Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Halottal álmodni

KicsiLeila
Létrehozva: 2008. szeptember 11. 09:10

Sziasztok!

 

Mióta meghalt keresztapukám rengeteget álmodok vele. Volt egy időszak amikor nagyon gyakran. Ezzel egy idejüleg ugyan így volt apukám is (testvérek voltak). Aztán egy ideig semmi, és ma este megint vele álmodtam... Az az érdekes hogy álmaimban nem hajlandó hozzám "szólni", hiába szeretném. Anyukám azt mondja, hogy akkor  jelennek meg az álmaikban ha valamiért haragszonak ránk. Szerinte olyankor ki kell menni a sírjához, és akkor megnyugszik! Ti hogy vagytok ezzel? Történt már veletek is hasonló? Érdekelne a véleményetek!  

  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 17. 14:31102.
    sziasztok! én a fiamat vesztettem el másfél éve autóbalesetben. minden este úgy fekszem le, hogy de jó lenne vele álmodni. eddig egyszer sikerült. azt álmodtam, hogy valaki kopog, mentem ajtót nyitni, és ő állt az ajtóban. nagyon szomorúan nézett. át akartam ölelni, de nem értem el. utána felébredtem. azóta nem sikerült vele álmodni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_416369 (93)
    2008-09-11  13:35

Címlap

top