Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2009. Novemberi babák

Torolt_felhasznalo_554970
Torolt_felhasznalo_554970
Létrehozva: 2009. február 27. 10:05

Sziasztok.

tavaj ilyenkor nagyban Lh teszteztem hogy a vetélésem után nehogy babás maradjak. Erre meg itt mosolyog ezerrel a kicsi lányom aki hála nem halgatott a sok okos orvosra és jönni akart. 

Nektek nyitom ezt a topikot kedves leendő anyukák, akik mostanság kezdenek el tesztelgetni és majd novemberben átélni a világ leszebb legcsodálatosabb érzését, élményét!!!

Anyukának lenni!!!

Gyertek bártan és osszátok meg az érzéseiteket mint ahogy mi tettük egy évvel ezelőtt.

  1. 2009. július 15. 15:444576.

     

    Orsi, jó, hogy jöttél, szép a pocid!

     

    Marcipan, drukkolok, a 4D a tuti, ott mindent látnak!

    Gyere holnap, megy az energia!

     

    Lányok, nekem annyi munkám van, hogy megőrülök, egész nap hajtás...

    Néha úgy érzem, már nem bírom...

    De remélem csak átmeneti.

     

    pussz

    előzmény:
    Orsi-sz (4573)
    2009-07-15  13:56
  2. 2009. július 15. 14:154575.

    Sziasztok!

    Köszönöm a barátságos fogasdtatást! Nagyon kedvesek vagytok!

     

    Dzsuli: Én szerintem tökre azt érzem, amit te. örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Ha lefekszem, dobbanásszerű dolgot, mintha egy ér verne a hasamban. Vki azt mondja erre, hogy a babó, de mások szerint nem, csak a saját érverésem. Én nem érzem azt, hogy mocorogna bennem vki. Kicsit aggódom, hogy rendben van-e minden. De nem tudok menni a dokihoz, csak 2 hét múlva, mert szabin van. Viszont jövő kedden megyek védőnőhöz, ő már talán ilyenkor néz szívhangot, hátha akkor megnyugodok kicsit.

     

    Picipanka: Nekem is volt ilyen, hogy wc-zés után véres volt  a papír és nekem is azt mondta a doki, hogy valszeg egy ér miatt. Kaptam Rutascorbint, erősíti az érfalat. Szerencsére azóta nincs ilyen, de mindig nézem a papírt.

     

    Halkovicse: Tök jó, hogy túl vagy a cukros izén. Én is voltam már, de még mennem kell, mert bár tök jó lett az eredményem, de anyum és apum is cukros, ezért többször ellenőriznek majd engem. Amúgy jó lett az eredményed? Én csak úgy tudtam meginni, hogy tettem bele jó sok citromlevet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. július 15. 14:014574.

    sziasztok!

    gyors leszek, és rövid, mert fél háromra megyek védőnőhöz.

    köszönöm, aranyosak vagytok, hogy így mellém álltatok ebben a "lábas" dologban. nagyon sokat agyaltam/tunk. végül azt mondtam: ma raggel rácsörgök egy 4d-s laborra, és ha holnap, vagy holnapután délelőttre van időpont, akkor megyünk. ha nincs, nem megyünk. a lényeg: holnap 10-re kaptunk időpontot.

    lányok! igazából a lényegen nem változtat. mert ha baja van, elvetetni akkor sem vetetem, és ugyanúgy szeretem. na és szerintem megnyugodni is csak akkor fogunk igazán, ha megszületik, és akkor látjuk.

    holnap azért jövök, és elmondom, hogy mi volt.

    puszi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. július 15. 13:564573.

    Sziasztok!

     

    Végre újra neten... Visszaolvasni elég reménytelennek tűnik, de majd szép lassan :)

     

    Remélem azért hiányoltatok! Én nagyon Benneteket, hogy nem tudtam jönni és olvasgatni ki hogy van, mi történt, fotók, uh, miegymás. Na de majd most, nem ment meg Benneteket semmi sem...

     

    Szóval az történt, hogy hiába vettük meg a feltöltést a telókártyára nem sikerült átteni internet vásárlásra. Aztán nagynehezen mégis, de így sem tökéletes duplán sikerált, így most van 6 ezer percünk aug 11-ig amit el kell használni, napokig nem is jelezte a rendszer, hogy rendben az áttöltés.

    Na, de ezek uncsi dolgok, a lényeg, hogy végre újra netezhetünk :)

     

    Amúgy jól vagyunk, férjem dolgozik, én meg lebzselek, kutyázok, főzök, vendégeket fogadok, kalauzolok...

    Gyerkőcünk mocorog, már többször érzem, néha állva is, de férjem sajna még mindig nem, még azt sem amit én igen, ha egyszerre tapogatózunk, valószínűleg mert nekem könnyebb hiszen belülről is érzem. Ti hogy vagytok ezzel? Esetleg vmi jó tanács?

     

    Hallom micsoda hőség van otthon, itt is megérkezett a kánikula, állítólag vmi afrikai légáramlat közelít. A szerencse az, hogy a szélre mindig lehet számítani, délelőtt és délután is érkezik egy adag, a Garda tó sajátossága, a szörfösök, kite-sok nagy örömére :)

     

    Férjemnek szombaton szabadnapja volt, jót kirándultunk és készült "néhány" fénykép, külön pociról is, feltöltöm. Néhányat küldök a honlapra is.

     

    Voltam garázdálkodni, óriási árleszálítások kezdődtek, chicco és benetton boltból nem távozhattam üres kézzel :) Lefotózom és majd felteszem a benettonost, az még itt van náunk... 

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. július 15. 09:594572.

     

    Sznémeth, örülök, hogy jobb a vérnyomásod!

    Nekem is néha felmegy 140 fölé, de ha átlagban nem sokszor, akkor ne aggódj.

    A 130 tökély!

    Sajnos a pulzust ez a nagy meleg megdobja!

    Vigyázz magatokra és pihenj sokat!

     

    Ginga, kalcium pezsgőtabletta!

     

    Halkovicse, örülök, hogy túl vagy a cukorterhelésen.

    Citromot nem tettél bele vagy nem lehetett?

    Nagyon jó áron volt a kiskád!

     

    Boroci, édes Tomi, igazi nagyfiú már!

    Várjuk a képeket is, ügyesek vagytok, hogy már megvan minden!

    Semmit nem híztál?, de ügyi vagy!

    Pizzát én is állandóan kívánom, tegnap azt reggeliztem, holnap meg megyünk este a barátnőmmel pizza hut-ba!

    15 év? Gratula, szép hosszú idő már most!

     

    Guppy, dokis dolgohoz már hozzá sem szólok!

    Gratula az uh-hoz, örülök, hogy jól van a kismanó!

    Te meg vigyázz nagyon magadra, kíméld magad!!!

     

    Ginga, sajna én nem nyaralok!

    Ha a munkahelyi klímában ülést nem lehet annak nevezni...

    Lányok, ma megint bedepiztem....

    Reggel mérleg, +3 kg indulási súlyhoz képest, amiból 1,5 egy hét alatt jött fel, úgy, hogy szinte csak zöldséget, gyümit eszek.

    Tegnap is cukkini volt vegyes salival, utána barack.

    Aztán mentem a buszhoz, 35 percet vártam arra a rohadék távolsági buszra!!!!

    Mindezt a tűző napon, mert persze beálló nincsen....

    Megjött a busz, vmi mentesítő volt, mert az eredeti műszaki hibás lett.

    Aztán volt kb. 10 fok a buszon, úgy nyomta a légkondit....

    Lányok, ugye a légkondi nem árt a babónak?

    Eléggé védve van ő, nem érzi, ugye???

    Na, aztán jött a 4-6-os, szintén tömeg, ahol persze mindenki keresztülgázolt a helyért, majd fellöktek.

    Eddigre már olyan elegem volt, hogy félrelöktem egy pasast, aki megcélozta az utsó szabad helyet és leültem, majd jó hangosan mondtam, hogy szomorú, hogy 6 hónapos terhesen nekem kell futni a helyért...

    Bunkó, parasztok!!!  Már bocsánat....

    Na, befejezem a panaszkodást, ma már csak jobb lehet ennél...

     

    Este még védőnőhöz is megyek, végre kitölti a kiskönyvemet, így 3 hónap kihagyás után, juhéééé!

     

     

    előzmény:
    sznémeth (4563)
    2009-07-14  17:15
  6. 2009. július 15. 08:154571.

    Mindenki nyaral?

    Mi is megyünk a strandra, de remélem 7végén le tudunk menni a Balatonra!

    Szép hűsölést Mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. július 15. 03:404570.

    Sziasztok!

     

     

    most sikerül írnom, mert este elborultam a fáradtságtól, most se vagyok a toppon biztos lesz egy csomó elírásom!

     

    felvertek a szúnyogok meg az istentelen meleg!fáj az arcom mert leégett az autóban miközben vezettem és csak este vettem észre!

     

     

    az uh tegnap csúcs volt!

     

    kicsit hamarabb odaértem, de hát nem lehet kiszámolni az üllőit ilyenkor-sőt soha!még parkolni is rögtön sikerült na lényeg a lényeg közel három negyed órával hamarabb már ültem a folyosón!

    beszélgettem egy kismamival lassan cserélődtek az emberek, de mikor már 1 óra is elmúlt és már csak én ültem a folyosón meg egy osztályos beteg csak rákérdeztem mi a fene van?????????mire az asziszt., hogy hányra jöttem?negyed egyre!!!!!!!!!!akkor jöjjön be!!!!!!ha nem kérdezek rá simán elnézegeti, hogy ott ücsörgök!!!!!mit hitt, hogy nincs jobb dolgom????!??!!?!!??!?!?!?!?!?

     

     

    a doki bent megkérdezte hol tartok?mire:2-N 3-N VANNAK!!!!!!!!nem doktor úr csak egy babó van!!!!!!nagyot nézett meg jót nevettünk, de amúgy nagyon rendesk voltak, mert betanuló kisdoki volt így mindent alaposan megnéztek!!!!nem akartam szólni neki, hogy nyugodtan nyomja a hasamra az uh- fejet, mert talán akkor jobban lát nem arra van az, hogy simogasson!!!

     na a doki nem szarozott mikor nem találták a lábát, mert annyira keresztben fekszik!

    a lényeg, mert már nagyon elhúztam, de én nagyon élveztem a szitut!

     

    -a baba teljesen jól van!egészséges és remekül érzi magát!

    - én már annyira nem, csak azért , hogy szép legyen a világ!

    a méhlepény teljesen fedi a méhszájat, így semmi emelés, óvatos házasélet, de inkább semmi!!!!! (na ezt nekem lesz nehéz betartani nem az embernek!!!)  és mondták, hogy ha elkezdenék vérezni azonnal a klinikára mert ez nem játék!!!!nemis mertem mondani, hogy doktor úr én Szolnokra járok!!!!!!!!!!!!

    kiváncsi leszek mit fog mondani a dokim!!!!bár vissza is kérdeztem, hogy akkor ez most nagyon komoly????!?!?!?!?!na mondták, hogy igen!

    szóval nem paráztam be de jobban vigyázok magamra!nehéz azért még betartani, hogy ne emeljek semmi!!! 

     

     

    hát ennyi!utána még megálltam a campiba, de jól is tettem mert majdnem elájultam beszélgetés közben a barátosnémmal!!!még jó hogy dolgozatt és voltam olyan önző, hogy ha már nincs velem senki kicsit dumcsizok!!!mi lett volna ha a folyosón vagy a kocsiban leszek rosszúl:nem elég, hogy kismama még részeg is!!!!!!

    biztos ennyi lett volna a reakció!!!!amilyenekaz emberek!

     anyum jól le is szúrt hogy nem ettem, mert biztos attól lettem rosszúl!persze megint igaza volt!

     

    na visszataszem magam, hátha tudok még egy kicsit aludni!eddig járattam a ventillátort!

     

    este jövök!ma egész nap festés, mert pénteken már jönnek a vendégek a bulira!és még ki is kell takarítani!

    puszi

     

    nagyon vigyázzatok a melegben!!!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. július 14. 21:414569.

    Na, pár hozzászólást mégiscsak visszaolvastam...

     

    Marcipánig jutottam vissza és az idióta dokiig. Marcipán, nagyon sajnálom, hogy egy ilyen barmot fogtál ki, biztos minden rendben van a babával, ne is agyalj ezen. De mivel ez lehetetlen, inkább kérj másik véleményt egy normális orvostól...

     

    Silver, a szelet nagyon utálom.. Én itt a nagy hegyek közt védve vagyok, és el nem hagynám semmi pénzért. Már Kolozsvár illetve Brassó után el vagyok képedve, mind a hegyeket keresem és sehol semmi, csak dombok és síkság....

     

    Ginga, szorítok a 4. variánshoz! És igazad van, nyugodtabban alszik és tovább a gyerek ha nem vagyunk ott.. tehát akkor ezt nemcsak én tapasztaltam.

     

    Dzsuli, ne haragudj a férjedre, ez ilyen pasi dolog... Én is ezt hallom állandóan. merthogy van időm, mivel itthon vagyok és semmi komoly dolgom nincs csak a gyerekre vigyázni, meg a házat rendben tartani, no meg főzni söttörö söttörö. Igaz, nem mondja ki ezeket, de 15 év után már a gondolatait is látom... Igaz is, idén ősszel lesz 15 éve hogy megismerkedtünk... abból 6 éve vagyunk házasok. Pffffffffffffff.

     

    Jumpl miért van kórházban? A babák miatt vagy a vérnyomása miatt?

     

    Sznémeth, vigyázz magadra!!!! Én is voltam magas vérnyomással kórházban terhesség alatt, nem egy leányálom szedni a nyugtatókat... Annakidején (36 hetesen) nem ment 150/100 alá...

     

    Picipanka, biztos nagyon megijedtél, de mostmár ha minden ok, akkor szorítunk hogy úgy is maradjon. Csak nyugi van.

     

    Apropó, Lányok, ti miért nem magánrendelésre jártok ha ilyen köcsögök a kórházi dokik?

     

    Jools, elképzelem szegény anyósod min mehetett keresztül.. nem elég hogy anyós is de még meg is mérgez.. Annyitól semmi bajod nem lesz, nyugi, és ha mégis idegesít a dolog, gondolj bele mennyi ilyen szer van a déligyümölcsök héjában, az üvegházi tartósított zöldségekben satöbbi satöbbi.

     

    Befejezem, megyek olvasni kicsit, aztán hork!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. július 14. 21:174568.

    Sziasztok!

     

    Kezd rendbeállni a helyzetem..

     Bevallom, azért nem írok annyit mint eddig, mert Tomi nagyon lefoglal. Ha jó az idő, állandóan kint vagyunk, ha meg bent vagyunk, akkor rángat magával a szobájába játszani. Amíg alszik, addig meg végzem az ügyes bajos dolgaimat...

     

    Képzeljétek, a kis drágám egyedül alszik!!!! Mármint külön egy szobában egyedül. Eddig is egyedül aludt el, mert este 9 körül lefektettük és mi később mentünk be, de egy szobában volt a hálónk. És azóta mintha még jobban aludna... mégsem mocorgunk, nem recsegtetjük az ágyat, satöbbi. Olyan büszke vagyok rá, olyan nagyos lett. És be nem áll a szája, állandóan mond, igaz nem nagyon értem mit, még főként babanyelven dumál.

     

    Én is jól vagyok, bár ma kicsit bebűnöztem, pizzát ettem, amit aztán egyáltalán nem szabad, de mivel amióta leadtam a terhesség alatt is a 7 kilót és azóta egy dekát se híztam, így megengedtem magamnak ezt a kis kilengést. A szervezetem hálásan viszonozta egy jó kis puffadással, aminek valószínűleg reggelig nem lesz vége...Ma vagyok 22 hetes és 2 napos, pincurkám rengeteget mozog, és nagyon jól kivehetően érzem, sajna a hasamon levő többcentis hájszigetelés miatt a férjem még nem érzi, de reméljük hamarosan őt is megrúgja. Tomit a 26ik héten érezte, még nem vagyunk elkésve.

     

    Münk anyagilag a József Attila szintjén állunk, minden pénzünket elvitte a beköltözés, de a lényeg hogy mostmár szépen lakunk és tágasan, mindenkinek és mindennek helye van, és ez mindent megér. Az ilyen szarokat mint ruhaszárító, vasalódeszka, hűtőtáska és hasonlók, most végre van hová eltegyem és ez már nagy boldogság, mert eddig vagy a fürdőben kerülgettem őket vagy a konyhában. A héten veszek függönyöket remélhetőleg és akkor majd teszek képeket az előtte és utána állapotokról.

     

    Visszaolvasásra nem vállakozom, két hét termését egyszerűen lehetetlen átvenni, főleg azalatt az egy óra alatt amit én a gépnél ülök, inkább menet közben veszem fel a ritmust, ha nem bánjátok.

     

    Mindenkit puszilok, remélem jól vagytok. Jó éjt, holnap délben érkezem!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. július 14. 19:034567.
    Csak mi királykék szinbe fogjuk venni nekem nagyon tetszik
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. július 14. 19:014566.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. július 14. 18:584565.

    Sziasztok !

     

    Na túl vagyok a cukorterhelésen hát elég borzalom az a szirup de ki lehet birni.Olyan hányingerem volt mikor ittam ,de végül is bennem maradt.

    Holnap tudom meg az eredményt remélem jó lesz,nem szeretnék diétázni.

    A 2 óra alatt meg ültem és olvastam kiolvastam a kismama ujságot .

     

    Sznémet  ne aggodj multkor nekem is 150/90 volt a vérnyomim és rendeződött azt mondta a doki ha tartósan ennyi lenne akkor valami gyógyszert irnak fel,de remélem nem lesz rá szükségünk.

    Nem vizesedsz?

     

    Picipanka hol voltál a SOTE I en ha ott ki volt az a doki?Sejtem ki lehet.Hát ott néha elég bunkók tudnak lenni.Remélem minden rendben lesz.

     

    Timo utólag is boldog szülinapot kivánok.Szupi kis ajándékot kaptál.

     

    Gina fenistil az jó vagy még adhatsz neki ca ot.Meg hideg borogatás szegény de legalább nem fáj neki.

     

    Tegnap lefoglaltuk a babakocsit nagyon szupi mozessel veszük megprobálok képet feltenni.Ma meg megvettük a kiskádat a Ikeába

    1250 piiiz volt és nagyon jó kis kád.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. július 14. 18:114564.

    Tud valaki otthoni patikaszert csípésre? Sajnos nem tudom mi csípte meg Soma fülét, de az látható, h. az egyik füle 2szer akkora mint a másik  és égő vörös

    Nem fájlalja, illetve nem is látunk konkrét csípési helyet, de akkor is elég ronda. 

    Attam neki fenistil cseppet, meg fújtam rá aloe verás sprayt, délelőtt fenistillel kentem be, de szerintem most rondább mint reggel volt. 

    Tudom, ami nem öl az erősít, de akkor is ronda....

     

    Ja, és múlt héten neten rendeltem az Államkincstártól igazolást a kismama bérlehez és már meg is érkezett postával. Ezek szerint van ami gyorsan működik....

     

     

    Na megyek, megpróbálom hidegborogatással

     

    szép napot mindenkinek

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. július 14. 17:154563.

    Halihó!

     

    Köszönöm az aggódást!

     

    Az asszisztensnő megmérte a vérnyomásomat és 130 volt már csak. Azt mondta pihenjek, mérjem naponta 5-ször, írjam és akkor menjek, ha 140 felett van többször is. Akkor kapok gyógyszert, ha nem viszi le akkor megyek Jumpl után! Amit nagyon nem akarok!

     

    Hazaértem akkor volt 122, most megmértem és 130 megint, de a pulzusom meg 103. Kész vagyok!

     

    Nagyon vigyázzatok magatokra. 

     

    Én egy pincében dolgozom. Nem kell klíma, mert így is 10 fok különbség van. De már ott is elért. Itthon melegebb van, de azért mégiscsak feküdhetek.  Holnap biztos nem megyek dolgozni, utána meg meglátom. 

     

    Kisbébi az én fiam is állandóan mocorog. Ez éltet, mert egy kicsit el vagyok keseredve. 

     

    Pac jó neked, hogy mentek spanyolba!

     

    Timo boldog szülinapot!

     

     Megyek pihenni vissza!

     

    Sznémeth

    23+2

    előzmény:
    Kisbébi (4562)
    2009-07-14  16:32
  15. 2009. július 14. 16:324562.

     

    Ginga, a munkahelyen megy a légkondi, a többi időszakot, főleg az utazást meg igyekszem túlélni!

     

    Timo, boldog szülinapot!

    Szép ajándékot kaptál, az tényleg hasznos lesz!

     

    Pac, de jó lesz Nektek Spanyolországban!!!

    Majd csinálj sok képet!!!

    Jobbulást a fejfájással, pihenj!

     

    Lia ma egész nap mocorog, olyan jó érzés!

    Csak úgy ugrál a pocim!

     

    Dzsuli, remélem jól haladtok mindennel!

    Azért pihenj is picit!

     

    Jools, jobb a kezed azóta is? Használ a lioton?

     

    Lányok, Jordan, Gondor merre lehet?

    Tud vki róluk vmit?

    És a többi eltűnt kismamiról?

     

     

    előzmény:
    timo82 (4560)
    2009-07-14  15:32
  16. pac
    pac
    2009. július 14. 15:594561.

    Sziasztok!

     

    Most írok gyorsan, mert mindig úgy járok, hogy elkezdem a visszaolvasást utána meg már nem tudok írni, mert valamelyik törp ébred.

     

    Jools: ez az uborka dolog elég ijesztő lehetett, szegény anyósod, ő tényleg csak kedvezni akart.

     

    Kisbébi: én is napi 3x szedek 1 magneb6-ot, úgy tudom lehet napi 3x 2-t, ha valaki görcsöl.

     

    Picipanka: nem semmi ez a bunkóság.

     

    Jumpl: olvastam, hogy kórházban kell feküdnöd. Ez most már szülésig így lesz vagy átmeneti? Szép pocakod van.

     

    Nem bírok sajnos tovább visszaolvasni, mert kezdődik valami fejfájás és nem jó nézni a képernyőt. Ma semmiképpen nem szeretnék gyógyszert bevenni, mert vasárnap már bevettem egyet. A fene vinné már ezt a migrént

    Ettől eletkintve nálunk minden rendben, egy hét múlva már Spanyolországban leszünk, nagyon várom... Hétvégén mi is kisvonatoztuk(valaki írta), tegnap pedig Siófokon strandoltunk, apa szabin volt. Balázs nagyon fél még egyelőre a víztől, bezzeg Bianka, őt alig lehet kiszedni. Kíváncsi vagyok, mi lesz a tengernél.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. július 14. 15:324560.

    Sziasztok!

    Lindimini utólag is Boldog születésnapot kívánok!!

    Nekem Vasárnap volt,és a drága férjem meglepett egy mosogatógéppel,amit nagyon szerettem volna,ugyanis a pici fiamat nagyon irrtálja,ha a mosogató elött állok,és nem vele foglalkozok,megaztán két kicsi gyerek mellett biztos jól fog jönni.Igaz,hogy ahhoz,hogy beszerelhessük,egy kicsit varriálni kell a 2 éve felújított konyhát(speijz ajtót kissebbre cserélni és arrább rakni stb),így majd csak szeptember felé évezhetem,de így is nagyon örülök neki.

    Picipanka hihetetlen,hogy mit meg nem engednek ezek a dokik maguknak!Majd mesélj az UH-ról!

    Jools köszönöm,meglestem,nagyon szép,hangulatos a lakásotok,tetszik!

    Aeleget Én úgy igyekszem kibekkelni,hogy mikor a manót leteszem aludni(13:30),akkor Én is pihenek,eszegetek,bent vagyok a lehúzott redőnyös szobában.De bezzeg mikor fel kel,akkor nyomban menne ki,és bizony mellbevág a meleg,amihez hozzájön az alacsony vérnyomim,és mire apa m,egjön,kellőképpen ki vagyok ütve.Aások hogy rettentő rossz ivó vagyok,simán elvagyok 3-5 dl folyadékkal,még ilyen időben is:(.Most is a dinnyét eszem,mert az is víz...

    Vigyázzatok magatokra,puszi!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. július 14. 14:114559.

    sziasztok,

     

    *Jools*nem tudunk menni:( Ki kellene fizetni egy teljes bungallót, annak ellenére, hoyg csak ketten lennénk. Így viszont nagyon drága lenne:(

    Pedig nagyon mennék....

     

    De lehet keresek valami egyéb appartmant a környéken, és akkor le tudnánk mi is menni!

     

    Holnap megyünk a szomszéddal strandolni, kiváncsi vagyok Soma el fog e aludni. Ha nem, akkor max nem leszünk olyan sokáig.

     

    sznémeth pihenj sokat!!!!!

     

    Picipanka ekkora bunkó dokit!!!! Jól tetted, hogy átmész máshová... Nem tudom, a dokiknak nem mondta el senki, hogy a MI ADÓNKBÓL kapják a fizetésüket és a "zsebpénzüket"?

     

    csajok hol/hogy töltiktek a kánikulát?

     

    köszi

    Julia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. július 14. 12:084558.

     

    Mocorgo, még így is bőven jó a vérnyomásod, ne aggódj!

    Ebben a melegben meg ahogy a babó nő, picit felmehet.

     

    Guppy, megy a drukk holnapra, gyere majd uh után!

    Csak óvatosan a csápolással!

     

    Picipanka, bunkó, seggfej doki! Nem igaz, hogy mennyi ilyen van, borzasztó!

    Ne idegeskedj, a lényeg, hogy a babuval minden rendben van, pihizz sokat!

    Vigyázz magatokra és gyere csüt., hogy mi volt a genetikain!

     

    Szabina, vigyázz magadra és pihenj ebben a nagy melegben!

    Ne aggódj, nem lesz semmi gond, még normál állapotban is megviseli a szervezetet a hőség, nemhogy minket, egy pici babával!

    Pihenés, pihenés!!!

    Jelentkezz, ha tudsz, hogy hogy vagy!

     

    Én is örülök, hogy ma itthon maradtam, így is nehezen bírom.

    Még mindig fáj a karom, de legalább már aludni tudtam!

    Kitakarítottam, főzök, cukkit meg salátát, más nem kell ilyen melegben.

    De már le kellett dőlnöm, mert megfájdult a pocim, hiába, egyre nagyobb a súly.

    Félek is még a 3 naptól, hogy bírjuk ezt a meleget ennyi utazással, melóval, de remélem nem lesz gond!

    Állítólag lesz egy kis szél meg zápor csüt.-től, bízzunk benne!

     

    Vigyázzatok magatokra, pihenjetek, amennyit tudtok!

     

    pussz

     

    Kriszta§Lia 23+2

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. július 14. 11:364557.

    Sziasztok!

     

    Panka! Ekkora f**fej dokit! Pihenj sokat, és NYUGIIII!!!!! Vigyázz nagyon magatokra!!!!

     

    Szabina! Mielőbbi jobbulást!

     

    Lányok! Vigyázzatok magatokra ebben a melegben, és semmi idegeskedés!!!

     

    Mindenkinek

     

    Jools+Simon 24+2

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. július 14. 11:044556.

    Csajok!

     

    Gyors helyzetjelentés:

     

    Mennem kell haza, mert 150/95 volt a vérnyomásom, vérzik az orro, és fáj a fejem. Asszem kiütött ameleg.

    A férjem meg Badacsonyban van és nem tud értem jönni, úgyhogy megyek busszal. A dokim szabin van, ezért egy másikhoz kell mennem. Akit nem szeretek.

     

    Nem tudom, mikor írok legközelebb! Ha lesz erőm.

     

    Vigyázzatok magatok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. július 14. 10:544555.

     Sziasztok

     

    Megvolt tegnap a "genetikai tanácsadás"... 4 óra várakozás , egy pöcsfej doki (elnézést a kifejezésért). Sem felvilágosítás, sem Uh sem semmi, adott egy papírt, hogy azon minden le van írva és menjek 21 hetesen magzatvízvételre, mert csak akkor van időpont. Köszike... Mondtam, hogy 12 évet vártunk erre a babára és kéne valami info. Erre a doki: miért ennyit vártam? Dontam egy hátast. a férjem meg csak ült döbbenten.

     

    Mire hazaértünk nagyon fájt a hasam, lefeküdtem aludni, mikor felkeltem és kitöröltem, véres volt a papír. Rohantunk be a Margitba.  Gyorsan UH , minden rendbe volt a sziváével és placentával, méhszájam is zárva. Valószínűleg egy ér pattant meg, de szigorúan feküdnöm kell.

     Adokim mondta, hogy hívjam a Bajcsit, mert felháborító a Sote hozzáállása. Ma telefonáltam, nagyon kedvesek voltak . Csötörtökön megyek csinálnak genetikai uh, mert anélkül nem esnek neki a pocaknak. Ennyit történt, de nem vérzek tegnap óta és nem fáj a pocim sem.

     

    Minden szülinaposnak sok-sok boldogságot kívánunk!!.

    Nagyon mocorog a törpikém, gondolom ő is megilyedt tegnap.

     

    Puszi mindenkinek, most ledőlök ebben a dögvészben. Lányom lent van nyaralni a telken, szerencsére nem tud semmit.

     

    Puszi: Panka

    előzmény:
    guppy01 (4554)
    2009-07-13  22:08
  23. 2009. július 13. 22:084554.

    Sziasztok Lányok!

     

     

    Nagyon restellem magam, hogy nem tudok többet jönni, de kicsit zsufi lett a júlink is!

     

     

    visszaolvasnom szinte reménytelen!!!!bocs, bocs, bocs!!!próbálok sűrübben jönni!!!!!ígérem!!!

     

     

    gyorsan rólunk!

     

     

    holnap ebben a remek időben kell mennem negyed egyre a 2-esre, kontr. uh-ra!!!!!!megőrülök, meg ha már úgy is Pestre megyek akkor bemegyek egy kicsit az oep-be mert persz nincs más dolgom, mint a táppénzemért kilincselni!!!!isteni program!!!!!!

     

    amúgy babó jól van, rengeteget mozog, már apa és Mia is érezte!!!!annyi ruhát kaptam kölcsön, hogy már csak egy szekrény kellene amibe pakolni tudok majd!amúgy mindenünk megvan!!!sőőőt!!!!megkezdődött a felújjítás anyuéknál, ami az eggyik oka elmaradásomnak!

     

    igazából nem tudok betelni a rengeteg vagány cucctól-ha akarjátok majd csinálok fotókat!!! 

    már csak Miának próbálok vásásrolni, mert hát felvették az oviba- jól meg is sirattam a dolgot!!!!

     

    jövő héten megyünk egy kicsi kiruccanásra haza Nyíregyre rokonokhoz!

     

    ja és nem is mondtam: a hétvégén a Demjén ikonon az első sorban tomboltam nagy pocakkal!!!!!nagyon jó volt!!!!!imádom!!!!!néztek is nagyokat!!!!aug. 8. Agárd!!!!!!!!!!!ismét első sor!!!!!

     

    most hirtelen ennyi jut eszembe!!!

     

     

    Jump!!!szorítok neked nagyon!!!!!!olvastam, hogy azért kibírható a dolog- nem hun ellátás és körülmények!!!!arra gondolj, hogy milyen gyönyörű lesz a végeredmény!!!!!!!!!!!3x-os!!!!!!! úúúúgy megnéznélek, majd Titeket élőben!!!!

     

     

     

    óóóó és üdv közöttünk Újjak!!!

     

     

     

    próbálok jönni lányok és behozom a lemaradásom!!!!

     

    jó éjt!!!!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 13. 19:314553.

    Sziasztok Lányok!

     

    Látom, ti is előre tartottok a melegtől, ezzel én is így vagyok.

    Ráadásul ma még a fejem is elkezdett fájni délután.

    Mostanában azt vettem észre, hogy a 100/60-as vérnyomásom felment 125/80 körülire. Nálatok nincs ilyen?

    Attól tartok, hogy nehogy később még magasabb legyen majd. Hogy lehet ezt elkerülni? Nem szeretném ha gond lenne vele!

     

    Ráadásul én is elkezdtem felszedegetni a kilókat, bár nem is csodálom, amennyit eszek egy nap. Egyik nap szalonnasütés késő este, másik nap grillezés stb. Egy ültő helyemben megeszek egy rúd kolbászt kenyérrel. stb.

     

    Minden elismerésem azoknak, akik még mindig dolgoznak. Én március óta táppénzen vagyok. Legközelebb már csak 3 év múlva szeretnék dolgozni menni, amikor a kisfiam már oviba megy.

     

    A kicsim rugdosását én már elég hamar elkezdtem érezni, de többet azóta sem érzek. Tehát csak egy-egy rúgást érzek, másfajta mozgást nem is. Biztos ez is egyénfüggő dolog.

     

    Lindi! A Mesi bababoltban a legolcsóbb szerintem a Titi Triton 3in1. (54.000-)

     

    További szép napot nektek! 

     

    22+1

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. július 13. 15:044552.

     

    Dzsuli, kitartás, gondolunk Rád, megy az energia!

    Én nem nagyon fogok pihenni, csak 1 napot!

     

    Jools, Ginga, de jó Nektek, remélem össze tudjátok hozni a Balcsit, biztos szupi lesz!

     

    előzmény:
    dzsuli80 (4551)
    2009-07-13  14:08

Címlap

top