Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Külföldi munka pároknak?

milcsi7
Létrehozva: 2008. november 6. 13:26

Sziasztok!

 

Szeretnék érdeklődni tőletek, hogy ismertek-e olyan párt, akiknek sikerült külföldre menni dolgozni együtt?

A párommal morfondírozunk a kérdésen, de nem nagyon találtam olyan ügynökséget, ahol az írták volna a honlapon, hogy párokat is el tudnak helyezni.

A másik probléma, hogy én  ugyan eléggé jól beszélek angolul, de a párom nem nagyon.

 

Előre is köszönöm, hogy megosztjátok velem a tapasztalataitokat.

 

  1. 2011. november 15. 18:2032.
    Nagy segítség lenne,ha vki tudna vmi ausztriai munkalehetőséget,bármit,takarítás,gyerekfelügyelet,stb,amih ez kevesebb nyelvtudás is elég lenne. Nem tudtok vmit?? ? :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. október 23. 12:0531.

    Vki nem tud Angliaba paroknak munkat akar csaladnal is?

    Koszike elore is:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. október 23. 11:4830.

    Szia,meg aktualis az allas ajanlat mert a parommal minket erdekelne nagyon vagy tudsz meg ilyen csaladot aki part keres,azonnal tudnank mi kezdeni.Koszonom

    Udv Annamari (annamari2023@yahoo.com

    előzmény:
    dancsa09 (9)
    2008-11-06  14:41
  4. Torolt_felhasznalo_782132
    Torolt_felhasznalo_782132
    2010. március 13. 15:2429.
    Sziasztok! Érdeklődnék nem tudna-e valaki egy olyan állást külföldön ahol párokat foglalkoztatnak és nem kell előre fizetni, mert már ilyet is hallottam és hogy sikerült egyáltalán pároknak megélniük külföldön. Amihez angol nyelvtudás nem feltétlenül szükséges és korrektek. Kérem ha valaki tud valamit szóljon. Előre is köszönöm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  5. 2009. október 4. 16:4828.

    Szia milcsi, a gumtree.co.uk oldalan nezzetek meg a munkavallalast, esetleg hirdethetitek is magatokat.

    De ott szoktak lenni hirdetesek ahol hazasparokat keresnek.

    A londonimagyarok.hu oldalan is vannak munkak, a lakhatasban is segit a londonimagyarok.hu irodaja

    előzmény:
    milcsi7 (1)
    2008-11-06  13:26
  6. Torolt_felhasznalo_525285
    Torolt_felhasznalo_525285
    2009. szeptember 25. 15:3527.

    Ha vki tud, kérem segítsen!

    A párommal szeretnénk kimenni külföldre dolgozni.Mindkettőnknek van középfokú végzettsége.(nekem érettségi a páromnak borász meg vendéglátó- eladó a szakmája)Egy a gond, h nehéz egyhelyre kijutni úgy,h én tudok valamelyest angolul ő pedig inkább németes.Kérem ha valaki tud munkát írjon! Olvastam, h családok keresnek párokat ahol a lány vigyáz a gyerekekre a férfi pedig a házkörüli munkát végzi.Ha ismertek vkit akkor írjatok. SÜRGŐS!

    Előre is köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top