Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lefogyok!!!Janu ár 9-től!!!

Torolt_felhasznalo_403575
Torolt_felhasznalo_403575
Létrehozva: 2009. január 8. 21:06
Én holnaptól nekikezdek! Elegem van abból hogy egy nagy tohonya vagyok!!!

Júniusra lefogyok!!!!
Holnap lesz a 130 napom itt!!! Eredményem mindent tudok a tuti fogyásról, csak elméletben.
Ez nem mehet így tovább!!!
Mindenkit ide várok aki hajlandó velem küzdeni az álomalakért külön plussz pont ha legalább 20kg-ot akar fogyni vagy ha már elkezdte és sikeresen hagyja el tetemes kilóit!
Júniusra ha törik ha szakad strandalakom lesz és nektek? Várom hozzászólásaitokat és tippjeiteket módszerleírásokat és a sikertörténeteiket merthogy idén rengeteg ilyen lesz! Ugye
Sok kitartást és sok sikert meg sok-kilót kívánok az új évre!!!
  1. Torolt_felhasznalo_91283
    Torolt_felhasznalo_91283
    2009. január 9. 16:5951.
    Szia! Hajrá én elkezdtem tavaly a fogyókúrát a 90 napost csináltam és láss csodát 20 kg-ot fogytam.Abbahagytam a fogyit az ünnepek idejére de most már folytatom ugyanis én 122 kg voltam amikor ennek nekikezdtem most 102 kg vagyok állítólag a magasságomhoz 75 kg-nak kéne lennem de én már a 85-nek is örülnék. Remélem nyárra sikerül elérnem a kitűzött célt.
    Minden esetre szurkolok neked, és csak azt tudom mondani kitartás, és hatalmas akaraterő kell a dologhoz. Sok sikert!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_403575 (1)
     
  2. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2009. január 9. 16:5050.

    Hat ez attol is fugg, hogy mit szeretnel fogyasztani.

    Jo kondi eleresehez kivalo az ugrokotel vagy a futas

    Izmok erositesere: gumikotel, fitlabda, egyeb targyak /pl. uvegflakonok/ emelese

    Has: hullahopp karika, sepruforgatas 

    nekem speciel a dvdk-re valo tornazas jon be /ezek konnyen letolthetok a netrol is/, de a noverem pl. a Callanetics konyv segitsegevel fogyott.

    szoval ki kell probalni a kulonfele tornaformakat, hogy megismerd, mi jon be neked

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_33733 (49)
     
  3. Torolt_felhasznalo_33733
    Torolt_felhasznalo_33733
    2009. január 9. 16:4049.
     Hello tud valaki valamilyen sportot amit otthon is lehet csinálni?? Előre is köszi!És kitartást mindenkinek!! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_327775
    Torolt_felhasznalo_327775
    2009. január 9. 16:3848.

    Én is imádom az édességet, főleg a csokit! De a cél érdekében még erről is hajlandó vagyok lemondani!

    e00! Nem várok holnapig, MOST megyek futni!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337225 (46)
     
  5. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2009. január 9. 16:3547.

    S errol a vonzas torvenyerol hol lehetne tobbet olvasni? erdekelne a dolog engem is. eros vagy, hogy a dohanyzast sikerult abbahagynod , en eros dohanyos waok, ha abbahagyni meg nem is akarom, de szivesen lecsokkentenem a napi adagot...

    a fogyasnal legfontosabb a kitartas, az akarat es a rendszeresseg. ha picit is, de minden nap kell kicsit mozogni, az mar mindegy, hogy milyen formaban. amugy olvastam, hogy a has az egyik legkonnyebben formalhato izom. hala az egnek !

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327775 (45)
     
  6. Torolt_felhasznalo_337225
    Torolt_felhasznalo_337225
    2009. január 9. 16:2746.
    Sziasztok!

    Én is csatlakoznék hozzátok. Volna mit leadnom nekem is.... Sajnos a nasizás és főleg az édességek a gyengéim. Szerintem elméletben nem nehéz leogyni de a kitartás az piszok nehezen megy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_403575 (1)
     
  7. Torolt_felhasznalo_327775
    Torolt_felhasznalo_327775
    2009. január 9. 16:2045.

    Nagyon tetszik ez a hozzáállás! Kb. fél éve én is többet foglalkozom a vonzás törvényével és több-kevesebb sikerrel alkalmazom is! A teljesen negatív gondolkodásom kezd alábbhagyni, letettem a cigit 5 hónapja és próbálom rendezni a dolgaimat!

    És igen! Le fogok fogyni!!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_403575 (39)
     
  8. Torolt_felhasznalo_327775
    Torolt_felhasznalo_327775
    2009. január 9. 16:1544.
    Én mindenhonnan szeretnék/akarok/fogok fogyni! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901498 (42)
     
  9. Torolt_felhasznalo_548291
    Torolt_felhasznalo_548291
    2009. január 9. 15:1743.
    No, ezt most lementettem, nagyon tetszik!

    Az úszás az mumus, azt nem szeretem. Kisvárosban lakok, van uszoda ugyan, de még nem próbáltam, csak a gyerekeim.

    e00!
    és mi alapján lesz meg a nyeremény? ki a legkevebb kg? Vagy ki adott le legtöbbet a súlyából?

    Problémás testrész.... has, has és has, aztán talán a fenekem , de még azzal el is vagyok. Karom és combok csak sokadik.

    Különbözőek vagyunk, de látom másnál is központi téma a fogyás.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_403575 (39)
     
  10. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2009. január 9. 15:0342.

    Ti elsosorban honnan szeretnetek fogyni? Problemas testreszek?

    Nalam a sorrend: HAS, belso comb, karok, combok aztan johet a tobbi 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_403575
    Torolt_felhasznalo_403575
    2009. január 9. 14:5041.


    A holnaptól a lúzerek jelszava, de a holnap jelen esetben ma van és jelentem nem tevődik át holnapra!

    Szóval mindenki húzzon bele! Nemsokára június 1. Ki nyeri a fantasztikus, lenyűgöző és csodaszupi ajándékot? (amit még nem tudunk hogy mi lesz de amit leírtam az tuti!)

    Mindenki ügyeskedjen és bátran noszogassatok mert rámfér ám és tessék már ma mozogni nem holnap, MA!!!

    És elő a tuti tippekkel karcsúsító csodaszerekkel és a receptekkel!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2009. január 9. 14:4840.
    Az jo, hogy mozogsz, mert en hajlamos vagyok munka utan is a szamitogep ele telepedni par orara... nekem egy ido utan fajt a hatam, s a kezem meg a vallam, ahogy egesz nap egerezek a gepnel. raadasul a combokra, farizomra, cellulitiszre sincs jo hatassal. ha van idod s kedved legalabb heti egy alkalommal jarj el uszni, az tenyleg megmozgatja az egesz testet
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_548291 (37)
     
  13. Torolt_felhasznalo_403575
    Torolt_felhasznalo_403575
    2009. január 9. 14:4239.

    Ildikó köszi a biztatást, te is ügyeskedj ám! Noszogassatok!

    Ildikó 181 kérésére még 1 történet csak nektek ( AVonzasTorvenye.hu -ról):

    Ha feltennénk a kérdést a világ összes kövér emberének, vajon tudja-e, hogy miért hízott meg, valószínűleg nagyon sokféle választ kapnánk, ugyanakkor a többségnek fogalma sem lenne róla.
    Van, aki a genetikát, a karmát, esetleg a tradicionális és zsíros ételeket okolja, van, aki elviselhetetlen élethelyzete miatt menekül evésbe, mások személyes vagy családi tragédiájuk feldolgozásához hívtak segítségül hájfalakat, megint mások a depresszió vagy a magány melléktermékeként gömbölyödnek...
    És igen, vannak olyanok is, akik egyszerűen csak imádnak enni, enni és enni.
    Bármelyik csoportba tartozol is, többé ne tedd fel magadban azt a kérdést, hogy:

    MIÉRT ÉPPEN ÉN?

    Soha többé ne keseregj azon, hogy milyen kövér vagy, és ne utáld azokat, akik csinosak, sportosak! Először el kell fogadnod az aktuális helyzetet, szembesülnöd kell azzal, hogy hány kilóra "tornásztad" fel magad, és tudomásul kell venned a tényt!

    Ne kezeld lazán a dolgot, ne mondd azt, hogy "Hát, igen, híztam egy keveset...", amikor 10 vagy akár 30, 50 kiló súlyfelesleged is van. Állj a tükör elé a lehető legkevesebb ruhában, nézz végig saját magadon, nézz a saját szemedbe, és mondd ki, hogy mennyi is az annyi!

    Nézd meg jól, amit látsz! Ez a kiinduló pont.
    Ha majd lefogysz, emlékezned kell rá, hogy mekkora voltál.
    Ez a kép fog erőt adni ahhoz, hogy soha többé ne hagyd el magad!

    Ha még nem tetted meg, készítsd el még ma az ELŐTTE fotódat, amivel illusztrálhatod majd a sikertörténetedet az oldalunkon. Az elkészült kép ne legyen a szemed előtt, jól dugd el, amíg el nem éred a kívánt testsúlyodat.


    Talán még nem látod, de a zsír alatt ott vagy Te is, a Te gyönyörű és egészséges, koloncok nélküli tested, ami arra vár, hogy végre megmutassa magát a világnak!

    A negyedik nap kritikus nap minden fogyókúrázónak, úgyhogy ma különösen résen kell lenned. Már most felhívjuk a figyelmedet arra, hogy ha nem sikerül ellenállnod, az nem jelenti azt, hogy fel kell adnod! Folytasd tovább, amit elkezdtél, ne várj vele jövő év január elsejéig. Különösen holnapig. A "holnaptól" a lúzerek jelszava.

    MA! MA! MA!

    Mindig ma kell megtenni a változáshoz szükséges első lépéseket. Mától kell változtatni!
    Ne hagyd, hogy a "most már úgyis mindegy, jól bezabálok" győzzön. A fogyókúrázók már régen lefogytak volna, ha nem fogyókúráznak állandóan, azt nem adják fel állandóan, és olyankor nem esznek egyszerre tízszer-húszszor annyit, mint egyébként.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_548291
    Torolt_felhasznalo_548291
    2009. január 9. 14:2838.
    Kalóriában nem sok különbség van a tk és normál kifli között.Talán a tk jobban eltelít, főleg, ha folyadékot is iszol hozzá.Bírom az ilyen ételeket, csak nem olcsó. Inkább megveszem kenyérben és így tovább eltart. Bár ez is ritka , mert nálunk a közeli kisboltban csak fehér kenyeret lehet kapni, meg hungarocellt, de az nekem kemény.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_403575 (36)
     
  15. Torolt_felhasznalo_548291
    Torolt_felhasznalo_548291
    2009. január 9. 14:2037.
    Ülőmunkát végzek én is., csak még nem nagyon találtam meg a mozgás örömét. Viszont ha itthon vagyok, csak addig ülök le, amíg a géphez telepszem, mert mindig van mit csinálni.

    Hurrá, szóval akarni kell!!!! Lehet, mert ha vki nem akarja igazán, akkor nem is sikerül. Talán így vagyok vele én is, miért is jó nekem 60kilósan?...

    e00!
    Még nagyon sok ilyen történetre van szükségünk, hogy elérjük amit szeretnénk. Máskor is közöld velünk légyszi, motiváció!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901498 (32)
     
  16. Torolt_felhasznalo_403575
    Torolt_felhasznalo_403575
    2009. január 9. 14:1236.


    Oh dehogynem de nagyon nem szeretem! Ez a napi kajám olyan 1500 kal szóval talán így is hat, de alighanem nekem is cserélnem kell péksütiimet egy fokkal egészségesebbre.
    abból egyedül atartós szeletelt kenyeret viselem el még úgy ahogy, de majd igyekszem! Köszi a noszogatást!

    Te is ügyeskedj!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327775 (34)
     
  17. Torolt_felhasznalo_403575
    Torolt_felhasznalo_403575
    2009. január 9. 14:0735.

    Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele, de én mióta elhatároztam hogy lefogyok azóta lesem az ezzel kapcsolatos hírforrásokat ezerrel.

    Kedvenc műsorom pl. via.3 on egy duci meg sovány show ahol egy csontkollekciónak meg egy dagadéknak kaját kell cserélniük egy héten át!
    Úgy irigylem őket nekem is elkellne egy ilyen szembesítősdi mert amúgy én nem érzem magam dagadtnak mindaddig amíg nem állok tükör elé, belül vékony vagyok! Ezen a csatornán jan18-án indul egy hasonló témájú új sorozat is.
    A másik kedvenc az M T V magyar nyelvűjén (nem a közszolgálati hanem a zene csatorna)talán így nem reklám Made című sorozat. Itt minden alkalommal egy fiatal megvalósítja az álmát, 6 hétig megkap minden profi segítséget de az elvárások is nagyok! A végén bizonyítaniuk kell, táncverseny stb.Tegnap is láttam egy részt egy dagadt ősember típusú csávó 108 kilójával elhatározta hogy topmodell lesz.
    6 hét alatt 18 kg -ot fogyott csináltak neki hajat, fülkorrekciós műtétet, divattanácsadás, kifutói járás stb és nem azt mondom hogy dögös, de 10-ből 9-es pasi lett! Jah és bevállogatták egy divatbemutatóra is. Naponta 1,5 órát edzették konditeremben személyi edzővel + futott is ilyen izzasztó ruhában, és azt javasolta neki egy dietetikus hogy nagyon sok zöldséget és gyümit lehetőleg nyersen vagy párolva egyen meg sok fehérjét.
    Ami jó volt hogy a sok mozgás miatt nem löttyedten fogyott hanem feszes lett SZÓVAL Hajrá csajok a mozgás NAGYON FONTOS ÉS TI IS SZERETTEK MOZOGNI CSAK MÁR ELFELEJTETTÉTEK,nekünk is menni fog! Őt is irigylem egy kicsit...MÉG de már nem sokáig mert már a folyamat beindult már csak végig kell csinálni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_327775
    Torolt_felhasznalo_327775
    2009. január 9. 13:5834.

    Hello e00!

    A pozitív gondolkodás nagyon sok előnnyel jár!!! Igen én is "bombanő" akarok lenni! És az is leszek!!! 

     

    Nem gondoltál arra, hogy a kiflit, zsömlét lecseréld teljes kiőrlésűre?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_403575 (33)
     
  19. Torolt_felhasznalo_403575
    Torolt_felhasznalo_403575
    2009. január 9. 13:4733.


    Hello mindenki látom alakul a csapat!


    A mozgással én is hadilábon állok,( jah nem, már nem, mától szeretek mozogni , de ma letornázok egy Norbi kick-boxolóst aminek az egyetlen előnye hogy nem egy szürke edzőteremben vették fel hanem rioban és ez ösztönöz a strandalakomhoz!

    Ma mit ettem-eszek?
    reggeli: 1 zsömi, 2db csirkemell sonka, 4 karika ubi, 1 háromszög sajt natúr, 2dl cukros (sajna az, de ha nem irom ide nektek elcsalnám a dolgot igen vétkeztem de majd korrigálom) tea , 1 közepes narancs
    ebéd: sóska főzi 1 kis adag (nem volt nehéz betartani UTÁLOM!!!!), 1 főt tojás, 1 evőkanál főtt törtkrumpli, 2dl narancslé
    vacsi: 3dl tej, 1 kifli lesz JUHÉÉÉ

    /Narancslé, narancs előírta egy természet gyógyász, hajhullásom miatt kevés a vasam, most tunningolnom kell/

    + egy kis ösztönzés nektek: szárm. hely: AVonzasTorvenye.hu
    BOMBANŐ AKAROK LENNI! A hangsúly az "akarok" (szándékomban áll) szón van, mivel a "szeretnék", a "de jó lenne, ha" ehhez nagyon kevés. Először kell egy döntés. Egy megrendíthetetlen döntés. Az a pillanat, amikor biztosan tudod, hogy ez így nem mehet tovább, amikor mindennél fontosabb számodra, hogy elkezdődjön a változás.

    Most tedd fel magadnak a kérdést: KÉSZ VAGY ERRE?

    Tényleg eléggé elszánt vagy? Biztosan tudod, hogy mit akarsz? Biztosan bombanő akarsz lenni? Jobban vágysz a súlyfelesleg nélküli testedre, mint bármi másra?

    Ezzel túl is vagyunk a nehezén. Mert akár hiszed, akár nem, sokkal nehezebb meghozni a döntést és teljes lényeddel készen állni a változásra, mint lefogyni.


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2009. január 9. 13:3432.

    Hat oly 3-4 honapja tornazok rendszeresen, max 2-3 het kihagyas volt, mig otthon voltam. Mivel ulomunkat vegzek, el kell a mozgas, s azota tenyleg nincs semmi hatpanaszom stb., az oszi depressziora pedig tenyleg naon hatasos volt. fel voltam porgetve. szerintem az a lenyeg, hogy az ember ne kenyszerbol csinalja, hanem hogy megtalalja benne oromet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_548291 (31)
     
  21. Torolt_felhasznalo_548291
    Torolt_felhasznalo_548291
    2009. január 9. 13:1331.
    Szia Dor-mor!
    Milyen magas vagy és hozzá hány cm?
    Az edzést nagyon jó, ha be tudod iktatni a délutánjaidba.
    Az hogy nem eszel nasit nagyon klassz, de mértékkel biztosan lehet.

    Hedone!
    Ügyes vagy, hogy ennyi időt rászánsz a mozgásra!Régen elkezdted?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_33733 (28)
     
  22. Torolt_felhasznalo_548291
    Torolt_felhasznalo_548291
    2009. január 9. 13:0530.
    A mozgás nekem is nehezemre esik. Néha csinálok felüléseket, mert a hasam a legkritikusabb . Ettől a néhától persze nem fogok formálódni.

    Reggelire ivójoghurtot ettem graham kenyérrel.
    Ebédem krumplifőzelék volt pörkölttel és mivel kis adag , jött hozzá tepertőkrémes kenyér- ez már sajnos fehér kenyér.
    Délután úgy tervezem teázok, este pedig vmi gyümölcs, attól függ hogy bírom.

    Kérdezted, mivel próbálkozom... hát szeretnék néhány kgot leadni. Ha 5, már az is jó, de inkább 7-8 legyen. Nincsen kitűzött diétám, mindent eszek később is csak mértékkel. Jó volna esténként már csak gyümölcsöt enni, vagy joghurtot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327775 (19)
     
  23. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2009. január 9. 13:0229.

    Nagyon jo otletnek tartom ezt a topicot, hiszen egyutt biztos konnyebben is megy, s szivesen csatlakozok hozzatok. en kb. oly 10-15 kg szeretnek leadni, jelenleg hetente 4-5 orat tornazok dvd-re. Igyekszem odafigyelni az etkezesre, a koplalas, dietazas nekem nem megy, bar nem is probalkozok vele. Tehat probalok minel tobb gyumolcsot es zoldseget enni, az esti etkezes leredukalni -ami talan a legnehezebben megy-, s napi 2 l vizet meginni. Munkaban gyogy- es tisztito teakat iszok a sok viz mellett, probalkozom a pu-erh kapszulaval es teaval, vmint edzes elott l-karnitint szoktam bevenni, hogy hatekonyabb legyen a torna.

    nektek mi a strategiatok? mindent bele! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_33733
    Torolt_felhasznalo_33733
    2009. január 9. 12:5928.
     Hello!Én december 31-én kezdtem és le szeretnék adni egy pár kilót.Mondjuk sokan mondják hogy elég fiatal vagyok (11 éves)de az a diéta hogy nem eszem nasit az senkinek sem árthat.Egyépként heti 3×egy és 1× másfél órás kézilabda edzésem van + a tesiórák. Szóval kitartást mindenkinek! Szép napot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_327775
    Torolt_felhasznalo_327775
    2009. január 9. 12:2227.
    Ildikó! Mivel próbálkozol most? (Nem derült ki számolmra)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_548291 (22)
     

Címlap

top