Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Menstruáció késése

eső
Létrehozva: 2009. február 22. 19:31

Sziasztok!

 

KInél mi volt eddig a legnagyobb csúszás menstruációt illetően? Nekem rendszeres menstruációnál, 9 napos csúszásnál tartok negatív teszttel.

A boldog babavárást, lassan felváltja a jaj mi lehet velem érzés

Dokit hétfőn megcsórgetem, kiváncsi leszek mit mond.

Köszönöm!

 

U.i.: nemrég voltam citón, ahol az orvos természetesen rendesen is megvizsgált, minden rendben talált.

  1. 2018. Április 29. 10:4029.

    Sziasztok nem tudom van-e valaki, aki esetleg hasonló "cipőben" jŕr, nekem kéne egy kis segítség! Röviden megpróbŕlom leírni a történetemet, tavaly december 29.én missed abom volt, 5 hetes volt a magzat, sajnos véreztem..utána 28.napra rá megjött, és a következő is, pontosan 28.napra. Most mŕrcius 20.án jött meg,4 nappal előbb mint kellett volna. Elmúlt de barnáztam 7.ig, akkor 2 napig véreztem. Ezért ápr.11én elmentem nőgyógyászhoz, azt mondta nem a méhemből véreztem,henem valamit a męszŕjról mondott, de nem fejtette ki, a méhnyŕlkahártyám ekkor 8mm es volt! Innen is gondolom h ez nem zavarhatott be a ciklusomba.cisztám nincs, azt mondta be fog ez állni, ha mégsem menjek vissza. Már 13 napja késik, tüneteim vannak, mellfájdalom 2 hete, hasszurka is, folyásom van pár napja stb. Viszont 3 napja is negatívat teszteltem. Nagyon szeretnénk babát. Ha valaki tud érdemben segíteni, annak nagyon örülnék!

  2. 2017. december 30. 23:3928.

    Nem számít, ha nem a terhességgel kapcsolatos a kérdésed, de ide akkor is ki kell töltenéd az űrlapot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (27)
    2017-12-30  23:37
  3. 2017. december 30. 23:3727.

    Egyébként kitöltötted már az űrlapot? Ahhoz, hogy a terhestopikokban kérdezz, előbb ki kell tölteni egyet! Te kitöltötted?

    előzmény:
    szabina0120 (23)
    2017-12-30  23:04

Címlap

top