Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ezüst kolloid, kolloidok

hzs3921
Létrehozva: 2008. november 11. 10:49

Mi az a kolloid?
Kolloidoknak nevezünk minden olyan részecskét, amelynek mérete 1-500 nm (nanométer) közé esik.  Egy hasonlattal élve: egy kolloidszemcse mérete oly apró, hogy ha teniszlabda nagyságúra nagyítanánk, mellette egy baktérium öt emeletes háznak tűnne.

Hogyan hat?
Az ezüst kolloid áthatolva az egysejtű élőlények sejtfalán (baktériumok, gombák, vírusok, paraziták) gátolja azokat az enzimeket, amelyek a kórokozók anyagcseréjében részt vesznek, és azok pusztulását okozza. A vírusok fehérjeburkának szerkezetét károsítja és szaporodásra képtelenné teszi őket.

Nem ismerünk olyan baktériumot, amelyet az 5 milligramm/liter koncentrációjú ezüstkolloid maximum hat percen belül el ne pusztítana. De a gombák és a vírusok is 3-4 percen belül megszűnnek létezni, ha ezzel az anyaggal találkoznak...

A Science Digest magazin közlése szerint (1978 márciusi szám) a vizsgált kb. 650 féle mikroorganizmus közül az kolloid ezüst kémcsőben hat percen belül minden kórokozót elpusztít. Egy szintetikus antibiotikum jó esetben 6-12 baktériumtörzset képes elpusztítani. Az atomos ezüst a kórokozók pusztulását úgy idézi elő, hogy a baktériumokba, gombákba, parazitákba kerülve gátolja a tiolenzimek működését. A vastagbélben lévő bélflórát nem károsítja, mivel legkésőbb a vékonybélben felszívódik.

A jó minőségű atomos kolloidális ezüstoldatnak - betartva az ajánlásokat - nincsenek káros mellékhatásai, mivel testazonos részecskékről van szó. (A 19. és a 20. század fordulója táján a tudósok felfedezték, hogy a legfontosabb testnedvek - vér, nyirok - kolloidok.)

Használata javasolt:
A kolloidális ezüst gyakorlatilag az összes testfelszínen lévő, illetve a test belsejében megbúvó fertőzéses betegségek, gyulladások esetén. Sikeresen alkalmazható torokgyulladás, nyelvgyulladás, szájnyálkahártya gyulladás és sérülés, fogínypanaszok, fogszuvasodás, légzőszervi és orrüregi fertőzések, influenza, tüdőgyulladás, fülgyulladás, szemgyulladás, kötőhártyagyulladás, gyomorfekély, bélpanaszok és candida fertőzés kezelésére. Rendszeres használatával megelőzhető többek között a láb, a köröm, a körömágy, a fül, a hónalj, a hüvely és egyéb testrészek gombásodása. A fejbőrbe maszírozva segít megszüntetni a korpásodást, és a fejbőr viszketését.

Hatásosnak bizonyult az AIDS, őzkullancs okozta Lyme-kór, agyhártyagyulladás, nyirokérgyulladás, ízületi gyulladás esetében is. Az allergia és szénanátha esetén gyorsan megszünteti a megfázásos jellegű tüneteket, a szemviszketést percek alatt elmúlasztja. Felülfertőződés nélkül gyógyítja az égési sérüléseket, vágott sebeket, horzsolásokat. Napégésre, pattanásos bőr kezelésére fantasztikus!

Egy neves Magyar belgyógyász, Dr. Elek Csaba számos HPV vírussal fertőzött páciensét dokumentáltan, laboreredményekkel bizonyítottan kigyógyította ebből a vírusfertőzésből, mégpedig ezüstkolloid alkalmazásával.
A méhnyakrák világviszonylatban és Magyarországon is a mellrák után a második leggyakoribb daganatos megbetegedés a nők körében. A HPV (humán papillómavírus) felelős érte. És bár kezelik, igazából nincs hatásos gyógymód ellene.

 

Vélemények, tapasztalatok?

  1. 2008. november 16. 13:18301.
    na azért nem mindenre de a Bioszállitó Webáruház 25oo-ért árulja van  a réz arany,ezésüt.Már a rómaiak haszn-álták,azért nem semmi amit irnak róla hivatalosan. olvassátpk
    előzmény:
    hzs3921 (1)
    2008-11-11  10:49
  2. 2008. november 16. 13:12300.
    Jo olvasni, hogy egyes civilizalt orszagokban mukodik a fogyasztovedelem, a betegek vedelme, es buntetik a visszaeleseket, peldaul a kolloid ezust gyogyito szerkent valo ajanlasat.
    előzmény:
    aloe_vera (299)
    2008-11-16  13:09
  3. 2008. november 16. 13:09299.

    A nevre keresve megtalaltam, ezt olvastad?

     

    http://www.quackwatch.org/01QuackeryRelatedT opics/PhonyAds/silverad.html

     

    Petricseszeben tomenyen volt hatasos nemelyik (nem mindegyik!) ezustkolloid keszitmeny.

     

    Az egyik referencia ez, tisztelettel ajanlom a Doktor Ur figyelmebe is:

    J Toxicol Clin Toxicol. 1996;34(1):119-26.

    Silver products for medical indications: risk-benefit assessment.

    CONCLUSIONS: We emphasize the lack of established effectiveness and potential toxicity of these products.

     

    előzmény:
    Kalkulus (293)
    2008-11-16  09:23
  4. 2008. november 16. 13:01298.
    Elmeseled, hogyan vizsgalta, es mit allapitott meg?
    előzmény:
    Kalkulus (293)
    2008-11-16  09:23
  5. 2008. november 16. 12:45297.

    Nem nekem kuldted

    Azt a cikket  lattam magyarul is , megkeresem , belinkelem , ha ujra rabukkanok

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Ophelie (296)
    2008-11-16  11:48
  6. 2008. november 16. 11:48296.

    Ezt én is olvastam , be is linkeltem valahol , de csak angolul

    Majd ma este forditok belole , most nincs idöm , privit is irtam valakinek

    előzmény:
    Kalkulus (293)
    2008-11-16  09:23
  7. 2008. november 16. 11:45295.

    Nekem is bejönnek dolgok

    Most a hipokrita szon töröm a fejemet .

    hipokrita

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_558008
    Torolt_felhasznalo_558008
    2008. november 16. 11:24294.

    Kedves Judit!

     

    Ahogy az átlagos orvos a betegeivel viselkedik, abban nagyon sokszor a betegei is hibásak. Én csak azért lehetek felelős, amit én csinálok, illetve ameddig még főnök voltam, azért, hogy a beosztottaim hogyan álltak hozzá a munkájukhoz és a beteg EMBERhez. Lehet másképp is csinálni, de ehhez igényre is szükség volna, szakmai és emberi értelemben egyaránt. Ha egy beteg azt veszi észre, hogy az orvos-beteg kapcsolatban /és itt most még sajnos kénytelen vagyok a kérdést csak a magánpraxisra leszűkíteni/ nem azt a tiszteletet, odafigyelést és gondoskodást kapja az orovosától, ami reálisan elvárható volna, amikor észleli, hogy a kapcsolat nem róla a beteg EMBERről, hanem leginkább pl. a kasszáról szól, akkor nem meghunyászkodnia, de nem is jelentgetnie, hanem váltania kellene. Orvos és betege kapcsolata bizalmi jellegű, mert csak úgy lehet valakit a gyógyulásában segíteni, ha ismerem. Ha ez a kapcsolat ilyan-olyan okokból nem alakul ki, akkor az egész alapjaiban rossz. Csúnya szó, de bizonyos fokig a kapcsolat piaci is: ha nem vagyok elégedett a szolgáltatásal, akkor nem veszem igénybe. Ha többen fognak kifordulni az ajtón, mint amennyien bejönnek, akkor a doktor /szándékosan nem írom, hogy orvos/ is el fog gondolkodni, és stílust vagy paradigmát fog váltani. Kényetelen lesz, mert egyébként éhen fog halni. Más lapra tartozik aztán, hogy egy ilyen kikényszerített változtatás valaha is egyenértékeű lesz-e azzal a "szolgáltatással", amit valaki annál a gyógyítónál kaphat, aki alapból tekinti egyenrangú félnek és segítségre szorló embertársnak a hozzáforduló beteg EMBERt. Szóval sok mindent lehetne erről még mondani, többek között egyszer meg kellene mindenkinek azt is tapasztalni, amikor a beteg érzékelteti a felsőbbrendűségét az orvosokkal, mert neki pénze van. A "megvehetlek bármikor kilóra" stílus legalább olyan sérelmezhető, mint az előbbiekben leírtak.

     

    Néhány szó még a tegeződésről. Ezen a fórumon, de feltételezem másokon is - bevallom a filmhu-n kívül még egyetlen egyen sem jártam - sajnos nem az egymás iránti tisztelet kifejezése a cél. Sok-sok frusztrált ember végre - következmények nélkül - valahol levezetheti az agresszivitását, elverheti valamivel az unalmát, végre valakinek érezheti magát. Én alapból minden embert tisztelek, egyszerűen csak mert EMBER. Rájöttem, hogy az egyetlen dolog, amivel a legválságosabb helyzeteket is kezelni lehet, érdemes és kell, az a szeretet. Nálam ismeretlen emberek vonatkozásában a tisztelet jele többek között a megszólításuk, az hogy nem bizalmaskodom velük. Magázódva szerintem sokkal konszolídáltabb módon tud mindenki viselkedni, és ha én valakivel tegeződöm, az nálam azt jelenti, hogy beengedtem abba a belső körbe, ahonnan az út a barátság felé visz. Szóval ez az oka annak, hogy nem elsősorban a tegezést, hanem az azzal járó nem bizalmon alapuló bizalmaskodást és tiszteletlenséget kértem ki. Nem az orvosnak, a szakmai rangnak szóló, hanem az EMBER-nek szóló tiszteletet kértem számon. Szerintem ezeknek a fórumoknak éppen az lenne a lényege, hogy tanítsuk egymást valamire, amit még nem tudunk, hogy adjunk valamit egymásnak, amit esetleg különben a saját kárán kellene megtanulnia. Véleménycseréről, az életünk jobbá, színesebbé, szebbé tételéről volna itt szó és nem arról, hogy olyan emberek, akiknek megvan a bajuk enélkül is, bocsánat a kifejezésért bas.ogassák egymást. Szóval oktatjuk és nem kioktatjuk egymást egy álnév mögé bújva és büntetlenséget remélve. Mert ez a büntetlenség csak látszólagos: mindannyian mindent előbb-utóbb visszakapunk, jót és rosszat is. Én hiszek ebben, és így és élek. Ha valaki követ ebben örülök, ha nem, akkor hagyom békével tovább menni.

     

    Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc

    előzmény:
    csutak51 (289)
    2008-11-16  03:41
  9. 2008. november 16. 09:23293.

    Leslie Taylor :- gyogyfuvekrol irt tobb konyvet es gyogyfuvekkel kereskedik -  tuzetesen megvizsgalt a piacra dobott ezust colloidok kozul 9 kulonbozo portekat

     

    előzmény:
    aloe_vera (287)
    2008-11-16  02:45
  10. 2008. november 16. 09:16292.

    Ezzel kapcsolatban  is talaltam erdekes dolgokat.

     

    előzmény:
    aloe_vera (287)
    2008-11-16  02:45
  11. 2008. november 16. 09:13291.

    // off Ezer bocsanat : nem tudok leallni a vihogassal , mert eszembe jutott egy vicces rossz vicc , a hozzaszolasat olvasva. Meg kell osztanom , utana komoly maradok

     

    - a katonakorhazban a katonaorvos vizitalja a betegeket

    elso katonahoz intezett kerdes :
    - mi a baja ?

    - aranyer

    - mivel kezelik ?

    - ecsetelessel

    - van valami kerese ?

    - semmi

    masodik katonahoz intezett kerdes :
    -- mi a baja ?

    - aranyer

    - mivel kezelik ?

    - ecsetelessel

    - van valami kerese ?

    - semmi

    es igy tovabb az utolsoig a sorban , ahol a valasz ebben kulonbozo :- torokgyulladas  es  - rajtam kezdjek   on ///

     

     

     

    előzmény:
    F-Girl (269)
    2008-11-15  21:41
  12. 2008. november 16. 03:45290.

    Igen, szokatlan, és ezért hihetetlen is volt itt a magázódás.

    De ami hihetetlen, néha igaz, s talán picit élesen fogalmaztam itt-ott.

    Szánom-bánom utólag.

    előzmény:
    aloe_vera (288)
    2008-11-16  02:49
  13. 2008. november 16. 03:41289.

    Igaza van, az orvosok egy része hajlamos lebecsülni az egyéb földi halandókat!

     

    Talán, mert sokszor tényleg többet tudnak, s néha, mert csak azt hiszik!

    S olykor, mert nem hiszik, csak nincs idejük felmérni, mennyit ért a beteg, s mégkevesebb idejük van elmagyarázni, hogy értse is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_558008 (285)
    2008-11-16  02:24
  14. 2008. november 16. 02:49288.

    Judit, minden szavaval/szavaddal egyetertek. Nagyon jol osszefoglalta(d)!

     

    Mellesleg a neten a tegezes altalanos es ez nem tiszteletlenseg, a nepmesekben a juhasz is tegezi a kiralyt minden tisztelet megadasa mellett: Felseges kiralyosm, eletem-halalom kezedbe ajanlom.

    előzmény:
    csutak51 (280)
    2008-11-15  23:33
  15. 2008. november 16. 02:45287.

    Az ezustkolloid hatasos koncentracioja kerdes kulcsa.

    A szajon at szedheto mennyiseg nem hoz letre olyan koncentraciot a szervezetben, ami karositana a bakteriumokat.

    Sem a hasznosakat, sem a karosakat nem bantja.

    előzmény:
    Kalkulus (281)
    2008-11-15  23:40
  16. 2008. november 16. 02:43286.

    Attól függően, hogy milyen hevesek a tünetei, 2-4 műanyag teáskanállal tegyen 1 liter vízbe, és ezzel az egész liternyi folyadékkal naponta egyszer irrigáljon.

     

    Doktor Ur,

    mire alapozza a fenti javaslatat?

    Az igy elkeszitett oldat (ha a szokasos 10ppm koncentracioju ezustkolloidbol indul ki a beteg) kb 0.1ppm koncentracioju lesz.

    On szerint ez  a koncentracio hatasos?

    Az altalam ismert vizsgalatokban 5ppm (az On altal javasoltnal otvenszer tomenyebb!) koncentracioban is percek kellenek a hatasahoz!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_558008 (271)
    2008-11-15  21:59
  17. Torolt_felhasznalo_558008
    Torolt_felhasznalo_558008
    2008. november 16. 02:24285.

    Kedves Judit!

     

    Nem kell védenie a kollégákat, mert bocsánatot nyertek. Sajnos a jószándékú védelemre nem szolgáltak rá, súlyosan tévedtek. A nagymama nem élt velünk, egyszer hallotta csak köhögni a feleségemet, és máris köpte, hogy "Kislyányom neked hektikád van" Az orvosok akkor már két hete vizsgálták és az orvostanhallgató vizsgadrukkja miatt kialakult neurotikus köhögés volt a tippjük. Pedig akkor már direktben köpte a Koch bacillusokat, azaz nyílt kavernája volt. Meggyógyult, egészséges, nincs jelentősége. Igen, az orvos is tévedhet, csak neki is el kellene ismernie ezt, ami jelen esetben korrekt módon meg is történt. A jogon a diplomamunkámat felelősségi perekből írtam. Az egyik megállapítás az volt, hogy a perelő családok 75 százaléka nem kért volna jogi segítséget, ha valaki beismeri a tévedését és elnézést kért volna érte. Ennyi!

     

    Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc

    előzmény:
    csutak51 (282)
    2008-11-15  23:49
  18. Torolt_felhasznalo_558008
    Torolt_felhasznalo_558008
    2008. november 16. 02:05284.
    Még nem talákoztam vastagbél-problémákkal a szedés kapcsán, de a bélfóra-károsodás az antibiotikumok esetében kifejezetten gyakori /bizonyos antibiotikumok esetlben szinte obligát/ és ismert mellékhatás. Ugyen nem is gonodolta volna? Ezt is legtöbbször meg tudjuk előzni illetve enyhíteni tudjuk, joghurttal, kefirrel, aludttejjel. Bár ez lenne az antibiotikumok legsúlyosabb mellékhatása.
    előzmény:
    Kalkulus (281)
    2008-11-15  23:40
  19. Torolt_felhasznalo_558008
    Torolt_felhasznalo_558008
    2008. november 16. 01:45283.
    Elnézését kérem, de erre a levélre nem szeretnék nyilvánosan válaszolni, elkültem Önnek privátban. Szeretettel és tisztelettel üdvözli Hamvas Ferenc

     

    előzmény:
    csutak51 (280)
    2008-11-15  23:33
  20. 2008. november 15. 23:49282.

    Az ismeretségi körömben van nem egy orvos, szoktam velük beszélgetni.

    De, ha ezt nem tenném is, tudom, az orvos is ember, s tévedhetetlen ember nincs!

     

    Azt is tudom, az orvosi tévedést súlyosabbnak ítélik, mert nagyobb a tétje, mint a más szakmabelik tévedéséé.

    Ezért nehezen is bocsájtja meg ezt a laikus köznép, pláne, ha személyesen érintett, mint beteg, vagy, mint hozzátartozó.

     

    S azt Ön nálam sokkal jobban tudja, mennyire leterheltek az orvosok, sajnos! S úgy hiszem, azt is, Gerda mamának a környezetében élőt sokkal könnyebb volt "diagnosztizálnia", mert talán hetekig látta naponta a tüneteket. Az orvosai meg valószínűleg csak rövid ideig, bár kétségtelenül pótolhatatlan segítség lehetett a diagnózishoz a diplomájuk és az orvosi tapasztalatuk!

     

    A tévedésükhöz meg hátrány is, amit írtam, hogy nem csak egy bajra gyanakodtak, mint Gerda mama, mert többet ismertek.

     

    A tévedésem -a tegezéssel kapcsolatban- elismertem, csak lassan írok.

    A szakmai kérdésekben pedig még mindig laikus vagyok, így ott nem tudom megítélni, tévedtem-e?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_558008 (272)
    2008-11-15  22:06
  21. 2008. november 15. 23:40281.

    Az a lentebbi gombas holgy , aki mindenhova herbariat es alternativ dolgokat linkel be , latja ki ? Megneztem az altala belinkelt herbaria akcios cuccait : pont mit is arultak ? Nahat. Elolvasva az uveghez irt dumat , mit latok Nahat

     

    "Felmerülhet a kérdés, hogy vajon a vastagbél hasznos flóráját is megtámadják-e? A szervezetbe jutott ezüstkolloid szemcsék túlnyomó többsége nem jut el a vastagbélbe, mert már elötte bekerül a véráramba. Ami mégis a vastagbélbe kerül, bizonyára nem tesz különbséget a baktériumok között. Az ezüstkolloidot rendszeresen, naponta fogyasztó emberek közül alig-alig volt tapasztalható számottevő hasznos flóra csökkenés Peter Lindemann szerint. Ha ilyet tapasztal, akkor inkább csak a szájban gargalizálja az ezüstvizet, hiszen a nyelv alatti vékony membrán rétegekből is bekerülhetnek a vérbe, ráadásul így a fogszuvasodás is megszűnik. "

    http://www.herbariashop.com/index.php?s=zoom&i=432&sm=255

     

    MOST AKKOR KINEK , MINEK LEHET ITT HINNI !?? 

    Most melyik a kotyvalek ? Most melyik szöveg hazudik

    Tudja mit ? Azt hiszem ,ez egy elavult szer , es most trend a bio ,  penzt lehet vele csinalni .  Amerika igy , ugy ? Ott akarmit lehet csinalni ? Ezt mondja? De legalisan . ami tilos , az tilos .  Magyarorszagon sajnos meg lehet uszni a zavarosban , nem sokaig , mert Europa majd fekezi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_558008 (279)
    2008-11-15  23:13
  22. 2008. november 15. 23:33280.

    Tisztelt Hamvas Ferenc úr,

    közben megnéztem Önt az Orvostudakozóban. (is)

     

    Szeretem ellenőrizni azt az állítást, amit gyanúsnak vélek, s előfordul, bizony, hogy nincs igazam!

    De ezt el is szoktam ismerni! Így elnézést a talán élesebb szavakért, s a tegezésért.

     

    (Remélhetőleg tényleg az, aki, s nem valaki más él vissza itt dr HF nevével!)

     

    Elismerem, nem hittem el, hogy orvos, azt meg már leírtam, én laikus vagyok, nem egészségügyi a végzettségem.

     

    Pusztán azért bátorkodtam leírni a véleményemet, mert furának találtam azt, hogy az űrhajósokkal érvelt, s mindegy, hogy a mágnesrezonancia, vagy az ezüstkolloid hatásosságának bizonyítására. S ezt ezekután, -hogy tudom már, hogy Ön orvos,- is furcsának tartom!

    Engem, bevallom, jobban meggyőzne, ha egy, -bár általam nem tökéletesen érthető,- de orvosi szaklapban, vagy a szintén az Ön hívatását gyakorlók fórumán olvasnám a tapasztalatait, akár a mágnesrezonanciáról, akár az ezüstkolloidról. Ha azzal érvelt volna, ott olvasható.

     

    Pontosan amiatt, mert laikus vagyok!

    Nem azért, mert rang ott írni, hanem mert ott hozzáértők vitáznának Önnel, míg itt? Többnyire olyanok, mint én. (Tisztelet a kivételeknek, olyanoknak, akik úgy vitáznak itt, hogy eü-képzettségük miatt értenek is hozzá!

     

    S mint laikusnak, már kezd elegem lenni a mindenütt tömegével árult csodaszerekből.


    Kérdezte, mik azok a csodaszerek?

    Nos, számomra mindaz, amiket úton-útfélen árulnak, rásózva gyanutlan -és tudatlan- emberkékre, azt sem nézve, van-e OGYI, vagy OÉTI-számuk. (Ezt, hogy csak ilyet lehet árusítani a törvény szerint, laikusként is tudom. S ha Ön sem nézi, hogy nézné ezt meg Szomszédmarinéni?)

    A "rásózást" pedig olykor 8 általánost végzett, olykor diplomás emberek végzik. Biztosan megvan a maguk oka erre, de nekem is a magamé, hogy ne vegyem meg ezeket! 

     

    Pedig nem kétlem, némelyik hatásos is lehet, csak épp nehéz az ocsut kiválogatni a búzából. Nomeg tán nem is egy laikus feladata lenne ez!

     

    Ha azt állítja bárki, hatásos valami, miért nem vállalja annak hivatalos bevizsgálását, elismertetését, évekig tartó vizsgálatát az, aki forgalmazza?

    Egy eshetőséget vélek, azt, hogy sok pénzbe kerül a bevizsgálás, s kétes a kimenetele, az is kiderülhet, mégsem jó a szer.

    Ennél sokkal egyszerűbb -és kifizetődőbb- mindenféle bizonyíték nélkül árulni. S a kísérleti alanyok még fizetnek is érte!

    Némelyiknek használ is, mint a placebo, mert a hit hegyeket mozgat, ugye?

     

    Aztán, ha mégis van netán mellékhatása, vagy ártalmas? Az majd csak talán hosszú évek múlva derül ki.

     

    Mint írtam, laikus vagyok, de azt nem, csaknem olyan idős, mint Ön.

    Lehet, hogy durva a példa, de én emlékszem a Contergan-botrányra. (S amiket még én nem tudok, tudhatok, de Ön igen!)

    Azt pedig, mint gyógyszert, vizsgálták is, csak úgy rémlik, tovább kellett volna, illetve várandós nőkön talán nem vizsgálták a hatást.

     

    Fentiek miatt lett a hsz-em olyan, amilyen.

    S ismételten elnézést kérek az előbbi tegezésért, tisztelettel

    Judit

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_558008 (270)
    2008-11-15  21:55
  23. Torolt_felhasznalo_558008
    Torolt_felhasznalo_558008
    2008. november 15. 23:13279.
    Kedves Kalkulus! Üdvözöljük a fedélzeten! Kérem olvassa el a vitaindító, 1-es számú cikkecskét, mert megtalálja benne a választ. Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc
    előzmény:
    Kalkulus (278)
    2008-11-15  22:36
  24. 2008. november 15. 22:36278.
    a vastagbelnek van hasznos floraja . Amikor a colloidal silver a vastagbelbe kerul , nem tesz kulonbseget a bakteriumok kozul
    előzmény:
    Ophelie (277)
    2008-11-15  22:28
  25. 2008. november 15. 22:28277.

    Miért mondjak az ezüst kolloidra , hogy "nem intelligens" ?

     

     

     

     

    előzmény:
    hzs3921 (1)
    2008-11-11  10:49

Címlap

top