Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Smink cuccok

Torolt_felhasznalo_971709
Torolt_felhasznalo_971709
Létrehozva: 2004. január 2. 11:21
Sziasztok!
Sajnos sok penzt feleslegesen költöttem smink cuccokra,mert nem tartosak, alig maradnak lathatoak rövid idö utan. Szemceruza,szemfestek,stb...
Milyen markat haszanaltok,illetve melyik marka az ami megfizethetö,es tenyleg eleg ha egy nap egyszer fested ki magad,es meg este is szep? Vagy ilyen nincsen?
  1. 2005. február 26. 22:45102.
    Kedves Britnike! Igazat adok neked, hogy szegeny allatok. . . Magam is onkentes voltam/vagyok kutyamenhelyen. A kozmetikai cegek almokat adnak el. Tizeneves lanyokkal reklamoznak szemranckremeket, perfekt arcu szuper manokenekkel dekor kozmetikumot. Az ember lanya bemegy egy parfumeriaba es azt hiszi, hogy a plakatokon szereplo lanyokat kepes lesz utolerni, de legalabb is a hatas kozelebe erni. Ellene vagyok a felelotlen allatkinzasoknak, de gondolj bele, ha nem kiserleteznek allatokon, akkor rajtad fognak. Gyakran magunk is kiserleti patkanyai vagyunk a kozmetikai cegeknek, tiz es husz szempillaspiralt, s zemfesteket probalunk ki, amig megtalaljuk az igazit. Sok ceg rairja a termekeire, hogy nem vegeznek allatkiserleteket. De akkor honnan tudjak meg egy termek hatasossagat? A Guerlain ceg evekkel ezelott fantasztikusan tartos parfumoket gyartott. . . allati mirigyeket (egy balna fajta es egy majom fajta mirigyei) hasznaltak, azota mar ok is laboratoriumban eloallitott elsodleges es masodlagos illatosszetevokkel keszitik termekiket. Hadd ne soroljam fel, hogy a L'Oreal ceg szarnyai ala hany masik hires kozmetikai marka tartozik. A vegen meg szappant sem hasznalnal.

    En kozmetikai iparban dolgoztam, sok termeket megismertem, gyakran azonban az ar tukrozi a minoseget is. En mindig is ugy voltam, hogy inkabb veszek egy igazan jo termeket (a parfumeriakban most mar mindent ki lehet probalni), mint sok gyengebb minosegut. Probalj mintadarabokat kerni vagy akciokkor vasarolni. Sok sikert!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top