Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tejfakasztó buli pasiknak

babóca2
Létrehozva: 2008. november 3. 20:01

Az lenne a kérdésem azokhoz, akik már voltak ilyenen, hogy szoktak-e ilyenkor vinni valamit pl. piát?

Köszi a válaszokat

  1. 2021. január 26. 21:3828.

    Sziasztok!


     


    Én, hálisten rendszeresen megyek tejfakasztó, babaváró bulikra. Ebben a korban vagyok éppen :D mondják is "fiatalon esküvők, később meg..." tudjuk a végét.


     


    Szerintem mindig fontos körbe járni, hogy mire van szükséges a családnak és annak megfelelően választani tejfakasztó ajándékot, babaköszöntő ajándékot, mert annak fognak a legjobban örülni, amit fel is tudnak használni, nem csak a polcon áll.


     


    Én, ha vendég megyek valahova igyekszem egyedit is vinni azért, hogy nehogy kettő legyen belőle, legyen praktikus, de hasznos egyaránt.


    A lurkowebshop.hu oldalon van egy csomó ilyen hasznos köszöntő termék, többször rendelhet, nem telt bele 24 óra, ami tökjó, mert volt,hogy utolsó pillanatban szóltak, hogy ma szüles lesz este buli :D


     

  2. 2008. november 5. 01:1827.

    Én csupa fiú munkahelyen dolgozom, és nálunk bizony hajjaj deméghogy tartják ezt. Amíg anyu a kórházban van, jó nagy piálós házibulit rendez apu. De nem kell megijeni, annak dacára, hogy azért tényleg eléggé a sárga földig issza magát mindenki (legalábbis mi

    úgy szoktuk ), nem olyan, mint a legénybúcsú, hogy sztriptíz meg nemtommi, hanem kollégák, persze a női kollégák is, meg barátok is jönnek. És szoktunk virágot is vinni a ház asszonyának, és remélhetőleg apuka is kitakarít, mire hazajön a család.

    előzmény:
    babóca2 (1)
    2008-11-03  20:01

Címlap

top