Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vannak Angyalok?

csuporméz
Létrehozva: 2003. december 18. 16:35
Sziasztok! Érdekelne a véleményetek: szerintetek vanak angyalok? Vagy nevezhetjük bárminek/bárkinek.
  1. 2003. december 22. 10:02101.
    Igen, az ego az én részem. Most már megváltozott az életem. 6 éven keresztül pszichiáterekhez jártam, akik azt mondták, hogy reménytelen eset vagyok, készüljek rá, hogy így kell leélnem az életemet. A dokimmal még szoktam találkozni, de most már nem ő magyaráz, hanem tőlem várja a magyarázatot a "csodára". Szegény teljesen össze van zavarodva. Csak hát az a baj, hogy szavakkal nem igazán lehet átadni mindazt, ami velem történik minden nap, óráról órára.
    előzmény:
    Musan (100)
     
  2. 2003. december 22. 09:48100.
    tanulság: tenmagad urald az egódat :0) hiszen az is te vagy :0)

    . . . de most már jobban vagy, ugye?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_417272 (99)
     
  3. 2003. december 22. 09:4299.
    Igen, végül is majdnem szó szerint ez történt. Az én egom a személyiségfejlődésem során totál eltorzult. Rengeteg agresszió halmozódott fel benne és nem mások ellen, hanem saját maga fordult. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy ha ideges, vagy szomorú voltam, pengével vagdostam magam, mert csak ez tudott megnyugtatni. Ebből természetesen egyre több energiát nyert ez az önpusztítás és a végén már mindennapossá vált a dolog. Egyszer szó szerint majdnem kinyírtam magamat véletlenül, mert szétvágtam valami nagy eret. Természetesen utáltam élni, csak a gyerekeim miatt nem nyírtam ki magamat.
    előzmény:
    Musan (98)
     
  4. 2003. december 22. 01:1498.
    olyanok, mint a piráják, vagy a cápák: személytelenül gyilkolnak.
    Nem azért ölnek meg, mert az vagy, AKI, hanem met az vagy, AMI: táplálék.

    A saját egód hogy ölt volna meg??? Olyan, mintha a saját kezed fojtana meg. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_417272 (96)
     
  5. 2003. december 21. 19:2497.
    Jo, koszonom. Ertem. :)
    előzmény:
    zizi9 (90)
     
  6. 2003. december 21. 16:4196.
    És mi alapján választják ki az "áldozatot"?
    Azért kérdezem, mert engem más létezők sohasem "piszkáltak", pedig a lehető legmélyebben voltam lelkileg, a saját egóm már majdnem elpusztított.
    előzmény:
    Musan (95)
     
  7. 2003. december 21. 16:2995.
    /me pislog. . . évezredek homályából előderengő ősszó lép mentális vetítővásznára: HÖ?

    Azaz: tessék?

    Ártani és rombolni akarnak. Félelmet gerjeszteni, mert a félelem legalább annyi energiát tud fölszabadítani, mint a szeretet, csak a skála negatív tartományában. Hideg, fagyos, dermesztő energiákat.

    Amivel táplálkozni tudnak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_417272 (94)
     
  8. 2003. december 21. 16:2094.
    És mit akarnak?
    előzmény:
    Musan (93)
     
  9. 2003. december 21. 13:1293.
    Sziszi leírása leginkább ártó-romboló entitásokra illik rá.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_417272 (92)
     
  10. 2003. december 21. 10:3492.
    Hanem? Kikről?
    előzmény:
    Musan (79)
     
  11. 2003. december 20. 20:2591.
    gondokodni=> gondoskodni
    előzmény:
    zizi9 (90)
     
  12. 2003. december 20. 20:2490.
    Egyébként meg, ha már angyalok topic, akkor had írjam, hogy kérd az angyalok közreműködését, hogy olyan emberekkel, információkkal, könyv, tanfolyam, stb-vel ismertessen össze, amely a tarauma sikeres feloldását segíti elő nálatok, illetve, hogy úgy történjen, ahogy a gyermekednek a legjobb.
    Ugyan is nem mindenre látunk rá mi miért történik, de ha azt kérjük, hogy úgy történjenek a dolgok ahogy az mindenki számára a legjobb, akkor pontosan úgy fognak gondokodni rólunk, hogy tényleg optimális fejlődés, megoldás jöjjön létre.
    előzmény:
    azott (88)
     
  13. 2003. december 20. 20:2189.
    Szia! Hogy kinek mi lesz a hatékony, teljesen egyedi.
    Annyit igyekeztem írni, hogy az általam ismert és itt megemlített módszerek a tudatalattival kommunikálnak, ami azt jelenti cserélni lehet a tudatalattiban a softvert, ami most csak a vele megtörtént események és arra adott reakciói szerint képes működni.
    De a fenti módszerekkel új menü írható, mert a mélytudatból, azaz tudatalattiból lesz kiszabadítva a félelem, a trauma, és helyettesítve egy egészséges védelmi rendszerrel, és helyes önértékeléssel is, hogy ne mások segítségére szoruljon majd, hanem önmaga képes legyen a nehézségeit egymaga feloldani, ami a világon a legjobb dolog!! ha már magától is képes lesz rá!!!
    előzmény:
    azott (88)
     
  14. 2003. december 20. 09:3488.
    Vagyis nem jol kerdeztem, nem a hatasossagat vonom ketsegbe, hanem nem izolalom vele, eleg ez?
    előzmény:
    azott (87)
     
  15. 2003. december 20. 09:0287.
    Miert gondolod, hogy az NLP olyan hatasos ebben az esetben, nem kotoszkodesbol kerdezem
    előzmény:
    zizi9 (85)
     
  16. 2003. december 20. 08:5886.
    Koszonom, Zizi, nem is orvos kezeli, hanem o meg en egyutt, vagyis en, o meg hisz bennem, ezt mar mondta sokszor, merthogy a kezebe adom a modszert, es megmondom, hogy mikor mit csinaljon, ezt Sziszinek is naaaagyon figyelmebe ajanlom, merthogy annak a szava, aki a kivezetes lehetoseget felveti idonkent szent szova minosul, ugyhogy nagyon oda kell figyelni, mit jelentesz ki, ezt vallani kell. . . . most nem is tudom, privatban irjam-e, vagy ide ki, mivel latom, hogy nem en allok egyedul a jelenseg kozepeben, feluton. . . . kozben nem hiszem, hogy ideillik az angyalos topicba, dehat itt merult fel. Esetleg iranyitsatok at valami adekvalt helyre. . . ;)))
    Viszont kivezettem en ot mar mashonnan is, innen is kilepunk;)Ido kerdese
    előzmény:
    zizi9 (85)
     
  17. 2003. december 20. 07:5285.
    lA traumákat már csak a tudatalattiból lehet kiszedni, ezért oda például gyógyszer, meg pszichológussal beszélgetés nem hat.
    A kineziológia, vagy Brandon Bays: Belső-utazás technikája, aztán a reiki valamelyikhez pluszban hozzáadva, illetve Bach virágterápia, s minden olyan BIZTONSÁGOS technika amely a mélytudatra hatékony pld. még az NLP-is, azokkal lehet igazából kezelni gyermeket, felnőttet egyaránt. A többi az falrahányt bórsó marad, mert a meggyökerezett élményhez nincs bejárat, csak a felszín van időnként megkavargatva, mint a meszes víz tetetje, ahol a mész az alján a víz atetején, és abból ugye sosem lesz falfestés, csak ha a kettőt jó mélyen átdolgozzuk.
    előzmény:
    azott (84)
     
  18. 2003. december 20. 03:5084.
    Az en kislanyomnak is most kezeljuk az ejszakai remtorteneteit, egyenlore mukodik, ha sikerul komolyan eloszlatni , szolok, jo?
    előzmény:
    sziszi (74)
     
  19. 2003. december 20. 03:4083.
    ej de ugyes vagy te, Zizi. . . :))
    előzmény:
    zizi9 (82)
     
  20. 2003. december 19. 21:4782.
    Így táncikálnak nektek az angyalok. . . . . . :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2003. december 19. 21:4581.
    *. . . . . . . . *
    . *. . . . . . *
    . . *. O. *
    . . . ~()~
    . . . . (. . )
    . . . (. . . . )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2003. december 19. 21:4180.
    *. . . . . . . . *
    . *. . . . . . *
    . . *. O. *
    . . ~()~
    . . . (. . )
    . . (. . . . )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2003. december 19. 18:5479.
    mert nem angyalokról van szó.
    előzmény:
    sziszi (74)
     
  24. 2003. december 19. 18:4778.
    Nicolas Cage jutott eszembe az "Angyalok városából".

    Szép volt a filmbéli megközelítés.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2003. december 19. 18:1177.
    Ez jó, tetszik ahogy Musan írja, hogy az életben helyet kap az értelem is és az érzelem is. Mindannyian ismerünk olyan embert aki nem hisz semmiben, nem is akar, de kíváncsi vagyok, ha egy ilyen emberrel történik valami megmagyarázhatatlan, akkor mennyire változik meg az élete. Persze tudom, hogy nem is megy egyik napról a másikra a változás senkinél, de ez így van rendjén :-) Én inkább érzelmes típus vagyok és lehet, hogy naív is, de igyekszem az értelmet is egy szintre hozni az érzelemmel . (nu ez többé kevésbé jár sikerrel ) hogy stílusos legyek ho ho hóó
    :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top