Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

JYSK matrac

Torolt_felhasznalo_770932
Torolt_felhasznalo_770932
Létrehozva: 2009. február 5. 13:09

Használ esetleg valaki JYSK-ben vásárolt rugós matracot? Ezen a héten  elég jó áron kínálják őket, s bár a multitáskás rugókkal ellátottakat még így is sokallom, egy sima, táskarugósba befektetnénk - hacsak el nem rettent valaki a negatív tapasztalataival.

 

Egyébként hogy működnek náluk az akciók? Amolyan körforgásos rendszerben? Szóval, ami most akciós, az elképzelhető, hogy néhány héten belül újra kedvező áron lesz kapható?

  1. 2015. február 27. 20:4831.

    Szia! 


    Látom, régi már a bejegyzés. Mi most vagyunk matracvásárlás előtt. Pont a samos márkát néztem ma, de sehol nincs róla vélemény. Neked mik az eddigi tapasztalataid így több év után?


    Köszi előre is!

    előzmény:
    erie (21)
    2009-02-05  14:02
  2. Torolt_felhasznalo_562176
    Torolt_felhasznalo_562176
    2009. február 12. 13:2730.

    Nem azt mondom, hogy teljesen száműzni kell a fémet a hálóból. Vannak akik azt mondják elég ha 1,5-2 m távolságba visszük őket. Sőt manapság már nagyon jól árnyékoló anyagokat lehet kapni melyek megvédenek ezen sugárzások nagy részétől.

     

    A LÉCESBETÉTet tapasztalatból ajánlom. Nekem is rengeteg problémám volt a derékfájásbó, és hosszas utatás után találtam erre a megoldásra. 

     

    Ez egy orki által bevizsgálz orvostechnikai eszköz, ami dinamikusan támasztja alá a gerincet, ezáltal tehermentesítve azt.

    Azóta nagyon kiokítottam magam ebben a témában és ajánlom másoknak is mert nekem minőségi javulást hozott at életembe. 

     

    Persze ebből is több fajta van vigyázni kell a válsztáskor. 

     

    Egyébként tartósabb is mint a rugós matrac, hiszen a rugók előbb utóbb "megrogynak" az ember alatt és kigödrösödik a matrac. 

    Ennél ez a probléma nem áll fent. Én nagyon elégedett vagyok vele.

    10 év garanciát kaptam rá és ráadásul az egészségpénztáram 100%-ban támogatta.

     

    Ha mást nem is, megnézni, vagy kipróbálni egy üzletben megéri.

     

    De mégegyszer a www.emberitest.linkpark.hu-n a hátfájás dobozban meg lehet találni érdemes elolvasni mit írnak róla.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_515751 (29)
    2009-02-12  13:01
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. február 12. 13:0129.

    A férjem fémfeldolgozással foglalkozik, szóval a fémet nem lenne egyszerű száműzni az életünkből.

     

    Biztos van igazság ezekben az elekromágneses hullámokban, de engem ez nem túlságosan érdekel. Eddig is zsákrugós matracunk volt, elégedettek vagyunk vele. A TV-t se vagyunk hajlandóak száműzni a hálóból, órára is szükségünk van. Egyébként is sokat használjuk a hálószobát napközben is, a férjemnek eléggé fájós a gerince és ha itthon van, inkább elnyúlik a kényelmes matracon, minthogy a kanapén ücsörögjön. A gardrób is tele van fémből készült rácsokkal, fiókokkal, azokat is dobáljuk ki?

     

    Egyedül a mobilokat szoktuk éjszakára kikapcsolni és kinn hagyni.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2009-02-12  12:41
  4. Torolt_felhasznalo_755984
    Torolt_felhasznalo_755984
    2009. február 12. 07:4528.
    Hát ezzel itt nem mondtál túl sokat, mert ennyiért kaphatsz a Jyskben is ekkora matracot, 7 komfortzónával, 15 év garanciával, a 19cm vastagság azért mutatja, hogy nem valami exkluzív matracról van szó. Persze a Jysk-matracok sem azok, még a Gold kategória sem (egyébként a Sembella gyártja őket Lengyelországban), viszont vetésforgóban végigmegy mindegyiken az akció, a feltüntetett bolti árak feléért bármelyiket el lehet hozni, maximum 3 hónap türelemmel - ennyi idő alatt körbeér az akció...
    előzmény:
    erie (21)
    2009-02-05  14:02
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. február 5. 18:0827.
    Azt nem tudod esetleg, hogy táskarugós vagy multi táskarugós?
    előzmény:
    Dinus25 (24)
    2009-02-05  14:19

Címlap

top