Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2009. júniusban baby

Torolt_felhasznalo_966379
Torolt_felhasznalo_966379
Létrehozva: 2008. szeptember 18. 15:55
Most még én is csak reménykedek, hogy a hónap végén két csík lesz a tesztemen, de a rám jellemző optimizmussal elindítom ezt a topicot. Csatlakozzatok bátran!
  1. Torolt_felhasznalo_150898
    Torolt_felhasznalo_150898
    2009. március 6. 18:596401.

    Ebi,

     

    Köszi a receptet, holnap meg is csinálom :):).

     

    Kandika: a kémcső szinére még nem gondoltam, de logikus, amit írsz.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. március 6. 15:526400.

    Nekem is szólt a védőnő, hogy próbáljak több vasat magamhoz venni. Javasolta, hogy egyek naponta felváltva 10-10 dkg: ribizlit (fagyasztott is jó), mandulát, sárgabarackot (aszalt is jó), olajos szardiniát, vörös húsokat.

    előzmény:
    Angel37 (6393)
    2009-03-06  14:42
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. március 6. 15:456399.

    Sziasztok lányok, szép tavaszt!

     

    Szépek a pocakfotók

     

     

     

    Magzatvédő vitamin: újból akciózzák a Gyöngy Patikákban a Femibiont. A múlt héten vettem Fem.-400-at 6200 ft-ért, most majdnem 2000 ft-al olcsóbb. Szerintem bevásárolom ebben a hónapban a szülésig kitartó adagomat

     

    Babanév: jányunk lesz, Hanga nevet (ősi magyar név) választottuk neki. A második neve még nem biztos. Bakfis korom óta tetszik a Holda, ami germán eredetű. Tetszik még a Flóra is, ami latin eredetű.

    Ha valaki szeretne magyar nevet választani, akkor szeretnék egy oldalt ajánlani, ahol ősi magyar nevekből lehet böngészni.

    http://magyarnevek.hu/

     

    Eddig még csak lánynevet néztük, de a héten gondoltam arra, nem árt, ha fiú nevet is választunk, volt már rá példa, hogy az orvos az utolsó pillanatig lányt mondott a szülőknek, aztán a végén legényke lett belőle

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. március 6. 15:296398.

    Angel!

    Én kaptam Maltofer Fol tablettát. Sajna ez is megfog. De a probléma orvosolható! Én naponta eszek kivit. Ha kissebb 3-4 db-ot. Ha a nagy lapos abból 2-őt! De jó a lenmag is! Ha ezeket nem hagyom ki akkor minden ok!

    Ja! És vényköteles!

    előzmény:
    Angel37 (6393)
    2009-03-06  14:42
  5. 2009. március 6. 15:256397.

    Sziasztok!

     

    Rendes cukorterhelésnél (cukros lötyi és 2 órás érték) 7,8mmol/l alatt kell maradnia, ha zsömle tej-variáció volt, akkor az 1 órás értéknek 7mmol/l alatt.  Angel, szerintem a csillagozós automata a nem terheléses értékhez írta ki a referencia tartományt, az lehet 5,5mmol/l, bár hivatalosan ott 7 fölött van diabetes és 6 fölött kötelező cukorterhelés normál esetben, terhességben pontosan nem tudom mi számít az éhominál. A vizeletbe tényleg kerülhet hüvelyváladék még akkor is ha "középsugarasat" pisil az ember, ahogy Ludmo írta.

    Maltofer-FOL volt a vas, ami egyes vélemények szerint nem okoz székrekedést, vényköteles.

     

    Reginka: egy kedves barátnőm is tegnap volt számvitel vizsgán, nem csoda, hogy nem jutott időd fórumozni! Megy a drukk, hogy sikerüljön!

     

    Bababluz: a neutrophil és a lymphocyta is fehérvérsejt típus, csak másra jó. Az a része az a laborleletnek, ami bizonyos ritka és kritikus esetektől eltekinte oly mindegy befolyásolja ha volt egy enyhe náthát, hogy hogy van beállítva az automata és szinte minden   a piros és szürke vércukor nemtom mi akar lenni, hacsak nem a kémcső színe, mert az lehet szürke és piros is

     

     

    És tényleg jó érzés, hogy másnak is fáj a farokcsontja és a csípője

     

    Csíkosodás: én igazából az utolsó pár héttől tartok, hogy akkor szétrepedek Márk a 38. hétre jött 3,5kg-al és nemtudom mennyit bírna még tágulni a bőröm Nekem a szoptatás alatt a tejbelövelléskor lett csík a mellemen alul, de az már nem is látszik.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. március 6. 15:126396.

    Most látom, hogy közben már megirtátok ugyanezt. Bocsi!

     

    A szülésfelkészitőn szóba került a csikosodás is és a főorvos úr is azt mondta, hogy ez csakis a genetikán múlik. Ha hajlamos vagy rá, akkor hiába kenegeted, úgyis becsikozod, ha meg nem vagy rá hajlamos, akkor ha nem kened, akkor sem leszel csikos.

    Én azért kenem, biztos ami biztos.

    előzmény:
    Anna0320 (6395)
    2009-03-06  15:04
  7. 2009. március 6. 15:046395.

    Sziasztok!

     

    Én is rég irtam, de folyamatosan olvasok.

     

    Vizesedés: a szülésfelkészitőn is hallottam és saját tapasztalatból is tudom, hogy ha vizesedtek, akkor több vizet kell inni. Én eddig csak kétszer vizesedtem, mindkétszer kevés folyadékot ittam. Ahogy ezt pótoltam, a vizesedés is elmúlt. Állitólag már elavult nézet, hogy a sót el kell hagyni.

     

    Lábgörcs: ha a több magnézium hatására sem múlik, akkor itt is a több viz segit. Kismamáknak napi 2 liter vagy ennél több folyadék javasolt.

     

    Anna

    26+1

    előzmény:
    sbeetty (6381)
    2009-03-06  12:28
  8. 2009. március 6. 14:476394.

    Szia! Az éhgyomri cukorra szokták mondani, hogy 7 -ig jó (bár szerintem egy ideje már itt is inkább 6,5-öt mondanak), terhelésre valóban 7,8 a határ.

    Vizeletbe simán keveredhet hüvelyváladék. Azért kell mosakodás után pisilni úgy, hogy egy kicsit pisilsz a WC-be (ez kimossa a húgycsövet), aztán pisi az üvegbe, majd a legvégét ismét a WC-be (mert a hólyag alján is lehet egy kis lerakódás). Amúgy nekem is volt benne fehérvérsejt, bár én így pisiltem "szabály szerint".

    előzmény:
    Luiz (6392)
    2009-03-06  14:35
  9. 2009. március 6. 14:426393.

    sziasztok! bocsánat, gyors leszek és önző

     

    meglett a terhelt cukrom 5,4, ami jó, de azon csodálkoztam, hogy a felső ref. érték 5,5 - én azt hittem 7 körül van!

     

    aminek nem örülök, hogy a hemoglobin kevéske, így valszeg +vas lesz, hát nem fogja megkönnyíteni az eddigi "nehézségemet"

     

    vki írt itt egy olyan vaskészítményt, ami nem fog meg... help, légyszi! mi volt az?? receptes cucc?

    köszi, aki válaszol!

     

    ma 23+4, kb +5 kiló

     

    hétfőn méhszájnézés, bízom benne, hogy még bírja...

     

    puszi MIDNENKIENK  majd még benézek a hétvégén!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. március 6. 14:356392.

    Sziasztok!

     

    a vizesedésre szerintem is a jó sok folyadék és egy-egy pohár sör tökre bejön, a sör ugyanis az egyik legjobb vízhajtó... jó a csalántea hatásosabb meg egészségesebb, de terhesen az túl hatásos is lehet, úgy tudom nem ajánlják...

     

    tényleg szépen gömbölyödik mindenki, és tényleg milyen meglepő hogy milyen változatosak a pocakméretek... az enyém már jó nagy görögdinnye (igyekszem a hétvégén fotozni) úgyhogy folyton azt kérdezik tőlem úton útfélen, hogy mikor szülök...

     

    voltam dokinál is, és kicsit csodálkoztam 7,45 lett a terheléses cukrom eredménye (éhgyomri 4,58) de azt mondta a doki ez rendben van... én úgy tudtam 7 felett már magas... de szerinte 7,8-ig jó... kinek mit mondott a dokija?

    amúgy még a vizetelemben is volt baci meg fehérvérsejt meg vörösvérsejt, kérdeztem és azt mondta a baci miatt nem kell aggódni a fehérvérsejt a gáz de az meg olyan kevés, hogy nem kell azzal sem foglalkozni... meg azt mondta, hogy hüvelyváladék is keveredhet a pisibe (???) és attól is lehet... szerintetek?

    amúgy nem vagyok vérszegény aminek nagyon örülök, mert nem szedtem semmi vitamint vagy vasat és hát három éve vagy terhes vagyok vagy szoptatok :o))

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. március 6. 13:366391.

    Sziasztok,

    ezer éve nem jártam erre! Vagyis néha bekukkantottam, de arra már nem volt időm, hogy írjak is. Már tanítom be az utódomot, meg szabin is voltam.

    Wellnesselni voltunk múlt hétvégén, ami nagyon jól sikerült! Ott csináltunk pocakos fotókat is, este majd teszek fel.

    Láttam a pocakfotókat, mindenki nagyon csinos!

     

    Kérem:

    én a DM-es babylove-ot és az Avonos narancsbőrelleni kérmet használom és lekopogom, eddig nem jött ki csík. Volt pár eddig is az odalamon, de új szerencsére nem jelentkezett.

     

    Név:

    nálunk Máté lett a befutó. Anyukáméknak tetszett, anyósék húzták a szájukat, de így jártak. Nem volt közvéleménykutatás, h mi legyen, mi döntöttünk és punktum.

     

    Kilók:

    eddig +7kg-nál tartok. A wellnesses hétvégén ugrott kicsit meg, mert akkor adtunk a jónak és hát a szállodában is isteni kaják voltak. A héten kicsit figyeltem arra, hogy mit eszem és szerencsére egy deka sem jött rám pluszban. Amúgy meg a napi 1,5-2 liter folyadékot simán megiszom, szerintem az is segít, hogy kimossa a méreganyagokat és ne rakódjanak a kilók.

     

    Meló:

    én még hónap végéig dolgozok, de szerencsére már most is lightosaabban mint korábban. Az új főnököm nagyon rendes, és nem várja el, hogy én rohangáljak mindenért. Persze azért kivételezés nincs, de azt nem is várom el.

    Közben meg kezdjük a felújítást, április elején meglesz a konyha és a gardróbszekrény, és a terveink szerint április végére a babaszobával is végünk! Remélem összejön.

     

    Látom azért már a vásárlások is elkezdődnek..., mi még semmit nem vettünk. Úgy vagyok vele, hogy megvárom az április, és majd ha otthon leszek, akkor elkezdem beszerezni az apróságokat. Most főként a konyhafelszerelések után rohangálunk.

     

    A vércukorvizsgálat nekem is megvolt és jók lettek az értékek, de pontosat nem tudok, mert csak telefonon kérdeztem meg. Két hét múlva megyek dokihoz, akkor kapom kézhez az eredményeket.

    Jövő héten meg megyünk babamozizni. Már nagyon várjuk.

     

    Na jó sokat írtam! Megyek és visszaolvasok kicsit, mert eléggé le vagyok maradva!

     

    Szép napot és jó gömbölyödést!

    Salsi 26+1 (+7kg)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. március 6. 13:206390.
    Igen, igen tudjuk  De magamból indutam ki, és engem erre mindig figyelmeztetni kell, mert alig van meg a napi 1,5-2l folyadékom máskülönben. De most minden alkalommal ha lemegyek útbaejtem a konyhát és iszom 
    előzmény:
    fules0224 (6385)
    2009-03-06  12:49
  13. 2009. március 6. 13:016389.
    Csajok! Mához két hétre megyünk újra 4D-re. Úgy várom már!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. március 6. 12:586388.

    Én is rengeteget iszom,naponta legalább 2liter vizet!

    Sokszor úgy érzem mintha ki akarnék száradni,olyan vagyok mint egy pupu-teve,csak elöl hordom a púpom!

    De szerencsére még nem vettem észre,hogy vizesednék!Lehet,hogy majd most fogok!

    Ma vagyunk 28+0,+9kg

    előzmény:
    ebi85 (6382)
    2009-03-06  12:43
  15. Torolt_felhasznalo_543948
    Torolt_felhasznalo_543948
    2009. március 6. 12:566387.

    Sziasztok Lányok!

     

    Ebi! Én is elkérhetném a receptet?

    Jön a hétvége, lesz időm kutyulgatni a konyhába.

     

    Nézegettem a pocakos fotókat és megállapítottam, hogy bár kb 2 héttel fialatabb vagyok a többségnél, pocak tekintetében ugyanott járok, ha nem előrébb.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. március 6. 12:546386.
    Épp én is azt olvastam!  Lehet, hogy ez lesz a gond. Az utóbbi napokban kevesebet ittam, mint szoktam. itt volt előttem egy fél üveg (1,5 l-es) ásványvíz. Már meg is ittam. Csak nem tudom hogy fogom a buszon kibirni hazáig.
    előzmény:
    ebi85 (6382)
    2009-03-06  12:43
  17. 2009. március 6. 12:496385.
    azt elfelejtettem, de hát itt sztem tudjuk, hogy nekünk nagyon fontos 2-3 l folyadékot meginni.
    előzmény:
    ebi85 (6382)
    2009-03-06  12:43
  18. 2009. március 6. 12:496384.
    Igen,megkaptam!Köszönöm!Majd írok,hogy milyen lett!
    előzmény:
    ebi85 (6376)
    2009-03-06  11:45
  19. 2009. március 6. 12:446383.
    Ja?! A tengeri só meg kell a jód miatt  Én úgy tudom minimálisan jó ha sózod az ételt, csak miután elkészült ne sózd meg pluszba, mert akkor vizesedsz...
    előzmény:
    sbeetty (6381)
    2009-03-06  12:28
  20. 2009. március 6. 12:436382.

    Tegnap olvastam, hogy a vizesdésre minél több folyadékot kell bevinni. Szóval láb felpolcolva és folyadék literszámra  Nekem eddig nem vizesedett, viszont ma úgy éreztem a kezem picit bedagadt (már elmúlt), uh jó sokat iszom 

     

    Én is +11kg vagyok, 28+2 

    Nekem a combom és a fenekem kezdett el nőni... ez van.... 

    előzmény:
    sbeetty (6381)
    2009-03-06  12:28
  21. 2009. március 6. 12:286381.

    Köszi!

    Itt ücsörgök az irodában, a lábam felpakolva dobozokra.  Azt a minimális tengeri sót meg amit a kajába rakok nem tudom, hogy lehetne elhagyni.

    előzmény:
    fules0224 (6379)
    2009-03-06  12:17
  22. 2009. március 6. 12:226380.

    és sziasztok!

     

    végre péntek!

     

    Bababluz: ilyen avangartosan is csini vagy nagyon ezzel a gömbölyű pocival.

     

    Sokan mondják nekem, h nem látszik, hogy híztam, de én azért a nadrágjaimon észrevettem, hogy szűkebbek.

     

     Én biztos fogok még szakadni, mert két éve is szakadtam a szteroidos hízástól, sajnos. De azért kenegetem, hátha.

    Nekem a két oldalamon vannak csíkok, a hónom alatt, a melleim alatt, ill. a jobb combom belső felén.

     

    Reginka: remélem a baba aktív elsz az UH-on!;)

     

    25+6

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. március 6. 12:176379.
    pihentetni, felpockolni, és elhagyni a sót.
    előzmény:
    sbeetty (6378)
    2009-03-06  12:14
  24. 2009. március 6. 12:146378.

    Szia babas!

    Mióta  este nem felejtem el bevenni a Magne B6-ot azóta nem görcsöl a lábam.

    Viszont egy pár napja észrevetem, hogy vizesedik. Azzal mit lehet tenni???

    előzmény:
    babas (6377)
    2009-03-06  11:51
  25. 2009. március 6. 11:516377.

    Sziasztok

     

    Latom irtatok, hogy sokszor begorcsol a lab ejjel.

    Olyankor mit hasznaltok? Nekem is minden ejjel begorcsol min3 szor. Nem tudom mit kezdjek ilyenkor vele.

     

    Kilok: nekem mar +11 kg mutat a merleg, de szerencsere nem erzem a nagy tobblet sulyt. Igaz, ha vissza megyek a dokihoz lehet ha nem lesz el ragadtatva tole. De ez van. A lenyeg, hogy mi erezzuk jol magunkat.

     

    Es jo nonek a pocakok is.

     

    Pocakkenes: en simma Kallos testapoloval kenem, a melleimet is mert inkabb ott vannak csikok. A hasamon nem jelentkeztek meg.

     

    Ghandi: nalunk is ugyan ez a helyzet a meloba, senkit se erdekel itt se, hogy terhes vagyok, sot................

     

     

     babas

    25+1

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. 2009. március 6. 11:456376.
    ment a recept 
    előzmény:
    letty604 (6374)
    2009-03-06  10:57
  27. 2009. március 6. 11:266375.

    Sziasztok,

     

    Üdv. az újaknak, bár már lassan én is annak tűnök, oly régen jártam erre!

    Sorry, de mérlegképesre járok, tegnap voltam számvitel vizsgán, és elég komolyan készülődtem rá előtte, így a fórumozás sajna kimaradt néhány hete már...

     

    Örömmel olvasom, hogy mindenki jól van, szépen kerekedik!

     

    Krém: én a DM-es babylove-ot használom, nekem eddig nagyon jól bevált. Régebben voltak/vannak csíkjaim a fogyókúra-nem fogyókúra előző pár évéből, de most újakat még nem fedeztem fel szerencsére.

     

    Név: hát, ez nálunk is necces. A fiúnév az adott, a párom után Zsolt lesz mindenképpen. Viszont a lánynév az már az elejétől problémásabb volt, mert ami nekem tetszett, az vagy a páromnak nem, vagy a hosszú vezetéknévhez nem szerette volna hozzátenni, vagy nekem nem tetszett, amit ő talált ki.

    Végül a Lilinél maradtunk, bár ettől én nem vagyok annyira elájulva.

    A 20. héten kiskukacost látott a doki az UH-n, de erről én még nem vagyok teljesen meggyőződve.

     

    MA megyünk 4D UH-ra, remélem jól fog látszani minden, és a babó és ficánka lesz!

     

    Ja: 24+3!

     

    Kilók: most tartok +6-7 kg-nál kb., de szerintem ez nem olyan vészes.

    AMúgy sem voltam soha nádszál királykisasszony, mondjuk kövér sem, de azért volt mit fogni rajtam.

    Most főleg a pocimon látszik a kerekedés, bár én észreveszem a combomon is a gyűrődéseket, ami ugyebár néhány plusz kilócskát jelent abban az irányban is.

    De ezek majd jól lemennek, most az a lényeg, hogy a babócák rendben legyenek!

     

    Szép napot Mindenkinek!

     

    Reginka

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. 2009. március 6. 10:576374.

    Sziasztok!

     

    Ebi:elküldenéd nekem is a receptet?Nálunk rekord palacsinta evők vannak,úgyhogy holnap ki is próbálnám!

     

    Előre is,Köszi!

     

    előzmény:
    ebi85 (6369)
    2009-03-06  09:30
  29. Torolt_felhasznalo_150898
    Torolt_felhasznalo_150898
    2009. március 6. 10:536373.
    ebi, el tudnád küldeni nekem is a receptet? Imádom a palacsintát, s mindig a megszokott verziót csinálom. Rámférne egy kis frissítés.
    előzmény:
    ebi85 (6369)
    2009-03-06  09:30
  30. 2009. március 6. 10:516372.

    bababluz: Mind a kettő a fehérvérsejt számod mutatja. Én is írtam a héten, hogy káosz van nálam ezen a téren. Az én dokim is azt mondta, hogy semmi gáz, kismamáknál előfordul, de azért a következő hónapban is megyek egy teljes vérképre.

    A NEUT., azt hiszem a fehérvérsejtek fiatal alakja, valószínűleg azért van belőle több, mert a LYMPH (fehérvérsejt) kevesebb, tehát így próbálkozik a szervezet pótolni a hiányt.

    Remélem a következő laborra helyreáll a rend....

     

    ebi: Én is megkaptam a receptet. Köszi, hétvégén kipróbálom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  31. 2009. március 6. 10:386371.

    Sziasztok, 

     

    Csíkok: Megerősítem, én a lánykámmal csak azért babaolajoztam be néha  a pocakomat mert baromi száraz lett a bőröm. (Most extra zsíros lett, tiszta pati a képem, mint  a kamaszoknak, biztos ezért csodálkozik mindenki a koromon .) Szal semmit se tettem a csíkok ellen és nem volt egy sem, kivéve a barna cippzárt a köldöktől a szeméremcsontig, de az is elmúlt mire a lánykám 6 hós lett. Persze ettől függetlenül nagyon jól esik az ember lányának a finom kényeztetés, és persze mindenki kenegesse akinek jólesik, csak csodát ne várjon tőle, aki hajlamos (kötőszövetileg) a repedezésre.

     

    Meló:  nekem nagyon jó, mert akkor állok fel és sétálok kicsit, amikor jólesik (meg persze szuper ergonómikus széket hoztam be magamnak), de szerdán voltam egy konferencián, ahol nagyon elegáns de kényelmetlen székek voltak,valóban szenvedtem az üléstől. Amikor a lánykámat vártam, nekem a vége felé a fitt ball-on való ücsörgés (hintázás) jött be leginkább, érdekes módon ez kihatott a csajomra is, amikor kicsi volt és hasfájós (nekem meg számítógépes munkám adódott) a hasamra kötöttem a lányt és a fitt ball-on hintáztattam a gép előtt, így tudtam nyugiban dolgozni.

     

    Név: mivel megint nem tudjuk a gyerek nemét, nem eröltettem a kérdést, nekem még amikor megfogant a magzat, a lánykám egyszer elárulta, hogy hogy fogják hívni a testvérét, úgyhogy ha lány lesz, akkor azt a nevet kapja (csak mi ketten tudjuk), ha fiú, akkor meg a szülőszobán kiötlök valamit. Én se dobnám fel nagycsaládi megvitatásra, a Pálmán is megdöbbent a fél família, de megszokták. (Így utólag kénytelenek voltak. )

     

    Gömbölyödjetek szépen és nagy boldogságban!

     

    Márta (25+1)

    előzmény:
    ebi85 (6369)
    2009-03-06  09:30
  32. 2009. március 6. 09:496370.

    A múlt héten én is közöltem apával, hogy innentől ő fogja vágni a körmömet, mert már messze van a lábam!

    előzmény:
    gnokki (6364)
    2009-03-05  23:15
  33. 2009. március 6. 09:306369.

    Azt mondják, hogy aki hajlamos a csíkosodásra, az hiába keni magát akkor is csíkos lesz  Mindenesetre én hiszek benne, hogy enyhíteni lehet a csíkosodás mértékét ezekkel a kenceficékkel. Nekem a combom eleve egy kicsit csíkos volt, a kamaszkori növés miatt (nem mintha olyan magas lennék...). Eddig ott nem keletkeztek újabb csíkok.

     

    Próbáld ki a palacsintát! Kíváncsi vagyok izlik-e ?! 

    előzmény:
    sbeetty (6366)
    2009-03-06  09:06
  34. 2009. március 6. 09:276368.

    Jó reggelt!

     

    Én már túl vagyok ezene  avérvizsgálaton (nekem jövőhéten lesz a harmadik) és nekem is a LYMPH a normál tartomány alatt volt, és nem gond. Kismamáknál normális azt mondták. A másikat nem tudom.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_150898 (6367)
    2009-03-06  09:18
  35. Torolt_felhasznalo_150898
    Torolt_felhasznalo_150898
    2009. március 6. 09:186367.

    Szép jó reggelt mindenkinek!

     

    brigita, füles, ghandi: nagyon csinosak vagytok. Olyan mintha Nektek is csak a poci nőtt volna - jó, nem tudom, milyenek voltatok előtte, de most nagyon szépek vagytok . Szép nagy pocakok.

    Nekem mindenki azt mondja, hogy nem is látszik, hogy túl vagyok a 6. hónapon . Szal, megnyugodtam. 

     

    Rakok fel én is képet - a szerkesztés után kicsit avantgarde lett .

     

    Megvan a terheléses eredményem. 2 kivételével minden ok:

     

    1 - NEUT % 81,9                 50-75 helyett 

    2 - LYMPH % 12,1                20-50 helyett.

     

    Csak jövő héten megyek dokihoz, szal remélem ezek nem jelentenek semmi gázt. Tud vki ezekről vmit? S miért van PIROS és SZÜRKE vércukor. Viccesen hangzik. Védőnő annyit mondott, hogy 7,2 alatt kell h ogy legyen a cukor, akkor nincs gáz.

     

    Legyetek jók

    előzmény:
    fules0224 (6347)
    2009-03-05  11:30
  36. 2009. március 6. 09:066366.

    Köszi Ebi! Megkaptam!

    A mellem nekem is alul "szakadt szét" pedig kentem. Egy pár napj vettem észre a jobb csípőmön is a friss szakadásokat. De csak a jobbon!

    előzmény:
    ebi85 (6360)
    2009-03-05  18:52
  37. 2009. március 5. 23:466365.

    Gnokki (es tobbiek),

     

    mi ezert nem mondjuk el elore a nevunket, mert nem akarunk lehurrogast, szajhuzogatast. A nagymamak adhattak nevet nektek, most rajtatok a sor.

     

    Raadasul szep es hagyomanyos nev a Bogi is, gondolom, most sem Leukadiat valasztottal.

     

    Amugy eddig minden nev tetszett, ami itt felmerult a forumon, jo izlesetek van!

    előzmény:
    gnokki (6364)
    2009-03-05  23:15
  38. 2009. március 5. 23:156364.

    Sziasztok!

     

    sbetty: érdekes, nekem egyáltalán nincs szorulásom, sőt! 1 nap 3 x- 4 x megyek székelni de csak amióta szedem a Maltofer-t. Lehet, hogy a reggeli 3 deci kávém miatt?

     

    Roland: á, a fürdésről ne is beszéljünk! Napról-napra kényelmetlenebb. Amióta megszületett a kislányom csak zuhanyozom mert másra nem igen volt idő de így is egy kín szenvedés a vádlimtól lefele a fürdés, na meg a törülközés. Szerintem tegnap vágtam le utoljára magamnak a lábkörmömert mert az sem volt egy egyszerű történet.

     

    T.Kata: jól tetted, hogy elcsábultál, édesek a göncök. Én nagy teszveszes vagyok, adok-veszek. Rengeteg ruhát vettem már ott a Boginak és nagyon jó árban.

     

    A nevekkel nálunk is mindig probléma van, anyukám a saját akaratát akarja ránk erőltetni anyósom meg a száját húzza mindenre. Lehet, hogy titokban arra vár, hogy az ő nevüket adjuk a gyerekeknek?

     

    3 hét múlva megyek terhelésesre és lassan én is bejelentkezek 4D-re, már nagyon szeretném tudni a nemét, de csak a vásárolgatás miatt. Bogikám is a 30. hét körül mutatta meg magát és már nagyon nem bírtuk magunkkal, muszály volt vásárolgatnunk, így most rengeteg sárga, piros, fehér, narancs rucink van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2009. március 5. 20:406363.

    Fules: köszönöm  Te is szépen pocisodsz. Tök jó, hogy még mindig vékony vagy.

    Ibcso: pontosan mit jelent az, hogy pozitív lett az ellenanyagod?

    Luiz: drukk a jó cukorért!

    Kandika: Te vagy az első 3. trimeszteresünk

    Néha is ébredek arra, hogy "elfeküdtem" a csípőmet de ahogy Chrissy mondja ez még csak az előszele az elkövetkezendőknek fogunk mi még asszonykórust alkotva nyögdécselni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. 2009. március 5. 20:356362.

    Sziasztok!

    Hoztam én is egy képet, ezt ma csináltam :)

    Nem tudom a még dolgozó kismamik hogy vannak vele, de egyre kevésbé bírom visszaolvasni a hozzászólásokat, mert estére beájulok :(

    Az irodában egyre több a munka (kolléganőm kihasználja, hogy még vagyok, és szabira vagy táppénzre jár), közben tanítanom kéne az utódomat is, de nagyon lassan haladunk, ráadásul már nagyon-nagyon kényelmetlen ott ülni órákon át :(

    Bocs, nem panaszkodni jöttem, de úgy érzem, ti legalább megértetek, mert a kollégáim sz@rnak a fejemre, pont nem érdekli őket a gondom, állapotom...

    Na jók legyetek!

     

    ui: Füles, Te milyen vékony vagy! :)

     

    Ghandi 26+2

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  41. 2009. március 5. 19:066361.
    Sbeetty, ludmo elküldtem privibe!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  42. 2009. március 5. 18:526360.
    Nekem is csíkos lett a mellem  pedig én kentem is az eéejétől kezdve... nekem alul, mondjuk ez kevésbé zavar, mintha felül csíkosodtam volna... de majd elmúlik, vagyis halványodik. Remélem ennél rosszabb nem lesz.
    előzmény:
    Chrissy8000 (6359)
    2009-03-05  18:05
  43. 2009. március 5. 18:056359.
    Szoval bar a pocimon nincs csik, a mellemen azt hiszem lett oldalt egy-ketto. Olyan rohamosan nott az elejen, es a rosszullet miatt nem volt energiam ezzel foglalkozni, raadasul nem birtam semmilyen krem illatat, szoval mire eszbe kaptam mar keso volt. Na majd ha "leeresztenek" a lufik, meglatjuk mi is a helyzet.
    előzmény:
    Chrissy8000 (6358)
    2009-03-05  17:58
  44. 2009. március 5. 17:586358.

    Sziasztok lanyok, mar itt vagyok egy ideje, csak olvastam....

     

    szoval csak sorjaban: Nekunk is van, hogy Tami ejjel ficereg, szerencsere meg nem ebredek fel ra, de Apa tobbszor elcsipte mikor fordultaban oda rakta a kezet, olyankor reggel mondja milyen randijuk volt.

     

    Sziasztok Tik-tak es Nyanyiko! Irjatok bovebben magatokrol!

     

     

    Puhamancs: ha az adobvallas miatt kerdezted a csaladi kedvezmenyt, hat koszi es koszi a valaszokat mindenkinek, mert a parom is nemsokara csinalja a bevallasokat es elore  latom, hogy itt akadt volna el. Mondjuk  meg varunk egy papirt az OEP-tol, remelem megjon idoben...

     

    Kandika: Jo a pocak foto, es a hajad is ok, legalabb is ebben a kep meretben.

     

    Tobbieknek is nagyon szepen gombolyodik a pocak, es ismet meg kell allapitanom, hogy mindenki nagyon csinos es sehol sem latszanak kg-k.

     

    T.Kata: A Nimrod nagyon szep es kedves nev. Szerintem ne bajlodjatok a becezessel, majd a baba vagy egy rokon gyerek mondd valami aranyosat. A Botond nehany eve felkapottabb nev, de  az is szep. A rucik is nagyon edesek. Nekem a narancs tetszett. Most mar nem baj ha elcsabulunk, orokke ezt sem lehet huzni. En azert probalok kitartani a 30. hetig.

     

    Brendolin, kitartas a munkaban es mindenkinek aki meg dolgozik. Gondolatban azert veletek vagyunk.

     

    Roland: Ami a kilokat illti en haromszor eszem egy nap. Kozben neha gyumolcs, ha rossz vagyok edesseg. Ha ugy erzem ugrik a merleg, vacsira abonett jon yoghurttal, vagy korozottel, vagy csak gyumolcs yoghurt, vagy csak gyumolcs es ettol altalaban minden helyreall.

    Ami pedig az anyagiakat illeti, tobben is vagyunk nem tul jo helyzetben (remeljuk csak atmenetileg) de hat mindig tortenik valami es a dolgok megoldodnak es juniusban jonnek a babak es akkor aztan itt lesz az orom. Ez a lenyeg!

     

    Farkcsont: Nekem is faj es neha siman hanyatt fekve is nem csak ulve, de ugy sejtem ez meg csak az eloszele annak ami meg jon majd.

     

    Palacsinta: En imadok palacsintat sutni, neha reggelire is szoktam hetvegen ha elfelejtunk peksutit venni. Pikk pakk megvan es isteni fincsi, gyerekkorunkban,hogy orultunk volna ha reggelire lehetett volna.... Szoval van egy nagy Tefal palacsinta sutonk, nem kell bele olaj sem es eleve vastagabb palacsintakat csinalok mert nem szeretek vizet rakni bele... Es igy nem is kell sok es nagyon gyorsan megvan.

     

    Pocak: Eddig Nivea testapolo, semmi csik, de pont ma vettem a Rossmannos pocak kremet (sogorno ajanlasa, ezt hasznalta,nincs csikja) hatha a nagyobb novekedesekhez kell a profibb krem.

     

    Hat most hirtelen ennyi, igy a 24+1-ben.  Bocs,hogy hosszu.. xxx, C

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. Torolt_felhasznalo_543948
    Torolt_felhasznalo_543948
    2009. március 5. 16:016357.

    Sziasztok Lányok!

     

    'Örömmel' olvasom (már ha lehet az ilyesmit örömmel olvasni), hogy nem vagyok egyedül ezzel a farokcsont-fájdalommal.

     

    Nekem a kispapa az istennek sem akarja elhinni, hogy így a kiskölökkel a pocakomban simán el tudom ülni a farokcsontomat, mert hogy ő ilyet csak akkor érez, ha a biciklitúra során feltöri a fenekét az ülés.

     

    Mostanában kezdett kicsit furcsán rám nézni, hogy milyen csodabogár lettem így kismamaként, hogy a kellőképpen kipárnázott fenék ellenére is elülöm a farokcsontomat, de ezek szerint nem vagyok egyedül és nem egyedi az esetem...

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. 2009. március 5. 15:286356.
    Este begépelem és elküldöm  Meg majd a honlapcímet is ahol nigellás receptek vannak. Most mennem kell... lámpát veszünk a babaszobába 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2009. március 5. 15:146355.

    Sziasztok!

     

    Gömbölyödnek a pocakok szépen  Én asszem ma léptem be a 3. trimeszterbe, ma vagyok 27+0 Innentől lesz "terhesség", kezdem is érezni, éjszaka a szopipárnához bújok, nem a férjemhez (aki reklamál is ), fáj a szeméremcsontom, a farokcsontom, éjszaka ha nem rakok a lábaim közé támasztékot a csípőm, keményedik a hasam ha gyorsan megyek és nőcisen felöltözni is igazi kihívás, mindenben úgy nézek ki, mint aki alul 2 pálcika a több rész meg egy óriási dinnye Tegnap már kényelmetlen volt a földön ülve legozni a gyerekkel Viszont az Ikeában tegnap este az óriási tömegben átadtak egy asztalt, hogy ne állva egyek a nagy hasammal + gyerekkel Annyira meglepődtem, megköszöntem vagy 3X

     

    Ibcso: sajnálom az ellenenyagot miért, egyébként van vmi ok, amiért sanszos egy transzfúzió szülésnél? 

     

    Pocakkenés: én sima testápolóval kenem a pocimat, most pl. Nivea van itthon. A pocakkrémek nekem túl sűrűek, nehezen szívódók, az olaj meg számomra kész katasztrófa.

     

    Ebi: szerintem is normál a szex utáni keményedés, nekem amitől megijedtem görcs volt nem akart múlni.

     

    Nevek: nálunk Anyósom a beszólóember a családban, még Márknál próbálkozott minden félével, pl. mindenképpen legyen két neve a gyereknek, hogy majd választhasson, nem is teszett neki az egyik választásunk sem. De én már alapból lepattintom és visszaszólok ha beledumál a dolgainkba Anno azt is közöltük vele, hogy volt 2 lehetősége nevet választani a két gyerekének, ez most a mi dolgunk

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2009. március 5. 15:136354.

    Én az Avent Stria elleni krémjét használom. Nem vagyok egy nagy testápoló kenegető (inkább hidratálós tusfürdőt szoktam használni, azzal két legyet ütök egy csapásra) viszont csíkos sem szeretnék lenni, úgyhogy igyekszem legalább két naponta pocakot kenni. Ennek isteni az illata, én is és a párom is imádjuk.

     

    Én is ma kértem időpontot 4D-vel kombinált 28.heti ultrahangra. A dokim ezt javasolta, mert így egy költséggel megvan amit ő szeretne és az is amit én. 17-én megyünk. Már nagyon várom.

     

    Keményedéseim néha nekem is vannak, de akkor bekapok egy extra magnéziumot és elmúlik.

     

    Ebi: megírod a receptet?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  49. 2009. március 5. 15:056353.

    Ebi! Küld el priviben légyszi!

    Én is DM-est kencét használok, de nem a krémet, hanem az olajat. A krémnek az illata nekem sem tetszett.

    előzmény:
    ebi85 (6351)
    2009-03-05  13:42
  50. 2009. március 5. 14:546352.

    Sziasztok!

     

    én most megyek a dokihoz remélem a cukor rendben lesz mert nagyon nem szeretnék diétázni mostanában olyan jól esik a csoki meg a hasonlók.

    összeírtam, hogy miket kell kérdezzek, kérjek a dokitól mert amúgy tuti elfelejteném (apaságihoz papír, táppénzhez ajánlás)

     

    szerintem a kilók miatt nem kell aggódni, inkább az gond, ha hirtelen jönnek a kilók mint az enyéim múlt héten egy hét alatt kettő... ez is csak akkor gáz ha az ember nagyon elkezd vizesedni mert a hirtelen súly növekedés utalhat arra, hogy nagyon sok a víz ami nem jó... nálam viszont csak arra utal, hogy sokat ettem és sajnos ellentétben eddigi jó szokásommal szinte csak szar kajákat mint csoki, nutella, fagyis, keksz... egyszerűen mást nem kívánok pár falat főtt kaja amit a gyerek meghagy de amúgy meg csak ilyenek, szóval nincs min csodálkoznom

    viszont most már biztos vagyok benne, hogy rossz a mérlegünk mert aszerint fogytam és megint csak plusz 6,5 kilónál tartok a ma reggeli mérlegelés szerint (amúgy egy héten kétszer szoktam méreckedni) úgyhogy kezdek parázni hogy mennyi lehet ténylegesen amit híztam. egy hét múlva megyek védőnénihez ott majd kiderül az igazság a mázsálásnál...

     

    én mostanában este a gyerekkel együtt elalszom aztán hajnalban úgy nagyjából 3 és 5 között nem bírok aludni aztán 6-7 felé visszaalszom amíg nem ébreszt a gyerek úgyhogy apával lassan időpontot kell egyeztetnünk már csak egy beszélgetéshez nincs így aztán nem tudom mi lenne szex közben, után... pedig már jó lenne emlékeztetni magam... amúgy eddig az votl hogy közben gyerkőc mindig csöndben maradt aztán utána meg beindult ezerrel...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  51. 2009. március 5. 13:426351.

    Jók ezek a pocakfotók!  Majd igyekszem én is csinálni megint.. nekem elég sokat gömbölyödött az utóbbi hetekben. Ma vagyunk 28+1 

     

    Brigi köszi a választ az összebújós kérdésre... akkor nem izgatom magam, ha az orvosod ezt mondta. Majd másfél hét múlva én is rákérdezek.

     

    Én is Dm-es krémet használtam ugyanezt, de a férjem nem bírta a szagát... furi volt ahogy a bőrőmmel keveredett. Most a rossmann termékét használom, ez is ugyanolyan jó sztem. Az illata finibb és a krém kicsit folyékonyabb  

    előzmény:
    birgita (6344)
    2009-03-05  10:00
  52. 2009. március 5. 13:396350.
    A kisütés is gyorsabb. Fél perc au egyik fél a másik oldala. És ez olyan amcsi palacsinta, vastagabb a tészta, de nagyon könnyű, és így nem ekll 30at sütni, elég fele ennyit is 
    előzmény:
    sbeetty (6346)
    2009-03-05  10:07
  53. 2009. március 5. 13:106349.

    Na ennyit a visszaolvasásról. Lizi felébredt.

    Majd még megpróbálok ma jönni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  54. 2009. március 5. 12:386348.

    Sziasztok!

     

    Elég zűrös volt a múlt hetem, úgyhogy  próbálok visszaolvasni, remélem sikerül.

    Voltam múlt szerdán a védőnőnél. Hát sajna pozitív lett újra az ellenanyagom, úgyhogy transzfúzió esetén csak (idézem) ” választott vörösvérsejt koncentrátumot” kaphatok.

    Jövő héten megyünk 4d-re (remélem megmutatja, hogy mi van a lába között) és cukorterhelésre pedig 3 hét múlva.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  55. 2009. március 5. 11:306347.

    Sziasztok!

     

    én is hoztam egy képet.

     

    Birgita: nagyon szép gömbölyű a pocid!

     

    Én Gabi babaolajjal kenegetem a pocimat.

     

     

     

    Ludmo: örülök, hogy jó letta cukorterhelésed!

     

    Kata: tündériek a ruhák!

     

    Tegnap du. voltam a nődokimnál, megnézte a cukorterhelés eredméynét, kicsit beszélgettünk, mondta, hogy jól nézek ki, de látszik, hogy keveset alszok, meg júniusban 3 napot nem lesz:(, meg milyen vitamint szedjek stb.

     

     Esik az eső:(, de legalább nincs hideg.

     

    Álmos vagyok, megint korán keltem:(. Nem bírtam visszaaludni, ahogy apa elment otthonról.

     

    25+5

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  56. 2009. március 5. 10:076346.

    Sziasztok!

     

    Olyankor nekem is bekeményedik a pocim. De nem fáj, és utána hamar elmúlik.  

    Ebi! Nem a tészta elkészítése a probléma, hanem a kisütése!

    előzmény:
    ebi85 (6343)
    2009-03-05  09:22
  57. 2009. március 5. 10:036345.
    És végre van pocakképen. bár jó hülyén nézek ki rajta...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  58. 2009. március 5. 10:006344.

    Sziasztok!

     

    Végre ismét van egy kis időm fórumozni. Eléggé elhavazódtam

    Szia Tik-Tak , szia Nyanyikó, üdv közöttünk

    Gratula mindenkinek, akinek jó lett a cukra  Én csak sóvárgom a csokik, meg a pizzák után, na és a palacsinta is megmozgatta a fantáziámat. Kicsit étel centrikus lettem az utóbbi napokban

    Luiz: A 28. héten +8, az nem is olyan gáz.

    Fules: Cseles vagy a zoknival

    Kata: Nagyon édesek a ruhák. Ismerem ezt az elcsábulok érzést, velem is megesett már

    Ludmo: drukk, hogy rendeződjön a fehérvérsejt káosz. A tescoban én is szereztem be szetteket. Tök jó áron vannak és szerintem jó az anyaguk is.

     

    Nekem is bekeményedik összebújás után a hasam, de legrosszabb esetben is 1 óra múlva elmúlik. Nekem azt mondta a doki, hogy ezzel most még semmi gáz nincsen.

     

    Sokat küzdöttünk a néven mi is. Végül több hét listázás és kihúzogatás után a Zsigmond maradt. Volt, aki húzta a száját – anyukám is – de különösebben nem érdekel.

     

    Ti mivel kenegetitek a pocakot? Én a DM vettam babylove olajat. Remélem, beválik.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  59. 2009. március 5. 09:226343.

    Jó reggelt! Délelőttöt!  

     

    Üdv setroknak, tiktaknak és nyanyikónak! 

     

    kandika:

     

    Szex után (de valamikor közben is) nekem is megkeményedik a hasam. nem fáj, és ha abba hagyjuk akkor hamar el is múlik. Emaiatt aggódjak? Másfél ht múlva megyek dokihoz, akkor megemlítem neki, de előtte tegyek valamit, vagy szerinted/szerintetek ez van olyan komoly, hogy szóljak neki most?

     

    TKata:

     

    Az én anyumnak egy olyan nevet sem tudtunk mondani ami felhőtlenül tetszett volna neki. Mindegyikre kitalált valami viccet, vagy h hogyan fogják gúnyolni a gyerekek...  ezt nem rossz indulatból csinálta, csak ilyen vicces nagymami  Bár inkább anyum vicceit hallgattam mint az anyósom név javaslaait 

    Amúgy nálunk is én voltam az aki a sok nevet hozta, a férjem meg sorra megvétózta őket ... Ez az egy név volt amiben sikerült megegyeztnünk 

     

    Sbeetty:

     

    nekem van egy nagyon jó és gyors palacsinta receptem.  ASpektrumon láttam a Nigella konyhájában  Én is imádom a palacsintát, de nem bírom a sok pepecselést vele.... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  60. 2009. március 4. 20:536342.

    Sziasztok!

    Úgy látszik én vagyok az egyetlen éjszaki bagoly...

    Ma voltam dokinál, minden rendben a bébivel, most már a doki régebbi típusú ultrahangján is látszik a kuki. (Nem mintha Hajdú doktornőben nem bíznék, de mégiscsak a 18. héten nézte).

    Cukorterhelésem is rendben, viszont a fehérvérsejtjeim totál káosz, egyik alacsony, másik magas, ráadásul a vizeletemben is van egy kicsi. A doki szerint nem vész, de azért két hét múlva ismétlünk.

    Én is gyűjtögetem már a kelengyét, az akciós cuccok között tök jókat lehet kifogni. A héten a Tescoban sikerült jó kis szetteket (rugi, body, nadrág, kardigán, sapi) találni nagyon jó áron (2500 Ft).

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  61. 2009. március 4. 16:476341.

    Irtam egy hosszut, nem elszallt???

     

    Akkor meg1x...

     

    Roland: erdekes, en epp parazok amiatt, hogy csak 6 kilot hiztam eddig, a 26. hetet taposom. Mondjuk amugy sem vagyok egy vekonysag, de inkabb kerekedjek szepen, mert arra sem jo am gondolni, hogy a baba esetleg tul pici...nekem ugye mondtak, hogy a placenta tul lenn van, felig a mehszajon.

    Szoval ne aggodj, majd szoptatassal leadod valahogy, meg lemegy ugyis a sulyodbol rogton valamennyi!

     

    TKata: gratula a kisfiuhoz! Nekem a listadrol a Nimrod es Milan nevek tetszenek leginkabb. Vagany ruhakat vadasztal, a csikosak nagyon tetszenek!

     

    Setrok: emlekszem rad, te voltal, aki sokat hanytal...ugyes vagy a diplomaval, jo szervezo lehetsz, ha gyerekek mellett sikerult!

     

    Kandika: szep kismama vagy, te tenyleg csak pocira hiztal...

     

    En megvagyok, cukorvizsgalatom meg nem volt, nem tudom, mikor lesz. Ket het mulva megyek orvoshoz ujra, addigra remelem, helyen lesz a placenta.

    Ruhakat sem vettem meg, rakwerdezek, tenyleg lanyka-e az illeto...eddig egy ikeas komod es pelenkazo van meg a kelengyebol.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  62. 2009. március 4. 14:356340.

    Sziasztok!

     

    Tényleg nagyon el van tünve mindenki!Vagy csak lustulunk?!

    Eddig én is,csak olvasgattam!

    Jó látni(olvasni)hogy ti is elkezdtétek a babarucik gyűjtését!Én is elkezdtem,amíg van energiám,mert mostanság hamar elfáradok!

    T.Kata:Nagyon arik a kisruhák,és gratula a kisfiúhoz!

     

    A kilókal meg már nem foglalkozok,én is 9kg-nál tartok mint a többség úgyhogy  nem aggódom!A picur érezze jól magát az a fontos!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  63. 2009. március 4. 12:536339.

    Szia T.Kata!

    Annyira édik ezek a csöpp cuccok! Én is pont tegnap kaptam tesómtól egy szatyor igazi csajos ruhákat. Nyári napozókat, body-kat, rövidgatyókat. Rózsaszin, hímzett gatyó. És egy falat!

    előzmény:
    T.Kata (6336)
    2009-03-04  12:21
  64. 2009. március 4. 12:476338.
    Én már rég állva zuhanyzok. Kicsi kádunk van. Már nem tudok kiszálni belőle, ha bele ülök. Én egyébként is jó meleg vízben szerettem ücsörögni. Azt meg nem lehet.
    előzmény:
    Roland0713@citromail.hu (6335)
    2009-03-04  11:46
  65. 2009. március 4. 12:236337.
    ja, és az uh fotó ami szerint kiskukisunk van,a  doki szerint eléggé egyértelmű..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  66. 2009. március 4. 12:216336.

    Sziaszok Lányok,

     

    Képzeljétek elcsábultam... a héten voltam egyik barátnőmnél akinek van már egy 10 hónapos kisfia, és jól kifaggattam őt mindennel kapcsolatban, cserébe ő megfertőzött a tesz-vesz és vatera lázzal. azóta folyamatosan azt böngészem és tényleg hihetetlen hogy milyen édes, szép, babarucik vannak párszáz forintért. Már licitáltam is jópárra, mert nem bírtam ellenállni.. Ma meg be kellett mennem Vácra és rábukkantam "teljesen véletlenül" egy angol használt ruhás butikra, ahol szintén a táskámba ugrott néhány kihagyhatatlan darab.. mellékelek fotókat, szerintem nagyon cukik!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  67. 2009. március 4. 11:466335.

    Sajnos az a baj, hogy én a ducibb kategóriába tartozom!

    Azt mondták, hogy az lenne nálam a normális, ha max. 10 kg-ot híznák a babával. Rajtam alig látszik meg most a 25. héten , hogy babát várok!Mások meg ilyen idős terhesen már olyan szép gömbölyű pocakokkal közlekednek!

    Van olyan kismama közületek akinek már kis gondjai akadnak a fűrdésnél? 

    előzmény:
    Brendolin (6333)
    2009-03-04  11:04
  68. 2009. március 4. 11:116334.

    sziasztok!

     

    én 9 kg-nál tartok, de már vagy két hete 69 kgn áll a mérleg. Remélem nem ragadt be.

     

    Palacsinta: túrósat kérek! meg sajtos is jöhet! imádom, csak sütni oan fárasztó.

     

     Roland: örülök, hogy jó lett a terhelsésedet!

     

     álmos vagyok.

    éjjel megint begörcsölt a lábam:(, a kis pöcsös elég sokat denszelt este is, éjjel is:). kis ficánka:).

     

    apjuk meg kis gömböcnek hív.

     

     

    Szép napot, itt süt a nap!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  69. 2009. március 4. 11:046333.

    Szia!

     

    Most direkt visszaolvastam, hogy hol tartasz a kilókban, de szerintem egy kicsit túlaggódod a dolgot. Febr. 19.-n azt írtad, hogy 4 kg.-ot híztál, tehát most kb. 6 kg-nál tartasz. Ha megnézed, hogy ki, mit írt, láthatod, hogy 1-2 kivétellel már kb. 9 kg-oknál tartanak a csajok. Ilyenkor a nagykönyv heti fél kg-ot ír, de aki az elején nem nagyon hízott, az várhatóan ilyenkor többet. Természetesen azért függ a testalkattól is az egész, mert általában aki ducibb, attól inkább azt várják, hogy kevesebbet hízzon. Az én dokimat egyébként egyáltalán nem érdekli a hízás, a védőnő meg csak annyit mond, hogy ez még belefér. Már korábban írtam én is, de úgy láttam másnak is tapasztalata, hogy nem feltétlenül hízik az ember az utolsó harmadban olyan sokat, a többség a középső harmadra esik. (persze vannak kivételek)

    Szóval ne aggódj, majd ha esetleg már 15 kg felett tartasz, akkor már lehet gondolkodni a visszafogottabb étkezésről, persze nem a fogyókúráról.

     

    Üdv., Éva

    előzmény:
    Roland0713@citromail.hu (6330)
    2009-03-04  10:28
  70. 2009. március 4. 10:496332.
    Persze megértem. Én államiban fogok szülni, és nem lesz őssejtlevétel sem. A magándokim sem túl drága. Úgyhogy úgy döntöttünk, hogy a 2 4d-s UH belefér.  Az első is hatalmas élmény volt. Most meg már látni fogjuk az arcát is! Annyira kíváncsiak vagyunk rá!
    előzmény:
    csinicsani (6331)
    2009-03-04  10:44
  71. 2009. március 4. 10:446331.
    Hát én se nagyon szoktam palacsintát sütni , de most úgy megkivántam hogy nem tudtam ellenállni. Mi 18. án megyünk de sima Uh lesz , mert úgy döntöttem h nem csinálunk 4 D-t, mert amugy is lesz elég kiadás (magánszülészet, őssejt...)igy félre rakom azt a pénzt másra
    előzmény:
    sbeetty (6329)
    2009-03-04  10:24
  72. 2009. március 4. 10:286330.

    Sziasztok kismamik!

     

    A terheléses cukor eredményem, jó lett nem kell diétáznom! És mégis kéne valamit tennem mert, 2 hét alatt 1,8kg-ot híztam!

    Ettől telesen rosszúl lettem, mert még 15 hét hátravan! Attól tartok, hogy még egy 10kg rámjön még a szülésig ami nagyon dúrva lenne! De hál istenek a baba jól van ezt minden nap tudatja velünk! Sajnos nem úgy jönnek össze mostanában a dolgaink ahogy szeretnénk. A kocs lízing múlthónap óta majd 10 ezer forintot emelkedett! A páromnak kevesebb a munkája és jövőhónaptól már én sem dolgozom. Azt hiszem el kell kezdenünk egy 2 hét múlva vásárolgatni, hogy a pici érkezéséig minden meglegyen. Hát ez van. De minden rosszért júniusban kárpótólni fog a kisbabám!

     

    Remélem kismamik ti is jól vagytok!

     

    25+1

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  73. 2009. március 4. 10:246329.

    Az finom! Csak én nem szeretek kínlódni vele.  

    Mi is jól vagyunk. Kisasszony nálunk is ezerrel bulizik odabent. Mi 20 vagy 21-én megyünk 4d-re! annyira várom mr, hogy láthassuk! Akkor leszünk 28 hetesek.

    előzmény:
    csinicsani (6327)
    2009-03-04  10:20
  74. 2009. március 4. 10:206328.

    Sziasztok!

     

    T. Kata:  Én is gratulálok a kis kukacoshoz. 

    Nálunk is a magyar nevek vezettek a férjemnél, héber név pedig szóba sem jöhetett. Ő pl.  Gyöngyvért szeretett volna, de nekem annyira nem tetszett, viszont a Gyöngyi igen, úgyhogy az lett a neve a kislányunknak.

     

    Luiz: A lábdagadás szerintem egyre többünket érint majd, főleg, ha bejön a jóidő. Igazából ez természetes dolog, a terhesek nagyrészénél előjön, csak arra kell ügyelni, hogy máshol ne dagadjon nagyon az ember. Arc, kéz, test, mert az a magasvérnyomással együtt lehet a terhességi mérgezés jele. Amíg éjszaka, vagy hosszabb pihenés alatt elmúlik a lábdagadás, addig egyáltalán nincs baj.

     

    Örömmel mondhatom, hogy nekem is jó lett a terheléses cukrom, egészen 5,8. Az még éhgyomrinak is jó, úgyhogy teljesen megvagyok elégedve. Nagyon jó, hogy a többségnek jól sikerült és akinek egy kicsit rosszabb, az bizakodhat benne, hogy átmeneti állapotról van szó és szülés után helyreállnak a dolgok.

     

    Ja és jó pihenést, készülődést azoknak, akik már otthon vannak! Én még mindig irígykedem, de sajnos a cégünknél történt változások miatt most nem is nagyon tehetném meg, hogy kivonom magam a forgalomból, mert akik maradnak, azok totálisan ki fognak készülni a sok munkától.

     

    Szép napot mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  75. 2009. március 4. 10:206327.

    Szia sbetty, nem láttam h irtál, mert éppen palacsintát sütöttem hogy aztán . Mi jól vagyunk köszi, léányzó nagy ficánka , kb két hét múlva megyünk dokihoz már nagyon várom h lássuk újra a pincurt.

    Te hogy érzed magad?

    előzmény:
    sbeetty (6326)
    2009-03-04  09:48
  76. 2009. március 4. 09:486326.

    Szia Csinicsani!

    Hogy vagytok?

     

    előzmény:
    csinicsani (6325)
    2009-03-04  09:47
  77. 2009. március 4. 09:476325.

    Sziasztok,

     

    hol van mindenki ??????

     

    T.Kata érdekes mi inkább olyan neveket kerestünk mindig ami nem becézhteő, mert a becézés sokszor rontja a név szépségét. Nekem a Nimród tetszik de az nem magyar hanem asszir eredetű....amugy a férjem Andor és a fiam Csanád ...ja és a Csanád az ősmagyar eredetű férfinév

    előzmény:
    T.Kata (6323)
    2009-03-03  17:18
  78. 2009. március 3. 17:266324.

    Köszi mindenkinek kicsit megnyugodtam, hogy nem csak az én bokám dagad egy kicsit... igyekszem mikor ülök legalább felpolcolni, de majd azért megemlítem a dokinak is...

     

    akartam még írni nektek, hogy mindenki kenegesse a hasát mert jelentem ér valamit... az elsővel minden este kentem és csak a legvégén lett két nagyon halvány csíkocskám, most viszont csak párszor volt időm kenegetni mert mindig bealudtam vagy elfelejtettem és már most zebracsíkos lett a pocakom... ezen már kár keseregnem de igyekszem legalább kenegetni, hogy ne kapjanak társaságot a kis csíkjaim... ti meg kenegessétek bőszen mert én vagyok rá az élő példa, hogy van értelme nem csak a hajlamon múlik a dolog...

     

    gyomorégésre nekem tényleg bejött a mandula azóta nem kellett Rennit bevennem na meg persze azért megnézem mit eszem meg pláne este... semmi zsíros vagy nagyon fűszeres viszont nem tudom megállni a mandularágcsálást egy két szemnél hanem mindig több fogy ami nem túl kedvező anyagilag sem arról nem is beszélve hogy mennyire hízlal és még pattanásos is lettem tőle... de hát valamit valamiért

     

    setrok gratula a diplomamunkához és tényleg nem semmi, hogy két kicsi meg egy nagyobb mellett pocakosan erre még volt erőd... biztos jól szervezed a dolgokat... remélem több gyerek mellett nekem is jobban megy majd az időbeosztás

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  79. 2009. március 3. 17:186323.

    Sziasztok Csajok!
     

    Először is üdv az újaknak!

     

    Nagyon köszönöm a sok gratulációt a kis kukisunkhoz!

     

    Sokan kérdeztétek a neveket, hát ugyan még nincs eldöntve, (persze nekem nagyon sok tetszik, a párom eléggé kritikus) szóval a Nimród és a Botond van versenyben jelenleg. Tegnap mondtam anyukámnak, és a Nimródtól kigúvadtak a szemei..

    Mondjuk nekünk mindkettőnknek tetszik nagyon, csak az a bajom vele, hogy nem tudom hogyan lehetne becézni... lehet hogy ezért a Botond lesz a befutó(az már régi kedvenc, úgy mint az előző verziónál a  Laura) Egyébként nekem nagyon tetszene még: Andor, Milán, Dávid, Csanád... de mint modtam a párom kritikus és csak magyar nevet akar és persze a vezetéknév sem mellékes, így maradt ez a kettő!

     

    Most megyek mert már megint, majd kilyukad a gyomrom..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  80. Torolt_felhasznalo_495896
    Torolt_felhasznalo_495896
    2009. március 3. 16:166322.

    üdv!

     

    jelentem, én június 25.-re vagyok kiírva, úgyhogy ha jól olvasom, itt a helyem! :)

     

    a gyomornyűgökön már túlvagyok, nekem bejött a mandularágcsálás, de a tej is jól tudott esni egy kevés minél ízetlenebb keksszel, meg egy jó séta.

     

    drága jó gyermekem (ő a második) mélységesen eltitkolta eddig a nemét, a család szét is akar cincálni, hogy menjünk már el egy 4D-s(szerintem az 3D, de mindegy) UH-ra, de a párommal kötjük az ebet a karóhoz, és majd csak a 30. héten megyünk! hi hi hi 

    addig meg rágódhatok, hogy jó lesz-e az a 30 tonnányi rózsaszín ruhanemű, amit "megörököltünk" a rokonoktól, vagy irány a fiús színek nagybevásárlása :)

    előzmény:
    gnokki (6318)
    2009-03-03  13:49
  81. 2009. március 3. 16:026321.

    Sziasztok!

     

    Egyre többen hagyjátok abba a munkát, gratula!

     

    Sbetty: én is Maltofer Folt szedek és anno is azt szedtem de nekem volt tőle székrekedésem. Mondjuk az alapból a vastól van, nem gondolom hogy nagy különbségek lennének az egyes készítmények között.

     

    Luiz: én is most vettem észre, hogy este meglátszik a zokni nyoma, pedig Márkkal nem vizesedtem Viszont ujjal benyomva még nincs lenyomat, úgyhogy nem lehet vészes.

     

    Marcsi: a laborom nekem is csillagos mintás, de terhesen a legtöbb csillag normális Márkkal az utolsó laboron a koleszterinem majdnem 9 volt ( 5 körül normál), most is 7 körül

     

    Csinicsani: én sem tudtam, mi a pampo nálunk az tutyi

     

    Setrok: gratula a szakdolihoz nem semmi gyerekek mellett pocakosan Izé, Te hogy ellenőrzöd magadnak a méhszáj nyílást? én nem merek oda nyúlni

     

    T.Kata: gratula a kukishoz! neve van már?

     

    Tegnap délután férjemmel kihasználtuk a gyerek alvásidejét de úgy begörcsölt a pocakom utána, hogy megijedtünk, remélem nem a méhszájam kezdett nyílni.   úgyhogy most lehet hogy jön az önmegtartóztatás szülésig

    Rakok én is egy 26 hetes pocakfotót, a hajamat kéretik nem nézni, növesztem és szombaton megyek fodrászhoz hogy kezdjen vele vmit, mert nekem nem megy

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  82. 2009. március 3. 14:046320.

    estére nekem is vizes, de pihenésre sokkal jobb.

    A zoknijaim gumiját meg elvágtam, így nem nyomódik be annyira:).

    előzmény:
    marcsi0211 (6315)
    2009-03-03  13:35
  83. 2009. március 3. 13:576319.
    Nekem napi 2-őt írt fel a doki. Milyen a tapasztalatod? Nem volt tőle székrekedésed? a védőnő azt mondta, hogy azért íratja fel ezt, mert ettől nem lesz. Kíváncsi leszek.
    előzmény:
    gnokki (6318)
    2009-03-03  13:49
  84. 2009. március 3. 13:496318.

    Sziasztok!

     

    sbetty: én szedem a Maltofer Folt, naponta 1 x.

     

    Luiz: sajnos én is vizesedem de még tűréshatáron belül van a dolog. A kislányommal olyan nagyon vizes volt a lábam, hogy a 38-as cipőimbe nem fért bele a lábam, anyukám 40-es cipőit hordtam. Gondolom most sem lesz másképpen.

     

    tik-tak: üdv közöttünk!

     

    setrok: csak azt tudnám, hogy honnan van ennyi energiád?! Én az egyszem lányom mellett nem tudom behozni a lemaradásaimat. Le a kalappal!

     

    T.Kata: gartula a kisfiúhoz! Nevetek van már?

     

    Enyém babuci is nagyon mozgékony, Bogi fele ennyit sem mocorgott. Mondjuk nem is bánom mert kellemes érzés, még most.

    Nagyon szenvedek ettől a fránya gyomorégéstől. Kipróbáltam a mandulát de sajna a családom felzabálta előlem és nem tudtam kitapasztalni, hogy jó-e vagy sem.

     

    24+1

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  85. Torolt_felhasznalo_543948
    Torolt_felhasznalo_543948
    2009. március 3. 13:386317.

    Köszönöm szépen az információt!

    Épp most csinálom az adóbevallásomat és ennél a sornál meg voltam lőve.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  86. 2009. március 3. 13:366316.

    tegnape ste nekem is ki kellett rohannom, mert rálépett, vagy mit csinált.

     

    Nekem a bal oldalamat nem szereti, de csak annyi, h megfordulok és alszok tovább:).

     

     

    előzmény:
    sbeetty (6310)
    2009-03-03  13:13
  87. 2009. március 3. 13:356315.

    Én is ma panaszkodtam a védönönek hogy estére már vizesedik a lábam igaz a kezem az nem és le is csuszik a gyürü rola. A legelsönél nem vizesedtem a fiamnál csak a végén a kisebbiknél már ilyenkor elkezdtem de nem vészesen.

     

    Szia tik tak! Üdv közöttünk!

     

    Juniusban mikorra várod a 3.babocádat?

     

     

    előzmény:
    Luiz (6313)
    2009-03-03  13:29
  88. Torolt_felhasznalo_510833
    Torolt_felhasznalo_510833
    2009. március 3. 13:296314.

    Sziasztok!

    Csatlakozhatok hozzátok? Én a harmadik babócámat várom június elejére. A nemét még nem tudjuk. Eddig 2 fiunk van, én most nagyon szeretnék kislányt. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  89. 2009. március 3. 13:296313.

    Sziasztok!

     

    én csütörtökön megyek dokihoz akkor veszem fel a terheléses cukor eredményem remélem az enyém is jó lesz

     

    a múlt héten rám két kiló ugrott fel remélem nem fog így folytatódni úgyhogy most a 28. héten +8 kilónál tartok... kiváncsi vagyok majd, hogy mit mutat a mérleg a védőnőnél mert a miénk elég össze vissza mutat mindenfélét...

     

    viszont egy kicsit elkezdtem vizesedni, nem vészes de a lábamon a zokni nyoma elég sokáig meglátszik este... van még valakinek ilyen? azért szerintem ez még elég korai lenne...

    a fiamnál csak a végén jött ez elő, viszont akkor a korán jött meleg sokat rontott a helyzeten

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  90. Torolt_felhasznalo_841710
    Torolt_felhasznalo_841710
    2009. március 3. 13:156312.

    Na nekem is azt szokta mondani a doki, hogy de maga ezt már jobban tudja...

     

    Olyan baromi álmos vagyok ettől a takonykórtól. Szombaton alig bírtam nyitva tartani a szemem. Egész nap aludtam volna, persze nem sok sikerrel, de próbáltam.

    előzmény:
    marcsi0211 (6300)
    2009-03-03  11:11
  91. 2009. március 3. 13:136311.
    Csajok! Szed közületek valakii Maltofer Folt-t?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  92. 2009. március 3. 13:136310.

    Vasárnap délután elaludtam a babzsákba. egy óra múlva arra ébredtem, hogy a hólygomon táncol!!

    Éjszaka meg ha nem a hanyatt fekszek, esetleg a jobb oldalon, akkor balhézik. Ennyit arról, hogy hagy aludni!

    előzmény:
    fules0224 (6309)
    2009-03-03  13:07
  93. 2009. március 3. 13:076309.

    úgy látszik nem.

    de míg hagy aludni nem oan gáz.

    előzmény:
    sbeetty (6308)
    2009-03-03  13:04
  94. 2009. március 3. 13:046308.
    Akkor nem csak az én kiscsajom tart partit az éjszaka kellős közepén!  
    előzmény:
    fules0224 (6305)
    2009-03-03  12:53
  95. 2009. március 3. 13:016307.

    Szia Puhamancs!

     

    Ha a 3. babot várod akkor a várandóság 91. napjátol lehet kérni a gyerekek utáni adokedvezményt ami azt hiszem 6.5 millioig 4000.- / gyerek tehát 12000.-/ havonta.

     

    Orvosi igazolás szükséges a várandoságról és a 91. naprol. 

     

    Nekem a 91. nap az nov 28 volt azt hiszem, de csak dec 1. kérte a párom a munkahelyén. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_543948 (6304)
    2009-03-03  12:52
  96. 2009. március 3. 12:546306.
    én úgy tudom, h csak a 3.-nál jár.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_543948 (6304)
    2009-03-03  12:52
  97. 2009. március 3. 12:536305.

    Sziasztok!

     

    Chrissy: kitartás! Nem sokáig leszel/leszünk már egyedül! Majd a csöpp úgyis elköti minden időnket. Én sem szeretem, ha apa nincs itthon, de vmit vmiért ugye.

     

     KAta: gratulálok a fiúhoz!

     

    Angel: remélem neked is jó lesz az eredményed!!

     

    Setrok gratulálok a diplomamunkához!!!

     

    Marcsi: a cukor jó, ha jó, a többi csillagnak nem örülök:(.  Mondtak rá vmit?

     

    Bár a szteroid kúra alatt nekem is sok csillagom volt, és nem foglalkoztak vele.

     

    Csinicsani: mostmár én is tudom mi az a pampó!

    és nem haragszok a képekért! Jó lesz az később is, ha megmutatod!

     

    éjjel begörcsölt a vádlim, pedig szedek magne b6-t, meg calciumot is.

    meg kicsit megint görcsölget a hasam.

     

    a férjem éjjel megint játszott a fiával. 3.este nem denszetl, nem tom miért változtatta meg a napirendjét, és éjjel pont elkapta a férjem, és nagyon megörült neki. Én meg reggel hirtelen azt hittem álmodtam, de mondta, hogynem, mocorgott rendesen.

     

     szép napot!

    25+3

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  98. Torolt_felhasznalo_543948
    Torolt_felhasznalo_543948
    2009. március 3. 12:526304.

    Sziasztok Lányok!

     

    Hogy vagytok?

     

    Lenne egy újabb buta kérdésem.

    A családi adókedvezményről van szó.

    Most hogy van? Már tényleg csak a 3. gyereknél lehet igényelni?

    Tud erről valaki valamit?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  99. 2009. március 3. 12:436303.

    Sziasztok!

    Látoma + kilók volt a téma. Épp tegnap voltam védőnőnél, és egy kicsit letolt, hogy figyeljek oda, mert + 10 kilónál tartok.

    Az én kicsi lányom átköltözött a bal oldalamra. Mostanában ott dudorodig előszeretettel.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  100. 2009. március 3. 12:136302.

    Sziasztok,

     

    En olvasgattam azert, csak nem irtam. Adodott egy kis munka itthonra, ami tok jol jon a munkanelkuli melle! Viszont egyenlore lassan megy es tegnap is ejjel egyig csinaltam. Azaz ma.

    Most gyorsan lekuzdom a hazi munkat es neki is latok ismet.

     

    Fules: Ami az egyedulletet illeti, nekem sokat van videken a parom es altalaban tok jol viselem, foleg mig dolgoztam. De mostanaban ahogy telnek az ures napok egymas utan, delelott meg csak efoglalom magam, hazimunka, fozes etc, de deutanra olyan depis tudok lenni, hogy ulto helyemben elsirnam magam.

    Gratulalok a jo cukorhoz es a parodnak a sikeres koncerthez!

     

    T.Kata: Gratula  a kisfiuhoz!

     

    Csinicsani: Nekem is csak sejteseim voltak mi is az a pampo. Jo,hogy megerositetted.

     

    Setrok: Nagyon ugyes vagy, hogy megcsinaltad a diploma munkad meg a baba elott, es plane igy, hogy mar van harom. Oszinten el sem tudom kepzelni, hogyan.

     

    Mindenkinek orulok akinek jo a cukra!

    Nekunk majd jovoheten lesz, eddig nem aggotam, de mintha most megint megugrott volna a merleg, szoval nagyon resen kell lenni, es remelem, hogy nem lesz semmi gond.

     

    Chrissy, 23+6

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top