Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A tökéletes bejgli

Torolt_felhasznalo_923558
Torolt_felhasznalo_923558
Létrehozva: 2003. december 20. 20:25
Sziasztok!
Nálam nincs karácsony bejgli nélkül. Sokféle receptet és sokféle praktikát kipróbáltam, de nekem sehogysem tökéletes. Az íze nagyon finom, de olyan bejglit még nem sikerült sütni, ami nem foszlott szét a tetején. A legrosszabb eredmény eddig az volt, amikor a sütőt kinyitva úgy néztek ki a bejglik, mintha dinamitot tettem volna melléjük. Ügyelek a töltelék mennyiségére, megfőzöm a mákot is, a diót is, hűvös helyen pihentetem sütés előtt... Mit csinálok rösszul? Aki tudja a tökéletes bejgli receptjét, kérem segítsen! Hátha az idén sikerülne gyönyörű bejglit tenni a család asztalára.
Köszönöm!

Címlap

top