Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lefogyok!!!Janu ár 9-től!!!

Torolt_felhasznalo_403575
Torolt_felhasznalo_403575
Létrehozva: 2009. január 8. 21:06
Én holnaptól nekikezdek! Elegem van abból hogy egy nagy tohonya vagyok!!!

Júniusra lefogyok!!!!
Holnap lesz a 130 napom itt!!! Eredményem mindent tudok a tuti fogyásról, csak elméletben.
Ez nem mehet így tovább!!!
Mindenkit ide várok aki hajlandó velem küzdeni az álomalakért külön plussz pont ha legalább 20kg-ot akar fogyni vagy ha már elkezdte és sikeresen hagyja el tetemes kilóit!
Júniusra ha törik ha szakad strandalakom lesz és nektek? Várom hozzászólásaitokat és tippjeiteket módszerleírásokat és a sikertörténeteiket merthogy idén rengeteg ilyen lesz! Ugye
Sok kitartást és sok sikert meg sok-kilót kívánok az új évre!!!
  1. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 29. 18:2922526.
    nyuszoo akkor menj vissza megint a citrora, most kuldtem megint kepeket, amit a tegnap csinaltam
    Koszike, buszke is vagyok ra, olyan szep baba annyira imadom. A tegnap vegre sikerult elkapni amint vigyorog, igaz nem az igazi meg, de eleg nehez nevettetni, es fenykepezni, foleg ugy, hogy ha ott a kamera, akkor az bamulja, es lekomolyodik De most mar valamennyire sikerult
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22524)
     
  2. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 29. 18:1822525.
    megnéztem a képeket jajj de édes azokkal a hatalmas szemeivel nagyon szép, büszke anyuka lehetsz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22523)
     
  3. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 29. 18:1622524.
    ametiszt ezt az 5kg-ot nem rád, hanem képletesen értettem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22523)
     
  4. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 29. 18:0622523.
    Nekem sem 5 kilot kell leadni, hanem 10-et
    Persze teljesen megertlelek, es is nagyon el lennek kenodve, de azert varjal par napot, mielott megint meretkezel, hatha jobb kedved lesz majd.

    Szti irtam neked
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22521)
     
  5. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 29. 18:0422522.
    nődoki nem dokinő
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22520)
     
  6. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 29. 18:0222521.
    ametiszt sajnos tudom, hogy ilyen, mert nagyon is emlékszem rá mikor még nem dolgoztam volt, hogy nem tudtam elmenni az iskolába, meg hánytam is. igazából ma jött meg, tegnap csak úgy volt vmi, de ez van. több gyógyszert nem szeretnék bevenni, pláne, mert már alig van a stagnálásról meg annyit, hogy más, ha úgy stagnál, hogy még 5 kg-ot akar az ember lefogyni és más, ha még 15-öt...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22518)
     
  7. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 29. 17:5622520.
    hedone jól értettem, hogy az állásinterú 3,5 órán át tartott? ezek állatok, már bocsánat kresz vizsga? azt hittem már forgalomban vezetsz ügyi legyél illetve ügyi leszel L-el lesz vmi konkrét program? és meddig marad?

    szti egyik dokinő sem válik be? nagyon nehéz jót találni sajnos. a súlyom sajnos nem apad, hanem dagad hetek óta csak kínlódás az egész, és semmi pozitívum nincs ennél többet én már nem tudok tenni és miért jön rám napok óta a bőghetnék?? még jó, hogy vissza tudom tartani, hülye hormonok!!! hányingerrel hogy állsz?

    ametiszt a borjúmáj az finom? én még nem ettem "gömböcnek" megmondtam a magamét ne aggódj

    ilkó örülök, hogy megint tudsz odafigyelni látom tízórait, uzsit te is elspórolod kicsilány jól van? remélem ma jobban tud aludni. engem a vihar keltett fel

    hedon ismét gratulálok milyen rendőrbácsi? Pesten nincs rendőr a vizsgán

    látom hogy rákaptatoka lecsóra
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901498 (22501)
     
  8. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 29. 17:4222519.
    nyuszoo erocske, es gyogytea neked
    ne is figyelj a merlegre most meg par napig. Amugy meg tudod a tornaval izmosodsz, ami sokkal sulyosabb, mint ahaj. Latod mar kaptal sok pozitiv visszajalzest is Ne aggodj, szepen lemegy az a felesleg, csak turelem. Amugy meg van aki stagnal hosszu heteket, sot honapokat is, de a lenyeg, hogy ne adjuk fel. Nekem se volt valtozas az utobbi heten, csak 2x fel centi, de a lenyeg, hogy megteszem amit tudok, a tobbit majd megoldja a szervezet. Bogyok nelkul ilyen a mensi sajnos, en is igy szoktam szenvedni, sot en elso 2 nap 4-6 ornakent szedem a fajdalomcsillapitot... Tudom ez most halvany vigasz, de fel a fejjel, szepen pihizzel le, csinalj egy finom teat, vagy kakaot, es lazits Pussz!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22517)
     
  9. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 29. 17:3822518.
    Kia szupi lenne, ha tudnatok talizni Zadrikaval. Amugy jo lehet a Balatonon lakni foleg nyaron

    Zadrika nemsoka mar indultok is a csajokkal Na na, hogy lekorozod a baratodat Meg nem kezdtek el irtani a szunyogokat? Anyosek valami olyansmit mondogattak...

    Niveltago elvezd csak a kis sracot, amig veled van, ki tudja mikor kerul ra sor meg? Tornat megtalalod majd, esetleg menjetek jo nagyokat setalni, barangolni, es akkor mozogsz is kicsit, de en szerintem pihentesd kicist a szervezetedet, amugy is gondolom, hogy allandoan csinalsz valamit. Erocske neked

    Cserep neked is szupi am a kajad Tenyleg jol hangzik az a fasirt. Mi a velemenyed RR5-rol? Letoltottem, ma akartam csinalni, aztan inkabb Jillienre szavaztam.

    Ilko neked is emgy kis energia hogy kibird a napot. Szegeny kicsilany, biztos a hold kavart be neki. Nincs legkonditok a szobaba? Esetleg lehet kellene egy ilyen kissebb, ami csak a halot huti.
    Szupi a kajad, en is megdicserlek
    Jo furdozest!

    Szti mar megint milyen tortakat eszel? Ki hazasodott? Ez a jo a nagy cegnel mindig valami tortenik Hogy vagy? Meki? Mindjart irok par sort a citrora... AAranyos a baratod
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22516)
     
  10. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 29. 17:3622517.
    sziasztok. ma nem tornázom az tuti, délután olyan rosszul lettem, hogy 2 gyógyszert kellett egymás után bevennem ráadásul az éjjel úgy összecsípkedett vmi, tele van a combom kelésekkel meg csípésekkel a nagy fogyásom az 1kg pluszt jelent, mostmár azért kezd elszakadni a cérna. kezdem azt érezni, hogy semmi értelme, hogy kínzom magam, hiszen semmi eredménye nincsen se a jobb táplálkozásnak, se a mozgásnak ráadásul kb. 3 hete szinte egyfolytában fáj és puffad a hasam, már ebből is annyira elegem van bocs lányok, de most nagyon el vagyok kenődve és a párom is hiányzik
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_796327 (22515)
     
  11. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 29. 17:2822516.
    Sziasztok Csajok!

    Megvolt ma is a torna, Jillien No More trouble zone dvd-jet csinaltam,..ugy emlekeztem, hogy konnyebb jo lenne meg kicist kocogni este, majd latom hogy lesz kedvem. Tegnapi dogmeleg utan ma csak 19 fok lesz...
    Este meg ettem a sali utan cseresznyet nem laktam jol en sem a salival

    Eddigi kajam ma:
    8: keveske eper, kis pohar rizspuding
    11: mandulatejben fozott rizspehely, zabkorpa (fel liternyi)

    Kesobb lesz lecso, a tegnap megint csinaltam, estre meg vagy csak gyumi, vagy sali sult cs. mellel. Meglatom mit fogok kivanni. Nemsoka megyunk bevasarlokozpontba Szofival, kell a paromnak 1-2 dolog, igy tekergozunk picit, meg hat jo lenne a parkot is meglatogatni valamikor anap folyaman. Szofi megint ugyi volt az ejjel, fel 3-kor neztem meg, szepen alukalt reggel fel 7-ig. Itt hosszu hetvege lesz, Canada nap julius 1-je, ami csutortok, de a parom melozik, es akkor penteken lesz itthon. Ugy nez ki szep idok lesznek. Jo lenne kicsi szint kapni a hetvegen...

    Hedone oriasi gratula neked nagyon ugyes vagy! Nem semmi mit mef nem csinaltattak veled az allasinterview-en. Remelem osszejon valami melo neked. Gondolom azert mar kezd kicsit uncsi lenni melo nelkul, es foleg jovedelem nelkul. Egy kettore itt lesz a szombat Matyi olyan jopofi, pont 2x akkora kiloban, mint Szofi Szuper, hogy igy feltlalja magat tarsasagban Csak vagatsz a fodrasznal?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_796327 (22515)
     
  12. Torolt_felhasznalo_796327
    Torolt_felhasznalo_796327
    2010. június 29. 16:3322515.
    Sziasztok!
    Lejelentkezem én is! látom mindenki dolgozik ezerrel, nagy a pangás!

    Zadrika, akkor lehet összefutunk a strandon szombaton, készülök a barátnőmmel

    Ilkó!Szuper, hogy jól alakul a kajád!csak így tovább! biztos jó lesz a medencézés 7végén 30fokot mondanak!!!

    Hedone!Naaaagy-nagy gratula a vizsgához!!!

    Niveltago!Akkor hajrá a mai tornához, ne stresszeld magad hogy mikor lesz rá időd,mert kkor tényleg csak nyűg az embernek!

    Duckylina merre vagy??ugye nem szomorkodsz egyedül??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22514)
     
  13. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. június 29. 16:0022514.

    hedone, gratula, úgye megmondtam, hogy ügyi leszel és hamar túlleszel rajta akkor most Te leszel az országútak fenegyereke?     


    zadrika, ha úgy vesszük 160 kcal nem is sok egy ilyen tortaszeleltre, hisz a jó estét keksz u1 és az is ennyi hát én sem álltam meg 1-nél, tizi-uzsi 1-1 szelet + ebéd után, ha ez kb. 480 kcal, még akkor is belefért a napi kalória mennyiségbe   de vétek lett volna kihagyni, annyira isteni volt, és végülis reform volt


    tényleg jól eltűnt mindneki hahó lányok, merre vagytok??? edina, mariann??????????????? tessék jönni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901498 (22511)
     
  14. Torolt_felhasznalo_187622
    Torolt_felhasznalo_187622
    2010. június 29. 14:3322513.

    na itt


    annyit írtam és rossz gombot nyomtam meg


    szóval elsőnek Hedone gratula, és nagyon jól fogod fel a dolgokatgondolom, h várod a szombatot  


    cserép, én is iméádom a túrós barackos sütit..de én nem állok le egynél sajna..szerencse ritkán jutok hozzá.megnéztem kb 160kcal


    nyuszo, mérleg??mi volt vele a randin?


    Ametisz, szuper hogy jól aludtál.és bizti felébredtél volna ha forgolódik a kis tündér(mert az, hogy hagy aludni)ne okold már magad!!!!!!!!örülj neki!


    Én futottam tegnap egy nagyot, a barátommal, olyan jól ment, mivel a legyek és  aszunyogok, ha csak lassítottam megettekugyh mszáj volt nyomnide kiakadt a barátom, mert mindig kielőzöm(pedig sportember))


    a kaja is ok mostnaában:nem nagyon van étvágyam, és fiygelek is, ma ebéd lecsó volt 2 tojással, és sok sok salival,az a baj, hogy ettől kb már most éhes vagyok, ugyh délután majd még lesz vami.)


    niveltago, néha pihizz is, oks??????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22512)
     
  15. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 29. 14:0422512.

    Hedone, nagy-nagy-nagy gratuláció neked!         Akkor most már egyszerre minden kész, holnaptól száguldozhatsz az utakon? De jó! Matyesz édes lehet már! Kis huncut! Akkor jól kitet magáért cserében a kirándulásért!     


    A jogsiról jut eszembe! Vajon Csibikével is mi van? Már egyáltalán nem akar rólunk tudni?!?


    És EDINA!?!? Miért vesztél el már megint? Remélem, nincs különsebb gond! Hiányoztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901498 (22511)
     
  16. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2010. június 29. 13:4122511.

    Sziasztok csajok,


    Büszkén jelentem: MEGVAN     Annyira örülök neki, el sem hiszem... mivel a parkolás kicsit neccesen ment, az egyik bot igencsak mozgott, meg picit átléptem a megengedett sebességet is, de azt nem vették észre. Tiszta happy waok, meg örülök, hogy nem a szivatós rendőrbácsit fogtam ki.


    Tegnap az interjún feladatokat kellett megoldanom, körbe vezettek az egész gyáron, kifaggattak, számlákat kellett elemeznem (eddig egyszer láttam olyanokat, amikor magyarra kellett őket lefordítanom Csehben Székesfehérvár miatt)... hát meglátjuk. Két eredményre várok, de totál úgy veszemm, hogy ha nem is vesznek fel, akkor annak így kellett lennie.


    Meg persze én már bewaok indulva a szombatra     jaaaaj annyira imádom....


    Holnap fodrászat, meg hajtási intézés, most majd szét robban a fejem. Szerintem ma már nem lesz torna, inkább kiengedem a gőzt.


    Zadrika, szuper lehetett a bickótúra, irigylem 


    Matyesz lassan már elfog indulni, igazán ügyesen mozog már. Vasárnap voltunk egy fennsíkon gulyáspartin, hát ő is nagyon el volt ott. Kézről kézre ment, autót kormányozott, már mindig leutánozza nevetve, ha vki köhög. Ma reggelre pedig úgy bekakált, hogy teljesen olyan volt, lábzsák, lepedő minden... már 10, 5 kg, s vagy 80 cm  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22510)
     
  17. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 29. 12:4822510.

    Hedone, mi van a vizsgával? Mikor lesz az interjúra visszajelzés? Szorítottam érted a délelőtt!


    Ametisz, Szofi már azt gondolom, túl van a pici babás időszakon, amikor nagyon kell figyelni a lélekzetét. Megnyugodhatsz, nem kell izgulni, ha végégszundiztok egy éjszakát!


    Zadrika, ujra írod????????? Jó lehetett a bicajozós nap, de a körmödért valóban kár. Még szerencse, hogy ügyesen heyre lehet hozni az ilyesmit. Igaz, nekem nincs tapasztalatom, az enyém mindig rövidke.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22509)
     
  18. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 29. 12:4422509.

    Szép keddet mindenkinek!


    Szti, most sikerült az e-mailt elröppentenem!


    Cserép,ez a fasírt istenien hangzik!!!!


    Ilkó, nagyon belehúztál a megszorításokba, meg is lesz az eredmény! Akkor most a medence melett egy kis pihenés jár is neked az éjszakai nyüzsi után!


    Itt rettenetes lassú a hálózat, nem nagyon tudom használni a net-et. Jól vagyunk, de fáradt vagyok, kevés az időm. A torna most nem nagyon fér bele. Beleerőszakolhatnám a napokba, de jövő héten már ujra csökken a létszám, és lelkiismeret furdalásom lenne, hogy nem babáztam végig a 2 hetet. Ma azért lesz 40 perces erősítés, fáj a hátam, kell vele valamit csinálni. Meg rakott krumpli főzés is lesz.


    Nyuszoo, fogorvos?????????????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22508)
     
  19. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. június 29. 11:4822508.

    ilkó,


    semmi különös, lereszeltem cukkinit, padlizsánt, s.répát, petrezselymet, picit állni hagyni, kicsavarni, bele petr..zöldje, fokhagyma, hagyma, tojás, só, bors, zabpeh., korpa , lenmag és sütni fokhagymás tejföllel isteni  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327775 (22507)
     
  20. Torolt_felhasznalo_327775
    Torolt_felhasznalo_327775
    2010. június 29. 11:2122507.

    Sziasztok!


    Hedone! Hogy sikerült a vizsga???? Cserép, hogyan csinálod a zöldségfasírtot?


    Jajjj, mi nagyon rosszul aludtunk az éjjel! Kicsilány, egész éjjel forgolódott össze vissza, így én is állandóan fent voltam. Gondolom a meleg miatt.


    Kajám tegnap egész jó volt. tk kenyér, körözött, paradicsom, zöldborsófőzelék, 1 gombóc fagyi (!), abonett, szalámi


    Ma reggeli tk kenyér, körözött volt, ebéd csirkepörkölt lesz durumtésztával, kovászosubival, vacsira meg csinálok egy nagy adag salátát (káposzta, paradicsom, paprika, uborka) Na, ez a terv!


    Végre jó idő van! Hétvégére sztem már elég meleg lesz a víz a medencébe, tudunk talán fürdeni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_187622 (22506)
     
  21. Torolt_felhasznalo_187622
    Torolt_felhasznalo_187622
    2010. június 29. 10:3222506.
    elszáááááállt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22505)
     
  22. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. június 29. 09:1822505.

    Halihó csajok,


    hát tegnap nagy pangás volt, biztos mindenki dolgozott 1000-rrel


    ametisz , ne szégyeld magad, nem kell vigyázban állni mindig a baba mellett, úgyis jelzett volna, ha vmi kell neki, de most már egyre jobban kifogja húzni az alvással reggleig és Te is nyugodtan aludjál, úgyis meghallod ha sír  


    Szti, igaza van a párodnak, én is elmennék arra az oktatásra, vagy tornára vagy minek is nevezzem?


    nyuszoo, nagyon jó a kajád, nagyon ügyi vagy, szuperul belejöttél a dolgokba és a pasit csak határozottan -keményen állítsd le 


    hedone, szorítunk érted, biztos ügyi leszel, és már valószínűleg túl is vagy a vizsgán, ha jól néztem a dátumot  


    zadrika, szuper  a bicótúra, és simán letekerted a fagyit,sütit.) nagyon keményen edzel, ennyit megérdemelsz, meg Te már nem is akarsz fogyni, célnál vagy, igaz?? 


    niveltago, el hiszem, hogy hiányozni fog Criston, nekem is biztos hiányozna, olyan kis édesek tudnak lenni és az ember könnyen hozzájuk szokik, örülök, hogy jóétvágya van, ez nagy öröm, képzeld ha nem tudnál neki mit főzni, mert semmit nem enne meg, főleg amit nem ismer, mert a gyerekek hajlamosak fintorogni arra amit nem ismernek, de neked mázlid van Cristoval    meg persze az is számít, hogy milyen mennyei ínycsíklandó kajcsikat varázsolsz elő neki 


    én ma reggel tornáztam rr5 volt, tegnap már nem volt időm , 10.30-kor feküdtem le, főznöm kellett, páromnak krumplistésztát, nekem zöldségfasírot, közben kenyeret sütni, áááááááááá, és olyan feszült vok, ha látom , hogy nem fér bele a torna reggel is 60 percet szerettem volna, de csak 40 fért bele, hát ez van, lehet , hgoy este futok egy picit még, majd meglátom


    mai kajóm:


    r. 1 db u1 barackos-túrós papucs,  1 db u1 csokis croasson
    t: dinnye (sárga, görög)
    e.zöldségfasírt, fokhagymás tejfölös-joghis öntettel
    U: vmi gyümi
    V: krinolin, zöldségek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_187622 (22497)
     
  23. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 29. 08:3722504.

    Sziasztok!!


    Szép napocskát mindenkinek! Itt nagyon meleg volt már reggel 6kor. Hát este még megettem a pudingot, kekszel. Na, most meg túl vagyok egy esküvői csokitortán marcipán bevonattal. Rosszul is vagyok tőle.


    Ametisz a teszt negatív lett, de előre tudtam. Viszont a barátom reakciója meglepett, mert aranyosan mondta, hogy húha, ez baba lesz. Vagy csak azért mondta, mert tudja, hogy úgysem.    Kibírtad vízzel az estét? Amint látod én nem. Hiába, én nem tudok jóllakni a salátával, pedig jó nagy adagot ettem. Az is lehet, hogy meg fog jönni, azért zabáltam este. Akkor irány a terem legalább, az árakkal legyél tisztában. Legalább addig  is sétáltál, amíg a parkba odaértetek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22503)
     
  24. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 29. 01:2622503.
    Sziasztok!

    Szti hanyinger? Ok, nem szolok semmit... azert meg 1 tesztet vegyel, ha nem tul draga
    En is eddig ugy ettem, mint a kisanygyal, es mar ma nem kellene tobbet enni...
    Vacsira hatalmas adag sali volt, es sutottem hozza borjumajat Nagyon jol esett, regen kivantam mar. Mar csak folyadekot iszom jo sokat, akkor talan kiborom... Meg is be kellene neznem abba a fitnesz terembe..ellenorzes alatt sokkal jobban viselkedek

    Ja, tudom, hogy semmi nincs, hogy nem neztem be Szofihoz, mert ahogy megnyikkan mindig egybol pattanok, szoval o is melyen aludt, csak hat en ilyen ize vagyok

    Vegul is elmentunk a parkba, de nem setaltunk, mert iszonyu paras volt a levego, csak beultunk egy fa ala, es ott olvastam 1 orat, Szofi meg aludt/nezelodott...ennyi erovel itt is ki tudtunk volta ulni


    nyuszoo nagyon nagyon jo a kajad, olyan ugyes vagy, sokat fejlodtel nagyon Mondjad csak meg a magadet a parodnak, ne szokja meg az allando beszolast Nekem is szoktak fajni a melleim mensi elott. Remelem holnap mar tudsz tornaszni.

    Hedone szoritok a vizsgahoz, csak nyugodtan, ne parazz, minden oks lesz. 3,5 ora interview?????? Hat en meg soha ilyent nem hallottam Jol lefaraszthattak. Na de nem soka jon L. es minden oks lesz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22502)
     
  25. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 28. 21:0122502.

    Sziasztok!


    Segítséééég, zabálhatnékom van. Ma jó volt a kajálásom, ja, mégsem, ettem pár kocka csokit. Ma kb 3x volt hányigerem.  Holnap megyek a csajhoz tornázni, szerdán meg egy új nődokihoz, aztán majd meglátjuk. Ma volt egy másik víz-gázszerelő, szerdán meg a másik csempés. Úh elleszünk.


    Drszosz biztos fognak örülni a barátnőid az ajándéknak. Jól vásároltál.  


    Niveltago elhiszem, hogy hiányozni fog Christo. Most jó időtök lesz, merre mentek? Éljen a tavalyi nadrág!! Látod, megéri edzeni.  


    Zadrika olyan jó a biciklitúra. A nasikat meg naná, hogy letekerted. Csajokkal már tervezitek a programokat? Szegény körmök.


    Ametisz sok kis centi sokra megy.  Meglátod, szépen lassan visszaszoksz. Biztos én is parázni fogok majd, de látod Szofival nem történt semmi. Úh ne szégyelld magad.


    Nyuszoo lehet reális a súlyod, mivel miki előtt gyűlik fel a szervezetedben a víz, és után már apad lefelé. Meg azt is vedd figyelembe, hogy most szó sincs diétáról, hanem életmódváltás van. Ugyeeeeee?  Ez is segít beállítani a ciklusodat. Úgy válaszolsz a citrora. ahogy szeretnél, már mindenki máshogy csinálja. Ügyi vagy, hogy visszaszóltál a barátodnak. Azért azt is tudni kell, hogy mikor mivel lehet viccelni.


    Hedone rászoksz a végén a futásra.  Erőcske megy holnapra        De azért jelentkezz utána, hogy mi volt. Te jó ég, nmilyen volt az az állásinterjú? Pihizz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_878608 (22493)
     

Címlap

top