Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi időseknek.

*hama*
Létrehozva: 2008. december 22. 10:55

Karácsonykor és szilveszterkor biztos nem lehet fogyókúrát kezdeni.Január 2.-tól szeretném elkezdeni.Ehhez keresek sorstársakat.Súlyomnál és koromnál fogva a futás nem jöhet szóba, mást kell kitalálni, és persze étrendet változtatni.Nagyon sokat kell fogynom, nem 10-15 kilót.

Várlak benneteket január 2.-án itt.

  1. 2015. március 4. 18:0025393.

    Sziasztok Lányok.


     


    Alig találtam meg a topikot.


    Hogy mint vagytok ,merre vagytok ? igaz én is elvesztem


    egy ideje ,de most küldök nektek egy kis tavaszi virágot.

  2. 2015. január 5. 08:2725392.

    Sziasztok kislányok,


    B.U.É.K. mindenkinek!


    Végett értek az ünnepek.


    Gyönyörű és fárasztó volt egyszerre.


    A karácsonyfáink annyira szépek, h biztosan sokáig megtartjuk még.


    A fiamnál a plafonig ér és közlekedni nem lehet mellette,


    de mi imádjuk. Nagy örömöt jelent a szépsége.


    Manka drága a szöszi picik átjöttek. Ádámka is már nagyot nőt. Hatalmas díjbírkozó lett.


     


    Etuci nagyon okos ötlet a nyugdij körbe járni.


    Egy kis társasági élet jót tesz a hangulatnak.


     


    Bubóca remélem végül szépen alakultak nálatok is az ünnepek és nem kellett nélkülöznötök.


     


    Szomika az uncsik nagy örömöt adnak nektek is. Még többet lehetsz majd velük a nyugdijas napok megkezdésével.


    Nekem még nincs pihi. Elment szabira a váltótársam. Úgyhogy 11-ig folyamatosan dolgozom.


    Ennek az az előnye meg van h többet megyek, így a kilók amig feljöttek az ünnepek alatt egy kicsit


    leolvadnak. Akárhogy vigyáz az ember kevesebbet mozgunk ilyenkor /másképp/ hízunk egy kicsit elkerülhetetlenül.


    Vigyázzatok magatokra! Egészséget, békességet és sok, sok örömteli napot kivánok nektek!



     


     


     


     


     


     


     

  3. 2015. január 1. 11:2425391.


     


    Nagyon Boldog Áldott Új Esztendőt Kívánok Mindenkinek.


     


  4. 2014. december 29. 10:1325390.

    Sziasztok Kislányok!


    Eltelt az egyik ünnep várjuk a másikat! Sokat konyháztam itt volt a család, igyekeztem mindenki kedvére tenni, nagyjából sikerült is. Finomak lettek a sütik a mákos beiglibe kicsit túl tengett a tőltelék,de azért az is fogyott!


    A klub tart házibuli jellegű Szilveszterezést, most azt szervezzük,


    holnap megyünk virslit venni.


    Remélem mindenki sokat pihent. Bubó sokszor eszembe jutottál remélem a lányod segített és nem éheztetek az ünnepek altt csak jutott nektek is a család finomságaiból!


    Etuci, örülök,hogy jársz a nyug.klubba,legalább emberek közt vagy kicsit,lehet beszélgetni korunkbeliekkel.


    Szomi mindig megcsodálom az unokákat, szép kislányka az unokád, örülök,hogy készülődsz lelkiekben a nyugdíjas életre.


    Erika sikerült kicsit pihenned,voltak nálad is a gyerekek?


    Vigyázzatok magatokra puszi mindenkinek!


    "Angyal szálljon házad felett, vigyen békét szeretetet,adjon egészséget,gazdagságot,áldja meg otthonod családod!"


    BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNOK!

  5. 2014. december 28. 19:5125389.

    Boldog Ünnepeket fogyi lányok.


    Bár ez a pár nap biztosan nem fogyival telt.


    Etuci nagyon finiket sütöttél.


    Szomika a lényeg h jól vagy.


    Bubóca remélem jól telt a karácsony.


    Manka merre jársz?


    Eltelt a karácsony és fogynak a pihi napok.


    Holnap munka és kedden is.


    Aztán egy kis pi, mielőtt beindul újra a hajtás.


    Békés , boldog ünnepeket kislányok!!!!!

  6. 2014. december 26. 17:2625388.

    Szervusztok Kedves Kislányok!


    Tudom-tudom kukoricán kellene térdepelnem,mert lusta kutya vagyok,és nem adok hírt magamról.Pedig hányszor megfogalmaztam,hogy mit mondok,de tett,az nem követte.Irgum-burgum.


    Sok minden nem történt velem,dolgozok,még ,de ha a sors kegyes hozzám,jövő júniusban befejezem.


    Már nagyon minden órás vagyok,fáj kezem,lábam,szokták is mondani,ne nyafogjál már annyit.


    Petra unokám iskolás,tanulja a betűk formálását,kezdi az olvasást.Levente esze mint a borotva,mindent megtanul a kislánytól,sok újat nem tudnak majd neki mondani az iskolában.


    Zsebi babám is szalad,halandzsa nyelven beszél,nagy utat tett meg Ő egy igazi HŐS.Bölcsikés,hiába a pénz,ha nincs,akkor kegyelem sincs senkinek.


    Erika,a sors rád nézett,és tudom nem szabad ilyet mondani,másnak kár,neked haszon a halál eset,még ha sok macerával jár is.Remélem tudsz pihenni most a két ünnep között.


    Engem most kikíméltek,kevés műszakra osztottak be,itthon lebzselek.


    Etuci!Vigyázz magadra,sötétedés után ne nyiss ajtót senkinek,a jó szándékú emberek világossal jönnek hozzád.


    Ezt mondom Anyunak is,nem kell kimenni ha csöngetnek,jöjjön világossal.Nem szabad megbízni senkiben,becsapnak.


    Anyu is fogadott egy embert,hogy a tyúkólat takarítsa ki,hát tessék-lássék módon csinálta meg,de a pénzt azt elkérte.


    Bubóca kedves Néném!Egyre azon gondolkozok,mivel érdemeltétek ki ezt a mostoha sorsot az élettől.Remélem karácsony alkalmából a lányod szíve kicsit megenyhült,és nem pénzt számolja,ha nem bepakol az autóba sok-sok finomságot,unokákkal fölpakolva megy hozzátok.


    Manka!Te aztán tele vagy programmal,egy nyugdíjasnak nincs sok ideje unatkozni.


    No úgy gondolom a maroknyi csapatból mindenkihez szóltam,vigyázzon mindenki magára-egymásra,lehetőleg a testi nyavalyákat ne szaporítsa.


    BOLDOG ÚJ ÉVET ,JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

    előzmény:
    *hama* (1)
    2008-12-22  10:55
  7. 2014. december 22. 19:0325387.


     


    Áldott  Békés  Boldog ünnepeket  kívánok mindenkinek.


     



     


     

  8. 2014. december 20. 17:3725386.

    Sziasztok.


    Nagyon mérges vagyok irtam egy hosszú beszámolót és eltünt.


     


    Bubócám nagyon sajnálom,hogy beteg vagy ,de vigasztaljon 


    az ,hogy ketten vagytok ,igy csak könnyebben elviselhető.


    Nagyon  rosz egyedül rossz a magány nincs kihez szólni


    ezen a hosszú estéken,hívnak a gyerekek  minden este telefonon de ugye 


    az nem olyan azért de az is jó.


    Eljárok az Idősek klubjába,nem messze van ,megtartottuk a nevem napját is


    kaptam virágot ,örültem neki.


    Ma sütöttem egy kenyérkét mert már nem kaptam nagyon jól sikerült


    mézest is 6 tepsivel az el áll sokáig .


    Igaz a gyerekek csak ünnep után jönnek igy tudták beosztani az idejüket.

  9. 2014. december 20. 16:0425385.

    Sziasztok Drága Mókuskák!


    Tudom, nagyon elmaradtam a bejelentkezéssel, de rengeteg gondom, bajom volt. Most jöttem haza a kórházból 10 nap után. Egy picivel jobban érzem magam.


    A REHAB felülvizsgálaton 1 hónappal ezelőtt 76 %-os rokkanttá, 40 %-os mozgáskorlátozottá nyilvánítottak. Sajnos, ez igaz is. Délelőtt még úgy-ahogy el vagyok, de délután már mászni nem tudok.


    Másik nagy gondunk a tüzelő. Mivel kazán van, kaptunk ugyan a Kft vezetőjétől nyárfa "erdő"-t, amit kivághatunk, de az nyers és vizes. Most úgy próbáljuk megoldani a fűtést, hogy lignitet veszünk mellé 50-70 kg-jával, mikor hogy futja a keretünkből (40 ezer Ft-ból).


    Ezért is maradtam el, mert nem akarok itt sopánkodni, rinyálni, jókat pedig nem tudok írni. De minden nap eszembe juttok!!!!!


    Ha addig nem találkoznánk:


    Mindenkinek áldott, békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánok nagyon sok szeretettel!!!!!!!

  10. 2014. december 19. 06:4125384.

    Sziasztok lányok,


     


    Drága Manka,


    Sűrű napjaid voltak.


    Most nekem is jó sok munkám van.


    Ilyenkor sok a vásárló.De minden képen benézek ahogy csak tudok.


     


    Bubóca azóta már bizonyára ismét otthon vagy.


    Légyszives a legnehezebb napokban is próbálj egy kis napsugarat vinni az ünnepekbe.


    Remélem a Jó Isten megsegít és nem kell szűkölködnötök.


     


    szép hétvégét!

  11. 2014. december 6. 15:5625383.

    Sziasztok Mókuskák!


    Bocsi, nagyon el vagyok havazva, kedden megyek kórházba 10 napra.  Nagyon súlyos a lelki állapotom, nem tudom, mit fognak tudni  kezdeni velem.


    Szeretlek Benneteket, de képtelen vagyok még a gép elé ülni is.


    Mindenkinek jó egészséget kívánok, ha addig nem találkoznánk, akkor kellemes karácsonyi ünnepeket is. Nálunk nem lesz semmiféle ünnepség a karácsonykor,  még fenyőfa sem, mert nincs rá keret. Még azt sem tudjuk, egyáltalán lesz-e ennivalónk. :((


    Vigyázzatok magatokra, minden elképzelhető jót kívánok.

  12. 2014. november 30. 16:2025382.

    Szevasz Erikám,és annak is aki még ide talál!


    Nagyon mozgalmas héten vagyok túl. Sokat mentünk,volt benne jó is,rossz is. Jártam orvosnál eljutottam a fodrászhoz,voltunk beteg látogatáson, temetésen. Falevelet sepregettünk több zsáknyit,és finom hurkát.kolbászt töltöttünk! Sokat elajándékoztunk,de azért maradt nekünk is.


    A napokban alaposabb takarításba kezdek,ágyat húzok,ilyen terveim vannak! Puszillak benneteket irjatok Mindenki vigyázzon magára!

  13. 2014. november 26. 15:1325381.

    Sziasztok lányok,


    Szia Manka,


     


    Megjöttem én is, de hol vannak a többiek?


    Remélem mindenki egészséges!


    Olyan kevesen maradtunk. Sajnálnám nagyon, ha megszünne a topik.


     


    Puszi,

    előzmény:
    manka45.@freemail.hu (25380)
    2014-11-24  09:18
  14. 2014. november 24. 09:1825380.

    Úgy döntöttetek mondjunk búcsút a topikunknak?


    Hiába jövök nem jártok errefele.Akkor gyeretek a Facéra....


    Puszi mindenkinek,azért néha benézek...hátha ide téved valaki közülünk!

  15. 2014. november 10. 21:1625379.

    Sziasztok!


    Hol vagytok? Mindenki elfoglalt?


    Én is rég jártam erre,kicsit hanyagoltam a gépezést.A klubbal elég sok volt a tenni valónk mostanában...Készülünk a dec.6.-ai búcsúra,a szentmisére jön a Váci püspök,énekelünk a templomba. Elkezdtük a karácsonyi műsor összeállítását is, ez sok szabad időt elvett mert kutakodtam versek, énekek,elbeszélések után!


    Remélem mindenki egészséges,és Bubó is jobban van hogy a kinti sok nehéz munka most nincs.


    Bubóka voltak az uncsik az őszi szünetben? biztos már kész nagy fiúk!


    Szomi unokáit láttam a facén azok is nagyon megnőttek,úgy rohannak a napok, van mikor csak azt veszem észre hogy ismét hétvége van! Puszi mindenkinek vigyázzatok magatokra!

  16. 2014. október 29. 08:1125378.

    Sziasztok lányok,


     


    Nem vesztem el.


    Egy pár nap pihi után kezdődik az év végi hajsza.


     


    Bubókám sajnos ezek az orvosok ilyenek.


    Egy karját elvesztett hölgy panaszkodott minap , h azt mondták neki nincs semmi baja, menjen dolgozni.


    Ne csüggedj. Bizony nagyon jó dolog h az orvosod melletted van.


     


    Manka bizony úgy igaz ahogy írtad.


    Az isteni gondviselés nagy dolog.


    A nehezén túl vagyunk, de még van bőven mit elintéznünk.


     


    Etuci bizony beköszöntöt a hűs idő.


    Behoztam én is a növényeket. A paprikám még termőben van. Tele van virágokkal és kis paprikákkal.


    Holnaptól megkezdődik a temetőbe járkálás. A sírokat már rendbe tettük . Még viszünk egy kis virágot és mécseseket gyújtunk.


    Szomorú és mégis olyan gyönyörű a temető ilyenkor.


     


    Jó egészséget kivánok mindnyájotoknak.


     


     


     


     


     


     


     


     

  17. 2014. október 26. 07:5725377.

    Jó reggelt mindenkinek.


    Sziasztok.


    Itt az óra átállítás nem hogy többet aludtam volna hanem kevesebbet,már nem tudtam vissza aludni,elég hűs az idő oda kint nagyon közeleg a hidegebb idő.Pedig nekem még kint van sok virágom ,igaz birják még de bizony lassan be kell hozni  őket,várom a segitséget.


    A kertben már nincs semmi igaz nem is sok minden volt nem sikerült az idén a kertelés,lehet hogy jövőre nem is kinlódok vele egy magamnak nem is éri meg .


    Nagyon csendes most minden ,majd a jövő héten jönnek a gyerekek ,kicsit mozgalmasabb lesz az élet egy két napig.


    Szép vasárnapot mindenkinek, vigyázzatok magatokra.

Címlap

top