Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lefogyok!!!Janu ár 9-től!!!

Torolt_felhasznalo_403575
Torolt_felhasznalo_403575
Létrehozva: 2009. január 8. 21:06
Én holnaptól nekikezdek! Elegem van abból hogy egy nagy tohonya vagyok!!!

Júniusra lefogyok!!!!
Holnap lesz a 130 napom itt!!! Eredményem mindent tudok a tuti fogyásról, csak elméletben.
Ez nem mehet így tovább!!!
Mindenkit ide várok aki hajlandó velem küzdeni az álomalakért külön plussz pont ha legalább 20kg-ot akar fogyni vagy ha már elkezdte és sikeresen hagyja el tetemes kilóit!
Júniusra ha törik ha szakad strandalakom lesz és nektek? Várom hozzászólásaitokat és tippjeiteket módszerleírásokat és a sikertörténeteiket merthogy idén rengeteg ilyen lesz! Ugye
Sok kitartást és sok sikert meg sok-kilót kívánok az új évre!!!
  1. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 30. 17:5422551.
    Nyuszoo tényleg nincs meccs, fel sem tűnt.     Köszi, hogy szóltál.  De azért megpróbálok írni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22549)
     
  2. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 30. 17:5122550.

    Ametisz nem tudom milyen tortáról beszélsz.     Hát ma nem volt semmi!!!!  Igazából éhes sem voltam. Fél kg sárgabarack  a reggeli-tízórai, máj rizibizivel az ebéd, a uzsi-vacsi meg puff, kukorica. Hát a 7végére elvileg magkapjuk az összes árajánlatot. Anyós asszem pénteken jön haza, 7végén lemennek a Balcsira. Nem nagyon van kedvünk 60-70évesekkel egy hétig nyaralni, egész nap loholnak, mindent bele akarnak süríteni az egy hétbe. Ja és busszal. Így voltak horvátban és Svájcban.


    Drszosz most a nasik helyett eheted a sok-sok-sok fincsi gyümit.


    Nyuszooo éljen a torna, nagyon ügyi vagy, csak így tovább. Nemsokára simán megcsinálod az egészet. Írj bátran citrora, majd kiokoskodunk vmit. Sztem inkább füzetbe írd, mert  a technika ördöge sosem alszik. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22546)
     
  3. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 30. 17:5022549.
    ma nincs meccs most írtam neked, de látom már lehet tárgytalan .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22547)
     
  4. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 30. 17:4022547.

    Hello Csajok!


    Ma elég fárasztó napom volt, de holnap-holnapután még rosszabb lesz. Hát mindegy, ez van, nemsokára 7vége. Voltam a nődokinál. Nagyon kedves volt, csak fél évet ferdítettem, de péntek reggel megyek vérvételes hormonvizsgálatra. Kiderült, hogyha netán baj van és minden vizsgálatot meg kell csinálni, az akkor min. 9hónap! És mérnem holnaptól a hőmérsékletemet. Úh most ez van. Ja, a lényeget majdnem kihagytam, reggel megjött! Nem tudom, hogy a tornának van-e hozzá köze, de hiszem, hogy igen. Délelőtt elég rosszul voltam, de szerencsére csak pár óráig tartott, már semmi bajom. Kia, Ametisz köszi a mail-t, később írok, meccs alatt lesz időm.  Át kell beszélnünk a csempés dolgokat, meg mosok is.


    Drszosz lassan, de biztosan begyógyul a sebed, már nem kell sok. Hogy bírod a bezártságot? Én régen szedtem a szűzteakapszulát, de nem volt semmi hatása. Micsoda kajás napok várnak rád, mindenhol csupa finomság.


    Niveltago Christo is beszélt az anyukájával? Igen, nem szeretem a csokitortát, egy kb kisujjnyi vastag szeletet ettem. Nálatok is micsoda falatok voltak, vannak. Inkább azért ettem a vékonyka tortát, mert itthion délután-este tutira rájártam volna mindenre. Így legalább megnyugodtam. Ja, csak a hátamban van izomláz. Mondjuk még nem is tudom a tornát rendesen, csak lötyögtünk, de amikor csináltuk, nagyon durva volt. Szorítani, feszíteni, tartani. Látod, kellett nekded az a plusz súlyzó.  Az eredmény is jön majd, kell a nagyobb terhelés.


    Ametisz igen, azóta megjöttek a leveleid. Biztos vihar volt útközben.  Elég a heti 2erősítés, mert fogyni akarsz, úh tessék futni. Körözöttes palacsinta??? Nagyon cuki Szofi, olyan jó, hogy már mosolyog. Jó a fintoros mosolya. Kiszúrtam a Nutellas üveget. Ja, tudom, Szofié.      


    Zadrika jó kis napotok volt tegnap. A gyerek a legjobb személyi edző.   Milyen volt a napod? Nincs hányiger, miki van.


    Cserép jaja, holnaptól lesz súlyzózás. Jó, hogy visszafogott a férjed, kiszaladtál volna a világból. 


    Hedone sztem azért most figyelj oda egy kicsit a nasikra, míg a szervezeted be nem áll a bogyóra. Lemaradtam? Miért sétáltál annyit? Nálunk hivatalos vizsgabiztosok vannak a forgalmi vizsgán. 15percet vezettél csak??? Nálunk 45perc! Ejnye-bejnye, hogy nem hívtad vissza a céget.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22545)
     
  5. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 30. 17:3822547.
    sziasztok. megvolt ma a torna, a "szokásos", egyre ügyesebb vagyok, már azt is meg tudom csinálni, amit eddig egyáltalán, persze azt még korlátozott mennyiségben ez a hasfájás viszont a sírba visz, tegnap sztm ettől durrant el nagyon az agyam elég komoly gondjaim vannak, de inkább itt nem fejteném ki lehet majd írok a citrora, hátha van vkinek vmi jó ötlete, csak a gyógyteától kíméljetek meg zet nem sértésnek szántam, semmi bajom vele, tudom, hogy nagyon jó, de kb. 5 féle van, amit megiszok, a többitől meg kb. hánynom kell
    megyek csinálok vmi vacsikát, azon gondolkodom holnaptól újra írom a kajákat magamnak is, csak még nemtom füzetkét vezessek-e vagy a gépemen tartsam. majd vissza is olvasok. úgy elfáradtam, éjjel is keveset aludtam, reggel már korán fent voltam. ha már előbb megjött remélem hétvégére elmúlik, mert a párom tuti strandra akar majd menni, de így én nem akarok. amúgy se mondjuk ma nem sokat ettem, úgyhogy már éhes vagyok. jövök majd és visszaolvasok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22546)
     
  6. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 30. 16:5022546.
    niveltago mivel toltottetek a napot? Ugyes vagy a sulyzokkal, szepen fejlodsz nagyon

    cserep nagyon jol csinaltad, hogy a ferjeddel elvezkedtel az este, neha kell ilyen is, es nagyon fel tudja tolteni az embert. Ne volt futas ma este?

    Szti ma milyen torta volt? Hogy erzed magad? Meki helyett mikit akartam irni a tegnap Hogy alakulnak a renovalassal? Osszeall lassan a kep? Anyos mikor jon vissza? Ti sosem akartok vele menni? Ugy hallom nagyon szuperek ezek az erdelyi kirandulasok, habar igaz, hogy inkabb jo kozepkoru tarsasag szokott menni...

    drszosz a cigitol semmi ilyen bajod nem lesz! Az anyagcsered sem lassul le! En amikor lehagytam, csak pozitiv hatast ereztem, semmi mas rossz valtozas nem volt! Mitol puffadnal ugyan amiert nem cigizel??????? LEhet peteeresed van, lehet valamelyik kaja nem tetszik a gypmrodnak, lehet meg kell jonnie, stb, de nem a cigi az oka ezt elhiheted..... Hizas CSAK azert van ha elhagyod a cigit, mert mivel megszoktad azt a fajta tevekenyseget, automatikusan, nyulsz valami ragcsa utan, es sokkal tobbet nasizol, mint amikor cigiztel. Ha annyit eszel, mint elotte, akkor 1 dekat sem fogsz hizni! Pihenjel csak, es nehogy most mar ragyujts, ha eddig kibirtad. Meg tudod csinalni, csak kemenyen tovabbra is



    Hedone drszosz a sex-hez kapott zold utat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22535)
     
  7. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 30. 15:2222545.
    Sziasztok Csajok!

    LAtom senki nem kuldott levelet a cirtora, de kozben azt is lattam, hogy a 4-bol 2-o odaert. Szoval vannak friss kepek, ha valakit erdekel.
    Zadrika a citromailes cimunk ugy mukodik, mint 1 blog. Oda irunk, ha bajunk van, es oda valaszolunk, ha valakinek reagalni akarunk a levelere. A cim: wccsajok@citromail.hu Ide irj egy levelet az e-mail-edrol, es elkuldi valaki a jelszot, es akkor batran hasznalhatod, olvasgathatsz, irhatsz...

    Hedone te mar lerendezted a napi kajat? Merre gyalogoltal a tegnap 5- orat? Miert nem hivod vissza a ceget? Nem akarsz meg melozni?

    Zadrika eleg kevesett ettel a tegnap mar megint, ill. szinte semmit nem ettel

    En az este lementem meg futni is, igaz csak 30 percet, de hat reggel volt Jillien, ugy hogy boven eleg volt a 30 perc. Inkabb a labszaramat szoktattam, de nagyon jol esett. ma csak futas lesz, de legalabb 50 percre gondoltam, aztab csutortokon kiproballom a RR5 40 perceset. Ma nem akarok erositeni, a heten mar 2x volt erosites...

    KAjam eddig:

    7: par falas dinnye
    8,30: 2 palacsinta, az egyik korozottel, paradicsommal, a masik reform pudinggal
    Ebedre turos tesztat gondoltam barnarizstesztabol, es estere meg egy nagy adag salit...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901498 (22544)
     
  8. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2010. június 30. 14:4422544.
    Még csak ennyi az idő?   Hát akkor lehet hogy vmi gyümi lesz még vacsira.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901498 (22543)
     
  9. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2010. június 30. 14:4222543.

    Sziasztok csajok,


    mai kajóm: r: zöldségleves, ribizlis süti e: zöldségleves, 3 bonbon, u: csirkemell, krumpli, kenyér, snickers v: 0


    Hát sikerült mindenhez enni vmi édeset Elég kókadt waok egész nap, ez a nagy meleg is betesz. Csak nyirtak a hajamból, nem nagy változás, csak rövidebb és össze vissza áll. Ma még nem tornáztam, s nemtudom rá e bírom magam venni, max rr vmelyk blokkjára. Tegnap eléggé kiütöttem magam, vagy 5-6 órát gyalogoltam, s térdtől lefele elégggé bevannak durranva a lábaim öregszem hiába...


    Nálatok nincs rendőr a vizsgán? Itt az egész országban nincs vizsga rendőr nélkül. Elmélet, tolatás, parkolás volt, s kb. 10-15 percet vezettem forgalomban. Már megvan, remélem jövőhéten elküldik a jogsit 


    Szti sok sikert a baba projekthez Drszosz mire adta áldását a doki?  Ügyi vagy a cigivel 


    Ma épp hívtak az egyik cégtől, amikor a fodrásznál voltam, de nem hívtam őket vissza... Ametisz, én is csak ajánlani tudom Rékát L.-lel készülünk Csehbe, meg vhova strandolni (eger, tiszaújváros vagy tapolca) talán két napra is. De ez még nem tuti, meg hát az időjárást sem lehet kiszámítani.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_878608 (22532)
     
  10. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. június 30. 13:5322542.

    hát Kia, leírta azt ami megint a szívemen volt, de nem mertem leírni, hátha felakasztotok        ezzel én is egyetértek, pl. BA életmódprogijában is 2-3 naponta ajánlja a nem éppen alacsony indexű, hízlaló kajcsikat, persze, mert arra is szükségünk van, csak nem napi szinten, de közbe nálam is előfordul, hogy úgy jön össze pár nap, hogy sz.h.napokat tartok      és még vmi, ne áltassuk azzal magunkat, hogy mozgunk és biztos izom, bár biztos sokan örülnének neki, hogy pár alkalom mozgás után már mérni lehetne az izmok tömegét sztem ahhoz hosszabb és kitrtó rendszeres munkára van szükség, de hát azon vagyunk, nem?


    úgyhogy kitartás nyuszoo, lesz eredmény, én is azt mondom, dugd el a mérleget és akkor megindulnak a kg-is, meglátod   mert 1-1 nap közt olyan különbségek lehetnek pl. mens előtt, vízvisszatartáskor, meg nálam megfigyeltem fél időben is van egy kis ingadozás nemtom miért, de van  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_796327 (22541)
     
  11. Torolt_felhasznalo_796327
    Torolt_felhasznalo_796327
    2010. június 30. 13:2222541.

    Zadrika, igen sztrájkolok, mert egymagam nem szeretek beszélgetni 

    Nyuszoo, ne add fel. tedd el azt a mérleget, és később mérlegelj. Nézd azt hogy elkezdtél tornázni is, amit korábban nem nagyon akaródzott!
    Viszont, mivel már egy ideje figyelsz a kajára és tornázgatsz mellé, adnék egy tanácsot ha elfogadod...
    Írtuk korábban hogy viszonylag sok a szh mennyiség, igen persze hogy kell a szervezetnek,pláne hosszú távon, a nagy szigor csak visszaütne!Mivel szereted a tésztát, rizst, krumplit,ilyen kajákat és nem akarsz róla lemondani. Mi lenne ha úgy próbálnád meg beosztani ezeket hogy kb. 2 naponta egyél ilyeneket. mert az nem a legjobb egy diétában hogy egyik nap rizs, másik nap krumpli, tészta, ilyenek. és este inkább csak zöldség legyen, kenyér ne nagyon, mondjuk egy tésztás ebéd után, este már nem tartom jó ötletnek....
    de ne vedd okoskodásnak,csak tipp volt, hátha így könnyebben megy a dolog és le sem kell mondanod azokról a kajákról, csak be kell osztani. vagy ha nem megy semennyire, a mennyiségre ügyelj nagyon!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22540)
     
  12. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. június 30. 10:0422540.

    Halihó,


    niveltago, nem semmi vagy        mennyiért sikerült venned súlyzót? és hány kg-os? hát ennyi súllyal felszerelkezve én sem csináltam mostanában melyik 40 perces felsőtestet csináltad?


    ametisz, hát az rr5 is olyan mint a többi réka, hatékony az biztos   ma reggel is sikerült 40 percet mozgolódnom, most az erősítést csináltam rr5-ből popsit, combot most már nem írok semmit az esti kocogásról, hátha ma összejön   mert tegnap a párom nem engedett, azt mondta üljünk inkább ki a kertbe, lazítsunk egy picit, hát nem kérettem magam    


    drszosz, már több mint 1 hete letetted a cigit, ez nem most jött volna elő, hanem már az első napokban, ne ess kétségbe, ügyes vagy, nem lesz semmi baj, nekem már az első cigi-kávé mentes napon szorulásom volt, de majd hozzászokik a szervezet és elmúlik, átkell állni


    Szti, örülök, hogy jó volt a torna, biztos lesz izomláz akkor most súlyzózás 1000-rel?


    mai kajóm.


    r. joghi, meggy, u1 csiga


    t. dinnye mix


    e. őszibarackkrémleves, u1 császármorzsa, barackdzsem light


    U: alma


    V: ??? fogalmam sincs, vmi fehréje + zöldek


    duckylina, már csak 2 hét???  irigyellek nagyon jól kipihenheted magad , meg mozoghatsz bőven percy biztos élvezni fogja, hogy otthon leszel  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22516)
     
  13. Torolt_felhasznalo_187622
    Torolt_felhasznalo_187622
    2010. június 30. 09:4522539.

    SZIASZTOK


    Kia, mi ez a szűkszavúság?sztrájkolsz?)


    nekem jó kis estém volt...4-től 7ig a tesóm kéz kis ördögére vigyáztam, háááát meg kell hagyjam nem egy könnyű feladat volt!már értem mitől olya vékony..én dél óta nem tudtam enni(elvittem fagyizni is őket, és az egyik erre a másik arra szaladt, folyt a fagyi,.huhh) és aztán kiderült amikor végre gondolatm fél 8kor jövök haza, hogy beülltem a kocsimba erre "véletlenül" amikro kiszálltam a két kicsivel nem kapcsoltam le a gyújtást.. a kocsiban se kép sem hang..még a tologatás sem segíetett, és be kellett bikázni) olyan 9kor értem haza, dél óta nem ettem akkor is csak lecsót salival, és már szédelegtem is..))de szerencsére kibírtam(nem volt ittjon semmi oyan ) és nem kajáltam be, csa ettem egy nat johhit.


    ma nyugis nap van eddig, takarítok mindjárt és este edzés, ha minden igaz.


    ilko??


    drszosz, nem hinném a cigi van ilyen hatással rád,lehet olyan kaják voltak amik nem elég rostossak?


    Hogy lehet bemenni a citroba?én lemradatam..bocsika((


    Hedone ritkán jössz, hiányzol.


    Szti mizu a hányingerrel)??


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_796327 (22538)
     
  14. Torolt_felhasznalo_796327
    Torolt_felhasznalo_796327
    2010. június 30. 09:0322538.
    Sziasztok!
    ma csak szűkszavúan írok!:D
    Szti!Írtam mailt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22537)
     
  15. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 30. 00:4022537.
    Csajok valaki kuldjon a cirtora e-mail, mert megint elkuldtem a 2 levelet, es nem erkezik meg.....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22536)
     
  16. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 29. 22:3622536.
    Lányok, búcsúzom, vár a hugom. Jó éjt, sok pihis órát, boldog holnapi napot nektek! Remélem, este tudok jelentkezni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22535)
     
  17. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 29. 22:3522535.
    Szép estét, Lányok!
    Most én is csak rohanva vagyok, itt csetelünk a húgommal, egész nap el voltam havazva, ma sem fogok hamar ágyba kerülni.
    Nyuszoo, ne keseredj el! Én életmód váltással úgy voltam, kb egy évig tartott, mire ézrevette midenki, hogy hú, te sokat fogytál! azt sem tudom, az a sok mennyi volt, csak sejtem, 10-12 kg között. SOHA NEM MÉRTEM MAGAM, csak akkor, amikor már le kellett cserélni a ruhatáramat. Akkoriban heti 2x1 óra callanetics volt, meg az, hogy teljesen elhagytam a munkahelyi étkeztetést, helyette tk meg egyéb házikenyér szenyát ettem, sok zöldséget, magvas müzlit, és kerültem az édességeket.
    Ezen szigorítottam és lazítottam egy év után. Kajában lett kicsit lazább, mozgásban szigorúbb. bevezettem a futást, heti 1-2 alkalommal 1 órát. Aztán azzal tovább ment le a súlyom, egy picit, kb 4 kg-ot. Most stagnál, de egyre keményebbek az izmok, egyre sikkesebbek a ruhák. Ez 4 év alatt jött össze, Szti teljesen IGAZAT ír, ne légy türelmetlen. Ha rossz is a kedved, ne add fel.
    Szti, csokitortáról nem azt írtad, nem szereted? Ez igazán bosszantó!!!
    egyik kollegina férjhez ment, bejelentés kapcsán hozott tegnap isteni gesztenyetortát, aztán ma meg a főnökasszony krémest, megszületett a 4. unokája. Én bevallom, végigbűnöztem, az lebegett a szemem előtt, hogy lelki, emberi szempontból támogatandók, az ér annyit, mint pár dkg. súlytöbblet. Majd lemozgom. De voltak ellenséges emberek körülöttük, legalább én fejezzem ki az őszinte örömömet, és ne bántsam meg azzal egyiket sem, hogy elutasítom. Szánom bánom, bűnöm, ez van. Azért gondolom, remélem, visszafogadtok!
    Kiváncsi vagyok, mi lesz holnapra az izomláz témakörében nálad!!!!
    Drszosz, mondom én, pihenni kell! Használd ki az orvos által előírt szabidat!
    Duckylina, pihenj csak! Mi várunk türelemel! Percyvel nem jártok valamerre? Azért most irigyellek, én is szivesen lennék itthon!
    Ametisz, Szofika nagyon ügyesen hagy téged tornázni! Kis figyelmes lányka!
    Nekem holnap nem lesz módom jönni, csak estefele, eseményteli nap lesz. Azt még nem írtam, ma milyen jól sikerült megoldani a dolgokat! A 40 perces felsőtest erősítést csináltam, a Cserép, általad adott tanács alapján Tescoban vett súlyokkal. Lábamon volt 1-1 kg, csuklómon 0,5 - 0,5 kg. És mellé a két 1-1 kg-os kis súlyzó a súlyzós gyaksziknál! ÉS SIMÁN ment az egész, igaz, utána kicsit remegett a karom. Igy rövidebb időt vett igénybe, remélem hatékonyabban! Kellett volna még belső combra is valami, de már nem volt idő rá.
    Tényleg nem érdemes görcsölni a torna miatt, semmi nem tart örökké, az időhiány sem. Csak sokszor annyira bosszantó tud lenni, és az ember elfelejti, hogy minden átmeneti!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_878608 (22534)
     
  18. Torolt_felhasznalo_878608
    Torolt_felhasznalo_878608
    2010. június 29. 20:5422534.
    Hedone! Gratulálok!!!Ez már a jogsit jelenti neked? vagy most jön a forgalom??
    Szti! egészségedre a torta. örülök, h elmentél a tornára, biztos jó lesz! látod még jó, h nem ugrabugráltál
    nyuszoo! kis erőcske
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_878608 (22532)
     
  19. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 29. 20:5222533.

    Na, te jó ég, milyen össze-vissza írogattam, helyenként nem egészen egyforma a ragozás.  Ja a torna amúgy nagyon fárasztó, sokat kell feszíteni, sztem holnapra olyan izomlázam lesz, hogy ihajj. A hátam már most is kész van, gerinctornás emlékeim törtek fel belőlem.  


    Ametisz nem jött semmi citrora. Se a mail, se a képek. Ilkó, Nivelago köszi, hogy írtatok, aranyosak vagytok. Igyekszem vmi írni, csak most ebben a témában kicsit sokminden van a fejembe. És naná, hogy segítettetek , a lelki segítség nagyon sokat számít. 


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22531)
     
  20. Torolt_felhasznalo_878608
    Torolt_felhasznalo_878608
    2010. június 29. 20:5022532.
    sziasztok!
    tegnap voltam kontrollra, még ne4m gyógyult be teljesen a helye, még a héten fizikai kímélet van. melózni sem mehetek, majd a jövőhéten sztem már igen! Tegnap beugrottam azért megnézni a munkatársaimat.
    képzeljétek teljesen kivagyok a hasam csak nő már vagy 2-3 napja. emlékeztek, 54,7 kg voltam ma reggel már majdnem 56. és olyan fura érzésem van a gyomromban, mintha puffadnék, nem nagyon tudok menni wc-re. Sztetek ez a cigi miatt van? mert cserép írta, h lelassul az anyagcsere, ha leteszi az ember a cigit! És ugye mozogni sem tudok. tegnap elkezdtem a futópadon sétálni lassan, tegnap fél óra volt, ma 1 óra meg 10 perc rezegtetés! most kicsit el vagyok kenődve, nem tudom mitől nő a hasam....de mindig csak az, sztem sose lesz lapos...nem tudom miért hangolt most ennyire le. ja vettem be egy szűztea kapszulát, hátha az segít a gyomromon!!!ja a diétát áttettem a jövőhétre, mert tegnap ház. évford, ma párom névnapja, pénteken diplomaosztó, szóval nem tudom tartani az előírtakat...
    ma csináltam töki pompost, meg browniet a barátomnak névnapjára. még nem jött!!! már várom ja és az orvos áldását adta, szóval tegnap csak a cigivel álmodtam
    bocsi, h csak magamról írtam, holnap jövök
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_937108 (22530)
     
  21. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 29. 20:4122531.

    Ametisz hogy bírjátok ezt a nagy hőmérséklet ingadozást? De jó, hogy megint lesz nálatok vmi ünnep. Jó csavargást, érezzétek jó magatokat. Szofi kezd beállni a napirendjére, nem? A kollegám lánya ment férjhez, csokitorta volt. Holnap másmilyent hoz. De jó.  Meki??? Nem jártam arrafelé, esküszöm.   


    Nyuszoo fel a fejjel!!! Tessék csinálni tovább, nem szabad csak azért feladni, mert most rossz passzban lettél egy szám miatt. Te is tisztában vagy vele, hogy ez nem megy egyik napról a másikra, csakis kitartással és csinálni, csinálni, csinálni. Elfáradni, kiakadni lehet, de utána folytatni kell. MEg tudod csinálni, hisz egyszer már lefogytál. Igaz, ez most lassabb lesz, mert életmódot váltasz, de az eredmény is tartósabb. Nincsenek csodák, csak TE vagy! Azért ennyi mozgástól ne várj változást, igazából ez még csak tornázgatás, amit csinálsz. Ha heti 3-4alkalom lesz 1 hónapon keresztül, megjön az eredméyn is meglátod. De akkor el kell határozni  magad, és csinálni, mert ezen csak te tudsz változtatni, mi max támogatni, de a nagy munka rád vár. Kitartás, erőcske      Te vagy az erősebb, hosszú, de eredményes munka vár rád.  Ma nem volt hányinger. Biztos a tortát hiányolta a szervezetem. Eddig még csak 2 nődokinál  jártam, ez nem sok a mai viszonylatban. Az, hogy mennyit kell lefogynod, a stagnálás nem válogat. 


    Duckylina jó napozgatást, élvezzd ki minden percét. De jó, neked is mindjárt szünet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22516)
     
  22. Torolt_felhasznalo_937108
    Torolt_felhasznalo_937108
    2010. június 29. 20:0122530.

    Sziasztok!


    Most kicsit onzo modon csak bekoszonok,szepen sut a nap itt mar 4 napja ugyhogy mindig a kertben olvasok vagy tevekenykedek,jol esik elszakadni a szgeptol ,ugyhogy elvezem a napot amig van,itt ugysem tart sokaig!  kaja ok,torna meg mindig nincs ,mar csak 2. het van hatra   ,irjato ksoakt,mert indig olvaslak am! 


    ducky


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22529)
     
  23. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 29. 19:5722529.

    Hello Csajok!


    Elég hosszú volt az a mai nap. Sok(k) volt a meló, ráadásul 2kolleginának is vmi agybaja volt. Voltam a tornán, hát mit nem mondjak, nagyon fárasztó. A csaj tök aranyos volt, végig csináltuk a gyakszikat, jegyzeteltünk, cd-t is kapok a héten, amin dirket az órákra való zenéi vannak. A kaját inkább hagyjuk. 


    Cserép ne legyél feszült, ha nem jön össze a torna, az nem segít. MEg nem is egészséges. Fincsi a zöldségfasírt. 


    Ilkó kitartás ebben a melegben, nagyon nehéz ilyenkor jól aludni, főleg, hogy egy jót szellőztetni sem lehet a sok szúnyog miatt. 7végére biztos elég meleg lesz a medence, hogy uszikáljatok. Én is körözöttet kajáltam. 


    Niveltago te most inkább Christora koncentrálj, hamar eltelik ez a 2hét. Ez az aktív pihenésed.  Erősítés megvolt?


    Hedone gratulálok!!!!         Ügyi vagy. Nálatok rendőr ellenőriz a vizsga alatt???,     Mindjárt szombat. hát jól "leellenőrizek" az állásinterjún. Matyesz nagyon cuki lehet. Jó sokat látjátok. Meglesz a edzésed, ha elkezd járni.    


    Zadrika a pasik hiúbbak, mint mi.   Mi van a homeopátiás/gyógynövényes nyugatóval? A lecsót vacsira is simán megehetnéd.


    Kia sztem mindenképp menj el egy ilyen tornára, mert sokkal egyszerűbbb, mint ahogy a könyvben van. Meg vannak benne hibás részek, cd-t is adnak. És el vagyok tiltva minden ugrabugra aerobiktól, súlyzózás mehet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22505)
     
  24. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 29. 18:4422528.
    nem látom az új képeket
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22526)
     
  25. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 29. 18:3022527.
    Na mennunk kell, de majd kesobb jovok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22526)
     

Címlap

top