Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lefogyok!!!Janu ár 9-től!!!

Torolt_felhasznalo_403575
Torolt_felhasznalo_403575
Létrehozva: 2009. január 8. 21:06
Én holnaptól nekikezdek! Elegem van abból hogy egy nagy tohonya vagyok!!!

Júniusra lefogyok!!!!
Holnap lesz a 130 napom itt!!! Eredményem mindent tudok a tuti fogyásról, csak elméletben.
Ez nem mehet így tovább!!!
Mindenkit ide várok aki hajlandó velem küzdeni az álomalakért külön plussz pont ha legalább 20kg-ot akar fogyni vagy ha már elkezdte és sikeresen hagyja el tetemes kilóit!
Júniusra ha törik ha szakad strandalakom lesz és nektek? Várom hozzászólásaitokat és tippjeiteket módszerleírásokat és a sikertörténeteiket merthogy idén rengeteg ilyen lesz! Ugye
Sok kitartást és sok sikert meg sok-kilót kívánok az új évre!!!
  1. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2010. június 28. 20:5522501.

    Sziasztok csajok


    Bocsika, hogy nem jöttem, de eléggé el voltam havazva. Épp most végeztem a futással, min. 20 perc tuti volt, múlt héten pedig összejött 3 óra torna, 4 alkalommal. Kajám sem oly vészes


    Ma volt az utolso vezetesem, s voltam egy állásinterjún. 3,5 óráig tartott, jól kifaggattak. Pont jól jött... ez a stressz a kresz vizsga előtt. Holnap 8-tól lesz   Múlt héten 6-ból ketten nem csinálták meg, hiába ez jó bevételi forrás a rendőr bácsiknak Szorítsatok, tolatás már megy, de mindig sikerül vmi hülyeséget kitennem.


    E héten meek picit lenyiratkozni, szombaton jön L.     Remélem jövőhéten még nem akar senki felvenni melóba Bocsika, holnap majd visszaolvasgatlak titeket, most meek pihizni, kellesz a lélekjelenlét holnap.


    Pussz 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22500)
     
  2. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 28. 20:2322500.
    tegnapi kaja:
    r: tejeskávé
    e: lecsó, virsli, rizs
    u: barack, 2-3 kanál meggyes krémtúró
    v: vegyes saláta tonhallal (saját lében volt, nem olajban)

    az elmúlt 1 hétben olyan voltam, mint egy kisangyal, remélem reggel nem kell földhöz vágnom a mérleget bár, hogy most megjött tuti bezavar, emlékszem régen amikor diétáztam elég durván befolyásolta a súlyomat. mindegy max jövőhéten nagyobb lesz az öröm, mert már remélem lesz bocs, hogy most csak magamról írtam, visszaolvasni nem volt időm tegnap jól beolvastam a páromnak, direkt cukkol ezzel a kövérség témával, mert tudja, hogy idegesít, de tegnap érzékeny voltam és elég durván odamondtam neki
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22499)
     
  3. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 28. 20:1722499.
    helló lányok. csak beköszönök gyorsan. holnap mérem magam, bár nemtom mennyire lesz reális, mert ma így hirtelen megjött mostmár tudom mitől voltam tegnap olyan érzékeny, többször el tudtam volna sírni magam me napok óta fájtak a melleim, pedig nekem nem szoktak. a hétvégére vártam, de ez van, most úgyis itthon vagyok kicsit, remélem legalább kialszom magam kicsit holnap talán lesz torna is, majd meglátom hogy leszek. na még gyorsan a kaja, aztán mennem is kell ja a citrot még nem tudtam megnézni, ott hogy lehet válaszolni? beérkezett üzenetre sima válasszal vagy mailcímről?
    r: tejeskávé, almás müzli+tej (ez ceronás müzli, sajnos cukrozott, még a váltás előtt vettem, és nemsokára lejár a szavatossága, nem akarom kidobni )
    e: pöri, tészta, tejeskávé, 2db nektarin
    u: meggyes túrókrém, banán
    v: vegyes saláta
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22498)
     
  4. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 28. 18:5722498.
    Sziasztok Csajok!

    Centiztem ma, nem sok valtozas van, talan 1-2 fel centi... Valahogy most nem erdekel engem se... Tornasztam, volt 1 ora aerobik, jol esett. M€indjart megyunk setalni Szofival. Nagyon paras dog meleg van, de muszaj kimennunk a levegore.
    A tegnap jol telt anyueknal, kaja is ok volt, csak a csokitorta nem kellett volna
    Sajnos az idojaras megint nem kedvezett, szinte vegig esett, amikor meg nem, akkor pucoltuk mi isa medencet...
    Ma olyan almos vagyok... Ejjel mind a 3-an ugy beajjultunk este 10-kor, hogy reggel fel 6-ig huztuk, vagyis en akkor ebredtem meg eloszor Egybol rohantam Szofihoz, de nagyon melyen aludt o is. 7-kor kelt fel Elegge szegylellem magam, hogy ataludtam az ejszakakt, es 1x sem neztem ra, nem tudom mi tortent velem....

    Mai kaja eddig:

    8: 2 barack, kefir
    10: fel tonhalas szendvics paprikaval, rizspuding, 1 muffin
    12: csokis-zabos muzli,

    Zadrika mennyire komoly a bokaserulesed? Kellene borogatnod. Siekrult utanna kerdezni a Valerian gyokernek?
    Jo munkat! Haja csutortok este!

    Cserep nagyon jo, hogy igy birod a kikepzest Koszi az infot a kromrol...hat ettol nem lehet lefogyni, max kicsit segit, hogy ne kivand az edesseget. L-Carnitint nem birja a szervezetem...
    Szuperul hangzik a hetvegi tortad...

    Kia gratula a lapos hashoz... sikerult elcsipni a szunyogot?

    nivletago neked is gratula, hogy ilyen bo lett a tavalyi gatyo nemhiaba na, az sok mozgasnak meglett az eredmenye. Szupi, hogy Christo ilyen jol erzi magat.

    Szti majd irok e-mailt, kicsit ossze kell nekem is szedni a gondolalaimat...
    Igaza van a baratodnak, szerintem is menj el arra a foglalkozasra feltetlenul...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_187622 (22497)
     
  5. Torolt_felhasznalo_187622
    Torolt_felhasznalo_187622
    2010. június 28. 16:2622497.

    helloka..


    nagyon csnedes a mai nap!mizu veletek??


    én dolgozom ezerrel..tegnap voltunk kicsit bicótúrázni, szuper volt, bár Vácon ettem fagyit meg sütit is.)de letekertem, így kb nullára jöttem ki)))amúgy semmi extra, szo este bowling volt és rosszul léptem a lépcsőn, kiment a bokám is..és letört 3 körmöm(tisztára megérte!!)


    Kia, csüt este megyünk le Balcsira, Lelle a cél!)Már nagyon várom, első napokban csak csajok leszünk, és kedd este vissza...lehet majd összefutunk!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22496)
     
  6. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. június 28. 10:1422496.

    Hali Csajok 


    látom mindenkinek jól telt a 7végéje  


    nálam is szupi volt, sütöttem barackos-túrós scharott tortá, persze refomosítva, abból volt vasárnap 3 szelet, 1 tizire, 1 ebéd után és 1 uzsira egybéként a kaja rendben volt 7végén   


    mozgás sajna nem volt, mérges is vok magamra, tegnap akatam futni menni, de előtte pedikűrőztem a kertben és sikerült megvágnom a sarkam, alig tudtam ráállni, nem hogy futni menni, aztán kenegetem, talán ma jobb lesz a helyzet 


    a pénteki aerobic szupi volt, megint sikerült túlszárnyalnom magam, míg a többik 3x30 at csináltak a pároslábú csípőemelgetésekből én  1x100-at, + 2x30-at, tehát 160-at   a comb-csípőgyakszikat is simán nyomtam, azt mondta a csaj, addig nem hagyjuk abba, míg unatkozom     biztos a pírított krumpli cigánypecsenye párosítástól voltam ilyen kemény     


    ametisz, igen én szedtem a crómot szülés után lecitinnel + L-carnitinnel szaladtak le a kg, észre se vettem és kevesebbre fogytam, mint mivel kezdtem a terhességet, ezeknek nincs semmi mellékhatása sztem nyugodtan szedd nincs a dobozán adagolási útmutató? már nem emlékszem hogy szedtem  azt tudom, hogy az L-carnitinből edzés előtt kell fél - 1 órával bevenni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22494)
     
  7. Torolt_felhasznalo_796327
    Torolt_felhasznalo_796327
    2010. június 28. 07:5522495.
    sziasztok!
    én nem tudom mi történt a 7végén velem, de reggelre olyan lapos lett a hasam, hogy 2szer is megnéztem...
    egész múlt 7en brutál módon puffadt...
    :-(

    ma jó korán ébredtem, viszont az éjjel borzalmasan aludtam..nem hagyott békén egy szúnyog és úgy 20percenként felébredtem rá!
    a tegnapi capoeira-t már érzem a hátamban, jól esik nagyon!

    Szti!majd én is utánakérdezősködök a tornának, hogy miként..
    de mégegyszer köszi az infót!
    Tényleg jó kis sportos programok voltak tegnap!

    Drszosz!akkor jó, de nem vagyok magas.163centi vagyok, jobb napokon elérem a 165....(attól függ ki mér le...)
    jó programok lesznek a 7végén neked!

    jó, hogy maradsz otthon, vagy unod már?persze a vásárlással lekötheti magát az ember!

    mai kaja:
    r:2u1kenyér,sajtkrém,retek,3db pici sárgabarack,150g joghurt
    t:sárgabarack
    e:csőben sült sajtos-sonkás brokkoli
    u:nektarin,2alma
    v:még nem tom,szerintem a szokásos,abonettek, pulykasonka,zöldségek,mozzarella

    nemsokára neki állok a tornának is 30perc futás+lépcsőzés, rr4has

    szép napot!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_878608 (22493)
     
  8. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 27. 22:3722494.
    Hali, Lányok! Rettenetes sűrű lett a nap, és még hajat is kell mosnom. Tömören a lényeg, felénk minden rendben lenne, de sajnos nem sikerült elmennem futni. Ami felvidít, hogy a kis Christo istenien aranyos, nagyon jól érzi magát, de nagyon le is köt bennünket! Élvezi a természetjárást a gyerek társaságot, meg a foga alá való falatokat. Már látom, hiányozni fog, ha eltelik a 2 hét!
    Ami még nagyon jól esett, hogy - bár a súlyom grammot sem csökkent - a múlt évben félretett nyári nadrág lötyög rajtam, csak kirándulgatni jó.

    Ilkó, örülök, hogy jobb passzban vagy! Biztosan nagyon macerás összeszervezni az életeteket, de ha minden nap van esti torna, és rövidebb, az is nagyon jó lenne, tényleg az a fontos, tartható legyen!

    Szti, e-mailt olvastam, most gondolkodó üzemmódban vagyok, holnap remélem tisztább lesz az agyam, és okosat tudok írni.

    Drszosz, vissza ne menj idő előtt dolgozni! Nem véletlenül találták ki a 2 hetet! Örülök, hogy végül jól alakult a progid. Én pont ma örököltem egy lapos sarkú bőr szandált a barátnőm lányától, és már most látom, imádni fogom. Szívesen segítenék neked a választásnál!

    Ametisz, a cumisüveg eseten az egész család jót multott. Férfiak nem hazudtolják meg magukat. Meg a helyettes csaj sem, ahogy a szombati takarító hadműveletedet elnézem!

    Kia, az már igaz, a Callanetics tornától is lehet olyan izomlázat csinálni, hogy jaj, akkot biztos, apilatesre is igaz. És való, hogy mind a kettő rém uncsi tud lenni. A jóga, pilates, Callan sztem olyankor jó, mikor az ugribugrihoz fáradt az ember, és összetörődött, de egy kis nyújtózás jól esne, meg a lelkiismeretet is megnyugtatná. Amúgy lelkileg meg olyan lenyugtatós mozgásformák, sokszor akkor is jól esik, ha feszült vagyok.

    Lányok, most belehúzok a dolgokba, mert holnap sajna munkanap! Jó éjt, szép álmokat!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_878608 (22493)
     
  9. Torolt_felhasznalo_878608
    Torolt_felhasznalo_878608
    2010. június 27. 21:3322493.
    írtam egy hosszú bejegyzést, de elszállt
    na röviden: nem hiszem, h a jövőhéten még dolgozok, majd holnap megmondja a doki, de azt mondta a múltkor h min. 2 hét pihenő. de még nem is akarok menni, mert vennem kell ruhákat, meg pénteken diplomaosztóra megyek, 2 volt csoporttársam idén végzett!
    Az egyik lánynak pont ma rendeltem meg a szerelem a kolera idején c regényt spanyol nyelven. másiknak szandát tervezek venni, lapos saru jellegű. mondjuk érdekes lesz választani, mert nekem ezek egyáltalán nem jönnek be, de mondjuk nem is nekem kell, hogy tetszen
    kia ne izgulj nem fogok átesni, van még elég háj a hasamon, meg nem is vagyok én olyan magas, mint te, én csak 163 cm vagyok. de azért jólesik, h figyelsz
    Ilkó! ez szuper, hogy jól sikerült a névnap, és a hangulatod is jobb lett, és tényleg jön a jó idő, innen már csak jobb lesz!
    köszönöm a cigi miatti gratulációt, de ez még semmi, majd ha társaságban leszek, akkor nagyon félek! Neked ilkó sikerült letenni a cigit? emlékszem mikor a cigi helyett rudit ettél
    Szti! remélem hasznos lesz ez a módszer neked, mindenképp próbáld ki, igaza van a barátodnak, ártani nem árt, és hátha segít! én bízom benne!
    Úgy látom niveltagot nagyon lefoglalja a kis Cristo, még nem jött!
    Ametisz! szép napot anyukádnál nektek!
    Jó éjt csajok, reggel megyek kontrollra, utána jövök!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22492)
     
  10. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 27. 21:1722492.

    Helloka!


    Ilkó örülök, hogy jobb a kedved. Hát igen, a napsütés és a jó idő sokat dob az emberen. Jövő hétre meleget mondanak, úh jöhetnek a pozitív energiák.   Akkor ne állj mérlegre, úgyis érzed, hogy hol tartasz. ügyes vagy, hogy megint figyelsz a kajára.


    Kia akkor bocsi, most nem tudtam, miben is vagy benne. Fogd fel úgy, hogy ez egy belső torna, edzés.  Annyit sikerült kiderítenem, hogy 15-20fős csoportok vannak. írt a másik csaj is. Ő nyáron nem tart foglalkozást, de ha megbeszélek vele egy időpontot, szívesen ad nekem magánórát. Igaz többért, de akkor csak velem foglalkozik. A barátom szerint mindenképp menjek.  


    Szép álmokat mindenkinek, elteszem magam holnapra, de még a cuccaimat össze kell szednem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327775 (22490)
     
  11. Torolt_felhasznalo_796327
    Torolt_felhasznalo_796327
    2010. június 27. 19:3722491.
    sziasztok!
    drszosz, ügyes vagy a súlyoddal...de arra vigyázz ne ess túlzásokba kezdesz olyan lenni mint én voltam.először 55 aztán 50,majd 45 akartam lenni. szerencsémre 47nél tovább nem bírtam.....
    húú, nekem a pilates nem jött be. 1szer voltam órán, meg dvd-m is van, de unalmas.lehet csak az ízére kéne ráéreznem ....

    Szti!Én nem kapok semmilyen kezelést már kb. 2hónapja. de köszi hogy szóltál. most nem akarok ezzel foglalkozni, csak a kedvem lesz szar tőle,úgyis megyek jövő héten dokihoz, majd hátha mond valami okosat!meg velem az a baj, hogy szkeptikus vagyok az ilyenekkel kapcsolatban, de gondolom a hatás kedvéért nem ártana hinnem benne

    Ilkó!szuper,hogy jó a kedved neked is! akkor ne állj a mérlegre még egy darabig, így legalább újra lendületben vagy!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22488)
     
  12. Torolt_felhasznalo_327775
    Torolt_felhasznalo_327775
    2010. június 27. 18:1622490.

    SZiasztok!


    Végre itt is süt a nap, így a kedvem is jobb. Tegnap este névnapozni voltunk, kicsit sikerült kikapcsolni! 


    Kajám ma tök jól alakult, igaz csak 3x ettem, de tiszta jó dolgokat. Körözött, tk. kenyér,paradicsom, husileves, csirkepörkölt, joghurt. Lassan talán visszaáll a "rend"! A mozgásra kell még kitalálnom valamit. Vagy korábban kellene felkelnem, vagy este kellene tornázni. Bár inkább az utóbbi, mert reggel olyan jó lustálkodni! Mérlegre nem merek állni! 


    Szti! Nagyon jó sportos napod volt ma! Drszosz! Szuper a súlyod, és nagyon ügyes vagy a cigivel is! Meddig nem dolgozol még?


    Ametisz! Látom megvolt a rendrakás "a csaj" után melóban! Jó pihit nektek mára!


    Kia! Neked is biztos a napsütés hiányzott! Jó, hogy megint jó a kedved Niveltago! Milyen kisfiú jól érzi magát? Remélem azért jut egy kis idő pihenésre?!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22489)
     
  13. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 27. 15:5422489.
    Ilkó írtam neked citrora.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22488)
     
  14. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 27. 15:3322488.

    Sziasztok!


    A mai nap eddig úgy, ahogy jól alakul. Itt is süt végre a napocska, el is mentünk Enzoval egy nem használt reptérre, idétlen módjára kergette a méheket. Hazajöttünk, takarítottunk, vagyis csak a barátom. Ebédeltünk és azóta tv-zünk. Sporttal telik az egész nap: F1 és 2focimeccs. írtam tegnap citro-ra, de olyan fáradt voltam, hogy elfelejtettem szólni. 


    Ametisz örülök, hogy ilyen jól sikerült a tegnapod. Kell az ilyen kimozdulás neked is.  Akkor megvolt a szabadtéri fürdés is.   A férjed nagyon jól feltalálja magát.     Érezzétek jól magatokat anyudéknál.


    Kia tegnap még eszembe jutott, hogy olvastam a fórumon, hogy azok, akik kapnak vmi hormonkezelést, nem csinálhatják ezt a tornát, mert üti egymást a 2. Ezt az egyik oktató csaj írta. Sztem az lenne a legjobb, ha írnál ott vkinek.


    Drszosz az is jó, ha csak nagyon ritkán kell a fájd.csill. Holnaptól ügyesen a kajálással. Melózni is már? Bosszantó ez a net dolog, remélem hamar meg tudják csinálni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22483)
     
  15. Torolt_felhasznalo_878608
    Torolt_felhasznalo_878608
    2010. június 27. 13:1322487.
    Kia! Igen nem is gondollná az ember, h a lassú tornák is tudnak izzasztóak, és kemények lenni, én is így voltam a pilatessel, olyan lassú, és mégiskomoly izomlázam lett tőle mindig. képzeljétek ott is anyári szünet van, majd szeptemberben lesz újra, mert az egy iskola tornatermében volt, ami nyáron zárva van. hát igewn, elég fura gondolkodás, pont nyáron pihizni.
    találtam a netem 8 perces tornákat, 8 perc has, 8 perc kar, fenék, comb...egész jók azok is, mondjuk futás után!
    bár a kondin még gondolkodom, hátha az is jó lenne...
    na most ennyi még jövök, csak sűrűn megy el a netem, most javítják, de kiderült, hogy az egész házat át kell vezetékelni, mert már a legelején szarul kötötték be, vagy 15 éve. ja meg 15 mb fizetünk, és kiderült, h a vezetékek, meg nem tudom mi nem is bírja el, max 5-8 mb ad, így feleslegesen fizetjük a 15.-öt. na úh a jövőhéten remélem jönnek. puszi csajok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_878608 (22486)
     
  16. Torolt_felhasznalo_878608
    Torolt_felhasznalo_878608
    2010. június 27. 13:0822486.
    helló csajok!

    Úgy látom tegnap mindenki a lecsóról álmodozott, és képzeljétek nekem tegnap az volt az ebédem graham kenyérrel, viszont nem sokat tudtam belőle enni, és nem is esett jól, mert nagyon csípte a sebemet, nagyon rossz volt. utána nem is múlt el a rossz érzés, muszáj volt bevennem egy fájdalomcsillapítót.
    Tegnap este végül nem mentünk sehová, jobbnak láttuk pihenni, meg a barátom is fáradt volt. este kicsit pisztáciáztunk bár a másik lehetőség a chips lett volna de ma tuti megdézsmáljuk meccs alatt, mert holnptól jön a diéta. a súlyom viszont nagyon jól alakul, gondolom azért mert nem nagyon bírok enni de így legalább nem érvényesül, h a cigi hiánya miatt ennék. majd ezután kell nagyon odafigyelni, ezért lesz a diéta. ma reggel 54,7 kiló voltam. meg sem állok 53 ig
    Nemsoká nézem a citrot is, nagyon elhanyagoltam hétvégén!
    Ametisz, biztos szuper volt egy kicsit kikapcsolódni a munkában, és utána! nagyon jó otthon lenni egy babával, de azért kell egy kicsi idő nélküle is, a megszokott helytől távol! Örülök, h jól érezted magad! a cumisüveg nagyon jó sztori ezen kívül hogy bírta apuka???
    nyuszoo! Boldog szülinapot a párodnak! Elkészült a lecsó??? abból tew is ehetsz nyugodt szívvel! Súlyod hogy alakul? és a fogad? én vennék be fájdalomcsillapítót, inkább, mint napokig szenvedni...mikor mész a dokihoz? remélem már hét elején..ne húzd tovább!
    Szti! erőcke
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_796327 (22485)
     
  17. Torolt_felhasznalo_796327
    Torolt_felhasznalo_796327
    2010. június 27. 10:0922485.
    Jó reggelt!
    most végeztem a capoeira3-al, nagyon régen csináltam már. szerintem valamikor tavaly, most lábsúllyal csináltam. nekem is kéne vennem új lábsúlyt,mert csak 1kg-s van nekem...

    Véégre süt a napocska!!Remélem felétek is!!

    Ametisz!Jófej a férjed be kellene vezetni ezt a mondást ruhákra is és akkor jó sok lenne!
    Szuper, hogy ilyen jól telt a napod!Biztos jól feltöltött egy kicsit kikapcsolódni!

    Szti!köszönöm a mailt.fontolgatom valamelyik júliusit. addig meg csinálom a könyvből.

    Niveltago!köszi, a csepptippet, szerintem nálam inkább az lesz a nyerő,mert a teát elsumákolnám egy idő után...

    a 2hét biztosan hamar eltelik Christo-nak..még nincs honvágya?
    de jó lehetett az erdei séta!!neki is tetszett?

    Zadrika!mikor jössz errefele???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22484)
     
  18. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 27. 03:5222484.
    Ja a kis csalad is nagyo jol elvolt itthon Termeszetesen a cumisuvegek nem lettek elmosva meg is kerdeztem, hogy gyujtjuk oket? Mire mondja a parom, hogy hat minek mossa, amig van tiszta?????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22483)
     
  19. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 27. 03:5122483.
    Bocsi Szti, 4-ig dolgoztam (otthon este 10-ig), aztan sogival meg elmnentunk sorkertbe, ittam egy koktelt
    Szuper volt, jol eldumcsiztunk a ceg dolgairol, szegenynek ngyon sok van a vallan, es nem igazan tud megbizni senkiben. Este 7-re ertem haza Aztan elmentunk a kiscsalad setalni a parkba vagy 2 orat, es hazfele meg borig aztunk Szerencsere Szofinak meg bedobtam indulas elott az esovedo babakocsis cuccot, igy o nem azott meg, de mi nagyon. /Jokat nevettem
    Nagyon szuperul telt a mai nap, csupa orvossag volt a lelkemnek...

    Holnap megyunk anyuekhoz, nem leszek egesz nap

    Tovabbi gyonyoru hetveget!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22482)
     
  20. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 26. 23:3822482.
    Kia küldtem a mailt a tornáról.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22481)
     
  21. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 26. 23:3122481.
    Ametisz nem vagy itt? Otthon vagy már, hány óra van most nálatok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22480)
     
  22. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 26. 22:3622480.
    Niveltago Christonak tényleg jó kis magyar gyomra van, jókat tud vacsizni.      Szuper, hogy már így átállt, nektek könnyebb lesz már innentól. Rendesen szót fogad? Jó lehetett az erdei kirándulás. Itt esegetett 1x-2x. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22477)
     
  23. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 26. 22:3122479.

    Kia olvastam csomó oldalt,, fórumot a tornával kapcs-ban, és mindenhol írták, hogy azért meg lehet izzadni tőle, hiába tűnik tengő-lengő tornának. Írt az egyik nő, aki 1. volt itt Mo-n, aki oktatni kezdte. De írtam egy másik csajnak is, ő még nem válaszolt. Mail-ben küldöm neked. Hát a cickának 1000x jobb íze van, mint a csalánnak!!  Attól is függ, milyen hőmérsékletű volt. A legforróbban kell meginni, mert ahogy hűl, valóban egyre rosszabb.


    Ametisz 7főtől kezdem megint a cickát. Bár nem tudom, mennyire jó hormonos dolgokra. Igaz, a ciszta is az, de akkor miért nem javul a dolog? Lehet inkább elrágcsálom.  Én is szedtem a biokrómot, de nem tudom, most tapasztaltam, mert akkor még úgy szedtem, amikor eszembe jutott.  Kajád biztos jó lesz ma (is), mert a meló azért tök jól meghatározza. Pl nincs unalmadban hűtőnyitogatás.   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_796327 (22471)
     
  24. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 26. 22:2322478.
    Szti, látom, nem alegjobb volt ez a nap. Sajnállak, hogy igy megviselt a front. Állítólag a cicka a fronthatást is mérsékli! Sok erő neked!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22476)
     
  25. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 26. 22:2222477.
    ÁÁÁÁ Most szállt el egy csomó!!! Szóval, és most már rövidebben: Kia, kb 800 ft-ért biopatikában vettünk cickafark cseppeket, az adagja naponta 3 x 30 csepp vízben vagy teában, sokkal kevéssé markáns az íze, mint a teának! Lehet, érdemes lenne kipróbálnod, ha a tea nem megy!

    Ametisz, de jó, hogy ilyen jól jött ki a munka dolog! Igen fontos a változatosság a kismama életben! De szomorú, hogy ilyen vacak az idő nálatok! Ne erőltesd még azt a mozgást, tornát, van még időd bőven!

    Nyuszoo, Isten éltesse a párodat! Lecsó!!! Én is szivesen fogyasztanám lassan, az idén még nem csináltam! Szegény, jól megkínlódsz ezzel a foggal!

    Duckylina, egy jó kis vásárlás mindig nagyon jól fel tudja dobni az embert! Miért nem azzal kezdted, hogy páratlan vagy a héten? Már nem is csudálkoztunk volna, hogy el vagy szontyolodva!

    Szti, pihengetsz végre? Nem írtál e-mailt, gondolom, eléggé elfoglalt vagy! Remélem, jól telik az időd!

    Christo 2 hétig lesz, már teljesen "átállt", mivel otthon is 9-kor megy aludni, ezt próbáljuk tartani. Az étvágya remek, ha kellő mértékig a foga alá való a koszt. Ma nagy keservesen sikerült a legfontosabb házimunka, nehezen száradnak a ruhák, nagy a pára. Voltunk erdei sétán, ennyi volt a nem házimunkás mozgás.
    Na mennem kell, a gépre vár a fiam. Jó éjt, Lányok! Szép álmokat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_796327 (22475)
     

Címlap

top