Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lefogyok!!!Janu ár 9-től!!!

Torolt_felhasznalo_403575
Torolt_felhasznalo_403575
Létrehozva: 2009. január 8. 21:06
Én holnaptól nekikezdek! Elegem van abból hogy egy nagy tohonya vagyok!!!

Júniusra lefogyok!!!!
Holnap lesz a 130 napom itt!!! Eredményem mindent tudok a tuti fogyásról, csak elméletben.
Ez nem mehet így tovább!!!
Mindenkit ide várok aki hajlandó velem küzdeni az álomalakért külön plussz pont ha legalább 20kg-ot akar fogyni vagy ha már elkezdte és sikeresen hagyja el tetemes kilóit!
Júniusra ha törik ha szakad strandalakom lesz és nektek? Várom hozzászólásaitokat és tippjeiteket módszerleírásokat és a sikertörténeteiket merthogy idén rengeteg ilyen lesz! Ugye
Sok kitartást és sok sikert meg sok-kilót kívánok az új évre!!!
  1. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. július 1. 11:4222576.

    jaj, ez lemaradt, nyuszoo, sztem havonta mérd magad, és miki után, látod most is a miki kavarhatott be, mert előtte írtad, hogy többet mutat a mérleg


    duckylina, hát a nyaralással semmi, lecsúsztunk róla, írtam már, vagy erről Te lemaradtál? tök jó, hogy a párod motívál   engem meg inkább visszahúz, ki érti a pasikat?    


    mai kajóm.:


    r:   3 db zabos-almás pali, mákos fruktózzal megszórva


    t. 35 dkg meggy


    e. barackleves, francialecsó virslivel, abonett


    U: túrórudi


    V: kefir , sonka, sajt, zöldségek,


     


    mozgás reggel megvolt, megébredtem fél 5-kor és megcsináltam czanik2-öt, annyira jólesett, tök feldobodva indult a napom, annyira szupi volt, nem is tudom miért hanyagoltam eddig? mostanában lemondtam róla, mert sztem ez a leggyilkosabb a czanikok közül, de simán megcsináltam, bár megizzadtam, de ez a lényege, azt hiszem legközelebb súlyzóval is megpróbálom  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_937108 (22563)
     
  2. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. július 1. 11:3422575.

    Szti, most olvastam a citrot, írtam pár sort.) bocsi a késésért, de ritkán pillantok be a citrora  


    Ametisz, mekkorát nőtt Szofi, nagyon tündéri baba, el is hiszem, hogy szívesen foglalkozol vele, használd csak ki a gyerekszabit.)


    nyuszoo, az u1 császármorzsi, semmi különös, mint a sima, csak az egészségtelen anyagokat cseréljük egészségesre 


    én így csinálom:


    2 dl tej, 2 tojás, ezt jól felverni, bele rumba áztatott mazsi, citromhéj, vaniliarúd bele v. aroma és annyi zabkorpát-pelyhet hozzá, hogy palacsintaszerű legyen, de folyós, és állni hagyni pár órát, addig a zabkorpa úgyis jól megszívja magát.) majd pici olajat tefonserpenyőbe és beleönteni a masszát, és állandóan kevergetve készre sütni, elég hamar ragad a massza, tehát nem szabad ott hagyni, folyamatosan keverni kell míg megsül és morzsákra esik  , de megér.) hát ez egy nagyon olcsó és fincsi egészséges ebéd, és gyorsan megvan ha este kikevered még reggel is megtudod sütni   én light barackdzsemmel ettem nagyon fincsi volt


    hedone, akkor baba project indul???????????? vagy megbeszéled még L-el is?   biztos nem lenne ellenére a dolog, ahogy odavan érted  akkor nagyon szép 7végét nektek


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22574)
     
  3. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. július 1. 08:5822574.

    Sziasztok!


    Bocs, de nem írtam citrora, elhúzódott az esti számolgatás.


    Nyuszoo remélem nem vmi komoly allergia. Jól összejön neked mostanában minden. Jókat tudsz mondani.   


    Kia ilyen rossz híreket kaptál?  Pedig küldtem erőcskét! Sajnálom, hogy így döntöttél ,de te tudod. Mi itt mindig szeretettel várunk.  


    Duckylina ügyi vagy. Tudom, hogy a barátod nem rossz szándékból szólt. Az enyém sem abból szokta, de azért visszaszólok neki. A fotleból könnyű "segíteni".    Enzo kinyúlik a kövön, aztán macerálja Benit. Ez megy egész nap. 


    Niveltago ugyan már, ne szabadkozz, tudjuk, hogy most 1000 más dolgod is van. Jók lesznek a progik.  Most "csak" 38nap lett, de ez sem jó. főleg, hogy úgy néz ki, csak 1 napig tartott. 


    szaladok én is, ha tudok jövök.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22569)
     
  4. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. július 1. 08:3722573.
    Szti, most így hány nap lett? Azért mégsem 42 ugye?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22568)
     
  5. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. július 1. 08:3722572.
    Szép reggelt mindenkinek!
    Lányok, bocsi előre is, ha nem reagálok mindenre! Mire mindent átolvastam a bejegyzéseket felébredt a fiatalúr! Sűrű lesz a program, és továbbra sem tudok minden nap jönni, de a jövő szerdát követően ugye visszaáll a régi rend!
    A tegnapi hivatali program jól sikerült, érdekes is volt, tanulságos is, sajnos azonban későn értem haza, majdnem 8-kor. Utána folyamatos telefonok, fürdetés, stb. Christo jól érzi magát, izgulunk, hogy így is maradjon, mert rengeteg a beteg gyerek a városban. Ma főzök, mosok, sütök, takarítgatok, délután meg megyünk kicsit erdőbe.
    Holnap állatkert, rokonok, szombat estig fogok teljesen eltűnni, előre is bocsi.

    Kia, azért jelzem, hiányozni fogsz, és várunk vissza! Sok erőcske, hogy a dolgok jól alakuljanak! Nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz!

    Nyuszoo, akkor a jövő nyár!!!!


    Ametisz, az én anyukám azt csinálta, egy gyakran viselt háziruháját felakasztotta vállfára a szobában, hogy lássam, és simán "átvert" vele. Mosolyogtam én a ruhának is, ő meg tudott haladni kicsit.

    Hedone, jó ks gyalogtúráid vannak! Az állásinterjúról mikorra várató visszajelzés?

    Duckylina, akkor hajrá a futással!! Igen, a pasik néha nehezen követhetők! Még szerencse, hogy ők meg velünk kapcs. érzik így!

    ÁÁÁÁ Mennem kell, lányok, nm tudom, mikor tudok benézni, de ma majd igyekszem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_937108 (22571)
     
  6. Torolt_felhasznalo_937108
    Torolt_felhasznalo_937108
    2010. június 30. 22:1822571.

    ma ugyi voltam,elmentem futni  es a vacsim is csak gyumi milkshake lett  kis muzivel. Szti,nalunk is bagoly mondja verebnek a szitu,de en ( legalaabbis most) nem banom,mert a parom nem rsszandekuan mondta hanem epito jelleggel,es en orultem neki!-tudom,furcsan hangzik  Enzo urasag hogy van mostansag? jol birja a meleget??


    kia,ok,jelentkezz majd,ha megint 100% vagy! en epp most lettem tul 1 ilyen melyponton...ugyhogy megertelek.   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_796327 (22570)
     
  7. Torolt_felhasznalo_796327
    Torolt_felhasznalo_796327
    2010. június 30. 21:5922570.
    Sziasztok!
    nemrég értem haza, gondoltam beköszönök...
    az a helyzet, hogy úgy döntöttem, eltűnök egy időre a fórumról....
    nincs úgy senkivel semmi baj, csak egyszerűen úgy érzem, hogy most ez kell nekem!

    remélem nem bántottam meg senkit, amint összeszedtem magam,jelentkezem.

    szép estét!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22569)
     
  8. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 30. 21:0922569.
    na én holnap lehet, hogy orvoshoz is megyek az hagyján, hogy tegnapelőtt éjjel rettentően összecsípett vmi, tegnap vmi megcsípte a karom, és most folyamatosan nő, kicsit kezdek kétségbe esni, mert egyre durvábban néz ki. allergiás vagyok bizonyos csípésekre, de idén ez az első, elszoktam tőle

    szti jobbulást a gyomrodnak meg a mikihez is kitartás a füzetkém azóta is folyamatosan a táskámban van és már eléggé saláta lett, de akkor majd oda írom majd ha megszorulok megeszem én is nagy meccsnéző vagyok, már alig várom a péntekit fogorvossal semmi, még nincs meg a szám, de most szerencsére nem fáj már. jó majd valahogy csinálok képet a szemüvegről és elküldöm meg majd keresek duci képet, bár ha most fotózok az is az később sem fogok minden nap tornázni nekem szerencsére nem hiányzik a csoki, általában hetente-2 hetente eszem reggeli után és úgy elvagyok. estére meg ott van helyett néha a puding, túrókrém ilyesmi, bár most inkább gyümölcsöt eszem, mert azt imádom

    na asszem bebújok az ágyba, és lassan alszom, holnap(is) korán kelek meg fáradt is vagyok, remélem el tudok majd aludni. szép estét mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22568)
     
  9. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 30. 20:5622568.

    Ti aztán jól belehúztatok. Kimostam egy adag ruhát és ennyi. Nagy fáradtság tört rám, meg a gyomrom is odalett 1kicsit. 


    Nyuszoo inkább a füzetbe írd, mert ott meglesz az előző és tudsz mihez viszonyítani. De nézem a meccseket, csak azt hittem ma is lesz, annyira megszoktam már. Erőcske a mikihez.       A jót könnyű megszokni, remélem együtt tudsz lenni a barátoddal. Fogorvos? Aztán majd kérünk ám képek az új szemüvegről. Okés, akkor tessék csak tovább folytatni.    Nekem hiányoznak az esti csokizások, ezért nincs itthon. Így a barátomnak csak a nyavalygásomat kell hallgatnia. Nem is kell mindennap tornáznod, addig van még pár köztes fázis.


    Hedone sztem L-nek tutira nem lenne ellenére az ötlet. Én sajna melózok, nem tudok eléd menni. 


    Ametisz olyan jó dolgokkal kényezteted a férjed. Szofi már könnyebben adja a mosolyokat? Már bizonyítottál neki.    A csoportos torna (15-20fő) 6000 lett volna, az így, hogy 2en voltunk 8000. Képzeld az mondták a gyógynöv.boltban,  hogy a cickafarkat csak középidőig szabad inni, utána palástfű. Már biztos késő, de le a fagyival!!!!  Ahogy jöttem fel az aluljáróból van fincsi fagyi, az az igazi krémes csavart gépifagyi. De lemondtam róla. Menj kerülővel.  Most meg már pörkölt?? Mi van veled? Csak neeeeeeem?     


    Duckylina a pasik kiszámíthatatlanok. Az enyém szerencsére nem szokott ilyeneket mondani. Megkapná az biztos. Különben bagoly mondja verébnek esete lenne. 


    Na még jövök, ki letttem túrva

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22552)
     
  10. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 30. 20:4722567.
    cserép ez az u1 császármorzsa mit takar? nem mérem magam minden nap, csak hetente vagy 2 hetente. havonta kéne?

    kia köszönöm a tanácsokat, de már egy jóideje nem eszem este kenyeret. ebédre salátát sajnos én képtelen vagyok enni meg anyagilag sem bírnám, úgyhogy marad a krumpli, főzelék és társai. amúgy a mennyiségekkel nincsen gond általában, főleg ha bent eszem, mert akkor nincs miből újra szedni közérzeted jobbb már?

    hedone ezt már akartam kérdezni, hogy mikor reggelizel? fura, hogy tudsz reggel főtt ételt enni, csak azért gratulálok a vizsgádhoz te hol vizsgáztál? nekem nem küldték a jogsit, én rohangáltam utána.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22540)
     
  11. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 30. 20:3622566.
    szti nem fogom feladni semmiképpen, már teljesen magamévá tettem az új dolgokat, beépültek az életembe. azelőtt is főleg egészséges kajákat ettem, csak az édességfogyasztás nem maradt el mellette már az esti csokievések sem hiányoznak egyáltalán. már "fájdalmat" sem érzem. eleinte zavart mondjuk, de mostmár a szemem sem rebben, ha vmi eszegetnek mellettem hétvégén szeretnék fagyit csinálni, olyat amit bűntelenül lehet eszegetni az elmúlt 1 hónapban, amúgy minden héten tornáztam, és 2x legalább, volt hogy többször is. de ha lenne rá módom sem tornáznék minden nap, ezt csak a félreértések elkerülése végett most jelzem erre sose lesz mód, de ha lenne sem. de a 3-4 az korrekt. ősztől az úszást is jó lenne beiktatni, remélem a körülmények is lehetővé teszik örülök, hogy már elmúlt a hányingered, és látom közben a miki is megérkezett. majd mindenképpen akarok neked írni, igyekszem minél hamarabb

    drszosz hogy van a pocid? nem lehet, hogy attól a sok fagyitól van? teljesen elszoktál az ilyen vackoktól. sztm tuti nem a cigitől, hacsak nem levegőt nyeldekeltél álmodban

    niveltago köszönöm a bíztatást, és nem vagyok türelmetlen, feladni meg nem akarom. sztm nekem az a legnagyobb fájdalmam, hogy bár a súlyom nem emnt lejjebb az egészségi állapotom semmit sem javult itt most a hasfájásaimra gondolok a jövő nyár az én nyaram lesz, ez hogy tetszik? kisfiúval hogy bírtok? nem hiányzik neki a mamája?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22531)
     
  12. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 30. 20:1422565.
    ametiszt nem gondoltam, hogy ennyire durva még most is, csak utána tűnt fel, de lehet a tornázás közbeni vérbőség lökött egyet rajta. sztm holnap már jó lesz, legalábbis remélem. meddig leszel otthon babázni? ott nem tudom hogy van ez én nem szeretem az esküvőket amúgy a barátnőmé lesz, és ide most végre együtt megyünk hétvégén pörit csináltam, azt szeretted volna, fincsi volt ja és írtam a citrora. kakaó megvolt, most ananászra fáj a fogam, de sztm ma már nem lesz semmi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22562)
     
  13. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2010. június 30. 19:5922564.

    Ametisz, csak ma volt oly spéci nap, de amikor írtam totál azthittem, hogy van már vagy 5 óra. De Csehben sokszor volt úgy, hogy 15.00-kor meguzsonnáztam, s már csak egy alma vvolt s sok sok folyadék. Persze voltak bűnözős napok, de elég sokszor csináltam így. Ittam az almaectet, de oly extra nemtudom milyen hatása nem volt. S fél liter után tartottam legalább 1-2 hónap szünetet. Most már csak citromos vizet iszok.


    Jó magyaros lagzit én is bevállalnák  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22561)
     
  14. Torolt_felhasznalo_937108
    Torolt_felhasznalo_937108
    2010. június 30. 19:5322563.

    Sziasztok!


     


    Felhuztak a melohelyen,uyghogy a level utan atoltozom es megyek futni!  csaj bekoszonok,futas utan tlan jovokmert dolgozni


    kell(ene) kicsit 


    Kia,tudod mar h hova mentek naszutra?


    cserep,mizujs a nyaralasotokkal? nem 'mar csak 2 het' hanem meg 2 het!!!!a szunetig  alig varom......


    ahhhhhhhhhhhhhhhh,en is szeretnem unnepelni holnap a kanada napot!  lehet????


    zadrika,a gyerekdolgot megertem.amint megerkeznek a kolkeim,hazamenesig meg sem alok,a fejem ezer fele forog,az agyam meg gozol ,annyira dolgozik 


    ma ugyes voltam,sikerlu tulszarnyalnom magam:a salatamat a mikroban melegitettem meg,mert husi is votl a muanyag edeyben.No comment.


    nivetago,a callaneticset en is imadtam,1 tesiszakos csaj tartotta meg egerben,akkor formalodtam a legjobban  a pilatest is probaltam,nekem tul lassu es ugyanakkor nehez! foelg a has,sajnos a derekam neheze birja,es az h 1szerre annyi mindenre keleltt figyelni elvtte a kedvem.


    no most mar tenyleg befejeztem,megyek futni,mert a aprom mar tegnap megjegyezte h igazan elmehetnek mar futni,meg h vigyazzak azert a kajaval.Nabumm,eddig meg annyira imadta a noiesebb vonalaimat.ezek a paik  is ossze-vissza beszelnek!


    jovok kesobb.


    pussz


    xxx

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22556)
     
  15. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 30. 19:5122562.
    nyuszoo en ugy tudom amikor nagy a verzes nem is lehet kemenyes sportolni...vagy ez csak duma? Te valoszinu ezt jobban tudod. Kinek lesz az eskuvoje? Hu olyan regen voltam, kivankozok kicsi jo magyar lagziba...nyam nyam a porkoltek, stb
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22559)
     
  16. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 30. 19:4922561.
    Na jo, hat ennyi gyalogolastol nekem is fajna meg a hajam is

    Mindjart menni kell kenyerert, es utba van a Meki, es nagyon csabit a fagyijuk...mit gondoltok, illetve de bolond vagyok!!! Gyorsan kerek erocsket, hogy ne fagyizzak Most ettem turostesztat, de nem volt sok, illetve pont eleg volt, de meg ennek valamit, es a fagyi nem akar kimenni a fejembol

    Szerintem is mglatszik majd idovel rajta ha foglalkoznak vele...imadok vele foglalkozni, es elvegre ezert vagyok itthon. Remelem jol csinalok mindent...illetve bizom benne.

    Te mar 2-3 utan nem szoktal enni semmit? Hanykor van a reggelid? Emlekszem regen ittad az almaecetet...azt mar nem iszod? Mikor es mennyit ittal belole?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901498 (22558)
     
  17. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2010. június 30. 19:4622560.
    Csajok, nincs vki Lillafüredről? Valószínűleg holnap délután ott kötök ki 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901498 (22558)
     
  18. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 30. 19:4322559.
    mivel már tegnap erre hivatkozva lefújtam a tornát ma már nem volt pofám meg sztm a héten többet úgysem fogok tudni most fáj a hasam, be is vettem egy gyógyszert, torna közben meg előtt nem volt gond, kivéve regge egy kicsit, de az elmúlt. én is remélem, hogy együtt leszünk a hétvégén, de ha most megy, akkor ez van, már rég tologatva van. jövőhéten meg esküvőre megyünk, jó lesz ilyen kánikulában, még vmi nadrágot kéne vennem

    hedone jó dumád van, akkorát röhögtem élvezetesebb lenne egy baba ezt L-el zsírozd le
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22557)
     
  19. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2010. június 30. 19:3522558.

    Jaja, hát jól letudtam a kajót szerencsére 14.00-ig. Aztán tornáztam rr4 has, fenék blokkját, de a vége felé már igencsak rosszul voltam. Enyhe gyomorrontásra tippelek a stroganoff mártástól. Így azóta már csak egy almát ettem, s rá sem bírok nézni a kajára De az elkövetkező 3 nap megnyomom egy picit a tornát, meg a kajóra is odafigyelek, mert jövőhéten úgy sem lesz torna.


    Végül visszahívtam őket, munkaközvetítő iroda volt, csak érdeklődtek, hogy milyen volt az interjú. Amúgy meg amikor hazaértem a 3,5 órás interjúról s megláttam Matyi napos pofiját rögtön az volt az első gondolatom, hogy sokkal egyszerűbb s élvezetesebb megoldás lenne egy baba De ez a gondolat csak egy pillanatig tartott.


    Az nagyon szuper, hogy ennyit foglalkozol Szofival, hidd el idővel meglátszik majd a különbség, ha sokat foglalkoznak velük. Matyi is már nagyon értelmes, passzívan ismer egy csomó szavat, furulyázást, éneklést meg kifejezetten imádja.


    Ja, tegnap a vizsga miatt kétszer gyalogoltam be a városba, ami min. 6 km, aztán két órát kocsiztunk Matyival, este pedig ugyanennyit sétáltam a tesómmal. Mondjuk sok volt, de fura ez a vádlim, régen ezt annyira nem éreztem volna. De nemhiszem, hogy Mg hiány lenne a gond, mert a lábfejem is totál kivan.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22547)
     
  20. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 30. 19:3122557.
    Itt holnap Kanada nap van unnepel az orszag, habar a parom melozik, a penteket vette ki inkabb
    Eleg sok progi alakul a hetvegere, de majd emg meglatjuk mi lesz.

    Szurkolok, hogy ne legy egyedul a hetvegen Ja, irto kellemetlen, amikor agyon verzik az ember. Te hogy tudsz tornszani amikor megvan??? En ugy szenvedek a gyogyszerekkel is, hogy alig birok megmozdulni

    Nyam-nyam fini kakao
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22556)
     
  21. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 30. 19:2622556.
    ametiszt miért lesz holnap minden zárva? az a 20 fok itt is elég lenne, már délelőtt árnyékban 31 fok volt, meg lehet halni, ráadásul még feszélyez a kinézetem is, hogy kicsit neki kell vetkőzni ezt a meleget már csak polóban tudom elviselni, bár a legjobb az ujjatlan lenne, de azt már nem írok majd a citrora, válaszolgatni is akarok, csak ahhoz több idő meg nyugi kellene. most lettem kész a zuhival meg megint hajat is mostam, mindjárt csinálok egy kakaót, úgy vágyom rá. holnap végre találkozom a kis drágámmal is, mostanában olyan sokat voltam ott, hogy rövid idő alatt is hiányzik a hétvége még képlékeny, az is lehet, hogy ő haza utazik és akkor itthon leszek, ha nem, akkor lehet strandolás lesz, csak addig múljon el a miki, mert vmi brutálisan vérzek hétfőn megyek végre a szemvizsgálatra és akkor csinlják a szemüveget, remélem addig el tudunk menni együtt, hogy véglegesítsük a keretet. nálatok lesz vmi program hétvégén?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22555)
     
  22. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 30. 19:1022555.
    Koszi nyuszoo
    Epp fozom a tesztat, aztan mindjart evredezik Szofi, eszunk, es legyalogolunk kenyerert, mert holnap minden zarva lesz, aztan ha hazajott a parom mi is megyunk csempet nezni a furdoszobaba, aztan csak este tudok futni, de 100% megyek, mert olyan futo ido van ma is, 20fok

    Szti hat ize a nutella az a parome, illetve az o palacsintait szoktam kenegetni vele, mert neki a meloba mindig pakolok valami fincsiseget, muffint, vagy palacsintat, vagy akarmit, ami epp van... Na jo, hebe hoba lenyalom a kanalat, de ennyi
    Ja Szof rentgeteget mosolyog, meg tudnam enni olyan edes. Most mar ugy is mosolyog, ha nem lat, csak a hangomat hallja Igaz sokat bohozkodok neki, mondikalok, tancolok, enekelek, mindenre kepes vagyok egy mosolyert.... De most mar nem kell annyira megdolgoznom mint par hete

    Vegre megjott a miki Bizom benne, hogy szepen beall most mar mnden a helyere, es nem kell tobbet ezen ragnod magad. De jo, hogy messz a hormonvizsgakra Kiancsisagbol megkerdezhetem, mennyiert tartotta a csaj az intim tornat? Ez csak kulon neked tartotta ha jol ertettem? Ha ide nem akarod, akkor e-mailben is jo...csak kivancsi vagyok Majd szepen belejossz a mozdulatokba, es menni fog ugyesen. Tuti hasznal majd
    Tenyleg nincs ma meccs

    nyuszoo a citros mail ci epp ezert lett csinalva (hala Sztinek ), hogy a gondjainkat oda batran megirhassuk... Szoval ha barmi bant, es ugy erzed, akkor nyugodtan irjal, hatha valakinek van okos otlete. Merre keszultok a hetvegen?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22554)
     
  23. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 30. 18:3322554.
    ametiszt nagyon édes a kis husigolyó ezek a szemek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22553)
     
  24. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 30. 18:2022553.
    mai kaja:
    r: cerbona almás müzli+ tej
    t: ananász
    e: rizs, vmi hús meg ilyen ragus szósz (borsó, gomba)nem mi csináltuk, azért nem tudom, de extra kicsi adag volt.
    v: vegyes saláta (ubi, paprika, pari, jégasli, sajt)
    meg még vmi kakaó tuti lesz, de lehet elrágok egy répát is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22552)
     
  25. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 30. 18:1622552.
    szti lehet, hogy igazad van, nehogy eltűnjön. füzetbe írtam május közepéig, csak aztán elegem lett belőle. vagy azt folytatom vagy nyitok egy újat, lehet inkább az lesz, tiszta lappal. ja az izmaim nem felejtenek anno elég aktív terhelésnek voltak kitéve, a háj alatt van izom is, csak újra kell éleszteni ezek szerint te nem nézed a meccseket akkor majd megírom a gondomat a citrora. bár nem újkeletű, csak egyre inkább zavaró
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22550)
     

Címlap

top