol megkinoznak a szent cel erdekeben, csak EROt tudok kuldeni a sok szurkalashoz. Nemsokara hazamehettek mind a negyen, kitartas! Szep babahaz:)

     

    marcipan ebben a korai stadiumban meg nem is erdemes csontnak nevezni, ami egy baba szervezeteben van, megfelelo phisioval es taplalkozassal nagyon sok elvaltozast lehet kezelni ugy, hogy eszre sem lehet venni kesobb. Te csak ne aggodj, rugd ki a vendegeket, dolj hatra es elvezd a rugdosast:))))

     

    Lanyok, en olyan boldog vagyok, mostmar tenyleg elhiszem, hogy picilany tenyleg jon. Ma begyujtottuk a hintot meg a feleszereleseket hozza, amit ebay-eztem penteken. Ennek is van egy story-ja. Bent ultem a recin, parom csorog, nincs aram otthon, ez volt 4-kor. Miaz, hogy nincs aram?? Nem vagyok en ehez hozzaszokva, na telefon ide-oda, maris kuldenek valakit. Hazarohantam, de nem voltunk beljebb. Az Internet meg ugye arammal megy az aukcio vege 17.30-kor volt.. sik ideg voltam, hogy nyertem vagy nem. Felhivtam Pesten a nagynenemet, hogy azonnal menjen online. Namost o meg annyit tud angolul, mint en kianiul. Mondta is, hogy "ended" Ł147-ert. Sistergett a fejem, mert Ł130-at allitottam be, pedig Ł150-et akartam. Egy plico p3-rol van szo, autosulessel, meg merev mozessel (vagy hogy hivjak otthon), allvannyal, meg az osszes kutyuvel, ami hozza van. 8.3-kor vegre kattanas es fenyar. Mar csak megszokasbol megneztem a mail-jeimet es en voltam a winner! Ł102-ert! Alig van rajta karcolas, sehol nincs kiszakadva, szerintem a szerencsecsillagom vegre megtalalt. Hozzateszem a 20 perces uton ketszer aztunk el, meg ketszer szaradtunk meg:))

    Koszonom, hogy meghallgattatok, repkedek tovabb:)

     

    silver & picilany 23+0

     

     

    előzmény:
    Veitchii (4595)
    2009-07-17  10:00
  18. 2009. július 19. 13:184609.

    Sziasztok!

    Csak gyors bekukk, mert hulla vagyok.

    A heti vendégeink ma utaztak haza, hajnali f4-kor keltem éjféli lefekvés és egész napos kirándulás után, ahol is a hajó nem jutott el a célunkig, mert olyan vihar volt...

    A reptér másfél óra oda és vissza is. Alig várom az esti alvást, most megyek kis szundira... Ha ma már nem holnap délelőtt jövök.

    Szép vasárnapot! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. július 18. 20:594608.

    Sziasztok Lányok,

     

    nem tűntem el, olvasok naponta többször, de az írás valahogy nem megy..... Ha minden igaz hétfőtől táppénzen leszek. Párom ragszkodik hozzá, és még kicsit hezitálok. Van pro és kontra is az ügyben. 

    Pro:  tudok menni úszni, jógára és szülésfelkészítőre

    Kontra: most kerültem át a másik csoportba, erre meg rögtön lelépek....

    SZóval nehéz a döntés!

     

    Jól vagyunk, Pocaklakó rugdos szépen és gyakran, Apa is már érezte:) Szerda óta kettesben (hármasban) vagyunk Somával, Apa Ausztriában versenyen. Erre a rossz idő miatt a versenyszámot amire nevezett félbe is szakították. MIvel szakadt az eső, így a rajt előtt átnevezett egy rövidebb átvra, azt eg tudta csinálni, ott nem függesztették fel a versenyt!

    Állítólag hóvihar volt a hegyen.... 

     

    Szóval mi itthon töltöttük az elmúlt napokat, voltunk strandon (az alvás nem ment) meg főztünk, vásároltunk (kaját és ruhát a tesónak). Majd rakok fel képeket!

     

    jumpl pihenj sokat, már csak néhány hét és meglesznek a babók!

     

    jumplköszi a tanácsot, gondoltam hogy calcimusc-al kellene kezdeni... Végül 2 nap után eltűnt a "nagyfül". 

    Ráadásul szerdán a strandon össze-vissza csipkedtek minket a szúnyogok! Somának valami hihetetlen nagyra nőttek a csípések, de szerencsére nem vakarja őket. Fanistil géllel kenegettem, így mostanra már alig látnia  csípések helyét!

     

    MOst mondja az odőjárásjelentés, hoyg jövő szerdától ismét kánikula lesz 40 fokkal!!!! Párom megígérte, hogy ha meleg lesz megyünk a Balatonra! Remélem most eljutunk:)

     

    Szép szombat estét MIndenkinek

    ginga

    21

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. július 18. 17:364607.

    sziasztok!

    már tegnap du. óta vendégeim vannak. aranyosak, meg minden, de én most olyan, de olyan nyűgös vagyok. melegem van, fáj a derekam, hátam, szúr a szemem. de ebben az időben biztos mindenki így van ezzel. és inkább befogom a szám, látom, szegény jumpl kórházban leledzik.

     

    voltunk csütörtökön uh-n. tényleg van valami, ami nem az igazi. a jobb lábfeje kicsit befelé fordul. de a nő szerint simán kezelhető.

    nem tudom, hogy milyen érzések vannak bennem. olyan üres vagyok ezzel a dologgal kapcsolatban. nagyon bízom benne, hogy tornával korrigálható lesz.

    de a kukac az ott van a lába között!!!!!!!!!! 

    egyébként minden rendben. rengeteget mozog. na, szóval ez van.

    majd novemberben visszatérünk a témára.

     

    megyek, mert sok a dolog.

    de jó volna kicsit visszaolvasni és végre képben lenni fórum ügyileg......... (de ami késik, az nem múlik)

     

    lányok, köszönök mindent.

    puszi

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. július 18. 11:374606.
    Ez a 24.heti fotó, ma vagyok 24+3.
    előzmény:
    jumpl (4605)
    2009-07-18  11:34
  22. 2009. július 18. 11:344605.

    Hello, lányok, vagyo ám, csak annyira szeretnék valami hoszabbat hozzászólni, ahol mindenkinek írok, tologatom az idöpontot, hogy holnap már jobban megy, stb.

    Kedd óta infúzión vagok, fájásmegelözö, szerencsére semmi baj, nincs fájásom és az eredményeim is 13 napja stabilak.

    Szerdán kaptam tüdöérlelöt a babáknak, meg csüt.-ön is, azalatt is megy tovább az infúzióm. (kapom esténként a trombózismegelözö szurit is, a sok fekvés miatt, szóval szurkálnak rendesen)

     

    Sajnos kell valami antibiotikus infúziót is kapnom, ami szétcincálja az ereimet, így minden másnap új tü van a karomba, írni meg majdnem lehetetlen vele. (péntek óta megy, ma kapom az utolsót)

    A fájŕsmegelözö 24 órán át folyik, még hétföig.

     

    (most várom az új tüt, ezért írok gyorsan, amíg szabad a kezem, fekve.

    Amúgy minden oké, a bébik jól vannak, mozgolódnak, (többnyire egyenként) ma van a 13. napom a kórházban és végre ma éjjel átaludtam az éjjelt, így viszonylag emberi formám lett.

    Tegnap már felkelhettem tusolni is, csak a tüdöérllés 72 órájára voltam ágybakötve.

    Wc-re is fel szabad kelni, úgyhogy egyre jobban leszek.

     

    Kicsit hullámzik a hangulatom, hiányzik a férjem, család, barátok, kutya, minden......de zért minden nap egy új remény és a dokim szavaira kell gondolnom, minden nappal 3%-al növelem a babák esélyeit.

    A pocakom kerekedik, ugye nem mozgok és napi 3x rendszeresen eszem:-)))))

    Ma jönnek a tesómék Mo.-ról és kapok finom halászlét, jaj, annyira várom..........

     

    Eddig nem nagyon hirdettem, de mivel már úgysem jutok ki innen a szülésig, és lehet, hogy nem tudok rendszeresen írni, "bevallom" van egy blogom, ha valakit érdekel, elküldöm priviben neki linket, ide nem írnám ki mert azért kicsit privát, sokat "zugolvasnak" bennünket.

     

    Ha ide nem is jutok be rendszeresen, oda azért majd mindennap írok, hogy a család otthon képben legyen, mi van velem.

     

    Mindenkit nagyon sokszor puszilok és nagyon hiányoztok nekem, nlc elvonási tüneteim vannak már...:-))))

     

     

     

     

    előzmény:
    Kisbébi (4603)
    2009-07-17  15:54
  23. 2009. július 17. 21:074604.

    Sziasztok!

    Itt szerencsére "csak" 30 fok van, de holnapra 14 fokot jósolnak!

    Ilyenkor szokott Panka és én is bezizzenni..nem lehet ekkora hőingadozásokat kibírni komolyan.

    Most hallom már esik is.

     

    Nem irigylem a költözőket. Még ránk is vár egy kis ide-oda pakolás a gyerekszoba miatt, egyébként semmi extra.

    Majd ha a két gyereket összezárjuk akkor megyünk át egy kisebb szobába. Panka 3 hós korától már végigaludta az éjszakákat, remélem Kishugi átveszi a jó szokását és ő sem lesz éjjeli bagoly.

     

    Boroci!

    Tankcsapda nem a hegyalján volt tegnap?

    Mert akkor irigy-irigy!

    Én 4 hegyaljafesztivált buliztam át kezdéstől-zárásig még fénykoromban.

    De jó is volt..

    Na nem mintha most rossz lenne, de néha hiányzik az is. 

     

    Az én mocorgómat is érzi már az apukája, sőt Panna is mert az ölemben feküdt, amikor Lili megrugdosta a hátát..erre ő arrébb mászott és morgott.

    Minél több hét, annál nagyobb esélyük lenne arra, hogy ne legyen semmi gondjuk ha megszületnek.

    Jujj rohan az idő...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. július 17. 15:544603.

     

    Tmokus, jó szórakozást, jó pihit, vigyázzatok magatokra!

     

    Lindi, édik a képek, jajj, amin a fejét fogja, tündéri!

    Gratula a cukor eredményhez!

     

    Dzsuli, gratula a mozgáshoz!!!

    Anyu is pont ma reggel mesélte, hogy én milyen nyugis voltam, alig mocorogtam.

    Bezzeg Lia, kirúgja a babaházat!

    Mindenkinél más, fő, hogy Te is érezted végre!

    Vigyázzatok mgatokra, azért pihenj is!

     

    Jumpl-nak írnál majd egy sms-t?, mert nem jelentkezik, aggódunk.

     

    pussz

     

    előzmény:
    tmokus (4598)
    2009-07-17  15:29
  25. 2009. július 17. 15:534602.

    silverian köszi a tanácsot, lehet énférjem türelmetlenebb kategória, pocira teszi kezét, kérdezem, na most éreted, na és most, a válasz nem és fel is adja :(

     

    Picipanka milyen volt a mai uh? Kedden mikor mész boholyvizsgálatra és mikor lesz eredmény?

     

    boroci tényleg vicces lehetett a kisfiad mint tankcsapda rajongó. Na jó, igazad van, a vendégfogadás valóban nem csak móka, de legalább nem vagyok egyedül.

     

    ribizli01 grat a kellemes orvosváltáshoz és a jó uh eredményhez! Szívesen venném a cd küldést, de csak 4 hét múlva leszek otthon, addig valaki másnak???

     

    Veitchii szerintem is fiús, határozott vonásai vannak Picúrodnak! Gratulálok a jó eredményekhez! A tekeverékért részvétem, a csak szagolójának is :)

     

    Kisbébi  a cukkinit én is imádom, de csak 4 hét múlva... vagy átrepíted valahogy? :)

     

    Én is kívánok Mindenkinek sok boldog név- és szülinapot! 

     

    dzsuli valaikor összetalálkozhatnánk, bár gondolom elég most neked a pakolás...

     

    Jó hétvégét és nyaralást!

     

    Orsi&kicsilány 21+3

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top