Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Boldog anyukák fóruma

Torolt_felhasznalo_501800
Torolt_felhasznalo_501800
Létrehozva: 2009. január 13. 13:56

Sziasztok!

Mindenki szakít, összevész, féltékeny, fáradt és lehangolt.

Boldog anyukák gyertek, akiknek megszépíti mindennapjait a gyermekük! Írjatok, mi okoz örömet gyermeketekkel kapcsolatban.

Vidám, szép napot! 

  1. Torolt_felhasznalo_501800
    Torolt_felhasznalo_501800
    2009. január 13. 17:2829.

    Na ugye, hogy van itt boldogság?

    Minden hozzászólást köszönök sorstársaim!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_501800 (1)
    2009-01-13  13:56
  2. 2009. január 13. 17:0928.

    hello,

     

    én egy 23 hónapos kisfiú anyukája vagyok. nekem ő a legcsodálatosabb személy a világon. valóban egy csoda.

    annyira vagány, annyira szép, annyira ügyes, okos, hogy azt győzni kell figyelni.

    amikor megszületett, és a kórteremben aznap este is csak őt tudtam figyelni, mert akkora boldogság, tömény élmény volt, alig tudtam feldolgozni hogy mekkora gyönyörűség, mennyire tökéletes.

    ahogy néz, ahogy mosolyog vagy vigyorog, amilyen már kialakult humorérzéke van mára, amilyen módon játszik, érdeklődk dolgok iránt, repeszt a motorral vagy épp homokozik, szereti a társaságot, a jó levegőt...

    és valóban gyönyörű, lehet elfogultnak nevezni, de tudom, látom hogy milyen édes, szépséges.

     

    sajnos mostanság nagyon sok szakításról, válásról hallok, tudok, úgyhogy (már) az lep meg ha vmi működik.

     

    egy gyönyörű, ügyes, vagány kisfiú és egy szerető, figyelmes férj nekem más nem is kell.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_501800 (1)
    2009-01-13  13:56
  3. Torolt_felhasznalo_543634
    Torolt_felhasznalo_543634
    2009. január 13. 16:4827.

    Hahó!

     

    Már egy órája akartam csatlakozni, de közben felébredt a három hetes gyönyörű tündérem és cumcumtatnom kellett.

    Nem azért mert az én kislányom, meg elfogult vagyok, de csudaszép szemei vannak és olyan édesen tud nézni vele, és az egész kislány gyönyörű és átalussza az éjszakát, csak enni ébred 20 percet.

     

    Van egy édes, elvetemült, örökmozgó kisfiam is, aki két éves és szerintem rengeteg zűrt fog okozni pár év múlva a női szivekben, hatalmas barna szemei vannak és bűvölni is tud vele.

     

    Néha hosszúak a napok itthon, és hiányzik a játszóterezés, de 2 hónap és itt a tavasz!!!

     

    Kellemes estét kollégák!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top