Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lefogyok!!!Janu ár 9-től!!!

Torolt_felhasznalo_403575
Torolt_felhasznalo_403575
Létrehozva: 2009. január 8. 21:06
Én holnaptól nekikezdek! Elegem van abból hogy egy nagy tohonya vagyok!!!

Júniusra lefogyok!!!!
Holnap lesz a 130 napom itt!!! Eredményem mindent tudok a tuti fogyásról, csak elméletben.
Ez nem mehet így tovább!!!
Mindenkit ide várok aki hajlandó velem küzdeni az álomalakért külön plussz pont ha legalább 20kg-ot akar fogyni vagy ha már elkezdte és sikeresen hagyja el tetemes kilóit!
Júniusra ha törik ha szakad strandalakom lesz és nektek? Várom hozzászólásaitokat és tippjeiteket módszerleírásokat és a sikertörténeteiket merthogy idén rengeteg ilyen lesz! Ugye
Sok kitartást és sok sikert meg sok-kilót kívánok az új évre!!!
  1. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. július 5. 15:4722601.
    niveltago, jobbulást a lánykádnak, diéta, keksz és főtt krumpli és kutya baja se lesz talán holnapig végig is ér rajta és nem lesz semmi gond hát bízzunk benne, hogy  a kisfiú nem kapja el ez most nem hiányozna utazás előtt, meg egyébként sem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22600)
     
  2. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. július 5. 15:2222600.

    Sziasztok, Lányok!


    Na itt vok, végre! A mai munkanap, sok-sok tennivalóval, de a holnap a pakolásé, aztán holnapután lesz a kicsi utaztatása.


    Cserép, ez igazán kedves volt a párodtól! Megértelek, ha nem tudtál ellenállni a finomsgoknak! Vannak ilyen kivételes napok, amik lelkileg feltöltik az embert. És a kis + étkezést ellensúlyozza a lelki komfort érzet. Gyerekek? Élvezik már a szünetet ezerrel?


    Ilkó, igazat adok Cserépnek, a mozgás nagyon fontos, és lehet kicsit tarthatóbb az étrend. Nekem elég jól bevált, bár még mindig jó volna azt a 4-5 kg-ot leadni, de aazért nem igazán izgat, jól érzem így magam. Gondolom, lassacskán sikerül a sorokat a szünethez igazítanod!Biztosan élvezitek a mostani időt, ha a medence már jól használható, olyan igazi nyári meleg van!


    Nálunk viszont volt izgalom, ma reggelre a lányom hányós-hasmenős vírust kapott, otthon ténfereg, diétázik. És csak reméljük, nagyobb bajunk nem lesz, vagyis a kicsi nem kapta el. Ugyanis szerdán délután el kell jutnia a Schwechatra! Mozgás semmi nem volt, de nam baj, ma a miki is bekevert, alig várom, hogy hazaérjek. Holnap már könnyebb lesz!


    Nagyon eltűntetek a 7végén, azért remélem, minden rendben van! Edina, merre jársz? Hiányzol a csapatból! Te vagy a leginkább eltűnve, de úgy látom, mindenki lazábbra vette az írást!


    Na lassan elkezdek rendet tenni, pakolászni, virágaimat locsolgatni! Lehet, este benézek, de nem biztos, hogy jut időm!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22599)
     
  3. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. július 5. 09:2522599.

    Szti, tök jó, hogy megcsináltad a tornát    1-2 alkalaom és megismered, megtanulod a gyakszikat és utána 30 perc alatt le is tudod   én nagyon hiszek benne, sztem tuti használni fog és beállítja a ciklust , stb.  hát igen, lehet, hogy azért ébredek meg hajnalban, mert várom a tornát  vasárnap jilien 1 órás erősítés volt, jól megizzasztott, már régen csináltam, de nagyon jólesett viszont a 7végén picit lazítottam, szombaton este jöttek barátok, ki ültünk a kertbe borozgattunk, pezsgőztünk, meg sütöttem teljesen reform tepsis raffaellot, hát nagy sikere volt, mind elfogyott egyszerre nekem is nagyon bejött, imádom a kókuszosat.) tegnap meg volt fagyizás, pudingozás, meg anyu rántott husit csinált  de hát isten tudja mikor ettem már , meg a közeljövőben sem fogok egyhamar, egyrészt nem is szeretem, nehéz, megszívja magát olajjal, hízlal stb, másrészt meg nem használ de ez van, néha kell lazítani ja, a párom meg még pénteken este vacsit készített nekem, mondta, hgoy majd ő főz most nekem, aztán sonkás-hagymás rántotta volt, zöldségekkel megszórva, hozzá 1 rosé, hát teljesen elkényeztetett, utána meg még belém tukmált 1 kókuszos csokikát, ekkor eszembe jutott , meg mondtam is neki, hogy mást a párja leállít, hogy ne rontsa el este az egész napot, ő meg rámbeszéli, ne csinálja ezt.) erre megnyugtatott, hogy néha kell lazítani, aztán majd folytatom, hát lehet ennek ellenállni??   


    drszosz, csinik lehetnek a cuccok, küldhetnél fotókat cigi mentes volt a buli???? 


    niveltago, még szép, hogy nem áldozod be az idődet futkosásra, mikor ott van Criston, nem minden hónapban van nálatok, használjátok ki az együtt töltött időt, ez örök emlék marad nektek   tornázni lesz időd egész évben, nem aggódok miattad  


    ilkó, én se értem miért van ez nálad?? de én is szoktam így lenni és nekem az a tapasztalatom, hogy amikor jól ment, akkor nagyon meghúztam, és utána azért kívántam össze mindent, egy picit vedd lazábbra és mozgás-mozgás-mozgás  


    Ametisz, hogy sikerült a bordafesztivál??? biztos finomakat ettetek  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22592)
     
  4. Torolt_felhasznalo_327775
    Torolt_felhasznalo_327775
    2010. július 3. 21:1522598.

    Hello! Én is el voltam tünve kicsit! Letelt a 2 hét, úgyhogy most megint nagyon fogok figyelni a kajára! Nem tudom miért van ez így nálam, hogy két hétig megy, aztán a következő 2 hétben kicsit elengedem magam! Nem álltam mérlegre, de úgy 63 körül érzem magam! Ma elmentem bevásárolni, mert itt nálunk a faluban semmi normális dolog nincs, és minden sokkal drágább, mint pl a tescoban! Vettem kukoricapelyhet, meg zsírszegény túrót,abonettet, meg egy csomó gyümit, zöldséget. Ja, és én is megleptem magam egy farmer miniszoknyával, már nagyon régen szerettem volna. 


    Én kicsilánynak vettem "egybenadrágos cuccot"  , nagyon jópofa. Sárga csíkos, jól megy a barna bőréhez!  Szép hétvégét mindenkinek!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_878608 (22597)
     
  5. Torolt_felhasznalo_878608
    Torolt_felhasznalo_878608
    2010. július 3. 20:4722597.
    Sziasztok! Én sem voltam az elmúlt pár napban!
    Szerdán vásárolgatni voltam, sikerül vennem egy ruhát, egy farmer miniszoknyát egy rövidgatyát, meg egy felsőt, meg egy egybenadrágos cuccot! nagyon jók
    csütörtökön a párommal intéztünk pár dolgot, utána meg bementem dolgozni kicsit, 2 órára, nem bírják nélkülem most húzós lesz a júliusunk az irodában, de nem baj, majd augusztusban pihenünk, akkor akarok kivenni majd egy hetet.
    Tegnap pedig diplomaosztón voltam a barátnőméknek volt. nagyon jól sikerült! Az ünnepségen nagyon meleg volt, utána meg vacsi volt, nagyon jó étteremben, fini leves, meg rántott sajt, gomba, vegyes köret, meg egy szelet csokitorta, amit ettem.
    utána bulizni voltunk, reggel 4kor mentünk haza, nagyon jó kis este volt!
    Ma pihengettem egész nap, most kicsit beülünk, vagy 2-3 órára, holnap meg jó lenne egyet kirándulni, ha a barátom ráérne délután!
    Hétfőn pedig már meló ezerrel
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22596)
     
  6. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. július 3. 20:3122596.
    És Szti, kis erőcske neked, hogy több kedved legyen!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22595)
     
  7. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. július 3. 20:3022595.
    Sziasztok, Lányok!
    Nem sokat írtatok a napokban!
    Most én is csak lejelentkezek, eléggé fáradtak vagyunk, de az út jól sikerült. Holnap lazítós vasárnap lesz, nem tudom, akarok-e futni, vagy bármit. Valahogy a kicsi mellett nem szívesen vállalom, be, hogy az együtt tölthető időt beáldozzam. Már úgyis csak szerdáig tart az egész.

    Ametisz, klassz lehet az a babakocsi! Biztosan élvezni fogjátok! Szép volt, tőled, hogy elengedted a párodat kicsit!

    Szti, és most, hogy végigküzdötted a tornát, mi az utóhatás? Annyira örülök, hogy csinálod! Biztosan eredményes lesz! Mi fincsit sütöttél?

    Nyuszoo, azért sztem jó lenne, ha nem húznád sokáig ezt a fogorvos dolgot! Biztosan találsz megfelelő szemüveget, annyi csinos keret van! Fiúk nem nagyon ügyesek az ilyen vásárlásokban! Mi is a Velencei-tóra készülünk, de az még odébb van.
    Lányok, megyek, még van egy telefonom, aztán meseolvasás, és remélem, szunya is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22594)
     
  8. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. július 3. 19:4922594.
    szisztok. csak bekösznök gyorsan, mi ma a Velencei-tónál voltunk, bár nem sokat, mert akkora dugó volt, hogy 2óra volt lejutni, aztán amikor beborult és dörögni kezdett eljöttünk. odafelé úton a bal karom jól leégett ma 4-kor ettem először sült hekk és sült krumpli most dinnyét eszegetek. hétfőn megyek a szemvizsgálatra, lehet már a jövőhéten kész is lesznek az új szemüvegek, már nagyon várom. hátha a vb döntőt már normálisan látom majd természetesen páromnak egyik keret sem tetszett kicsit érdekes volt, sztm hülyének néztek minket, de egy biztos, soha többé nem viszem magammal egyszer elindultam vele cipőt venni, aztán az első boltból próba nélkül távoztunk... ilyenkor elviselhetetlen, de megoldom egyedül is a csütörötki gyümölcsnak kudarcba fulladt, és asszem én többet nem is próbálkozom vele, sztm marhaság, nekem legalábbis nem jött be ja a fogdokinak megvan a száma, de mint kiderült maszek...erről ennyit... azért majd felhívom, hátha van nem maszek rendelésen is. nyáron szóba sem jöhet sem a műtét, sem netán foghúzás, úgyhogy annyira nem sürgős. meg van még egy aki talán tud vkit ajánlani majd azt is megnézem. most visszaolvasni nem tudok, remélem mindenki rendben van, és élvezi a hétvégét. páromra tegnap rájött a nagytakaríthatnék, marha jó volt, izzadtam, mint egy ló torna híján megtette egy kis mozgásnak további szép hétvégét
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22593)
     
  9. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. július 3. 17:2222593.
    Helloka!

    Megint én! Hogy van mindenki? Itt jó meleg van, szerencsére fúj a szél, így elviselhető. Megkaptuk az egyik árajánlatot a fűtésre. Holnap jön a konyhabútoros. Ma megcsináltam az aviva tornát. Hát 1,5óra lett, ami ha már mindent tudok, akkor csak 30perc. Holnap sütök új sütit, még nem próbáltam, de biztos finom lesz. Max ha a fiúknak nem jön be, egyedül eszem az egészet. Bolognai lesz a holnapi ebéd. Na megyek, más nem jut most eszembe. Jók legyetek, pihenjetek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22592)
     
  10. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. július 2. 20:1222592.

    Hello Csajok!


    Ma megint sok meló volt, pár "érdekes" dologgal. Nem tudom, mostanában nem találom itthon a helyem. Nincs kedvem semmit sen csinálni, csak feküdni. Ha meg fekszek, az nem jó. Voltam reggel a vérvételen, egy orvostan hallgató vette vért. Szerencse, hogy csak 2 kezem van. Asszem ezzel mindent elmondtam. Egy hét múlva lesz eredmény, de csak 1hónap (vagyis amikor legközelebb megjön) múlva tudom meg, mert a dokihoz küldik, és akkor megyek hozzá. 7végén csinálok fincsi sütit, úgyis jön a haverunk. Anyós mndjárt itthon lesz. Hát lesz egy érdekes beszélgetés vele.


    Ametisz feltűnt, hogy nálatok keleten meg le a nap.     Jaaaj, biztos szépek lehettek a virágok, szeretem az ilyen parkokat. A férjed élő meccsre ment? De jó. Jó, hogy "elengedted", nem akad mindennap ilyen lehetőség. És a srác is biztos örült. A bordafesztivál az ünnep miatt van, vagy nincs köze a kettőnek egymáshoz? Ahhh, micsoda finomságok. Jól hangzik az egész, érezzétek jól magatokat. Jaja, miénk a kéró megint. Hát elvileg úgy néz ki Enzo magára marad, de majd elvisszük a reptérre sétálgatni. Nem csináltam meg a morzsát, majd szombaton. Legalább eltelik a nap. Most nem maradtatok le a tüzijátékról.  Milyen volt a torna?


    Cserép megint hajnali torna? A végén azért nem tudsz már aludni, mert tudatalatt annyira várod, hogy felébredsz.      Már lábsúllyal nyomod?   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22588)
     
  11. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. július 2. 14:1222591.
    Sziasztok Csajok!

    Cserep csak egeydul? Ugyes vagy, hogy letudtad a tornat
    Ez a futo babakocsi egyaltalan nem draga, mar $89+adoert lattam. De itt nem szamit kulonslegeesegnek. 3 kereku, es a kerekei nagyok, nem olyan kicsik, mint egy normal babakocsinak. Szerintem is fogja elvezni Szofi
    Hat a tegnap jol kifarasztottam magunkat. Szofi is 1 oraval hamarabb beajult, es nagyon aggodtam, mert mindenhol tuzejatek volt, a szomszedoknal is, es nagyon hangos, de ugy aludt, mint a bunda szerencsere. Mara nekem is fajnak a labaim a tegnapi park latogatastol. Sok a domb, es nem volt konnyu tologatni Szofit az oriasi dombokon, es be vannak durranva a labaim
    Ma nem gyotrom oket, csak csipo dvd-re tornaszok kicsit kesobb, meg kis hasizom lesz meg. Mar ki van sikalva a lakas, sutik kesz, most kellene meg egy fini borjuporit osszedobni, majd koretnek beledobok par krumplit, es kesz is van a kaja holnapra. Ma fini lesz a borda, mar varom, hjogy menjunk du.

    Eddigi kajam:
    6: 1 banan
    8: turosteszta (nem akartam eldobni), 2 kokuszgolyo

    Meg lesz gyumi, kave, kesobb meg borda salival, estere mar nem kellene nagyot enni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22590)
     
  12. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. július 2. 09:0222590.

    Szti, végülis milyen lett a császármorzsi, hogy ízlett???


    Ametisz, ügyi vagy a futással futóbabakocsi?? gondolom jó borsosára lehet, láttam már itthon is 3 kerekűt, csak nem tudtam, hogy az futóbabakocsi  vagy nem minden 3 kerekű futóbabakoci?? úgy tudom, itt 100 e. ft felett van az áruk, még anno a kollegina nézegette őket, bár nem egy mozgolódós fajta  lehet nem is tudta, hogy azzal futni is lehet Szofi biztos élvezni fogja  


    hedone, én sem értem az exedet, picit fura minek küldene lapot????? becsült volna meg anno, nem lapokat küldözgessen most, minek????


    na, ma megint felébredtem 4-kor, nem is értem, én a mormota, akinek 8-9-10 órát kell egyhuzamban aludni, de hát kihasználtam az alkalmat és reggel letudtam a tornát      


    kajóm.
    r. meggy, joghi, 4 db u1 házi almás-kókuszgolyó
    t. 2 barack
    e: lecsósszelet, barnarizsből rizibizi, saláta
    U: alma
    V: ??? vmi fehérje zöldségekkel
    ja, reggel megvolt a czanik 3 lábsúllyal, hát nem is éreztem , hogy rajtam van, nagyon jól ment, és jól meg is izzadtam
     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22581)
     
  13. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. július 2. 00:1422589.
    Szti mibol csinaltad a mozsat? Milyen lett?
    En ettem fagyit a parkban, nyam nyam volt...az volt az ebedem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22587)
     
  14. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. július 2. 00:1322588.
    Sziasztok!

    De hulye vagyok, most latom, hogy azt irtam, hogy amikor keletre futottam sutotte ki a nap a szemem ize...nyugatra gondoltam

    Ma nagyon kmozogtuk/tam magunkat. Majd 4 orat voltunk a parba, nagyon nagyon szep, es az allatokig el sem jutottunk, csak a viragokat neztuk, meg a topartot, es mar kellett is hazajonni Aztan itthon atadtam Szofit apucinak, es mentem futni 45 percet Most en is ugy erzem, hogy lejartam a labaimat, de jo erzes ez a faradtsag Szofi is ugy kifaradt, szinte egesz nap aludt a levegon, hazajottunk 1 orat volt ebren, es mar ment is a nyugi, hat latom olyan almos, hogy azt sem tudja hol van Befejeztuk az evest, es el is aludt azonnal

    Paromat eengetem focit nezni, Toronto jatszik valakikkel...egy haverje hivta, mert balhe lett az asszonnyal es nem akar egyedul menni. Nem baj, kell neki is a kikapcsolodas, menjen csak nyugodtan. Holnap is melozik delig...vegul is a szomszed hazasparral ugy dontottunk, hogy du. elmegyunk borda (diszno) fesztivalra itt van nem messze egy parkban, es egesz nap sutik a finomabnal finomabb bordakat aztan utana vagy ide jovunk, vagy hozzajuk. Csinalok majd jo nagy salit, es azt eszem a bordaval

    Presze azert a brownie-t megsutom, mar kerdezte is a srac, a multkor is o falta fel mind
    Na kicsit tevezek, ma mar egyebet nem csianlok, habar legalabb a furdoszobat jo lenne kinyalni, de nem hiszem, hogy lesz hozza kedvem.

    Szti akkor megint tietek lesz a haz? Akkor Enzo unatkozni fog? Miki rendben?

    Holnap igyekszem meg benezni, remelem meg tudok csinalni delig mindent.

    Szep almokat, pussz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22587)
     
  15. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. július 1. 17:5922587.

    Ametisz pedig jól viselkedtem volna, még fagyi sem kellene.   De jó, már van saját bejáratú őzikétek is Hát a morzsáról inkább nem számolok be, mert most vettem észre, hogy nincs zabkorpa, a melóhelyen van. Viszont másból megcsináltam, de majd ha megkóstóltam, csak akkor merem leírni. REmélem a nővérednek bejön a te fodrászod. Egy jó fodrász aranyat ér, főleg, ha eddig szinte mindig csalódott volt. Kiszőkülsz? De jó, hisz napsütés van. Néha.  Mi nem csinálunk semmit, mert anyósék lemennek balcsira a barátom nővéréékhez, és tök üres lesz a lakás, Benit is viszik. Nem merünk így elmenni apuhoz, hogy seol senki.


    Hedone nagyon jók a képek, Matyesz egyre fiúsabb.  Jó lehetett kint a szabadban főzöcskézni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22582)
     
  16. Torolt_felhasznalo_796327
    Torolt_felhasznalo_796327
    2010. július 1. 17:4722586.
    sziasztok!
    most értem haza. nem nagyon olvastam vissza, csak a kérdésre válaszolok gyorsan!
    Nem kaptam rossz híreket doki ügyben!!!egyszerűen csak magamra szeretnék figyelni, és tenni a dolgom
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22585)
     
  17. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. július 1. 17:0722585.
    Hedone azert futok este mert akkor apuci tud vigyazni ra... Ha mar betoltotte a 3 honapot, akkor vihetem, mert arulnak ilyen 3 kereku direkt futo babakocsit, es hat ugy dontottem majd beszerzek 1-et Homokba is ha tolod majd sokkal konnyebb ...

    Na eszunk, es megyunk, majd kesobb jovok...

    Pussz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901498 (22584)
     
  18. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2010. július 1. 16:3822584.
    Ametisz, magaddal szoktad vinni Szofit, ha mégysz futni? 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22582)
     
  19. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2010. július 1. 16:3722583.

    Mai kajóm: r: müzli, banán e: lecsó, 1 sz kenyér u: 3 tojciból omlett, pici sajt, szalonna, kenyér v: alma vagy meggy vagy mindkettő


    Ametisz, az őzikék már biztos megszokták az emberek közelségét, mindenesetre is szuper lehet ilyen környéken futni. Próbálok tornába rendszerességet vinni, csak itthon mindig máskor szabad a gép így időben mindig máskor tornázok, de szerintem ez lényegtelen.


    Cserép, köszi a megnyugtatást Asszem hipochonder waok.


    Hát én sem értem az exem... Mondjuk az tény, hogy akárkinek szóba hozom az egész L.-s ügyet mindenki arra gondol először, hogy bosszú az egész. Nem érdekel, küldjön, ha ez őt megnyugtatja.


    Jaj brownie....  ide is küldhetsz belőle egy picit 


    Tényleg szuper volt a gulyásparti, csak hát ne lettem volna annyira szétcsúszva, de így is élveztem. Matyi már igazi nagy fiú, kezd rákattani az autókra, kerék és csavar mániás  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22582)
     
  20. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. július 1. 16:0722582.
    Szti barcsak elvohetnelek a parkba magammal szivesen vinnelek, jo lenne kozben dumcsizni valakivel...persze szeretek egyedul is menni, es ha Szofi nagyobb lesz, akkor mar sokkal jobb lesz, de neha kicsit uncsi, mert o majdnem vegig alszik meg. Azt hiszem elviszem a fulhallgatomat, es ha uncsi, akkor hallgatok zenet...habar ez szupi park, azert is mennenk ide, hogy ne unjam, habar ilyenkor annyian vannak. Kesz a kokuszgolyo...kicsit fura ize lett, mert ujfajta kekszet vettem, egeszseges, es oliva olajjal van, es nem tudom valahogy olyan vegetas izt erzek rajta Azert nem rossz igy sem, de nem az a megszokott... Elviszunk belole, aztan ha nem izlik, akkor hazahozom, es en majd aprankent megeszem...

    Nem volt meg sotet, sutott a nap, sot majd kisutotte a szememet, amikor kelet fel futottam Lattam megint az oziket is, meg se rebbent, amikor elfutottam mellette nagyon bator...


    Tenyleg fininek hangzi az a morzsa, ird majd meg, hogy neked hogy izlett. En meg eletemben nem ettem csaszarmorzsat...

    Szupi, hogy mar vegeztel, es meg jobb, hogy megis van miki... Ti mit csinaltok hetvegen?
    Szombaton megyunk a noveremmel reggel a fodrasz csajszi baratnomhoz. Vegre ravettem, Katit, hogy hagyja, hogy a csaj csinalja meg a hajat, mert annyit szornyu fodraszt kiprobalt mar. Igy ez lesz a szombat de. progi, es en meg vissza fogok szokulni, de csak a tetejen lesznek szoke tincsek mar varom nagyon, vegul is nyar van, miert ne lennek vilagosabb
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22581)
     
  21. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. július 1. 15:3022581.

    Cserép sztem vacsira megcsinálom a császármorzsát, jól hangzik. Hajnali fél 5kor tornáztál????    Na jó, ügyi vagy. 


    Hedone érdekes az exed. Nem értem, ha ő szakított vele, akkor miért nem hagyja, hogy megnyugodj? Mi lenne, ha csinálnál vmi itthoni kis tornás időbeosztást? NE parázz a bogyó miatt.


    Ametisz jó sűrű lesz a délelőttöd. Nem félsz sötétben futni? Vagy teljesen ki van világítva minden? Ügyi vagy, hogy nem mentél mekibe. Kékszemű királykisasszony.   Negem is vigyél el abba a parkba, Már végeztem a melóval.   Sezrencsére még van miki, csak most vhogy más. De lényeg, hogy van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22575)
     
  22. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. július 1. 15:0922580.

    hedone, sztem a lábaidat a gyaloglás viselte meg, nem a trómbozis   picit pihentesd és ne képzelődjél 


    ametisz, igen 1 adag, legalábbis én 1 evésre megettem     igaz, picit elkóstolgattam belőle amikor készl lett, de kimértem 4 e.k. zab ment bele, ennyit a tejbezabiba is teszünk, végülis úgyanaz a mennyiség


    niveltago, csak kényeztesd a kis Cristont, úgyis hamar eltelik az idő amíg nálatok vendégeskedik és jó szórakozást kívánok Nektek az állatkertezéshez meg mindenhez   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901498 (22577)
     
  23. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. július 1. 14:3822579.
    Kia sajnalom, hogy igy dontottel, persze te tudod... Varunk, amikor rendezodnek a dolgaid, addig is sok erocske neked, es csak ugyesen

    Szti ennyi volt a miki? Az nem jo....nekem amikor ciszta volt, akkor volt 1-2 napos
    Jo munkat

    niveltago intezzad csak nyugodtan a dolgaidat, es elvezd a kis sracot Jo szorakozast nektek!

    duckylina ugyi vgay, hogy futottal. Az en pasim sem baszogat soha, sot inkabb neha mondja, hogy pihenjek a torna helyett, de nem banja, hogy fogyozok, es neha ha este enni akarok, akkor szol, hogy ha nap kozben vert izzadok, akkor miert akarom az esti evessel elronatni...persze igaza van, de akkor nem esik jol

    nyuszoo vegul is mentel dokihoz a csipesekkel?

    Na azt hiszem legyartom elore a kokuszgolyot, kis gombocka ugy is alszik most, aztan holnap meg gyorsan sutok egy brownie-t, es az lesz a vendegsegbe...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22578)
     
  24. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. július 1. 14:3022578.
    Sziasztok Csajok!

    Hedone nagyon jok a kepek Matyi is olyan gyorsan fejlodik, lassan mar 1 eves lesz... Jaj de jot kirandulatok, imadom az ilyeneket es latom volt amit enni, es inni
    Ja, itt sem rendor vizsgaztat, de Romaniaban tudom, hogy rendor vizsgaztat, mint nalatok Bizony meg 2 nap, es megint dul a szerelem
    Igen, Szofinak kek szeme van, habar meg sotetebb, mint az apucie, de bizti fog meg vilagosodni...

    Cserep bizony jo gyilkos a Capoeira 2 Nem hangzik rosszul az a morzsa Ez amit leirtal 1 adag?

    Az este vegul ugyi voltam, nem mentem be a mekibe, meg jo, hogy ebedeltem elotte, mert igy nem esett nehezemre, csak hat kivantam, de mar elmult. Voltam futni is az este, 40 percet, jol esett, csak mar majd este 9 volt, mire el tudtam indulni, de igy is jo volt nagyon. Persze nem kellett altato utana
    Ugy dontottem ma is futok, mert holnap nem lesz idom, szombaton pihi, es vasarnap lesz megint ozgas. Holnap csak RR5 lesz talan, mert a parom delig melozik, es akkro talan belefer, habar vendegsegbe megyunk a szomszed parhoz delutan, es sutni kene valamit, meg salit is akarok vinni, meg takaritani is kellene, szoval meglatjuk, ezert muszaj ma a futas, mert kardiora nagyobb szuksegem van...

    Ma eddig ettem egy tk szendvicset turoval, felvagottal, uborkaval, mindjart csinalok 1 kavet, es elnyalogatom. Meg enm tuodm mit csinlajunk de. lehet elviszem Szofit egy eleg hires parkba, szep ido van, nem tul megeg, es gyonyoru az a park, van benne allatkert is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901498 (22577)
     
  25. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2010. július 1. 13:2422577.

    Sziasztok csajok,


    Ááá, azért nem vágok bele ilyen baba projektbe, csak akkor átszaladt ez az ötlet az agyamon 


    Már holnapután itthon lesz  épp az imént mondta, hogy az exem üdvözöl s majd küld nekem vmi képeslapot, mert most Ausztriában fog tanulni pár hónapig...


    mai tornám: jillian metabolizmusos dvd-je, fél kg-os kézsúllyal


    Cserép hát nagyon ügyes vagy , a cap.2 nekem is nagyon bejön, bár nekem soha nem ment könnyen az erősítés. Elhiszem, hogy feldobta a napod, anno én is nagyon élveztem a reggeli tornákat, csak hát mostanság nincs semmi rendszer a napjaimban. Bizony Szofika igencsak szépen fejlődik Kék szeme van ügye? Vagy legalábbis szerintem hasonlít a férjed szemére.


    Jaj tegnap már megint beparáztam, hogy a trombózis miatt fájnak a lábaim Még ma is érzem, de már nem oly vészes.


    Nálunk be kell adni a kérelmet okmánybélyeggel, aztán majd sms-ben értesítenek, hogy mikor állhatok meg a jogsiért, mert azt Pozsonyból küldik le. De nem bánnám, ha hétfőre meglenne... vezethezném L. autóját Niveltago, nagyon jó programod lesz, élvezd ki minden percét.


    Lillafüred esett, apukámnak közbe jött vmi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22576)
     

Címlap

top