Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Terhességi teszt

elmondom
Létrehozva: 2009. január 28. 11:14

Sziasztok

 

Elolvasgattam a hasonló topicokat de választ nem igazán kaptam.

Babát szeretnénk, tegnap teszteltem pedig még nagyon korai, de hát a kíváncsiság nagy úr...

 

Nagyon nagyon haloványan, alig láthatóan van második csík. Az érdekelne, hogy látható-e halványan, hogy hol kellene lennie a második csíknak, tehát csak anyagában látom, vagy ha nincs terhesség ez a rész hófehér marad és nem üthet át a papíron hol kellene lennie..  Remélem érthető voltam.

 

Tegnap esti a teszt, lesz egy holnap reggel is.

 

Köszi a válaszokat, ja, második babó lenne.

  1. Torolt_felhasznalo_855962
    Torolt_felhasznalo_855962
    2010. február 23. 18:4376.

    Szia!!

     

    Szerintem felesleges ennyit tesztelned,vard meg a mensidet es ha nem jon meg akkor irany a doki! En most ugyaneben a helyzetben vagyok ,a mensim 5 napja kesik.Par nappal ezelott csinaltam egy tesztet es negativ lett! Megvarom amig eltelik 1-2 het ha nem jon meg tesztelek ujra de egyenlore nem idegesitem magam a tesztekkel...A negativ teszt persze neha tevedhet!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. 2010. február 23. 06:5975.

    sziasztok!

    ma megcsináltam a másik tesztet is, azaz 19nap után, hogy együtt voltunk. ismét negatív lett, de tnap meg ma reggel is hányingerem volt.:S

    lehet,h nem volt jó a teszt? v mástól lenne hányingerem? egyáltalán ennyi idő után már lehetnek jelei, ha terhes vagyok? csináljak mégegy tesztet? vagy várjam meg, hogy egyáltalán megjön-e? annyira tanácstalan vok, már kezdtem megnyugodni, erre jön ez...:S

    köszi a válaszokat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  3. 2010. február 18. 16:0374.

    Szia!

     

    Én értem mire gondolsz! Milyen teszttel teszteltél? Elméletileg nem látható a második csík helye.

    De elmondom az én történetem, a múlt hónapban Én is teszteltem mert sokat késett nagyon, ennyit még talán soha, volt halovány 2. csíkom (pregnasens teszt volt) amit lefényképeztem és a lányok is látták a képen. Aztán ez egyre halványabb lett, végül vettem egy másik fajta tesztet, mert már meguntam hogy ha van csík akkor erősebbnek kellene lennie.  az meg már semmit nem mutatott az egy Gravi Hcg teszt volt, és végül 45. napra megjött. 

    Szóval függ   a teszt minőségétől is, de elviekben nem láthatod a második csíkot, ha nincs baba vagy ha csak nem szellemképes és rosszminőségű a teszt!!

     

    Én kívánom, hogy baba legyen a dologban, és gyere mond el holnap hogy mit teszteltél!!!

    előzmény:
    elmondom (1)
    2009-01-28  11:14
  4. Torolt_felhasznalo_855962
    Torolt_felhasznalo_855962
    2010. február 18. 15:5573.

    Szia..

    Bocsi akkor elertettem,2nappal a mensi elott nagyon keves esely van arra hogy teherbeess!!  A teszt fel ora mulva mar nem ervenyes sot altalaban mar 1O perc mulva sem! 5 perc utan megnezed az eredmenyt  e az lesz!!!  Ha negativ volt az eredmenyed akkor nincs kulonosebb okod az aggodalomra de ha teljesen meg akarod magad nyugtatni akkor par nap mulva csinald meg a masikaat is....

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2010. február 18. 08:3772.

    nem két héttel, hanem 2nappal a menstruáció előtt vtunk.

     most teszteltem, először negatív lett, de félóra múlva mintha elkezdene látszani egy másik csík nagyon halványan!:-O

    ez érvényes vagy már nem???egyébként lilyvel csintam.

    a másikat csinjam meg vagy inkább várjak pár napot?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_855962
    Torolt_felhasznalo_855962
    2010. február 18. 04:1371.

    A 2 hetet nem olvastam! Viszont 2 hettel a mensi elott voltatok egyutt a fiuval szoval igenis van a terhessegnek eselye!!

     

    Csinald meg a tesztet!!!   Es vigyazz maskor!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_855962
    Torolt_felhasznalo_855962
    2010. február 18. 04:0870.

    Marianna38!

     

    Szerintem nincs nagyon sok eselye a teherbeesesnek mensi elott de ugye sosem lehet tudni...Biztos ami biztos a tesztet a mensid utan csinald es ha negativ nincs  okod aggodni!! Viszont azt jol tudod , igen h az elovaladekban is vannak eletkepes spermiumok es a megszakitasos vedekezes nem a legjobb ha meg nem akarsz babat!!

     

    Minden jot!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2010. február 17. 21:2569.

    sziasztok!

     

    gyors segítség kellene, eléggé be vok pánikolva!

     2hete együtt vtam egy fiúval a menstruációm előtt, megszakítással védekeztünk. 2nap múlva megjött, de ettől függetlenül félek, hogy terhes lehetek, mert olvastam olyat,h vkinek akkor is megjön. na meg hogy az előnedvtől is lehet. holnap reggel akarok tesztelni,de nagyon félek!!

    vki tud vmi megnyugtatót mdani?van okom a félelemre?

    előre is köszi!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2010. február 16. 17:2168.
    Köszi, megnyugatató, hogy gyógyszerész is gondolja így. Mindenesetre beszereztem még három tesztet a következő napokra :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_855962 (67)
    2010-02-16  13:49
  10. Torolt_felhasznalo_855962
    Torolt_felhasznalo_855962
    2010. február 16. 13:4967.

    Jucika79!

     

    En is epp a tesztekkel bajmolodok es nekem a gyogyszereszem mondta h a teszt csak az elmaradt mensi utan legelobb het nappal mutatja ki a terhesseget,persze vannak kivetelek!!  Van mar olyan dragabb falyta is ami a mensi keses utan 1-2 nappal kimutatja!  Ha vannak terhessegi jeleid szerintem akkor lehet meg korai volt a teszteles es en megprobalnam par nap mulva egy masikkal!!

     

    Remelem sikerul!!

     

     

    Szep napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2010. február 16. 09:0666.

    Sziasztok!

    Nem olvastam nagyon vissza, lehet, hogy itt a válasz, ezért előre is bocsi a kérdésért. Kinek van olyan tapasztalata a teszttel, hogy negatívat mutat, de mégis nagyon terhességi érzés van bennem? Kb. 4-5 napja kellett volna megjönnie, de nem teszi egyenlőre, viszont mindenféle tüneteim vannak- mellfeszülés, álmosság- pedig rengeteget aludtam, némi hányinger itt-ott. A tesztet tegnap végeztem, szóval akkor, amikor már  késett a menstruációm. Lehet, hogy ez is korai volt még, vagy csak beképzelem a terhességet? (nem terveztük, nem is foglalkoztam vele idáig, de van már egy gyerekem, és emlékszem egy-két tünetre.)

    Köszi előre is

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_855962
    Torolt_felhasznalo_855962
    2010. február 16. 01:0865.

    Sziasztok!

     

    Na most en vagyok egy olyan helyzetben h 3 honapja probalkozunk a ferjemmel (elso baba) de meg semmi,ebben a honapban kiszamoltuk az ovulaciot es ugy probalkoztunk!!  Es most  3-4 nap mulva kellene megjonnie es olyan gorcseim vannak,enyhek es szurkalljak a mehem es a petefeszkem!! Ugy erzem terhes vagyok!!  Szerintetek teszteljek mar most kivancsisagbol vagy meg lenyegtelen?? Olyan kivancsi vagyok de nem akarok csalodni!!

     

    Remelem a tobbieknek osszejott!!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. február 14. 14:3564.

    Éva: Nyilván azóta már csináltál tesztet és kiderült, hogy baba-e, de a mellen az erek láthatóvá válása és duzzadtá, keményebbé válása is lehet terhesség tünete.

    Én a teszt után, ha nem lenne egyértelmű, biztos, hogy elmennék dokihoz, aki hüvelyi uh-val igazolni tudja biztosan, hogy igen vagy nem.

    Kívánom, hogy baba legyen. 

     

    Jah, és igen: van, aki terhesen is menstruál még egy darabig.

    előzmény:
    kisrozika2 (63)
    2010-02-09  09:50
  14. 2010. február 9. 09:5063.

    Sziasztok!Egy kérdésel fordulok hozzátok.Ha halvány csikokat(ereket) látok a mellemben akkor az baba lehet?Nem olyan rég óta látható ,és nem mindig látható.A melleim is megnöttek.És két hónapja kevesebb a menstruációm is.Pedig elötte rendszeres és mindig sok volt.Menstruációs fájdalmaim is enyhültek.A melleim  is néha fáj.A párommal már több mint egy éve szeretnénk babát de eddig még semmi.Nagyon szeretnénk már.Ha tudtok segíteni akkor annak nagyon örülnék.

     

    Köszönöm.Éva

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 20. 20:3062.

    Szia Padrika01!

    Ha eddig szabályos volt a mensid és nem jött meg, előfordulhat, hogy baba van a pocidban. Stressz, feszültség, bármi miatt egy-két napot csúszhat is, akármennyire is pontos egyébként. A tüneteid terhességre is utalhatnak. A második csík tényleg elég halovány, ilyenkor ha terhes vagy is, még elég alacsony a hCG szint, de egy-két nap múlva ismételd meg a tesztet!!

    Drukkolok!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772356 (61)
    2009-05-20  20:02
  16. Torolt_felhasznalo_772356
    Torolt_felhasznalo_772356
    2009. május 20. 20:0261.
    sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek,vagy más szóval véleményt . Ma  kellett volna megjönni,de semmi. Reggel csináltam tesztet,amin alig látható a második csík.Nagyon nagyon halvány.Étvágyam nem valami jó,szurkálást érzek a mellemben.Volt valakinek hasonló tünete?és ha igen,Babuka lett belőle? :)Köszönöm előre is a segítséget! Kellemes babavárást mindenkinek!!!!Adri
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 6. 12:3960.

    Igen, én is ebben reménykedek, hogy hátha még nem tudja a teszt kimutatni, mert még kevés a hcg-m. Ha pénteken nem jön meg, tesztelek és remélem, két csíkom lesz!! Drukkolok neked is!!

    előzmény:
    rena (59)
    2009-05-06  12:27
  18. 2009. május 6. 12:2759.

    Böngyör ne add fel. Lehet, hogy a szervezeted még nem termeli annyi mennyiségben a hcg-t hogy kimutassa a teszt.

    Lehet én is tesztelek mert már a frászt hozzák rám a lányok a mai nap folyamán!!

    Fel a fejjel, próbáld meg pénteken is!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_385104 (58)
    2009-05-06  12:17
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 6. 12:1758.
    Jah és én Midstream tesztet használtam, ami 10es érzékenységű, de lehet, hogy megpróbálom amit ajánlasz, talán az mást mutat! A remény hal meg utoljára..: )
    előzmény:
    rena (56)
    2009-05-06  08:34
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 6. 12:1557.
    Szia Rena!  Végülis megcsináltam, de bár ne csináltam volna.. negatív.. Azért még nem adom fel, mert csak pénteken kéne megjönnie és hátha csak nem mutatja még ki... hátha.. Talán van még remény...
    előzmény:
    rena (56)
    2009-05-06  08:34
  21. 2009. május 6. 08:3456.

    Szia!

     

    Én kíváncsiság kedvéért csinálnék, sok helyen olvasom hogy a Clarube teszt nagyon érzékeny és már a menszesz előtt kimutathatja ha terhes vagy!

    Szorítok Neked! Nekem ma kellett volna megjönnie, tesztet én is csináltam (One minute DM ben vettem) tegnap előtt negatív lett. viszont a hőm nem esett tovább és 4 napja barnázom enyhén... szóval lehet holnap én is tesztelek még egyet ha addig nincs változás...

    Hajrá!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_385104 (55)
    2009-05-05  19:14
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 5. 19:1455.

    Sziasztok! Mi most készülünk az első babára, férjem már teljesen be van sózva, én próbálok nem "rágörcsölni". Pénteken lenne esedékes a mensim, remélem, már nem jön meg. Gondoltam rá, hogy holnap reggel csinálok egy tesztet, hátha két csíkos lesz, szerintetek érdemes már?

    Böngyi

    előzmény:
    rena (54)
    2009-05-04  22:15
  23. 2009. május 4. 22:1554.

    Sziasztok lányok!

     

    Én is szeretnék csatlakozni hozzátok, bár én még nem teszteltem sokat, kb egy éve próbálkozunk a babával eddig sikertelenül sajnos, de volt már hogy én is teszteltem.

    Ma is teszteltem egyet, bár még lehet korai, a 285. napon vagyok az elmúlt két ciklusom 26 napos volt most a hőm elégge fent van 36,9 remélem nem is esik le holnapra!

    A kérdésem hogy ilyenkor is lehetne már látni halványan azt a bizonyos rózsaszín csíkocskát? vagy sem (one minute tesztet csináltam) tegnap és ma is barnáztam egy kicsit... de már lassan mindent látok abban a tesztben

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_878813
    Torolt_felhasznalo_878813
    2009. Április 2. 19:5253.

    Sziasztok!

     

    Lenne egy nagyon fontos kérdésem és várom azok válaszát akiknek sikerült ilyet tapasztalni.

    Febr. 26-án volt az utolsó menszi. a ciklusaim nem állandóak, olyan 35 naposak. Márc 31-én volt a 35. nap. Az elmúlt hónapban csak egyszer voltam a párommal. Úgy 1 hete felfigyeltem arra hogy fájnak a melleim és  31-én teszteltem. úgy csináltam mindent ahogy a teszt írta. 5 perc után a controllcsík előtt egységesen rózsaszín színű volt, 2. csík nem volt. aztán kíváncsiságból később megnéztem és halványan ott volt a 2. csík. A papír azt írta hogy 5 perc után dobjam ki mert esetlegesen elszíneződhet. Nagyon megijedtem és ma voltam dokinál hogy ?pozitívat? teszteltem. Elküldött ultrahangra és ott semmit sem láttak. Amikor visszamentem csináltak tesztet és negatív lett. Ezután kiderült hogy a párom visszautasítja a gyerek megszületését és teszteltem egyet délután egyugyanolyan márkájú teszttel mint az első és újra negatív. Menszi még nem jött.

    Kicsit hosszú lett a hozzászólás de így teljes a történet. Kérlek segítsetek ha tudtok mert 2 hét múlva megyek kontrollra és addig meg fogok őrülni. Létezne hogy ennek ellenére terhes vagyok?

    Várom a tapasztalatokat.

     

    Üdv: Anita

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_580817
    Torolt_felhasznalo_580817
    2009. február 26. 06:5952.
    sok sikert!!!
    előzmény:
    elmondom (1)
    2009-01-28  11:14

Címlap

top