Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vannak Angyalok?

csuporméz
Létrehozva: 2003. december 18. 16:35
Sziasztok! Érdekelne a véleményetek: szerintetek vanak angyalok? Vagy nevezhetjük bárminek/bárkinek.
  1. 2003. december 19. 16:5476.
    Az Ők igen. . . az azt jelenti, hogy az elementálok, és a negatív energiák.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. december 19. 16:5375.
    Sziszi gondolom esetleg olvastad amit írtam. Nem piszkálnak senkit az angyalok, és teljesen békén hagyják. Ők igen, a mi félelmeink képesek elementálokat létrehozni, a félelmünk energiája, mint egy gombóc áll össze, és visszavetítődik ránk, mint egy vetítőgépről. Én előszőr 12 éve olvastam erről a Ciprusi mágus című könyvbe.
    Tehát ha félelem érzete van bárkinek, legyen felnőtt, gyerek, akkor nem az angyalokkal van épp energiakapcsolatban, illetve nem rájuk van hangolódva, hanem a félelmei vetülnek ki a környezetére mint egy film és az az energia kering a szobában, vagy lakásban, vagy térben.

    Ilyenkor bíz, hogy épp lehet kérni az angyalokat, illetve a saját személyes segítőinket, hogy mondják meg nekik hogy távozzanak, és hagyjanak minket békén. De ezt sem gorombán, csak határozottan!
    Szóban másként mondanám el, de itt korlátoltnak érzem erre a lehetőséget, remélem érted azért.
    És még egy nagoyn jó lehetőség, hogy ilyenkor képzeld el, hogy egy gyönyörű napsugaras fény páztázza végig az egész lakásodat és betölti azt teljesen, és ezalatt minden negatív dolgot és hatást ez a tiszta szeretet fény teljesen kisöpör.

    Ezt sokan használják még tértisztításra is!
    előzmény:
    sziszi (74)
     
  3. 2003. december 19. 15:4874.
    A fiam borzasztó félős. A kivilágított lakásban nem mer egyedül átmenni másik helységbe. Nagyon gyakran felriad éjszaka, és előfordul, hogy sírva néz egy irányba. . . na én ilyenkor felkapcsolom az összes villanyt. Marhára meg tudok ijedni ilyenkor.
    Én nem igazán hiszek, vagy inkább nem akarok hinni ezekben a dolgokban. . . . ezt ők nem érzik? Miért nem hagyják békén azt, aki nem akar kapcsolatot velük?
    (hát ez most elég hülyén hangzik)
    előzmény:
    pinkini (72)
     
  4. 2003. december 19. 15:2473.
    Az angyalok nem bolondok, nem fognak mutatkozni, éreztetni magukat azok előtt akik majd "betojnak" tőlük:)))
    Ha csak nem életveszélyből mentenek meg valakit.
    De akkor sem fogja az illető látni, csak érzékeli, hogy valami miatt megmenekült.

    Ők senkire nem erőltetik rá magukat.
    S amit írtál Sziszi hasonló velem is történt, amikor jópár évvel ezelőtt elváltam, de még egy lakásban laktak a lányom apjával.
    De azok nem az angyalok voltak, hanem egy nyomasztó energia, amiről ki kellett jelentenem, hogy azt akarom, hogy békén hagyjon, én is békén hagyom, és kértem az égieket, hogy ez ügyben gondoskodjanak rólam, mert nem voltam túl jól.

    Szóval mindössze annyit, ne keverjük a segítő energiákat a hátráltatókkal. Mert az angyalokon kívül még több száz entitás van, akik energia formájában, ha mélyponton vagyunk hozzánk férhetnek, de ha ilyenkor is védelmet kérünk, akkor mégjobban vigyáznak ránk.
    előzmény:
    pinkini (70)
     
  5. Torolt_felhasznalo_976408
    Torolt_felhasznalo_976408
    2003. december 19. 15:1872.
    Hitetlenség-Szerintem kiválasztottak téged valamire tudják rólad, hogy van valamilyen különleges képességed.
    előzmény:
    sziszi (69)
     
  6. 2003. december 19. 15:1671.
    A munkájukban nem akadályozzuk őket, a hitetlenségünkkel meg elősorban önmagunk akadályozóivá válunk.
    Ők sok lehetőséget képesek egymásba hangolni, ha annak itt az ideje és mi fogadóképesekké váltunk rá. A bizalom belül kezdődik, velünk.
    Mi az amennyit meg merek magamnak engedni, hogy az élet nyújtsa számomra?
    Többször jártam úgy, hogy szerettem volna valaminek a létrejöttét, sőt nagyon is akartam, és még sem úgy történt.
    Aztán ahogy elkezdtem végigfuttatni magamban a reakcióimat, megértettem, hogy saját gondolataim negatív torpedói miatt nem jött létre, amit fontosnak tartottam.

    Tehát nem tudtam azt a jót elfogadni, belül úgy érzetem nem érdemlem meg, s ez elég volt ahhoz, hogy hátráltassam, megtorpedózzam a célomat.

    Ezért jó önmagunkkal jóban lenni, meg másokkal is, és ha már kérünk valamit, ügyelni arra, hogy képesek legyünk azt fogadni, elfogadni. Különben nem tehetnek értünk semmit. Csak, ha tiszta szándékkal és torpedók nélkül tudunk gondolkodni. Akkor szabadságukban áll, hogy segítsenek nekünk.
    előzmény:
    pinkini (61)
     
  7. Torolt_felhasznalo_976408
    Torolt_felhasznalo_976408
    2003. december 19. 15:1570.
    Én is sokszor gondoltam arra, hogy jó lenne velük találkozni, de ha ugy esne a dolog nagyon megijednék. Habár azt is hallottam, hogy ők nyugalmat sugároznak.
    előzmény:
    sziszi (68)
     
  8. 2003. december 19. 15:1569.
    Ha a hitetlenség elüldözi őket, akkor miért vannak itt?
    előzmény:
    pinkini (66)
     
  9. 2003. december 19. 15:1368.
    Elég félős vagyok, nem hiszem, hogy képes lennék ilyesmire :-(
    előzmény:
    pinkini (66)
     
  10. Torolt_felhasznalo_439602
    Torolt_felhasznalo_439602
    2003. december 19. 15:1367.
    Lehet, hogy naponta találkozol velük, erre még nem gondoltál? Nem minden az, aminek látszik!
    előzmény:
    sziszi (65)
     
  11. Torolt_felhasznalo_976408
    Torolt_felhasznalo_976408
    2003. december 19. 15:0966.
    Érdekes dolog azzal az alakkal. Valamit el akar neked mondani, esetleg segítségedet kéri, próbájj meg nem megijedni és megérteni azt amit mond.
    előzmény:
    sziszi (64)
     
  12. 2003. december 19. 15:0665.
    Egyébként nagyon furának tartom, hogy sokan azt mondjátok, szeretnétek találkozni velük, meg ilyenek. Nekem ez ijesztő, szerintem be is tojnék egy ilyen szituban. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2003. december 19. 15:0264.
    Én nem igazán hiszek ezekben a dolgokban, bár furcsa dolgok velem is történtek már.
    Amit el szeretnék mesélni, az ma hajnalban történt. Belázasodtam éjszaka (influenzás vagyok). A párom elment dolgozni, én meg visszaaludtam. Egyszercsak kinyitottam a szemem, és láttam egy alakot négykézláb az ágyon fölém hajolva, kimeredt szemekkel nézett és mintha kiabált volna. Egy másodpercig arra gondoltam, hogy a párom szólt, hogy keljek fel, még mondtam is neki, hogy még nem kell felkelnem, aztán végig futott rajtam a felismerés, hogy nincs is itthon. Mire megint kinyitottam a szemem, már nem volt ott. Számomra ez nagyon ijesztő volt, mert a sógornőmmel évekkel ezelőtt ugyanez történt, annyi különbséggel, hogy akárhányszor kinyitotta a szemét, az alak mindig ott volt és őt bámulta.
    Én ezt betudtam annak, hogy lázas voltam. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. december 19. 14:5863.
    :)))
    A versszerűt én írtam a tegnapi napomról, amikor majdnem megszakadtam, mert túl sok csempetörmelék volt abban az említett dobozban, ami inkább egy kiskádhoz hasonlít, - tegnap verték le a csempét a fürdőszobáról - és a lift sosem megy fölfelé, csak le, és véletlen fölfelé indult el mikor beszálltam, és a fölöttünk kettővel lakó férfi szállt be mellém, s mikor leértünk, minden szó nélkül megfogta a kiskád másik fülét, és hiába kezdtem szabadkozni kb. 30-40 m-t cipeltük a konténerhez, ami hozzámképest magas és többnyire ő emelte fel, hogy a rengeteg csempét belehajítsuk.
    Ha ez nem történik, vagy jól megemeltem volna magam, vagy még mindíg darabonként kékre fagyva egy póló, naciban dobálgatnám a nagykukába a csempedarabokat.

    Szóval ez az összehangoltság nem az én művem, az már biztos, viszont figyelmeztetve lettem, hogy legyek szives gondolkodni mennyit bírok el, és hogy továbbra se ítéljek meg senkit, mert a legmorcabb ember is lehet kedves szívű, és segítőkész!

    Egyébként pedig ehhez hasonló kis történetek majdnem napi szinten történnek velem, mert már tudok rájuk figyelni, hogy ha nem kapok segítséget, akkor pld. lekésem a buszt, vagy bezár a gyógynövényesraktár, meg ilyen egyebek.

    Ma is pld. nem volt elég a szegő csempe!!! Azt a felhajtást, hogy minden boltot felhívtam, mire az egyeteln egyikben pont annyi darab maradt raktáron, amennyi a mi fürdőszobánkhoz kellett, s ráadásul ott találtam a hozzávaló legszebb padlólapot is!!!!

    Mi ez, ha nem az angyik műve????

    Ha bízunk a segítőinkben, akkor ők is bennünk, és egyre jobban észre fogjuk venni mennyire gondoskodnak rólunk.

    Sajnos ettől sokkal mélyebb és számomra megrázóbb történetem is, ahol teljesen egyértelműen éreztem, hogy segítenek!!!!! Bár nehéz volt tudomásul venni, hogya nehézségekbern is igenis hogy velünk vannak!!!
    előzmény:
    Kinny (60)
     
  15. Torolt_felhasznalo_439602
    Torolt_felhasznalo_439602
    2003. december 19. 14:2362.
    Sziasztok!
    Én F. E. Ecckard Strohm: Atlantisz angylai című könyvéből idéznék nektek egy szép fontos részt, egyébként a könyvet ajánlom mindenkinek.
    "Az őrangyalok csak szemből, oldalról vagy fentről közelíthetnek hozzánk. . . . Sötét erő jelenlétére utal, ha szellemi lény hátulról közelít.
    Az angyalok, mint erők semmiféle formával nem rendelkeznek. Fénylények. Ha látni szeretnénk őket, az olyan, mintha a Napba néznénk: a fényüket látjuk, de valódi alakjukat nem. Az őrangyal olyannak fog mutatkozni, amilyennek az ember elképzeli. Ezért láthatják ugyanazt az anyalt különböző személyek más-más alakban. . . . . Előfordulhat, hogy jelenlétüket kellemes illatok kísérik. . . "
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_976408
    Torolt_felhasznalo_976408
    2003. december 19. 13:5961.
    Sziasztok!Szép napot nektek. Én hiszem, hogy vannak angyalok és segítenek nekünk. Bizonyára sokszor akadályozzuk őket a munkájukban és persze a hitetlenségünk elüldözi őket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. december 19. 11:3860.
    Zizi, ez szép:)
    Te írtad, vagy valaki más?
    előzmény:
    zizi9 (57)
     
  18. 2003. december 19. 07:4359.
    Szép és boldog napot nektek! Máris jobb a kedvem!!:) Zizi aranyos amit irtál, köszönöm! üdv fülcsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2003. december 18. 23:3758.
    Az angyali hierarchia valóban létezik.
    Mindenkinek van személyes védőangyala is.
    A kisbabák tényleg látják, azonban, ha épp a fejed fölé
    néznek, akkor általában az aurádat csodálják, és olvassák
    ki a színéből, hogy lelkiállapotod mely fokán tartasz, amikor épp felé közeledsz.
    A szellemi lények, és egyebek is léteznek.
    Nekik érdemes minden jót kivánni és engedni mindenki
    tegye a dolgát.
    Valóban érdemes az angyalainktól segítséget kérni.
    Valamint beszélni hozzájuk, megosztani velük a kétségeinket, bánatainkat, mindent ami terhelő, vagy öröm, vagy amit szeretnétek elmondani nekik.

    Hogy hogyan fogjátok érezni őket?
    Sehogy, bárhogy, mindenhogy.

    Ugyanis tanulás, gyakorlás kérdése , hogy elkezdjétek
    észrevenni a jelenlétüket!
    Kizárólag ezen múlik, hogy egyszer tudatába kerüljetek
    annak, hogy valóban ők azok akik épp valamiben segítségetekre vannak.
    Dr. Doren Virtue könyvei és még más angyalos könyvek szolgálhatnak útmútatóul, és érdekességképpen, illetve konkrét helyzetmegoldásokat is leír.
    Viszont, amikor kezditek észre venni, hogy valami ma olyan jól történt, mintha segítettek volna benne, az egy csalhatatlan jel lesz arra az úgynevezett szinkronicitásra, amelyet az angyalok hajlandóak megtenni értünk, hogy ne vesszünk el, hogy tudjunk fejlődni, szeretni, haladni, meg ami fontos számotokra. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2003. december 18. 23:2857.
    Az Angyal érintése. . . .

    Mikor reggel ébredek érzem még
    megsímogat, aztán elillan, de én
    köszönök neki:- Örülök, hogy vagy!

    S mikor napközben épp azon
    dünnyögök milyen nehéz dolgom
    van, épp akkor lép ki a liftből
    velem együtt, aki megfogja azt
    a nehéz dobozt, amit egyedül kellene
    cipelnem.
    S én elszégyenlem magam, mert
    ez az az ember aki nem szokott
    csak minden második köszönésemre
    visszaköszönni, s lám most épp
    ő segít nekem.

    Hát hogy lehet? Hogy épp abban
    a pillanatban, nem később, s előbb
    jött, és hogy lehet, úgy gondolta
    segít nekem, erős férfi karjával
    emelni ezt a tele dobozt?

    Hát igen. . . . . :). . . . . értem:)
    s megint egy enyehe szégyen, -
    hogy nem gondoltam, ilyen
    segítőkész -
    de benne már a köszönő mosoly,
    mert Ők voltak, nem más, ki
    segítséget hívott, hogy nekem
    könnyebb legyen: az Angyalok!:)

    S mert épp elég szokványos
    eset, nem világ megváltás
    történt épp, hát rájöttem így
    segítenek nékem mindennap
    ŐK!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2003. december 18. 23:2756.
    realista vagyok, nem racionalista. Az érzelmek éppúgy helyet kapnak a világképemben, mint az értelem :0)
    előzmény:
    mosoly_ (53)
     
  22. 2003. december 18. 23:1655.
    Az embereket szárnyak nélkül nem hívhatjuk angyaloknak.
    Ezért barátoknak nevezzük őket.
    Léteznek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2003. december 18. 23:1154.
    Az Jóságok köztünk vannak. Küldetést teljesítenek.
    Látni csak kevesen láthatják őket és ha valaki látná is
    csak álomnak gondolná. Két dolog van amire az emberek
    legmerészebb álmukban sem gondolnának .
    Az egyik az, hogy a háborúk a Földön össze függenek,
    és ők azért vannak itt, hogy rá vezessék az embereket
    a Békére és Szeretettre.
    A másik pedig Olyan valakit óvnak /védenek/ akire
    még véletlen sem gondolna senki!!!
    / részlet az -OQC című könnyvből /

    Csak annyit tennék hozzá én nem hiszem,
    hanem TUDOM , hogy léteznek ANGYALOK,
    és létezik a JÓSÁGOK URA !!!

    NOLANA
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2003. december 18. 23:0453.
    ne legyel ennyire racionalis, kerlek! igen, vannak, vigyaznak rank, meg nem talalkoztam veluk, de szeretnem, ha igy lenne. . . kerleeeek. . . . . . /szepen. .
    előzmény:
    Musan (51)
     
  25. 2003. december 18. 22:1852.
    No meg a sarga angyalokra.
    előzmény:
    Musan (51)
     

Címlap

top