Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kinél szültél?

Balgáné
Létrehozva: 2002. május 6. 09:03
Sziasztok! Én is a Schöpf-ben szültem tavaly januárban. Egyetértek az előttem szólóval, amit a kórhűázról írt. Annyit fűznék hozzá, hogy tényleg a fizetősbe érdemes menni -tudom, sokba kerül-, mert ott veled van egész nap a kicsi és a nővérek is rendesebbek. Most már van fent őrző is, hogyha netán császárral szűlnél , akkor oda visznek és nem az elsőre ami azért jó, mert ott pl. nincs nővérhívó, és egyáltalán nem kedvesek a nővérkék, stb. Remélem tudtam segíteni. Puszi Balgáné
  1. 2006. május 15. 13:042176.

    Én június végén fogok a Szent Istvánban szülni. Ajánlom neked Dr. Boros Juditot. Tel: 30/3335651. Az Akácfa utcában rendel.

    A szülés nála 50 000 Ft-ba kerül.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_576412 (2175)
    2006-05-12  14:06
  2. Torolt_felhasznalo_576412
    Torolt_felhasznalo_576412
    2006. május 12. 14:062175.

    Sziasztok!

    Én még nagyon az elején járok, de már teljes lázban égek.

    Első pár pillantásra a Szent István kórházat találom szimpatikusnak, tudna Valaki orvost ajánlani onnan?  

    A díjazásuk is érdekelne.

    Köszi a segítséget.  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2006. május 6. 23:072174.
    Szia!

    Nagyon szívesen, van egy Budai Honvédos topik "Honvéd kórház, Királyhágó" c., ott mások is írtak, szerintem az is érdekelni fog:
    http://www.nlc.hu/forumkifejt.php?forumid=60638

    Én is írtam oda bővebben.

    A babaszoba.hun is van Budai Honvéd címmel és a babanet társalgójában is van Budai HOnvéd.
    Üdv
    Ági
    előzmény:
    ricuska (2172)
    2006-05-05  13:12
  4. 2006. május 6. 16:512173.

    Szia

    Bocsi, hogy ilyen későn, de most jöttem fel az oldalra. Én is sok elkeserítő dolgot olvastam a kórházról, de nekem fontosabb, hogy az orvosom jó legyen a többit meg valahogy megoldja az ember.  A személyzetről nem tudok mit mondani, mert csak magánrendelőben voltam és még nem szültem, mert még csak 4 hónapos vagyok.Ezen az oldalon van egy Nyírős topic be kell írni a keresőbe. én is azt hallottam, hogy van apás szülés, és néhány vajúdást segítő dolog. Ha valamiben tudok segíteni írjál, igyekszem hamarabb válaszolni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_677504 (2166)
    2006-04-30  14:24
  5. 2006. május 5. 13:122172.

    Szia Ágnes77!

    Jázmin00-nak küldött válaszod elég szűkszavú volt, gondolom nem volt többre időd. Ha mégis tudnál majd bővebben mesélni a Budai Honvéd kórház szülészetéről, azt nagyon megköszönném én is! Előre is...

    Klári

    előzmény:
    Agnes77 (2145)
    2006-03-10  15:07
  6. Torolt_felhasznalo_274021
    Torolt_felhasznalo_274021
    2006. május 3. 09:282171.

    Gyöngyvér! FOLYT.:

    Szóval a gyermekágyon a nővérek sokat segítettek és kedvesek voltak. A csecsemősök viszont nem. Nagyon sok dolguk volt, erre hivatkozva nem akartak segíteni a babákkal kapcsolatban. Nálam gond volt a szoptatással, mindegyiküket kértem, hogy segítsen, vagy legalább tanácsot adjon, nem akartam hagyni, hogy lerázzanak, de csak foghegyről válaszoltak, és nem volt egységes az álláspontjuk sem. Csak egy nővér volt, aki segített. Volt, aki egyenesen bunkó volt. Az ő stílusával nem lenne szabad éppen ott dolgozni. Szóval csak azt szeretném tanácsolni, hogy lelkileg ezekre a dolgokra IS készülj föl, és legyen egy barátnőd vagy valaki, akinek már van gyereke, jártas a szoptatásban, ilyesmiben, és szükség esetén be tud menni hozzád a kórházba, hogy konkrétan segítsen, hiszen az első napok a babával nagyon meghatározóak.

    Mert sajnos-sajnos ezt ott nem várhatod el a csecsemősöktől.

    Ez azért is megdöbbentő, mert ők pályáznak a bababarát kórház címre. Pedig ettől nagyon-nagyon messze vannak még a valóságban.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_677504 (2166)
    2006-04-30  14:24
  7. Torolt_felhasznalo_274021
    Torolt_felhasznalo_274021
    2006. május 3. 09:202170.

    Szia Gyöngyvér!

    Én mindkét gyermekemet a Nyírőben szültem. Az első alkalommal minden kórházban töltött napon sírtam - főként a kórházi személyzet hozzáállása miatt. A gyermek születése egy anya életében meghatározó, nagyon nagy jelentőségű esemény. A kórházi személyzet szempontjából viszont te egy vagy a sok közül, futószalagon mennek a dolgok, nagy az érdektelenség, a nemtörődömség. Nehéz ezt elfogadni. Persze tudom, hogy ami nekünk sorsdöntő esemény, az nekik munka. És persze ismerem a körülményeiket is, az anyagi és erkölcsi elismertségüket. De... Attól még jólesne az emberi hang... Gondolom, ezek a dolgok nagyjából minden kórházban így mennek, de nekem csak a Nyírőről van tapasztalatom. Mivel az orvosommal meg voltam elégedve, másodszor is oda mentem szülni. Igaz, félve (a nővérek miatt). De igyekeztem lelkileg fölkészülni a nővérek stílusára. És most tényleg sokkal jobb volt. A gyermekágyasok nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, pedig teltház volt, rengeteg császárossal. Most jobbára csak a csecsemősökkel volt gondom. FOLYT KÖV

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_677504 (2165)
    2006-04-30  13:56
  8. 2006. május 1. 22:282169.
    Sziasztok!

    Mi a párommal már tervezzük a babát, és két kérdésem lenne:
    Az egyik, hogy a MÁV kórházzal kapcsolatban mit tudtok mondani? Én eddig csak jókat hallottam Esetleg van-e akit konkrétan ajánlanátok innen?
    A másik pedig, hogy tudtok-e olyan helyet illetve orvost és szülésznőt, akik kimondottan a gátvédelem hívei és nem akarnak mindenáron gátmetszést? Nagyon sok cikket olvastam ezzel kapcsoaltban, és arra jutottam, hogy esetleg érdemes lenne ez alapján (is) orvost választani.

    Köszi előre is a segítséget

    Barbus
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_722826
    Torolt_felhasznalo_722826
    2006. május 1. 10:232168.
    Sziasztok!  Most látom annyit írtam, hogy nem fért a ketebeés lemarda egy jó rész. Bármi kérdésetek van írjatok szívesen válszolok, mert tudom milyen bizonytalannak lenni . Bocsi a hibákért , de a pici lányom a kezemben van és nehéz egy kézzel eltálálni minden billentyűt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_677504 (2166)
    2006-04-30  14:24
  10. Torolt_felhasznalo_722826
    Torolt_felhasznalo_722826
    2006. május 1. 10:162167.
    Sziasztok!   2006 ban szűltem császárral a Nyírőben.  Tapasztalataim vegyesek. Én kiharcoltam a 2 ágyas szobát, mert tudtam, hogy császáros leszek (megfordúlt a kislányom az utolsó hónapban) és azt szerettem volna, hogy a pici mielőbb velem lehessen. Csak az egyágyas szobáért kell fizetni. Javaslom, hogy ha tudjátok a szülés időpontját érdeklődjetek a szülészeten személyesen, hogy mennyire van tele az osztály és ha telítettség van, akkor a főnővérnél lehet biztosat elérni. A vajúdo szoba olyan amilyennek leírtátok és 2 db van. Egy kisebb ha csak ti szertnétek lenni akkor a kicsit kérjétek, ha nem zavar, hogy más is van, azaz ketten is vajudtok, akkor a nagyobbat. A felvételt végzők aranyosak, de a vajúdoban lévők nem. Közömbösek. A Dubecz Doki a "szobatársam" szülésze volt, nagyon vagány fiatal ember . Lezseren vezette le a szülést, hogy honnan tudom? Míg engem előkészítettek a műtétre és utána pihentem a melettem lévő szobában történt a szülés. Mindent hallotam és Ő is. Egy kis szűk sötét helyen van a váró ahol a férj v. cslád várakozik. Olyan volt mintha én is szültem volna. Minden ajtó ki van nyitva. Ez megdöbbentő volt, hogy az én férjem tulajdonképpen végig nézte és hallotta egy másik nő vajúdását és szülését , mert csak az ajó előtt tudott sétálni, míg értem és a babáért izgult és az Ő férje az én műtétem előkészítését ami ugyan csak nem volt leányálom. Ráadásúl amikor felsírt a kislányunk nem tudták a kint várakozó férjek kié az az édes kis visító hangocska. Amit halottam  az jó, végig kedves és biztató volt, rengeteget bíztatta, mikor és hogyan nyomjon stb. Utána 3 szor meglátogatta, igaz a varrat szedést csak Ő végzi és a hálapénzt is akkor várja. Tényleg aranyos és jó fej volt. A csercsemősök: Egy borzalom van egy szőke nő, álltalában éjszakás, dobálja a piciket és hadja üvölteni Őket. A többiej jók. Lehet és érdemes is kéedezni Őket. Naspközben van egy 50 körüli kicsit közönséges is de jó csak el kell tudni fogadni a stilusát. Vigyetek a kicsinek pellust meg popsikrémet, törlőkendőt, mert alig adnak hiányra panaszkodva és ha nemcsrélitek minden etetéskor akkor piros lesz a popsijuk és a pelenka amit adnak nem újszülöttnek való így a comjukat is kisérti. Én ágyhoz voltam a katéter miatt kötöüdve 2 napig , de a babát hozták 3 óránként csak én nem szoptathattam, mert az érzéstelenítést vágző altató orvosnő elrontotta gerices érzéstelenítést és az Ő ügyetlensége miatt altatni kelett. Ez nagyon rossz, mert órákig nem térsz magadhoz és ráadásúl amikor a műtét konkrétan zajlik becsukják az ajtót és a férjem nem látta, hogy beengedett az alató orvosnő egy tanulót és a tanuló nyomta a pipát a torkomba. Ami miatt ami napig rekedtes a hangon időnként és kérsés, helyre jön-e? A műtő ajtaján nincs ablak, mer
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_677504 (2166)
    2006-04-30  14:24
  11. Torolt_felhasznalo_677504
    Torolt_felhasznalo_677504
    2006. Április 30. 14:242166.

    Szia.

    Találtál valahol bővebb infot a Nyírőröl?Engem is érdekelne, három hónap múlva várjuk az első babánkat, én is ott fogok szülni.Eddig elég vegyes híreim vannak, be is rezeltem. Orvosom a Dubecz doki nagyon szimpi. Én úgy hallottam, hogy van lehetőség apás szülésre, és van a vajúdószobában kád, labda,bordásfal is. Viszont a csecsemősökről sok rossz hír kering.Nem is azt várom, hogy körbeugráljanak, hiszen elég megterhelő lehet a munkájuk, érthető, hogy fáradtak, ők is csak emberek. De emebrséget, udvariasságot mindenképpen elvárnék
    előzmény:
    alucz (2134)
    2006-03-01  19:22
  12. Torolt_felhasznalo_677504
    Torolt_felhasznalo_677504
    2006. Április 30. 13:562165.

    szia!

    Én szintén a Nyírőben fogok szülni.A Dubecz doktorhoz járok,  nekem eddig nagyon szimpatikus volt. Tudnál nekem abban segíteni,hogy hol találok valami infot a Nyírő kórházról?

    Augusztus elejére várjuk a babát, ugyhogy már nem sok időm van. Eddig nem volt bátorságom a témával foglalkozni, mostanában pedig elég vegyes híreket hallok erről a kórházról.

    Az orvosban bízom, de azért a kórház sem mindegy!

    Előre is köszi, minden jót Nektek!!!

     

     

    előzmény:
    alucz (2149)
    2006-03-22  18:22
  13. Torolt_felhasznalo_148548
    Torolt_felhasznalo_148548
    2006. Április 29. 18:292164.

         

       Sziasztok!!  Az uzsokiban fogok szülni egy hét és betöltöm a 40. hetet. Második gyermek , viszont nem ugyanaz az orvos, ha valaki szült Kalocsai Gézánál kérem írjon nekem. Előre is köszönöm. Emil:dantonka@freemail.hu

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_209150
    Torolt_felhasznalo_209150
    2006. Április 20. 22:572163.
    Sziasztok
    Most vagyok itt először, úgyhogy bocsi ha már volt róla szó.
    Én a Szent István Korház felől érdeklődnék.
    Van egy kisfiam, aki a II. sz. Nőgyógyászaton (Üllői út) született, de most tudtam meg hogy az orvosom átment az Istvánba.
    Aki szült ott, vagy az ismerőse, légyszi írjatok.
    Az is érdekelne, hogy ott van-e koraszülött-osztály.
    Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_856089
    Torolt_felhasznalo_856089
    2006. Április 20. 16:412162.
    sziasztok!!

    én is a Szt.Imrében fogok szülni, augusztusban - a nagy szabadságolás időszaka....
    BaloghTiborhoz kezdtem járni, de szabin lesz...
    és szülésznők közül is szabiznak akiket eddig ajánlottak.
    tudtok nekem segíteni?
    kihez érdemes menni? persze h szabin lesz-e, az a köv kérdés, de azt sem tudom kit érdemes megkeresnem - szülésznőt, és dokit...
    előre is köszi az ajánlatokat!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_912099
    Torolt_felhasznalo_912099
    2006. Április 19. 06:022161.
    Dr. Boross Györgyöt tudom ajánlani neked a Péterffyből kétszer szültem nála császárral.Nagyon profi,nagyon sok páciense van,az egész családom hozzá jár. A magánrendelője is közel van a Péterffyhez.A második császárom után 4 nappal fociztam a fiammal semmi problémám nem volt. voltam már pár korházba de a Péterffybe szerintem úgy a szülőszobák mint a műtő is bizalom gerjesztő. Ha gondolod keresd fel őket engem anno körbevezettek.A szülésznők fönöke egy "szent" de a többi növér,szülésznő stb.is írtó rendes volt.Ja,még plusszba igen tiszta minden!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_611290 (2158)
    2006-04-14  10:47
  17. Torolt_felhasznalo_868417
    Torolt_felhasznalo_868417
    2006. Április 18. 23:442160.
    Köszönöm a válaszaitokat! Van még időm szerencsére,mert elég ellentmondásos véleményeket kaptam.Mindin jót Nektek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_868417
    Torolt_felhasznalo_868417
    2006. Április 15. 19:122159.
    Sziasztok!

    A férjemmel most várjuk első kisbabánkat.Rengeteg jót hallottunk a Szent Imre kórházról,de nem tudjuk melyik orvost válasszuk.Kérlek írjátok meg ha bármit tudtok Dr. Kocsis Éváról..Előre is köszönöm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_611290
    Torolt_felhasznalo_611290
    2006. Április 14. 10:472158.

    Sziasztok!
    Egy éve költöztünk Pestre, van egy másfél éves kisfiúnk.
    Az orvos, akinél szültem (vidéken), sajnos nyudíjba ment.
    Tud nekem ajánlani valaki nagyon jó nődokit. Nem muszáj, hogy kedves legyen, csak értsen a szakmájához.
    Zuglóban lakunk, lehetőleg közeli vagy legalábbis ne túl messzi rendelőt ajánljatok lécci.

    Köszönöm.
    Sok locsolót mindekinek!

    Molnár Orsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_299864
    Torolt_felhasznalo_299864
    2006. Április 13. 08:322157.

    Sziasztok

    Most írok először fórulmba, ebből is látszik, hogy egy anya mindenre képes 

    Idén júniusban fogok szülni a Szent Imre Kórházban. Orvosom dr. Balogh Tibor, aki nekem nagyon szimpatikus, viszont szeretnék néhány infót megtudni róla a szüléssel, a tiszteletdíjával stb. kapcsolatban. Én eddig csak a Fehérvári úti rendelőbe mentem hozzá. Szerencsés lenne, ha e-mailt írnátok ezzel kapcsolatban, mert elég konkrét dolgokra volnék kíváncsi, ha lehet a közelmúltbeli tapasztalatokról. Minden érdekel vele kapcsolatban.

    Előre is nagyon köszönöm a leveleket.

    Szép napot Mindenkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_882863
    Torolt_felhasznalo_882863
    2006. Április 3. 16:552156.

    Szia lacsill!

    Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, fel is hívtam a barátnőmet és beolvastam a leveledet. Már be is jelentkezett az orvosához és ő is elkezdi a vizsgálatok sorozatát. Reméljük, hogy sikerül neki. És ami a lényeg!!!   GRATULÁLOK!!  Gondolom méterekkel a föld felett jársz boldogságodban.  Emlékszem én is mennyire boldog voltam amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, persze szerencsémre nekem nem kellett megjárnom emiatt a "hadak útját". Ha esetleg valami kérdésed felmerül a terhességgel kapcsolatban, arra szívesen válaszolok. Nagyon sok "kellemetlen" mellékhatást ki lehet védeni a terhesség folyamán, ha ügyesen csinálod és odafigyelsz dolgokra.  Mégegyszer nagyon Gratulálok, és rengeteg egészséget, békés nyugodt terhességet kívánok neked. Vigyázz magatokra!   

    Millió puszi

    Eszter

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705337 (2155)
    2006-04-02  07:57
  22. Torolt_felhasznalo_705337
    Torolt_felhasznalo_705337
    2006. Április 2. 07:572155.
    Szia Eszter (és a Többiek)!

    Még új vagyok ebben a chatelés dologban és azt sem tudom Eszter, hogy kaptál-e már választ a kérdésedre.

    Először is szerintem fantasztikus, hogy segíteni akarsz a legjobb barátnődnek, már csak azért is, mert aki bajban van sokszor nem látja a megoldási lehetőségeket.

    Az én sztorim is hasonló volt, mint az övé. kb. 3 évvel ezelőtt döntöttünk úgy, hogy ideje lenne, hogy babánk legyen. Abbahagytam a fogamzásgátló szedését, tájékoztattam erről a nőgyógyászomat, aki azt mondta, hogy 1 év az az idő, ami alatt, ha nincs gond, teherbe kell essek. Nem estem. Kezdtük a vizsgálatokat vérvétellel, kiderült, hogy két hormon aránya nem megfelelő és valószínűleg PCO (policisztás-ovárium) szindrómám van. De azért kb 1 évig még hőmérőztem, kisakkoztuk mikor legyünk együtt, ami persze egy idő után már nem ment parancs szóra. A lényeg, hogy tavaly előtt nyáron dokim tanáncsára laparoszkópia és hiszteroszkópia segítségével bekuksizott a méhembe és a hasuregbe azért, hogy a pco-t megszüntesse. Én abban a hitben jöttem el a kórházból, hogy most már aztán mindent bele, 1 év és gyerek lesz. Nem lett.
    Tavaly szeptemberben ismét felkerestem a nőgyógyászt, aki ismét megállapította, hogy pco-van, műteni kell. Megkérdeztem, hogy lehet, hogy 1 éven belül visszafejlődött. Kiderült, hogy a műtét során, nem kellett a petefészkeimhez nyúlniuk, semmi bajuk nem volt. Kiakadtam, a műtétbe nem egyeztem bele és otthagytam a dokimat.

    Ezután, akiről csak tudtam az ismeretségi körömben, hogy volt már valami gondja a teherbeeséssel, mindenkit felhívta, rokonság is be lett izzitva. 3 hét alatt kiforogta, hogy a lakóhelyemhez közel eső (debreceni) Kaáli Intézetbe érdemes elmenni. Itt asszisztált reprodukcióval, inszemináció, ivf (ezt nevezik lombikbébi eljárásnak) foglalkoznak.

    1 hét alatt kiderült egy együttlét utáni vizsgálat során, hogy a párommal nem vagyunk összeférhetőek. Itt nagyon profik! Egyetlen reményünk a lombikbébi program. Beszereztük a szükséges vizsgálatok eredményeit és most március elején került sor az első beavatkozásra, AMI SIKERES LETT, MERT 3 HETES TERHES VAGYOK.

    Nem tudom, hogy hová való a barátnőd, de Kaáli intézet az ország több pontján is található, érdemes felkeresni őket. Eleinte fizetni kell, de nem húzós, viszont attól kezdeve, hogy lombikbébi eljárásra kerül sor, mindent az OEP áll.

    Remélem, ezzel segítettem Nektek. Ha bármi kérdésed lenne, nyugodtan írj.

    Szia, Lacsill
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_882863 (2154)
    2006-03-29  20:41
  23. Torolt_felhasznalo_882863
    Torolt_felhasznalo_882863
    2006. március 29. 20:412154.

    Sziasztok!

    Kivételesen egy kétségbeesett barátnőmnek szeretnék segíteni, de én (sajnos) nem tudok, mert én gond nélkül teherbe estem és úgy igazából még beteg sem voltam sosem (szerencsére). A barátnőm  évek óta próbálkozik a párjával, mert nagyon szeretnének már babát, de nem jön nekik össze.  Ezt ő egyenlőre arra fogja, hogy a pajzsmirigye működésével valami gond van. A kérdés a következő, van itt valaki a fórumon, akinek szintén esetlegesen ilyen problémája volt és teherbeesett (mindenféle kezelés nélkül, vagy ha kezelték akkor milyen módon). Hova forduljon, mert már az ötödik jó nevű orvos vizsgálja és természetesen az ötödik diagnózist adják neki az állapotáról.  Csak azt nem tudják megmondani neki, hogy ez lehet-e az oka annak, hogy nem jön össze a baba, vagy valami más oka van ennek a "meddőségnek". Előre is köszönöm mindenkinek, aki jótanáccsal, vagy bármi aprósággal tud neki (nekünk) segíteni, mert megszakad a szívem, amikor a kisfiammal látom játszani.  Úgy szeretném, ha végre boldog lehetne, hiszen annyira megcibálta már az élet. 

    Puszi mindenkinek   

    Eszter

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_689894
    Torolt_felhasznalo_689894
    2006. március 29. 13:122153.
    Sziasztok!

    Új vagyok a fórumon!

    Én 2005. májusban szültem a kútvölgyiben Dr. Szalay főorvosnál, (egyébként én is nála születtem) és jó élményként maradt meg bennem a szülés. A doki nagyon rendes volt végig a terhesség és a szülés alatt is. Aggodalmas kismama voltam, bugyuta kérdésekkel, pedig sokat olvastam a terhességről, de az orvosom mindig nagyon türelmesen és korrekten válaszolt a kérdéseimre. Engem nagyon megnyugtatott a higgadtsága és a profizmusa a szülés alatt is. A szülésznők és a csecsemősök is profik, és nagyon aranyosak. A nővérek (szerintem) a császárosokra korlátozódnak én nem sokat találkoztam velük.

    Hamarosan elkezdünk a "második gyerek" projekten dolgozni. (nem lehet elég korán elkezdeni.) a kislányommal 5 év után sikerült teherbe esnem.
    Van valakinek fiú receptje?

    Tud valaki valamit a dokimról? Tavaly évvége körül azt hallottam, hogy beteg volt! . remélem meggyógyult!

    Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_300667
    Torolt_felhasznalo_300667
    2006. március 29. 12:302152.

    Sziasztok!

    Szia Napsi77! Azt nem tudom, hogy ott ki a legjobb, azt viszont igen, hogy kit nem érdemes választanod. Régebben a mi kerületünket látta el, úgy tudom, hogy utána átment a Fehérvárira. Nagyon sokan panaszkodtak rá. Lehet, hogy azóta megváltoztak a dolgok. Dr. Nyulasi a neve. Nagyon fiatal doki.

    Én most várom a második babámat. A kisfiamat úgy szűltem, hogy nem volt választott dokim. Ez volt a jó!! Ugyanis rám mindegyik orvos odafigyelt, ha kérdésem, vagy panaszom volt, bármelyik orvoshoz fordulhattam! A Schöpf-Méreiben szültem. Isteni orvosok egytől egyig!Az utolsó hónapot bennt töltöttem. Hihetetlen odafigyelés és törődés van mind az orvosok, mind a nővérek részéről!Akár a24-26 hetes babákat is képesek megmenteni. Minden tiszteletem az övék!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_880281 (2148)
    2006-03-22  15:48

Címlap

top