Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A tokeletes tarskereso!!!

Torolt_felhasznalo_468058
Torolt_felhasznalo_468058
Létrehozva: 2008. december 27. 19:37

Sziasztok!

 

Szoval itt nagyon rovidre foglalom mert tudom hogy sokan (koztetek en is) mar nagyon keszultek/keszulunk a szombat esti bulizasra.

 

Nos irtatok hogy nem jo interneten tarsakat keresni. Talan azert mert nem egeszen alkalmasak a mai tarskeresok?

 

Mi lenne a tokeletes internettes tarskereso?

 

Kezdjuk az elonyokel es a hatranyokal a mai tarskeresoknek:

 

Elony:

 

1. Az otthon kenyelmerol lehet kapni a zaftos leveleket (illetve kuldeni)

 

2. 1 perc allat tobb szaz pasibol lehet valasztani

 

Hatrany:

 

1. Azt irjak amit akarnak (sokszor hazudnak, de a valovilagban pl didzsiben is hazudhatnak)

 

2. Igaz hogy tobb szazan jelentkeznek de megosztott figyelemmel. Amig valjak nekunk a szerelmet kozben meg 50 nek ugyanugy udvarolnak.

 

Szoval mi a megoldas?

 

Talan az msn? Mit lehetne meg belerakni egy internetes tarskereso oldalba hogy tutti frutti legyen? Kerdem en.

 

UI: Szoke vagyok nem hulye!!!

  1. 2009. Április 19. 15:4652.

    Hello!

     

    Szerintem én még a szokottnál is rosszabb véleménnyel voltam a társkereső oldalakról, mint az átlag, hiszen általános tapasztalatom az volt, hogy az oda regisztrált pasiknak 2  típusa van:

     

    1. "Hello! Szex?"

    2.  Aki első levélben kérdezés nélkül elmeséli egész élete történetét, és süt a levélről az elkeseredettség...

     

    Egy unalmas estémen regisztráltam egy ilyen oldalra (pontosabban erre, ami itt, az nlc-n van)... a célom csakis az volt, hogy legalább nevetek egy jót a furábbnál furább arcokon. :)

     

    Az eredmény végül az lett, hogy megismertem a jelenlegi páromat, akivel készülünk a nyári esküvőnkre... :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_468058 (1)
    2008-12-27  19:37

Címlap

top