Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2004-es esküvők :)

Torolt_felhasznalo_374401
Torolt_felhasznalo_374401
Létrehozva: 2004. január 7. 09:35
Sziasztok kedves érdeklődők :)
Csatlakozzatok ha kérdéseitek vannak mint nekem, bizonytalanok vagytok mint én, lázban égtek, vagy ha csak beszélgetnétek erről a varázslatos dologról. Nagyon várok minden hozzászólót :)
  1. Torolt_felhasznalo_109426
    Torolt_felhasznalo_109426
    2004. július 19. 13:563326.
    MÁHOZ EGY HÓNAPRA LÁNYOK!!!!!!!!!!!!

    Már nagyon nagyon izgatott vagyok. . . . ÚRISTEN, mindjárt né leszek. . . .

    fülig ér a szám :-)))))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_109426
    Torolt_felhasznalo_109426
    2004. július 19. 13:563325.
    MÁHOZ EGY HÓNAPRA LÁNYOK!!!!!!!!!!!!

    Már nagyon nagyon izgatott vagyok. . . . ÚRISTEN, mindjárt né leszek. . . .

    fülig ér a szám :-)))))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_109426
    Torolt_felhasznalo_109426
    2004. július 19. 13:563324.
    MÁHOZ EGY HÓNAPRA LÁNYOK!!!!!!!!!!!!

    Már nagyon nagyon izgatott vagyok. . . . ÚRISTEN, mindjárt né leszek. . . .

    fülig ér a szám :-)))))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_903864
    Torolt_felhasznalo_903864
    2004. július 15. 11:163323.
    szia! Van egy bolt, ahol tancosoknak lehet mindenfele kutyuket vasarolni (nagy tollak, ruhaanyag stb) es ott vannak ezust-arany meg oarany szandalok is. A bolt neve Taylor, a cime: VII. Harsfa u. 5

    Sok sikert!
    előzmény:
    Silvi (3321)
     
  5. Torolt_felhasznalo_262429
    Torolt_felhasznalo_262429
    2004. július 14. 09:283322.
    Szia!

    Tavaly a barátnőmnek is ezüst ruhája volt, és nem talált hozzá cipőt. Így vett egy csinos fehér cipőt és a ruha anyagából behúzatta. Nagyon csinos volt! Ha már úgyis varratod a ruhát, keress olyan cipőboltot vagy készítőt, aki behúzza a cipődet.
    előzmény:
    Silvi (3321)
     
  6. 2004. július 13. 18:513321.
    hát sikerült
    alkalmi ruha az esküvőre megvan
    Brokát divatház, Erzsébet krt. 50
    Isteni ruhák, még kedvesebb eladók
    kinéztem a ruha formáját, de ezüsszürke színben szerettem volna
    nekik nem volt anyag, de vehettem anyagot, ma reggel vittem el, 2 héten belül kész a "csoda"
    és így, anyaggal együtt+ rámcsinálják, stb. . 20000 forintba kerül
    mostmár csak ezüst színű cipőcskét kellene keríteni
    ötlete valakinek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. július 13. 17:203320.
    Csajok, légyszi s. o. s segitség!!!
    Leánybucsúra játék ötlet. Vagy hogy lehetne feldobni???
    Holnap lesz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. július 12. 21:513319.
    Szia Silvi,

    olvasom, hogy alkalmi ruhát szeretnél venni. Én is hasonló "cipőben" jártam, mint te. Én koszorúslány leszek a nyáron két esküvőn is, de nem szerettem volna bérelni, inkább vettem egy alkalmi ruhát. Nagyon elegáns és egyedi tervezésű. A bolt neve: Lilifo, s a Mammutban, az Új Udvarban és a Szent István krt. on van boltjuk. Nagyon sok ruhájuk van, az eladók is kedvesek, jók az áraik, és egyedi tervezésű ruháik vannak. Szerintem érdemes körbenézned, hátha találsz valami megfelelőt.

    Sok sikert, és ha találtál kérlek írd meg.

    Üdv:
    Mena
    előzmény:
    Silvi (3318)
     
  9. 2004. július 10. 18:543318.
    hát, lányok
    elmentem a nevezetes Asia centerbe alkalmi ruhát nézni az esküvőre
    a . . . . . kínaitól emgkérdeztem, hogy felpróbálhatom-e, merthát mégsem tudom, hogy áll rajtam, stb. , és azt mondta, csak akkor, ha megveszem
    hát könyörgöm, honnan tudjam, hogy jó-e, jól áll-e, ha meg sem próbálhatom
    lassan ott tartok, hogy lemondom az esküvőt, mert nem találok magamra ruhát
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2004. július 10. 18:543317.
    hát, lányok
    elmentem a nevezetes Asia centerbe alkalmi ruhát nézni az esküvőre
    a . . . . . kínaitól emgkérdeztem, hogy felpróbálhatom-e, merthát mégsem tudom, hogy áll rajtam, stb. , és azt mondta, csak akkor, ha megveszem
    hát könyörgöm, honnan tudjam, hogy jó-e, jól áll-e, ha meg sem próbálhatom
    lassan ott tartok, hogy lemondom az esküvőt, mert nem találok magamra ruhát
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_903864
    Torolt_felhasznalo_903864
    2004. július 8. 14:253316.
    menuk.

    Mi ugy voltunk vele, hogy nem akartunk nagyon hagyomanyosat. Jo ha elotte vegiggondolod, mindenki mindent eszik/ehet-e.

    Mi levest nem akartunk, mert egyreszt nagy melegben nem esik jol (ehhez kepest volt vagy 17 fok :)). Porkolt volt, de finom borjuhusbol, az megsem olyan gyakori. A rantott hust toltott csirke helyettesitette, es pluszban volt vadas is, zsemlegomboccal, az is nagyon jol sikerult. Edessegnek meg gyumi, mert hogy az eskuvoi torta is volt utana, meg hat ennyi zaba utan :))))). Es persze aprosutik, amiket mi vittunk, sos-edes, az hajnalig kitarott, jo volt a borocska melle :)

    Ja, es ejfelkor nem volt semmi sem, de nem is akartuk, ki ehes ennyi fogas utan?! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772020 (3310)
     
  12. Torolt_felhasznalo_903864
    Torolt_felhasznalo_903864
    2004. július 8. 14:223315.
    hat igen, mas kultura, mas gondok. . . . :(

    Okes, jo hogy eldontottetek, ez a lenyeg, hogy nektek tetszen. Nalunk is volt olyan , hogy anyoska bele akart szolni, hogy mikor mi legyen, mert neki nem lesz ideje elkeszulni. De nem foglalkoztam vele. Mindent, ahogyan ti szeretnetek. Ha meg nem vagnak jo kepet hozza, te akkor is legy nagyon boldog!!!! Az eskuvon meg ugyis annyifele all majd a fejed, eszre sem veszed, ha valamiert morognanak!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772020 (3310)
     
  13. Torolt_felhasznalo_109426
    Torolt_felhasznalo_109426
    2004. július 8. 13:543314.
    Szia!

    Engem érdekelne az élő virág, mert nekem is tetszik, de nekem azt mondják, hogy nem túl előnyos. . . . . .
    előzmény:
    v19czu (3308)
     
  14. 2004. július 8. 12:463313.
    Hát igen, mi max. 40-en leszünk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772020 (3312)
     
  15. Torolt_felhasznalo_772020
    Torolt_felhasznalo_772020
    2004. július 8. 12:373312.
    Hát nálunk elég drága lenne egy ilyen svédasztalos megoldás, ezért nem választottuk. Talán ha kevesebben lennénk, akkor lehetett volna, de így. . . 150 ember ne kerülgesse egymást és ne tolakodjon mindenki a kajáért. Kicsit hülyén jönne ki.
    előzmény:
    siouxs (3311)
     
  16. 2004. július 8. 12:313311.
    Mi olyan éttermet válsztottunk, ahol egy bizonyos összegért mindenki annyit ehet és ihat egy svédasztalról. Így mindenki kénye-kedve szerint válogathat, és nekünk sem kelltt azon törni a fejünk, hogy hogy legyen mindenkinek jó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772020 (3310)
     
  17. Torolt_felhasznalo_772020
    Torolt_felhasznalo_772020
    2004. július 8. 12:003310.
    Szio!

    Az én családomnak semmivel nincs semmi baja, minden úgy lesz, ahogy mi szeretnénk és segítenek a szervezésben, mert innen kintről nem tudok mindent megoldani. A gond a párom családjával van, de nem részletezném, mert nagyon felmegy a pumpám és azt nem szeretném.
    Tegnap beszélgettünk róla és úgy döntöttünk, hogy nem fogunk ültetni, hanem mindenki oda és az mellé ül, ahova és aki mellé akar. Vannak "klikkek", akikről tudjuk, hogy tuti együtt foglalnak helyet, és ha meglesz a pontos létszám, akkor az asztalokat is lehet úgy alakítani, hogy kb eltaláljuk a "klikkek" létszámát.
    Lassan kezdek beletörődni, hogy hallani fogok 1-2 megjegyzést, már csak azt kell kitalálnom, hogy hogyan tűrtőztessem magam és ne szóljak be. . .
    A kajával nem vagyunk még sehogy, nem tudjuk mi legyen. Szeretnénk hagyományosat, de egyben valami mást. A hagyományos a biztos, de egy kicsit jó lenne feldobni valamivel, hogy mégse az a megszokott sablonkaja legyen. Korábban indítottam egy topikot Menüsor(ok) lagzikra címmel, de nem volt valami hosszú életű, pedig bíztam benne, hogy ott is lesznek ötletek és sokak segítségére lehet, de így jártam. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_903864 (3309)
     
  18. Torolt_felhasznalo_903864
    Torolt_felhasznalo_903864
    2004. július 8. 11:413309.
    Szia!

    Nekunk ket honapja volt az eskuvonk, ultetessel. Nekem is volt egy baratnom, aki szo szerint megsertodott, hogy neki ne mondja meg senki, ki melle is uljon, ez nem egy ismerkedesi est, hogy idegenek koze is tegyuk.

    Mi a kovetkezo indokok miatt dontottunk megis az ultetes mellett: egyreszrol ha mar nem 20-30 emberke van, akkor bizony nagy kavarodasra lehet szamitani, jo 25-30 perc elveszik vele, ha esetleg szuk a helyiseg, akkor meg plane egymast lokdosik. Masreszt nekunk vegyes vendegeink voltak (nemet-magyar), szerettuk volna, ha kicsit vegyithetjuk oket, persze mindenki kozeleben voltak olyanok is, akiket ismert. (a jo regi arany kozeput elve. . . . ) Harmadreszrol ugyis svedasztalos megoldas volt, a vacsi alatt is jarkaltak ki-be az emberek. Valamint minden eskuvonel vacsora utan ugyis mindenki oda ul, ahova akar. Szerintem meg a bugrisabb vendegek is kibirnak 1-1. 5 orat olyan helyen, ahova te ulteted oket.

    Amugy mi az etterem bejarata ele kitettunk egy nagy paprit, amin rajta volt a vazlat, ki hol ul, hogy bent ne kavarogjanak sokaig, hanem tudjak, kabe melyik iranyban ulnek. Ment is minden, mint a karikacsapas, sot, sok uj ismeretseg is szuletett!!!! Sok sikert, akarhogyan is dontotok. Es ne feledd, ez nem a vendegek vagy anyukad vagy anyosod napja, hanem a tietek!!!!!!! (a tobbi meg ne erdekeljen, vagy megszoknak vagy megszoknek!!!)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772020 (3300)
     
  19. Torolt_felhasznalo_349924
    Torolt_felhasznalo_349924
    2004. július 8. 11:033308.
    Sziasztok!

    Az élő virág díszre szeretnék még visszatérni. Nekünk tavaly volt esküvőnk, júliusban és nagyon szép virágdísz volt a hajamban. (Élő persze).
    Az önállóan beletűzött kis rózsafejekről vagy más virágról lebeszéltek engem is, a virágos ugy készítette hogy mint valami hajráfra tűzött rá több virágot. Vmi spéci anyag lehet, lehet hogy kis vizet is kap, de tökéletes volt egész éjjel, és egyáltalán nem harvadt. Ha valakit érdekel priviben tudok képet küldeni róla.
    előzmény:
    mkk76 (3267)
     
  20. 2004. július 7. 23:563307.
    Sziasztok :-))))

    Silvi kár hogy augusztusra kell illetve hogy az elejére. . . . . A koszoruslányok ruháját varratjuk és nagyon jó a varrónő. . . Ha gondolod megkérdezem tud-e ajánlani valakit. . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. július 7. 22:113306.
    Szia,
    Tudsz adni Gödöllői szalon címeket? Holnap készülök oda!
    Nagyon jó lenne.
    előzmény:
    siouxs (3285)
     
  22. 2004. július 7. 21:593305.
    Sziasztok!

    Nem tudtok egy jó helyet Pesten, ahol alkalmi ruhákat elfogadható áron varrnak? Nekem a 2. esküvőm lesz, egyszer már elváltam, ezért nem igazán szeretnék talpig fehérben virítani, de mégis valami nagyon szép, alkalmi ruhára gondoltam!
    Az esküvő időpontja: aug. 7. 12. 30.
    Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_772020
    Torolt_felhasznalo_772020
    2004. július 7. 17:413304.
    Szia!

    Igen, szerintem is erőltetett és valószínűleg nálunk sem lesz ültetés, legalábbis én nem fogok bibelődni a kártyákkal. Aki meg ilyen hülyeségen megsértődik, az menjen haza. Kissé ki vagyok akadva egyesekre, már a hátam közepére sem kívánom őket, nemhogy a lagzira, na de mind1.
    Ha mindenki eljön, akkor leszünk kb 150-en, ez azt jelenti, hogy barát, barátnő, gyerekek. . . stb.
    A menüt még nem véglegesítettük és a süti mennyiséget sem. A cipőmet nemrég vettem, úgyhogy most járatom, hogy akkor ne törje annyira a lábam, mert szerintem ez elkerülhetetlen lesz. :-)
    előzmény:
    bekeildi (3302)
     
  24. 2004. július 7. 17:063303.
    Sziasztok!

    Nekünk két éve volt az esküvőnk. Nálunk volt ültetés, igaz, csak 32-en voltunk egy egyszerű ebéden.

    Szeretném a figyelmetekbe ajánlani a www. bestudio. hu/eskuvo oldalt. Ha van kedvetek, nézzétek meg!

    Mindenkinek nagyon sok boldogságot kívánok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2004. július 7. 17:023302.
    Szia még itt vagy?

    Nekünk aug. 14-én lesz igaz nem tul nagy. . .
    Az ültetés szerintem elég eröltetett dolog. . . mi nem csinálunk ilyet. Mindenki oda ül ahova akar. . . nektek nagy esküvő lesz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top