Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Világtalálkozó

Lingon
Létrehozva: 2004. január 2. 19:13
Tegnap egy másik forumon néhányan beszélgetni kezdtünk, felmerült hogy mivel nem mindenki Magyarországon él szervezzünk nyári találkozot talán Világtalálkozo névvel.
Gyerekesek vagyunk, gyerekeknek is jo mind Magyar mind más országban élö gyerekekkel találkozni, ismerkedni, barátkozni, a világ is jobban ”kinyilik”.
Nekünk szülöknek is kellemes lehet egymással beszélgetni, barátkozni.
Nyáron mehetnénk kirándulni, vagy csak egy séta a Margit szigeten, vagy muzeum, vagy más. Persze nekünk is vannak barátaink, egyiknek 15 éves a fia, másik még nem is szült, stb.
Az is felmerült hogy menjünk kempingezni. Igy éjjel már néhányan kék égröl, hatalmas pontyokrol álmodtunk, egy apuka pedig azok kifogásárol:)))
Gyerekeim az ötletre lázba jöttek, kislányom megkérdezte milyen szerelmesnek lenni, és most mi lesz ha Ö más országban élö fiuba lesz szerelmes:)))) hisz már lassan 8 éves.

Igy ide gyermekes barátokat várunk szertettel.
Akár Magyar akár más országokbol.
Üdv: Lingon és családja
  1. 2004. március 26. 18:412326.
    Sziasztok! Ma egész nap csavarogtam.
    4 órát mászkáltam az árúházban és böngészgettem. Olyan jó volt:-)) Nem sok mindent vettem, csak bámészkodtam.
    Délután, egy ünnepségen voltam ahol emléklapot, és ajándékot kaptam, egy fokföldi ibolyát. Utánna süti, kaja, sör. . . A rendszeres véradókat jutalmazták.
    Ma először jött hozzánk játszani egy kislány a lányom osztálytársa. Holnap is jön és megbeszéltük, hogy matekozunk, mert neki nagyon nem megy a matek.
    Így hát elvagyok, csak jó volt nektek elmesélni.
    előzmény:
    szoprán (2324)
     
  2. 2004. március 26. 09:382325.
    Szia Fezsu!
    Küldtem neked aranyosat, de valami zagyva szöveg jött vissza. Megváltozott a címed?Puszi!!!
    előzmény:
    Fezsu56 (2321)
     
  3. 2004. március 26. 09:092324.
    Ügyesen csinálod! Minden jót hozzás, és kevesebbet izgulj!
    Kellemes napot kívánok sok mosollyal!:))))))
    előzmény:
    szaqndy (2323)
     
  4. 2004. március 26. 08:442323.
    Halgatok rád, meggyőztél. Azért nagyon sokat kérdezek tőle számtani feledatokat, úgy játék és egyebek között amikor fejből kell neki válaszolni. Ez is megy.
    Megkérdezném a tanárnénijét is, de soha nem találkozok vele. Azért köszi a tanácsot.
    előzmény:
    szoprán (2320)
     
  5. 2004. március 26. 08:402322.
    Sziasztok!
    Hát te emlegettél??? Nahát. . . . Rád nem gondoltam.
    Úgy szenvedtem, hogy nem tudtam beszélni.
    Itt esik a hó, de remélem csak mutogatja magát. Egy hete előhoztam a muskátlika és a leandereket, tegnap visszavittem őket, mert olyan hideget mondtak.
    A lányaim nem akarták visszavenni a télikabátot, de meggyőztem őket.
    Jó hétvégét !!
    előzmény:
    Fezsu56 (2321)
     
  6. 2004. március 25. 20:342321.
    Sziasztok! Szép Estét!
    Ma kb. fél 8 ra értünk haza a munkából. . :-( Elég volt, esett egész nap, meg fáztam, meg sokat is dolgoztam. . . :-( De, ami jó, hogy holnap péntek. . . :-)és jön a lányom haza. . . :-)

    Zsuzsukám rám is gondoltál - két csuklás közben?-:-), mert én emlegettelek, egy "hazai"barátnőmnek meséltem, hogy milyen kellemes délután volt a szombati, hogy beszéltünk telefonon. . . :-)

    Szép Estét Nektek!
    Legyen tavasz végre már!!. . . :-)))
    előzmény:
    szaqndy (2318)
     
  7. 2004. március 25. 20:282320.
    Igen! Ne vedd el tőle!!!! Azzal azért csinálnál bajt, mert a tanító néni NEM ÍGY mondta!!! Ez egy ilyen kicsi gyereknek NAGYON FONTOS!

    Azt nem mondanám, hogy csak így lehet, de gondolom a t. nénit u. az mozgatja:Meg akarja tanítani !!!
    Minden gyerek másképp tanul---->namármost:sokfélét meg kell tanítanunk. Van akinek épp "úgy forog az agya"! (Eddig világos?)
    Ezek a módszerek:"MANKÓK", ha úgy vesszük. Segítők! Mivel sokfélkék:sokféle "mankót" adunk. Aztán Ő dönt!!! Az eredmény ugyanaz, feltéve, ha az "OKOS" felnőttek nem szólnak bele.
    Azok a gyerekek , akik teljesen normálisan gondolkodnak:ezektől FEJLŐDNEK!!!
    Akiknek bármilyen gondjuk akad:segít a sok közül valamekyik. . .
    No, ezt már nem ragozom. . . . kérdezz, ha érdekel, de tán másoknak nem érdekes. ?
    Szóval bízd rá, és semmiképp ne akard másképp, mert a kicsi gyerek így van beállítódva(csak VALAKIRE figyelni képes), ha ezt megzavarják:gond lesz! Nálatok nem lesz!:)))
    előzmény:
    szaqndy (2319)
     
  8. 2004. március 25. 20:112319.
    Szióka!!
    Ma hallottam a hírekben, hogy a posta által okozott késést, és kárt lehet, reklamálni. Szóval a mostani káosz ami van a postán, elismerik és mindenkit kárpótólnak, akinek gondja van. Talán Te is hallottad.
    Szeretnék kérdezni tőled valamit.
    A Dorina elsős és úgy számol, hogy van neki egy számegyenese 1-20ig és nem az agyával számol, hanem a számegyenessel. Ujjával oda-vissza tesz hozzá, vagy levesz belőle. Nagyon idegesít, hogy nem gondolkodik, hanem ezen a vackon lépeget. Elakartam venni tőle, de sírt, mert a tanártól kapta és mindenki ezt használja. Na most mi van? Kapott a tanítótól egy számológépet:-))
    Szerinted jó ez?
    előzmény:
    szoprán (2313)
     
  9. 2004. március 25. 20:022318.
    Sziasztok!
    Ki emleget, már vagy két órája fulladozom a csuklástól?
    Nem ti vagytok csajszik?
    Rágondoltam már egy csomó ismerősre, de mégsem múlik:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. március 25. 09:342317.
    Jó munkát! Remélem hamar elmulik az esős idő, és kisüt a nap.
    előzmény:
    szaqndy (2316)
     
  11. 2004. március 25. 08:022316.
    Sza! A gondok nem jók, mert emésztenek, de mindig van megoldás.
    Nekem ez volt a gondom, hogy tudjak netezni, de most is van még egy kis hiba. A másik gondom, hogy megyek dolgozni és nincs kedvem kimozdúlni, mert olyan pocsék idő van, de muszáj:-((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (2315)
     
  12. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. március 25. 06:512315.
    Szióka! Köszi az érdeklődést a fiuk jól vannak. Nekem sajna komoly gondjaim vannak, amiket próbálok valahogy megoldani. Remélem találok valami elfogadható megoldást. Legyetek jók, és vigyázzatok magatokra. Üdv mindenkinek.
    előzmény:
    szaqndy (2289)
     
  13. 2004. március 24. 21:122314.
    Na végre, hogy betudtam lépni:-((
    Gratula a lányodnak! Bárcsak én is ilyen jó híreket kapnék az én lányomtól.
    előzmény:
    Fezsu56 (2312)
     
  14. 2004. március 24. 21:042313.
    Gratulálok!!! Tudod:. . . "Azért vannak a jó barátok. . . "-mondhatnám. . . !?!
    De nem mondom, mert ezt a LÁNYODNAK, és MAGADNAK köszönd!!!! Komolyan!
    Mi persze nagyon-nagyon örülünk!!!:))))
    előzmény:
    Fezsu56 (2312)
     
  15. 2004. március 24. 20:592312.
    . . . :-)))
    Ma, képzeld, egész nap hangulatom, mint az időjárás, aztán jött este a telefon, lányom ZH-ja 5-ös lett szerves kémiából. . . . :-)) És, ez feldobott nagyon. . . :-))
    Tudod, én soha nem fogom elfelejteni, hogy Te, is meg Zsu is, milyen sokat segítettetek az elején . . . nekem. . ! . . . :-))
    Meg, azóta is. . . :-)
    előzmény:
    szoprán (2311)
     
  16. 2004. március 24. 20:502311.
    Le BIZONY! Főleg ilyen kedves, önzetlen barátokkal, mint TI VAGYTOK!!! KÖSZÖNÖM!!!! Így sokkal több erőm lett ám!:)))
    előzmény:
    Fezsu56 (2310)
     
  17. 2004. március 24. 20:452310.
    Sziia Marcsika!:-))))
    Én is kerestelek már ma este. . . :-)) De, meg vagy:-))
    Gondok, sajna jönnek-mennek. . . :-()
    De, a francba is, "legyürjük". . . . :-))
    előzmény:
    szoprán (2309)
     
  18. 2004. március 24. 20:372309.
    Szia FEZSU!!! JAJJJ, de régen találkoztunk!!! De a többiekkel is. . . :(((
    Van némi gondom, ne haragudjatok!
    előzmény:
    Fezsu56 (2295)
     
  19. 2004. március 24. 20:282308.
    SZERETLEK!!!:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_180157 (2306)
     
  20. 2004. március 24. 20:272307.
    Jó, de . . . ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_180157 (2306)
     
  21. Torolt_felhasznalo_180157
    Torolt_felhasznalo_180157
    2004. március 24. 20:012306.
    off:vigasztald magad azzal hogy benézel a privijeid közé:))********
    előzmény:
    szoprán (2305)
     
  22. 2004. március 24. 19:582305.
    Rájöttem, hogy én egyikben sem szeretek, mert csupa "okos-tojás", rajtad, és egy-két emberkén kívül. Mindenki annyira ókosnak gondolja magát, hogy eszmét cerélni már régen nem tud(hisz nincs nála okosabb), de szerintem beszélgetni sem. Az is lehet, hogy én vagyok túlságosan elvont? Mindig ezt próbálják éreztetni velem. . . . ezért is kértelek anno, hogy olvasd már el. Biztos nincs igazam, mert Téged elfogadnak, tehát velem lehet gond. Na mindegy. Még egy kudarc. . . Tán túlélem valahogy. Szia!!!
    előzmény:
    szaqndy (2304)
     
  23. 2004. március 24. 19:482304.
    Közben megfürdettem a kisasszonyt és találtam benne egy kullancsot:-((Hogy hol szedte össze? Ezekszerint, beindultak a dögök, örülnek a jó időnek.
    Láttalak a Psz-ben. Csak Te máshol írogattál. Én nem szeretek mindig filozofálni ezért nem írok a vágy csendjébe. .
    előzmény:
    szoprán (2302)
     
  24. 2004. március 24. 19:462303.
    Azt hittem viccelsz, mert akartam mondani, hogy a szem is kell hozzá:-))
    Hú, de szeretnék egy kicsit én is labdázni.
    előzmény:
    szoprán (2302)
     
  25. 2004. március 24. 19:422302.
    Amúgy köszönöm egész jól. Már tesit is tanítok, és ma én is beálltam játszani. Nagyon jó volt! Képzeld, szinte mindig betaláltam a kosárba!!!
    Gyuri szerint azért, mert ennyit számít a fülműtét. Lehet, hogy igaza van?(Egyensúlyérzék)
    előzmény:
    szaqndy (2300)
     

Címlap

top