Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2009. Novemberi babák

Torolt_felhasznalo_554970
Torolt_felhasznalo_554970
Létrehozva: 2009. február 27. 10:05

Sziasztok.

tavaj ilyenkor nagyban Lh teszteztem hogy a vetélésem után nehogy babás maradjak. Erre meg itt mosolyog ezerrel a kicsi lányom aki hála nem halgatott a sok okos orvosra és jönni akart. 

Nektek nyitom ezt a topikot kedves leendő anyukák, akik mostanság kezdenek el tesztelgetni és majd novemberben átélni a világ leszebb legcsodálatosabb érzését, élményét!!!

Anyukának lenni!!!

Gyertek bártan és osszátok meg az érzéseiteket mint ahogy mi tettük egy évvel ezelőtt.

  1. 2009. július 17. 15:434601.

    Sziasztok Lanyok!

     

    Nem tudok visszaolvasni, fel percem van az emileket megnezni, de mindenkit imadok es szurkolok.

    Jumplnak sem volt idom irni, es remelem, o azert nem irt nekem smst, mert ide tud tovabbra is irni, es minden rendben!

     

    Tegnap megjott a koltozteto auto, kipakoltak, majd meg egy lakasbol es 2 pincebol kikoltoztettek. Most szerelik a butorokat. Apu es a cica is megerkeztek meg szerdan. Cicat be kellett volna zarni, de ejszaa annyira nyavogott, hogy kiengedtem. Nem is ment el, maszkalt egesz ejjel... aztan reggelre sehol semmi nyoma. Sirtam is tegnao reggel nagyon, meg bejartam a szomszed utcakat obegatva, de semmi. Es tegnap ejjel megint ott volt az erkelyen, aludt, be sem jelentkezett (volt fent egy deneverunk, es ezert lekoltoztunk az elsore, meg szerencse, igy lattama  cicat. Aztan bekoltozott kicsit az agyba... es ma reggelre megint semmi. Biztos a koltoztetok is zavarjak, meg hat kivancsi (pedig nem egy elmaszkalos cica), de a lenyeg, hogy ilyen kis ido utan is tudja mar a hazat, tudja, hova jon haza :))

     

    Apu kozolte, hogy azokat a munkakat, amiket munkasokkal vagyonert vdinaltunk volna is megcsinalja, ugyhogy most majd holnap oriasbevasarlas a bricoban, es falazas, zuhanyfulkezes, na meg persze a konyha es hardrob. Nagyon nem latjuk meg a veget!

     

    Sokat gondolok Ratok es remelem, mindenki jol van! Sok puszi!

     

     

    ps. 5 napja Elisa vegre megmutatta az erejet, majd kirugta a haz oldalat. Orultunk is nagyon, ferjemnek eleg volt a kezet a čocimra tenni, akkorakat rugott, hogy huppant ferjem keze a pocin. masnap reggel meselem anyunak, o meg nagy boldogan kerdezi, hogy hat mit ettem, ami igy izlett neki. Akkor jottem ra, hogy hat rengeteg nyers hagymat (hogy a vegere mar nekem is sok volt), ugyhogy valoszinu hogy a nagy nemtetszeset fejezte inkabb ki a 2 oras forgolodas-rugdosasban. Ugyhogy mar nem aggodom, tudom, hogy tud mozogni (tenyleg oriasi erzes) es latom, hogy o annyira nyugis baba, hogy nem igen ad jelet magarol, hacsak nem, mert valami nem tetszik!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. július 17. 15:434600.

     

    Timo, boldog szülinapot kívánok!Mi is 1 hónapja vettünk mosogatógépet,én imádom!

     

    Jools, örülök, hogy nem ártott az uborka!Tenyered hogy van?

     

    Marcipán, mi volt az uh-n? 

     

    Csilluci, nagyon jók a képek!

     

    Nóri, régen voltál, örülök, hogy minden rendben!

     

    Jumpl, hogy vagy?

     

    Veitchii, nem is tudtam hogy van ilyen tea!

     

    Kisbébi, sajnálom, hogy ilyen sokat bosszankodsz a közlekedés miatt!Jó vásárlást!Én múlt hétvégén voltam a tescoban, tettem fel képeket.

     

    Lányok, hogy bírjátok ezt a meleget?

     

    Köszönöm a szülinapi köszöntéseket!

     

    Túl vagyok a cukorterhelésen, pont határértéken belül van. Szerdán voltunk 4D-n, picit csalódott vagyok, mert azt hittem élesebbek lesznek a képek.

     

     

     Linda+Boglárka 23+6

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. július 17. 15:334599.

    Sziasztok!

     

    Milyen a cukorterheléses vérvizsgálat? Tényleg szörnyű? Aug 16-án utazom haza, hogy túl legyek rajta, na és akkor persze egy kis 4D-s nézelődés is lesz 

     

    Tényleg hidegfront várható otthon? De jó Nektek!!!

     

    jutkaditka én is úgy olvastam, hogy a vesetágulatot tényleg kinövik a babák még ilyenkor.

    Jó Balcsizást! Merre mentek?

     

    Részvétem mindenkinek a sok bunkó ember miatt, olvastam többeknek is gond a tömegközlekedés, mert lökdösődnek, meg nem adják át a helyet. Ilyenkor azt szoktam kívánni majd neki is ilyen legyen...

     

    Adrienn17 nekem is csökkent a vasam, háziorvos azt mondta majd a nőgyógy ajánl vmit, oda már nem volt időm visszamenni, patikában meg csak saját felelősségemre ajánlottak vaskészítményeket, így vas+c pezsgőtabletta maradt. Remélem az jó.

    Minifőnököd tényleg kisfiú lehet, ha ilyen heves, na de a kislányként is el tudom képzelni az ellenkezést :)

     

    tmokus jó lehet egy ilyen tanyabuli. Ja, és persze megkívántam egy csomó kaját a felsoroltakból :)

     

    Mindkettőtök kislánya nagyon aranyos és hízelkedős!

     

    Nory1981 A genesis tényleg nagyon jó, irtó kedvesek, mi is egy 40 perces filmmel távoztunk és sok-sok fotóval. Majd tegyél te is fel! És tessék pihenni!!!

     

    csilluci nagyon édes a kicsilányod, látom nem csak a miénk bújik a méhlepényhez... Betegek már jobban vannak?

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. július 17. 15:294598.

    Sziasztok !

     

    Remélem, ebben a dög melegben mindenki vmi jó kis hideg vízben üldögél, vagy legalábbis a hűvös lakásban . Aki meg dolgozik, annak kitartás, én el sem tudom képzelni, hogy tudnék megbírkózni még a munkával is.

     

    Nagyon szenvedek, iszonyat ez a meleg, de állítólag holnap már jön vmi lehűlés. Abban azért bízom, hogy az alatt a pár nap alatt, míg odaleszünk, tudunk pancsolni is.

     

    Utólag én is boldog névnapot és szülinapot kívánok mindenkinek !!!

     

    Boroci, Ti aztán tudtok élni. Tankcsapda, nem semmi. Én is úgy vagyok az idővel, mint Te. Épp este mondtam páromnak, hogy inkább elviselem a téli mínusz fokokat, mint ezt a meleget. Az ellen legalább fel lehet öltözni + betakarózni éjszaka, de most... Én is kíváncsian várom az új lakrészről a képeket.

    Az én gyerekeim is hétalvók mostanában, folyamatosan 9-10 óra körül ébrednek - mind a 3. Addig én szépen megreggelizek, zok, mosogatok, lezuhizok.

     

    Kisbébi, jó Tescozást! Nem irígyellek, hogy még dolgoznod kell. És ez a sok bunkó ember, hihetetlen. Én Pesten tuti meghalnék.

     

    Jutkaditka, jó, hogy jöttél. Nektek pedig jó pihizést a Balcsin! 2 hét az jó sok, irígy-irígy.

     

    Csilluci, hasmenés . Szegény kicsi lány, biztos megviselte. Még jó, h Te megúsztad. Szépek a uh képek, nagyon bájos arca van, igazi csajos!

     

    Jools, Nektek is jó Balcsizást!!! Fürödjetek sokat!!!

     

    Picipanka, ha jól emlékszem, ilyen boholy vizsgálatot végeztek Bekusnál és Timeskánál is. Jó sokáig kellett várniuk szegénykéknek az eredményre. De bizti nem lesz nálatok sem semmi gond.

     

    Silver, hogy irígykedek azért az időért most! Pedig én biztos nem bírnám sokáig, 1x voltam kinn 2 hetet nyáron és nekem annyi elég is volt egy életre. Majd megfagytam. Férjed meg majd fogja még érezni a rugdosást + majd látni is. 

     

    Nory, jó, hogy Te is jelentkeztél, már hiányoltalak. Azt a 2 hetet - mint ahogy az előttem szólók is mondták - már kézenállva is ki lehet bírni.

     

    Marcipan, ekkor paraszt dokit!!! Én is hallottam olyat, hogy azt mondta a doki az uh-on, hogy a gyereknek hiányzik az egyik kézfeje, szegények tök idegek lettek, elmentek egy másik helyre és persze minden ott volt, ahol lennie kellett. Miért kell a frászt hozni a kismamákra???

     

    Halkovicse, Sznémeth, vérnyomásotok ok?

     

    Ginga, huncut egy fiad van! Remélem, el tudtok menni Ti is a Balcsira 7végére.

     

    Dzsuli, hogy állsz a teendőiddel? Megy minden klasszul? Bízom benne!!!

     

    Jumpl, tessék jelentkezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    Timo, szuper ajándék! Én is akarok egy mosogatógépet, mert 5 emberre baromi sok cucc szokott összejönni. Azzal kezdem a napot és azzal szoktam befejezni .

     

    Guppy, azért óvatosan azzal a tombolással!

     

    Veitchii, így tovább!!! Örülök, hogy minden oké. A kép pedig nagyon tetszik, édes kis orra van.

     

    AKik pedig eltűntek, jelentkezzenek !!! Bekus, Timeska, Zsebihal, Fincjudy, Reelax, Effababa, Jordan, Hugimami és bocs, ha nem volt teljes a felsorolás.

     

    Megyek, mert ezer a dolgom, készülődöm a vasárnapi indulásra: mosok, mint a mosómedve. Meg pihizni is kellene, mert fáj a forgóm.

     

    Ja, tegnap minden oké volt a dokinál, méhszájam rendben, +csináltattam a rákszűrést, majd 5 hét múlva kell mennem megint, ha addig nem lesz semmi gond. És miért lenne?

     

    mindenkinek, lehet, hogy már csak csütörtökön jelentkezem, mert szerdán jövünk haza.

     

    Vigyázzatok magatokra!!!!!!!!!!!!!

     

    tmokus és kicsi Opika :-) 23+3

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. július 17. 10:344597.

     

    Örülök, hogy jól vagytok!

    Csak így tovább, vigyázz magatokra!

    Édes a kép!

    előzmény:
    Veitchii (4595)
    2009-07-17  10:00
  6. 2009. július 17. 10:314596.

     

    Sziasztok!

    Akkor az én férjem ügyes, érzi a rugdosást!

    Bár annyit ugrál a hasam, hogy nem lehet nem érezni...

     

    Picipanka, örülök, hogy ilyen rendesek voltak és minden ok!

    Zsámbékhoz közel lakok, gyere a cukkiért, ha arra jársz!

    Holnap cukkinis lecsó lesz, vasárnap töltött cukkini.

     

    Ribizli, gratula az uh-hoz, öülök, hogy jó a doki!

     

    Marcipán, mi újság? Gyere, gondolunk Rád!

     

    Jumpl, merre vagy, jól vagytok? Gyere, jelentkezz!

     

    Halkovicse, mi lett a vérnyomás eredmény?

     

    Lindi, jól vagytok?

     

    Gyertek lányok, hogy tudjuk, mindenkivel minden rendben van!

     

    Én ma is dolgozom, de már nehezen bírom és rengeteg a meló.

    Holnap talán jön a felfrissülés, zápor meg egy kis lehűlés, remélem!

    Addig meg iszok folyamatosan és igyekszem nyugiban lenni.

    Lia szerintem jól bírja, rugdos folyamatosan.

     

    Éjjel megyünk a Tesco-ba bacuccokat nézni, akkor nincsenek annyian!

     

    puszi, vigyázzatok magatokra, pihenjetek!

     

    Kriszta§Lia 23+5

    előzmény:
    silverian (4589)
    2009-07-16  16:42
  7. 2009. július 17. 10:004595.

    Sziasztok Pocisok!

     

    Röviden jelentkezem. Minden rendben eddig, vagyis nem rövidült a méhnyak, tegnap 3,66 cm volt ,1 hete 3,5 cm, és a tölcsérszerű képződés is elmúlt, igaz, fekszem is egyfolytában, nincsen semmi pörgés.

    Inkább itthon, mint a kórházban.Felírt dokinő vmi kínai teakeveréket, hááát, borzalmas, párom elnevezte szárított orrszarvúpéniszteának , csak az "illatát" érezve.Állítólag méhnyugtató hatása van, hát iszom hősiesen, picúrért mindent.

    A cukorterhelés is jó lett ,semmi hajlam, és képzeljétek, itt vmi előkészített cukros levet adnak, piros, meggylészerű íze van ,és nagyon fini volt, be is szürcsöltem 1 perc alatt.

    Picurimról felrakok egy "arcképet, sztem olyan fiúcskás pofija van.

     

    Silver, itt is 1 nap 3x felhőszakadás, majd fél órás napsütés, de tényelg abból jobb, hgoy éjjel lehet aludni, 23 fok max a lakásban.

     

    dzsuli, köszi a meghívót, már be is regeltem, majd bejelölgetek mindenkit, ha többet merek ülni a gépnél, meg a 600 hszt is el fogom olvasni, ígérem!

     

    Addig is sok sok mindenkinek!

    Vigyázzatok magatokra!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. július 17. 09:074594.

    Sziasztok Csajok,,

     

    először is: Marcipán, ha van időd jelentkezz, h mi volt az uh-n, nagyon sokan gondolunk Rád-Rátok!! és ha szeretnéd, én szívesen behúzok egyet annak a bunkó dokinak-- bár alapvetően nyugis természet vagyok, de ez a mérhetetlen parasztság nagyon kiborítot...

    Minden szülinaposnak utólag is nagyon sok boldogságot kívánok!!

    Csilluci, szuper jók lettek a képek!! és Picipanka, grat az uh eredményekhez!!

     

    Jools, remélem jobb egy kicsit a kezed!!

     

    tegnap mi is voltunk uh-n, már az új pécsi orvosnál, és hát nagyon rendes volt. igaz, h a pestihez képest jóval kevesebb ideig voltunk bent, de nagyon szakszerűen végignézegetett mindent, és mindent rendben talált. kicsit aggódtam, h milyen lesz az orvos váltás, mert a régit már úgy megszoktam, de tulképp pozitív csalódás volt.  és ami a lényeg, minden rendben továbbra is!!

    jaj, majdnem elfelejtettem, nálam van a baba Cd, ami tényleg klassz, nagyon szívesen továbbküldöm annak aki kéri!

     

    mindenkinek !!

    Ribizli & RADOS, 24+4

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. július 17. 08:534593.

    Sziasztok,

     

    no, tegnap nem volt villanyunk, izé, áramunk, s bár én feltöltöttem a laptopot (előre tudtuk mert valamit javítottak a vezetéken), azt nem járta meg a technikai zseni agyam hogy a modemnek is áram kell... ezért csak ültem és pislogtam mint béka a csihányban amíg rájöttem miért nem tudok internetezni..

     

    Képzeljétek, az este tankcsapda koncerten voltunk. Kicsi fiam úgy bulizott, az asztalnál ülő vadrockerek is kacagták... még az ujjacskáit is v-ben tartotta! Itt egy kép is.

     

    Jools, természetesen pici terhesen más. Képeket még addig nem küldök amíg meg nem jön a szőnyegem meg a függönyök. Akkor lesz teljes a kép.

     

    Silver, csak -20? Amikor Tomit hoztuk haza a kórházból januárban -36 volt... de nem adnám semmiért ezt a sok minuszt, én imádom a telet és a hideget.

     

    CSilluci, Jutkaditka, annakidején a barátnőmet is jól megijesztették itt a nagyokos orvosok a cisztával a gyerek fejében, de nem történt semmi baj, benőtt, már jóval azelőtt hogy megszületett. Pozitív gondolkodás mindenekelőtt! És gyógyulást  a családnak!

     

    Kisbébi, én imádom a cukkinit!!! Sajnálom amiért ennyit szenvedsz a buszon... no meg a papucsot is. Az ilyneknek simán le kell keverni egyet!

     

    Nory, 2 hét az fejen állva is eltelik!  Anyósodnak meg biztos jó okotok volt amiért csak most mondtátok el. Valami rémlik de nem emlékszem pontosan.

     

    tmokus, örülök hogy jól éreztétek magatokat! Én is szeretem az ilyen kiruccanásokat, de főleg társasággal, mert ugye zöld meg fű itthon is van elég...

     

    Orsi, jó hogy jöttél. Hááát, szerintem a vendégfogadás nem éppen lebzselés, de ha te mondod...

     

    Egyelőre ennyi voltam lányok, megyek valamit reggelizzek aztán rángassam fel a hétalvót az ágyból...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. július 17. 07:234592.

    Sziasztok!

     

     

    csak gyors bekukk!

     

    hasmenésre:csak rízs!no meg cola,de persze azt a babónak inkább ne!de a rízs nagyon tuti!!!!bármilyen hasmarsot megfog!!!!!

     

     jobbulást!!!!

     

     

     

     

     

    nagyonmeleg van csajok!én már nem nagyon bírom, sokszor vagyok rosszúl!tuti, hogy a vérnyomásom oda van!!!!

     

     

    pusz mindenkinek!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. július 16. 21:594591.

    Timo! Nagyon boldog szülinapot kívánunk!!! Szuper ajándékot kaptál, nagyon hasznos lesz, majd meglátod! (A nagyobb edényeket sajnos még így is mosogatni kell majd, de meglátod mennyivel könnyebb lesz!)

     

    Lindi! Neked szülinapi ajándék mi volt?

     

    Halkovicse! Nagyon szép a kocsi!! Cukorterhelés eredménye???

     

    Boroci! Nem kell mentegetőzni, többen vagyunk otthon az első/második/sokadik gyerekkel, én sem tudok mindig jönni írni sajnos. Várjuk a képeket a tágas helyről! Mi is költöztünk ugye, és a képeket megnézheted a honlapon a bemutatkozásomnál. Ha felteszed picasara, akkor Neked is meg tudom csinálni ezt a slide-show-t.

    Sajnos, ha ezt 4-5 hetes terhesen teszi velem anyós, akkor baj lett volna, méghozzá nagy. De most már nem árthatott vele Simonnak.

     

    Guppy! Az szuper, hogy a babával minden rendben, az már kevésbé, hogy veled nem annyira... Pihenj sokat!

     

    Ginga! Calcimusc!!! Mindig az legyen az első, ha allergia, csípés, miegyéb van!!!

     

    Kisbébi! A baba állandó hőmérsékleten van odabent, neki nem árt a légkondi. Neked árthat, és így rajtad keresztül, ha megfázol, akkor az neki sem jó. A parasztok a buszon!! El sem hiszem!!!

     

    Orsi! Mindenki hiányolt!!! Örülünk, hogy jól vagytok, és hogy tudsz jönni ide is néha!

     

    Marcipán! Mi volt????????

     

    Rushmore! Gyere, és mesélj többször! Sajnálom, hogy többször néznek cukorral, de ezzel sem vagy egyedül. Engem is, sajnos. :(

     

    Kisbébi! Lassan azzal a munkával, pihenj is néha!!!

    Nincs szerencséd a közlekedéssel, ahogy olvasom...

     

    Jutkaditka! Végre jöttél ismét! Nagyon hiányolunk!!! Nagyon jó nyaralást!!!

     

    Adry! Dejó, hogy jöttél!!!

    Vasat nem kell szednem, de már itt van egy doboz Neo-ferro-folgamma, és várja, hogy elkezdjem szedni, de ugye a legutóbbi vérvételen magas volt a vas, így majd a mostani vérvételen kiderül az igazság.

     

    Tmokus! Nagyon jók a képek, és a programok!!

     

    Nory! Dejó, hogy Te is megjöttél! Pihenj sokat!!!

     

    Csilluci! Jók a képek!! Én nem dolgozom, nem nyaralok, és már nem költözök, csak itthon vagyok a dögmelegben. Nagyon sajnálom a lányodat, mielőbbi gyógyulást!!

     

    Silverian! Mi itthon nagyon szenvedünk a melegtől, és most komolyan irigyellek a hűvösebb idő miatt.

     

    Panka! Majd mesélj, hogy milyen volt az uh!

     

    Most mennem kell, mindenkinek szép hétvégét!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. július 16. 19:364590.

    Sziasztok Lányok

     

    Megjöttünk a Bajcsyból. Na, ég és föld volt a külömbség:-) Uh azonnal: tökéletes a picikénk, bár 1 héttel fiatalabb a méretei miatt.(150 cm "magas" vagyok, nem várok óriás bébit).

    A genetikus még a családfánkat is felrajzolta, lestem, mint Rozi a moziban. Kedden megcsinálják a mintavételt, nem magzatvíz, hanem boholy vizsgálatot csinálnak. Tökre megnyugtattak, nagyon aranyos az ottani csapat!

    Kisébi: merre is laksz? Imádom a cukkínit:-)

    Tmokus: csudaszép kis csapat vagytok:-)

    Rushmore: üdv közöttünk, vigyázok ám nagyon állandóan a papírt vizslatom.

    Sznémeth:nekem azóta lett jó a vérnyomásom,mióta nem dolgozom. Sajnos pedig nagyon akartam szeptemberig, de a pulya nem így gondolta.

     

    Holnap is megyek Uh-ra a saját dokimhoz, remélem akkkor nem fog aludni és szétdobja a talpikáját:-)

     

    Puszi, rohanok tusolni, mert röfög egy dusznócsorda a hónom alatt Vigyázzatok ebben a melegben!!! Tessék sokat inni!!!

     

    Panka

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_554970 (1)
    2009-02-27  10:05
  13. 2009. július 16. 16:424589.

    Sziasztok Lanyok! 

    BOLDOG SZULINAPOT MINDENKINEK!

     

    sznemet az ido, hat biztos azt fogjatok mondani milyen jo nekem, lehet jo is. Reggel elindulok dolgozoba fujos 16 fokban, felesernyozve. Nap kozben felhoszakadas, napsutes, jegeso valtakozik kb 5 percenkent. Mire vegzek, 5 korul, mar 24 fok van es termeszetesen 200%-os paratartalom. Hat ilyen az ido mostanaban:)) Fejfajasom legalabb elmult…

     

    Lanyok vigyazzatok magatokra abban a dog melegben!

     

    Jools koszonom a koszontest:)))) most latom, hogy a tablazatban most ertem el a koromat, igy azt nem kell valtoztatni. Mindig eggyel tobbet mondok, hogy mire odaerek megszokjam. Ez is az egyik a sok hulye elmeletem kozul. Ahogy mondani szoktak 21 eves lettem 10 ev tapasztalattal…

     

    Picipanka hat bizony a hormonjaim engem ravetettek volna arra az orvosra. Biztos leteptem volna a fejet. Egyebkent sem vagyok arrol hires, hogy szo nelkul hagyok dogokat, de ekkora b*nkoval mar regen talalkoztam a prakszisomban.

     

    halkovicse ez a jargany nagyon hasonlit a plikora, amit kineztem, jol valasztottatok:))

    A cukorterheleses nem a 26 heten van? En megyek hetfon is, de hogy minek azt nem tudom. Valoszinuleg szetlovetni a venamat… Meg ismet felteszik a hulye kerdest, hogy mindig 100/60 a venyomasom??? Ilyenkor azt szoktam valaszolni, hogy miota lakom van magasabb lett:)))

     

    boroci welcome back! Egyszer voltunk a Csiksagban szilveszterezni, nagyon szep hely, bar minusz 20 volt, nagyon szerettem ott lenni.

     

    Kisbebi gratulalok a szekfoglalos beszolashoz! Mindenkinek igy kell csinalni!!

     

    Orsi-sz aranyos pocko:) Az en parom minden nap a hasamra nyomja a kezet, amikor megjegyzem, hogy mar megint rugdosas van. A multkor akkorat kaptam, hogy mar nem hittem el, hogy nem erzi, erre o: ez az volt? Fenykepezni kellett volna az arcat:)))

     

    Pusz Mindenkinek

     

    silver & picilany 22+4

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. július 16. 15:374588.

     

    Csilluci, jobbulást a lányodnak!

     

    Genesisben voltatok 4d-n, ugye?

    Ne aggódj a tágulat miatt, tényleg felszívódik, vesében, fejben gyakori.

     

    Jajj, nagyon édik a képek, igazi kislány, hogy bújik!

     

     

    előzmény:
    csilluci (4586)
    2009-07-16  15:31
  15. 2009. július 16. 15:344587.

     

    Nory, de jó kis programok!

    Pihenj sokat!

    Az a 2 HÉT MEG MÁR TÉNYLEG NEM SOK, KIBÍROD FÉL LÁBON IS!

    éN IS VISSZASZÁMOLOK, CSAK ÍGY LEHET!

    4d után majd írjál, kíváncsi vagyok a véleményedre!

    Remélem Nektek is meg tudják mondani a nemét, biztosan, addig nem nyugszanak, velünk is nagyon türelmesek voltak.

     

    Rakott cukkinit imádom, én is azt csinálok hétvégén.

    Lányok, rengeteg cukkinink van, gyertek, ha felénk jártok, nagyon szívesen adok!

    Tele a kert, annyi terem és isteni zsenge!

     

    Én is megyek jövő héten turiba, várom már nagyon!

    előzmény:
    Nory1981 (4585)
    2009-07-16  14:11
  16. 2009. július 16. 15:314586.

    Sziasztok Lányok!

     

     Itt is egy eltűnt személy jelentkezik. Hát nem unatkoztam az elmúlt egy hétben, az eleje még jól is indult, Miskolcon voltunk a szüleimnél, az jól telt, annyi volt a bibi, hogy kiscsajom valamire allergiás lehetett, mert két napig csak folyt az orra a könnye, kínlódott szegénykém.

    Vasárnap hazajöttünk, az összes orrfolyást, mintha elvágták volna, ezzel szemben lett egy kis láza.. Hétfőn reggel hasmenés, kedden megint, szerdán már egész nap, plusz estére még sikerült egyet hányi is, szóval kész vagyunk.. Páromnak is ment a hasa pár napig, úgyhogy a kiscsaládom összeszedett valami fosós vírust, vagy valami olyat ettek, amiből én nem, mert szerencsére nekem semmi bajom.

    Az elmúlt néhány napban annyit mostam, mint egy mosónő, tegnap két garnitúra ágynemű ment el, meg 5 body.. Ma már jobb, tegnap volt a csúcspont.. Dokinéni sem tudott semmi okosat mondani, amire magamtól rá nem jöttem volna, úgyhogy várunk. Kicsikém alig eszik valamit, tuti fogyni fog, szegénykém.. Ebben a jó melegben itt vagyunk a lakásban, mert nem merem kiengedni fürdeni vagy homokozni, az kéne még a kis popójának, így is csúnya lett a bőre a sok igénybevételtől.. Este 7 körül szoktunk kimenni, kint van vagy másfél órát eljátszogat, nappal nem merem, néha még lázas. 

    Ezen kívül a lakásban lomtalanítást végeztem, jó néhány szekrényben meg szobában, de nem bánom, most felszabadult egy kis hely.  

    Úgyhogy jól eltelt az idő..

     

    Látom egyébként mindenki dolgozik vagy költözik vagy nyaral.. Remélem majd beindul megint a fórum ha megszűnik ez a nagy meleg..

     

    Voltunk 4D-n is múlt szerdán, teljesen biztos, hogy kislánykát várunk, megpróbálok róla néhány képet feltenni.. A hölgy nagyon kedves volt, de tényleg, csak úgy vettem észre páromnak már sok is volt kicsit, dehát ő már csak ilyen. A rossz hír, hogy nekünk is van kis tágulat, vagy ciszta vagy mi is ez, csak nekünk a fejecskében.. De remélem tényleg elnövi, ahogy mondta a doki.. Mondjuk emiatt azért szomorú vagyok, igaz mondta, hogy ne aggódjak,meg nem akart minket elszomorítani, mert nincs miért, de azért én mégiscsak aggódom.. Az anyukák már csak ilyenek. 

     

    Ne haragudjatok, de most nem tudok név szerint írogatni, majd legközelebb és megpróbálok visszakapcsolódni a körforgásba.

    Próbálkozok néhány képpel.

     

    Csilla+kicsilánya, akinek neve még nincs. 

     

    23+0

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. július 16. 14:114585.

    Sziasztok Csajszik!

     

    Jól eltűntem, és még egy ideig nem is nagyon tudok majd jönni szerintem.

     

    Bocsi, hogy nem reagálok semmire, de nem is nagyon tudom már napok óta visszaolvasni a hozzászólásokat. Nincs semmire sem időm. Csak arra emlékszem, hogy Kisbébivel milyen bunkók voltak a buszon. Annyira felháborodtam! Undorító emberek!!!!!!!

     

    Én pont jókor vettem ki szabit, mert 

    itthon vagyok apuéknál másfél hétig. És erre felé olyan kedvesek az emberek, mindig elfejeltem. Bár tömegközlekedésen nem utaztam, de a boltokban stb. mindenki mosolygós és kedves volt. De ez sem mindig igaz, most mindenki az volt velünk.

    Talán holnap v. szombaton megyünk vissza Pestre. Utána még 2 hét munka, utána megint 3 hét szabi, és aztán táppénz. Kedden meg is jött az utódom. Állítólag nem egy szimpi csaj. És nekem kell majd betanítanom. De kibírom azt a két hetet.

     

    Azt terveztem, hogy végig fekszem majd a másfél hetet, ennek ellenére eddig még semmit sem tudtam. Érezem is, hogy nagyon rossz a pocakomnak. Még a végén tényleg be kell majd feküdnöm a kórházban. Úgy félek, nehogy beinduljon a szülés. Erről jut eszembe, 25-én megyünk a Genesisbe 11-re 4 D-re!!! Úgy örülök! Remélem minden rendben lesz a picúrkával! És olyan kedves

    volt tényleg a telefonban a csaj! Kérdeztem, hogy megtudjuk-e a nemét, és mosolyogva mondta, hogy hajjaj! Bár úgyis érzem, hogy kislány lesz.

    Vasárnap voltunk anyósnál és megmondtuk, hogy jön a pici.

    Nagyon boldog volt! Azt mondta érezte, hogy jön az unoka. Aztán ránézett a pocimra és kérdezte, hogy mennyi idős vagyok 5 hónapos? Mondom igen. Mondta, hogy neki nem volt ekkora ennyi idősem a hasa. Mások meg mindenki azt mondja, hogy milyen pici még mindig a hasam. Ja, egyébként szerintem is kicsi, de a legutolsó vizsgálatnál korának megfelelő volt a pici mérete. Remélem nincs baj. Kolleganőm szerint azért ilyen pici, mert magas vagyok és széles a csípőm, van helye oldalra nőni és nem előre.
    Mondjuk olyan nagy pocit nem is akarok majd.

    Csak idegesít, hogy mindenki (na jó sokan) azt mondják, hogy csak ekkora a hasad? Nem majd rögtön 9 hónapos hasam lesz. Én nem indultam nagy hassal, hanem nagyon lapossal.

     

    Hétfőn férjem mamájánál voltunk. Azóta itthon.

    Takarítottam, főztem, stb. szóval eltelik nagyon gyorsan egy nap. Most pl. rakott cukkinit csinálok. Pedig már rég pihennem kéne.

    Na, jó megyek is.

     

    Ja, vettem 4 bodyt egy itteni turiban 360 Ft-ért. Nagyon jó állapotúak. Pont előttem egy nő felvásárolta az egész bolt kisbabaruháit, nekem alig hagyott. Majd jövő héten lesz új áru, de akkor már Pesten leszek, meg augusztus végén nagy akciók. Majd megyek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. július 16. 12:144584.

     

    Tmokus, csak irigykedek!

    Nagyon jó kis programok és szuperek a képek!

     

    Én most nagyon be vagyok sokallva, de inkább nem is panaszkodok.

    Sok a munka, meleg van, mindenki bolond....

     

    előzmény:
    tmokus (4583)
    2009-07-16  11:41
  19. 2009. július 16. 11:414583.

    Sziasztok!

     

    Én is megvagyok, olvasok is folyamatosan, de írni már lusta vagyok. Így magamban reagálok mindenre.

     

    Pénteki tanya buli naggggggggggggggyon-nagggggggggggggggyon jó volt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mondtam is páromnak, h sűrűbben csinálhatnának ilyet. Egy erdőben voltunk, ahol egy hatalmas tisztáson áll a házikó, így a gyerekekre sem kellett sasmadár módon figyelni, mert nagyon nem tudtak eltűnni. Rettenetesen élvezték ők is, Luca még aludt is vagy másfél órát a babakocsiban. Nyársaltunk, flekkeneztünk, volt süti, dinnye, ittam hihetetlenül finom tokaji borocskát - de csak 2 kortyot, mert ugye azé már csak ne vedeljen a kismami + én vezettem hazafelé. Teliettem magam, aztán heverésztünk a pléden, Alexszel frizbiztünk...

     

    Vasárnap voltunk családlátogatáson, apu (az enyém is szakács ), megint főzött-sütött egy halom kaját: eszméletlenül finom húsleves, rántott szelet, rántott tök, paradicsomos húsgombóc, birkapörkölt, cigánypecsenye, hozzá kovi ubi, ubi sali . Ott is degeszre ettem magam.

     

    Tegnap meg a dög melegben pancsoltunk, már reggel korán felállítottuk a medencét + teliengedtük vízzel, az délre épp jó hőmérsékletű lett, egész délután fürödtek a gyerekek, már azt hittem kopoltyút növeszt Nóri, nem bírtam kiszedni, csak 1x jött ki enni. Aztán amíg Luca aludt, én is elmerültem a habokban . Aztán este nyársaltunk, de olyan sok hülye szúnyog volt, nem győztük csapkodni őket.

     

    Délután megyek dokihoz, megcsináltatom a rákszűrést is, mert az mostanában elmaradt + vásárolgatni kellene pár dolgot még a nyaraláshoz. Már nagyon várom!!!

     

    Hoztam megint egy kis Nóri dumát:

    "Olyan melegem van, megpusztulok. Zuhanyozni akarok!"

     

    Vmelyik este meg feküdt az ölemben és mondta, hogy hajoljak le hozzá, és simogatta az arcomat, közben pedig mondta, h "olyan szép vagy, olyan édes vagy, olyan gyönyörű vagy". Annyira imádom!!!

     

    Tegnap este pedig azt akarta, hogy én mossam meg a cunáját, és kérdezte, hogy "le bírsz hajolni"?

    Kismanó nagyon aktív, rettenetesen sokat mocorog.

     

    Most reggel jó kis zuhi volt, dörgött az ég is rendesen, de már süt a nap és baromi fülledt, párás a levegő . Neeeeeeeem bííííííííííírom.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. július 16. 10:044582.

    Sziasztok lányok!

    Szia Jutkaditka!

     

    Hát miért nem kiabáltál rám?

    "Csak" Sásdon voltunk anyósoméknál.De engem ez a meleg nagyon kikészít. És sajnos a lányt is, úgyhogy egész nap nyűgös volt, mondhati hisztis. Csak addig volt nyugalom, amíg benn voltunk a jó hűvös szobában.Ráadásul megint nem aludt délután, és az is rátett egy lapáttal. Nem is tudom, akkor mikor láttál minket, épp nem hisztizett?

    Szóval legközelebb, ha erre jársz, légy'szi szóljál.

    Anyukádék merre laknak?

    Köszönöm, a dícsérő szavakat. Komolyan, nem akarok panaszkodni (inkább dicsekedni), de Minifőnök is elég aktív volt tegnap, úgyhogy az is lefárasztott, hogy majdnem kirugta az oldalamat. Még anyósom is észrevette, hogy a bal oldalamon valaki kikivánkozik.

    Úgy irigyellek, hogy 2 hétre mentek a Balcsira. Mi is szeretnénk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

     

    Most pedig reagálok másokra is, mert bizony jegyzetelek ám, csak arra nem marad időm, hogy le is írjam. A 3 "főnök" közül valamelyik mindig közbeszól.(Apa-nagy, Aby-kis és Minifőnök)  

    Halkovicse: Mint az előbb írtam, én sem bírom a meleget. Amikor Abyt vártam, jó volt, mert egész nap itthon feküdtem, amikor a nagy melegek voltak, és naponta 5-6-szor letusoltam, meg alukáltam, amíg meg ne száradtam. De most a kiscsaj mellett egy kissé nehézkes a dolog, mert bár ő sem bírja a meleget, nem igazán akar nyugton maradni. Az előbb is azt akarta, hogy labdázzak vele, meg bújocskázzunk. Reggel 7-kor már kinn volt az udvaron, és negyed kilenckor jött be. Ráadásul a szövegelője olyan, mint az apjáé, be nem áll a szája. Én meg csak lihegek, lógatom a nyelvem. De azért nagyon aranyos, mert amikor észreveszi, hogy már nagyon kész vagyok, akkor átölel, és azt mondja: Anya, nem vagy jól? Menj, tusolj le,aztán gyere vissza!Segítsek?

     

    Jools: Mostanában én is alig kapok be magnéziumot, pedig Abnál rendesen szedtem, ahogy elő volt írva. De most valahogy mindig elmarad. Már kaptam anyóstól pezsgőtablettás magnéziumot, hogy úgyis sokat iszok, hátha azt nem felejtem el. Hát....

    De görcsöm nincs. Bár az elején volt, hogy este elkapta a görcs a lábam, na akkor nem felejtettem el bevenni. De ez kb 3-szor volt.

    A vasutasnap jó volt, bár én nem éreztem jól magam, a lány meg hisztis volt a meleg miatt, meg akkor sem aludt délután, de azért jó volt. Igaz, a tavalyi még jobb volt, most nem volt semmi ismert ember. Tavaly itt volt a fél Irigy Hónaljmirigy. Szerintem abynak az is baj volt, hogy nem volt olyan műsor, amelyiknél a színpad előtt tudott volna ropni. Tavaly azt csinálta. Volt egy jó poén, mert egyszer egy 2 méteres sráccal (Zsiráf a beceneve) táncolt, olyan haláliak voltak.

     

    Lányok: Nektek kell szedni vasat? Milyet? Nekem olyat kell(ene), amelyiknél előtte 1 és utána 2 órán keresztül nem lehet inni tejterméket, meg kávét, teát. Na szóval, ha hajnali pisilésnél nem felejtem el, akkor beveszem. Máskülönben elmarad, mert nekem napközben a gyomorégésemet csak egy pohárka tejci tudja elvenni. Így nem tudom mikor tudnám bevenni.

    Kisbébi: Remélem, mostmár jobb a vállad. Gyógy-t nem kapsz rá apától? Tessék kérni, az a legjobb orvosság!!!!!!(És nem megköszönni, mert akkor nem használ!!!)

     

    Ginga: Mi is most akarunk Abynak ágyat venni, mert velem alszik, de mostanában le akar túrni az ágyról.Pedig eddig jól elfértünk, még mondtam is, hogy együtt alszunk, de mégis külön.

    Csak így most át kell rendezni az egész szobát, új bútor is kell a szekrénysor helyett(tolóajtós gardrób), mert még a kiságyat is vissza kell hoznunk ebbe a szobába. 4,5*5 méteres, szóval végülis megoldható, csak kalkulálgatni kell.

     

    Jajj, csajok, még egy dolgot el akartam mesélni nektek!!! Remélem, nem baj, de nem bírom magamban tartani.

    Szóval, mi még törvényesen nem tudjuk, mi lapul a Minifőnök lába között.

    De apával most úgy döntöttünk, tuti kiccsávó.

    Ugyanis mostmár 4. alkalommal nem engedi a közelembe apát,amikor...

    Szóval, amikor apa odabújik hozzám, vagy én hozzá, akkor olyan rugdalódzásba kezd, hogy reng az ágy. Mármint Minifőnök. Aztán amikor visszatérek a csajos ágyikóba, egy kicsit megnyugszik, de amint újra apához érek, megint rákezdi.

    Szóval apa neki "konkurencia".

    De sajna csak 27-én derül majd ki  talán, hogy igazunk van e vagy sem.

     

    Adry+Minifőnök (22+5)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_378936 (4580)
    2009-07-16  08:51
  21. 2009. július 16. 09:204581.

     

    Jó reggelt!

     

    Lányok, merre vagytok? Minddenki nyaral rajtam kívül?

     

    Jutkaditka, mikor lesz eredménye a cukornak?

     

    SAjnálom, hogy nem tudtátok meg a nemét, de ami késik, nem múlik.

    Nem mentek 4d-re?

     

    A tágulat miatt ne aggódj, tényleg kinövi, Liának is van egy 3 mm-es és mondta a doki, hogy mindig ránézünk, de ez nem betegség, sok picinél van.

     

    De jó lesz Neked, 2 hét Balcsi, nagyon jó pihit!

     

    Én továbbra is tartom bent a frontot, van még vki, aki dolgozik???

     

    Szombaton megyünk körbenézni babacuccok ügyében, remélem végre veszünk is párat.

    Meg kell nekem hálóing meg melltartó, nőtt a cicim, a régiek már nem kényelmesek.

     

    Tegnap este voltam a védőnőnél, beírta az eredményeimet, minden ok, vérnyomásom is, 115/75 volt.

    Majd csak aug. végén megyek legközelebb, a 30 hetes uh után.

     

    Este úgy rámlépett egy trampli nő, hogy elszakadt a papucsom, alig tudtam hazamenni.

    Szóltam neki, erre elfordult és átment egy másik ajtóhoz...

    Megőrülök a közlekedéstől, annyi bunkó van!

     

    Ma este talizom barátnőmmel, pizza hut-ba megyünk!

     

    Végre kicsit jobb az idő, nincs hatalmas hőség.

     

    Halkovicse, mi lett a vérnyomás eredményed?

     

    Sznémeth, hogy vagy?

     

    Dzsuli, haladtok?, vigyázz magatokra!

     

    Eltűnt lányok, jelentkezzetek Ti is!

     

    pussz

     

    Kriszta§Lia 23+4

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_378936 (4580)
    2009-07-16  08:51
  22. Torolt_felhasznalo_378936
    Torolt_felhasznalo_378936
    2009. július 16. 08:514580.

    Sziasztok novemberi babások!

     

    Rég jártam erre. Nem megy nekem az aktív fórumozás, ezt be kell látnom. Azért itt-ott beleolvastam, de írni nem volt hangulatom. Most összefoglalom mi újság nálunk:

     

    Hétfőn voltam cukorterheléses vérvételen. Rémes volt a lötyi. Hiába raktam bele citromlevelt, nem limonádéra hasonlított, hanem cukor ízű oltott mészre. Állaga olyan volt, mint a hókristály, alig bírtam nyelni. De a kis Prücsökért mindent. A végén maradt összeállt cukordarabokat kiskanállal ettem ki a pohárból. Jobban esett volna úgy az egész, aztán meg tiszta víz.

    Nem kellett két órát ülnöm utána, és a pisilést se kellett visszafognom. Vizet ihattam, amennyit akartam. 

    UH-ra is felmentem, de a nemét megint nem tudtam meg. Ugyan az a doki volt, mint a 18 hetesen, és nem mertem rákérdezni. Nem is voltam felkészülve rá, hogy aznap megtudom, a férjem se volt ott, szóval még mindig rejtély, kit rejt a pocak:)

    Viszont kiderült, hogy a jobb veséjében van egy kisebb tágulat. A doki szerint nem kell vele foglalkozni, ki fogja nőni.

     

    Pár hete volt a bal mellemből egy csepp előtej, de tényleg csak egy csepp, azóta semmi.

    A héten kedden volt a másikból, szerdán meg mondkettőből, de nem sok, csak épp annyi, hogy a pólómon foltot hagyott. Nagyon örültem neki:)

     

    Kedden-szerdán Dombóváron voltam a szüleimnél. Tegnap délután a vasútállomáson vártam a pécsi vonatot, mikor megláttam egy kislányt, aki nagyon ismerősnek tűnt. Hát az Abigél volt, az Adrienn17 lánya. Nagyon tündéri az életben is:) Adrit is láttam. Messziről jöhettek szegények, mert eléggé el volt csigázva. Szép a pocid Adri!

     

    Hát kb. ennyi történt velem babaügyben, mióta nem jelentkeztem.

     

    Vasárnap megyünk le a Balcsira, és két hétig leszünk ott. Már nagyon várom. A dokim engedélyt adott a Balatonban fürdésre, így nincs akadálya, hogy elmerüljek a hűs habokban!

     

    Mindenkinek további szép nyarat kívánok!

     

    Judit

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. július 15. 18:034579.
    Utolsó mensim febr. 17, így nov. 24.-re vagyok kiírva. Pontos lehet, mert az uh-kon is mindig ez jön ki...
    előzmény:
    rushmore (4578)
    2009-07-15  17:49
  24. 2009. július 15. 17:494578.

    Szia Orsi!

    21+0 vagyok ma, nov 25-re vagyok kiírva. Az mensi szerint legalábbis. Mondjuk szerintem később fogant, de a doki is a mensi szerint számol, meg a baba méretei is a mensi szerintivel egyeznek. Te mennyi idős vagy?

    előzmény:
    Orsi-sz (4577)
    2009-07-15  17:45
  25. 2009. július 15. 17:454577.

    Szia rushmore!

    Üdv itt is! :) Te is novemberre vagy kiírva? De jó! Úgy emléketem 2 héttel mögöttem vagy és én meg ugye a hónap végén kullogok.... Viszont a Lányok szinte mind elöttem vannak, így előre olvashatom a tapasztalatokat :)

     

    Kisbébi

    kitartás a mai naphoz, nemsokára vége...

     

     

    előzmény:
    rushmore (4575)
    2009-07-15  14:15

Címlap

top