Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Boldogító növény

vikinyussz
Létrehozva: 2008. szeptember 21. 22:14

Boldogító növénykét keresgélek, és a segítségeteket szeretném kérni. Olyan szobanövényt szeretnék venni ami kis vidámságot visz ezekbe a szomorkás és hideg őszi napokba.

Tud valaki kedves kis cserepes növényt ami a szinével vagy szagával feldobja a mindennapokat?

 

  1. 2008. szeptember 23. 16:1329.

    végül vettem egy kis narancssárgás növénykét, nagyon ari és boldogító a színe is

    Azért még ha van valakinek jó ötlete szivesen fogadom, na fojtsa magába! A boldogító növényekből sosem elég

    Köszönöm a hozászólásokat

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. szeptember 22. 10:0828.
    Ez az ötlet bennem is felmerült. Tudsz mondani nekem jó virágboltot Budapesten?
    előzmény:
    mandy44 (22)
    2008-09-22  06:31
  3. 2008. szeptember 22. 09:3627.
    Szia! Fiatalon nem virágzik az biztos. Anyunál az idén virágzott először. Nem tudom  a korát, de 4-5 éves biztos van. A virágok mennyisége a növény korától is függ állítólag. Nem igazán szereti a mozgatást sem, és állítólag a táli "rideg" tartás is jót tesz neki virágzás szempontjából. A rideg tartás alatt kevés öntözést és 20 fok alaltti hőmérsékletet értek.
    előzmény:
    koveva (25)
    2008-09-22  07:35

Címlap

top